Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szkolna przeprowadzka w Lublinie

Utworzony przez Rodzic, 18 stycznia 2014 r. o 19:03 Powrót do artykułu
Tylko czemu rodzice niepełnosprawnych dzieci, które uczęszczają na Hirszwelda nie cieszą się z przeprowadzki i protestują? Szkoda, że nikogo z władz nie interesuje co sami podopieczni mają do powiedzenia. I niech nikt kitów nie wciska, że to z troską o niepełnosprawnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba z Hirszfelda!!! a nie Hirszwelda.Rodzic a nie wie jaka ulica??? Najpierw mowa o windzie bo w szkole brak godnych warunków a teraz gdy warunki maja byc lepsze też źle!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest winda ale niedziała, szkoła na wyścigowej jest typowym budynkiem prl czyli nieogrzana stare instalacje  i jakościowo tez nie lepiej zrobiona także te 5 milonow co szacują to zdaję mi się że to pryszcz przy tym co naprawde trzeba by było tam zrobic nie mowiac o tym ze na wyscigowej nie ma boiska i nie ma ogrodzenia szkoła. Najbardziej to chyba kuriozalny argument jest ze jest tam widna no naprawde super udogodnienie jak reszta budynku jest starociem od lat było wiadomo że tereny szkoły na Hiszfelda były łakomym kąskiem dla Akademi Medycznej i cała zabawa na tym polega że nie dzieciom sie polepszy tylko cichaczem miasto sie przymieża do sprzedania calkiem atrakcyjnego terenu ktory na bank kupi AM i cały ten zament własnei jest o to a nie ze lepiej dzieciom bedzie bo jakby chcieli to po piersze by spytali samych zainteresowanych czy chca przeprowadzki a tak rodzice jak i sama szkola dowiedziala sie z gazety ze przenosza ich. Także ludzie nie podniejcie się ze proponują lepsze warunki bo wcale tak nie jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest winda ale niedziała, szkoła na wyścigowej jest typowym budynkiem prl czyli nieogrzana stare instalacje  i jakościowo tez nie lepiej zrobiona także te 5 milonow co szacują to zdaję mi się że to pryszcz przy tym co naprawde trzeba by było tam zrobic nie mowiac o tym ze na wyscigowej nie ma boiska i nie ma ogrodzenia szkoła. Najbardziej to chyba kuriozalny argument jest ze jest tam widna no naprawde super udogodnienie jak reszta budynku jest starociem od lat było wiadomo że tereny szkoły na Hiszfelda były łakomym kąskiem dla Akademi Medycznej i cała zabawa na tym polega że nie dzieciom sie polepszy tylko cichaczem miasto sie przymieża do sprzedania calkiem atrakcyjnego terenu ktory na bank kupi AM i cały ten zament własnei jest o to a nie ze lepiej dzieciom bedzie bo jakby chcieli to po piersze by spytali samych zainteresowanych czy chca przeprowadzki a tak rodzice jak i sama szkola dowiedziala sie z gazety ze przenosza ich. Także ludzie nie podniejcie się ze proponują lepsze warunki bo wcale tak nie jest
    Nie działa???? Moje dziecko uczeszcza na Wyścigowa i bardzo sobię chwalę.Winda oczywiście działa!!!!! Nie szukajmy na siłę wad tam gdzie ich nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My z coreczka chodzimy na wczesny rozwoj wspomagania na ul. Hirszfelda i wydaje mi sie ze osrodek jest bardzo dobrze przystosowany do dzieci i jest przedewszystkim bardzo czysto ,a przedszkole jest bardzo dobrze wyposazone w zabawki dydaktyczne.dookola budynku jest duzo zieleni i nowy plac zabaw.moim zadanie z Ratusz powinni sie dobrze zastanowic na tym glupim pomyslem przenoszenia osrodka.najlepiej jest wszystkie dzieci niepelnosprawne wrzucic do jednego okropnego budynku prl.a winda w tej sprawie to maly problem, tu jest najwazniejsze samopoczucie i zdrowie dzieci a nie pieniadze.pozdrawiam wszystkich terapeutow na Hirszfelda i oczywiscie bardzo uprzejma Pania Dyrektor.jestem przeciwko ,zostajemy na HIRSZFELDA!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ba bilboardach żuk zacierając ręce mówi: decydujmy razem. I podjął OSOBIŚCIE najlepszą decyzję bo on wszystko wie najlepiej. Koszmar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnosząc sie do artykułu, to przy ul. Hirszfelda również jest internat oraz co ważniejsze i nikt o tym nie wspomniał stołówka jest w jednym budynku w przeciwieństwie do szkoły przy ul. Wyścigowej.....a tak na marginesie Hirszfelda to niezły kąsek chociażby dla Akademi Medycznej....centrum....a niepełnosprawnych najlepiej zepchnąć na koniec świata przeciez to nie będzie w przyszłości elektorat.....więc po co nam tacy maja zajmować dobre inwestycyjnie miejsca...prawda???...Państwo Radni Lublina???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można podejmować takie decyzje..budynek przy u.Wyścigowej jest adekwatny do pottzeb dzieci starszych, przy ul Hirszfelda znajduje się idealna placówka dla dzieci małych, małe sale, kameralna atmosfera, place zabaw, to bezduszna decyzja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś zastanowił się, jak bezdie wyglądała sytuacja z internatem, stołówką..jak w ciagu przerwy ubrać grupę małych dzieci niepełnosprawnych..gdzie zdrowy rozsądek i dobre serce???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warunki nie będą lepsze, szkoła na Wyścigowej nie jest przystosowana do tego, aby mialy w niej przebywac małe dzieci. Internat na Wyścigowej:winda się zacina, ściana pękała przy windzie, więc trzeba będzie poprawiać, a to też jest niemały koszt. Z tego wynika,że winda w bursie też została źle osadzona, albo nie sprawdzono trwałości murów w bursie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie działa???? Moje dziecko uczeszcza na Wyścigowa i bardzo sobię chwalę.Winda oczywiście działa!!!!! Nie szukajmy na siłę wad tam gdzie ich nie ma.
Winda w busie SIĘ ZACINA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedna psina :( http://u.42.pl/2QLM_martletowany_pies  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ale przeciez na w. ma być remont i dopiero po remoncie ewentualna przeprowadzka dlaczego wszyscy odnosza się do tego co jest teraz???? Czyli na H. jest idealnie??? Śmiem watpić.Wąskie korytarze, budynek nie spełnia przepisów ppż.Mój chłopak chodził i tam i tu(teraz jest w zawodowce) i na prawdę jak czytam te banialuki pisane na temat W. czuję żal bo to pewnie piszą ci co nie maja pojecia jak to wygląda w rzeczywistości.Tu mój syn nauczył się samodzielności. A i jeszcze jedno W. to nie koniec świta!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Winda w busie SIĘ ZACINA!
 
Winda w busie SIĘ ZACINA!
w busie??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ale przeciez na w. ma być remont i dopiero po remoncie ewentualna przeprowadzka dlaczego wszyscy odnosza się do tego co jest teraz???? Czyli na H. jest idealnie??? Śmiem watpić.Wąskie korytarze, budynek nie spełnia przepisów ppż.Mój chłopak chodził i tam i tu(teraz jest w zawodowce) i na prawdę jak czytam te banialuki pisane na temat W. czuję żal bo to pewnie piszą ci co nie maja pojecia jak to wygląda w rzeczywistości.Tu mój syn nauczył się samodzielności. A i jeszcze jedno W. to nie koniec świta!!!
Wreszcie rozsądny komentarz - oby takich więcej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne, że ludzie się nie cieszą. Przecież nowy budynek to więcej możliwości i udogodnień dla niepełnosprawnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...