Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szukają tego, kto groził prezydentowi Lublina

Utworzony przez Janusz_Paliwas, 12 września 2021 r. o 20:50 Powrót do artykułu
A jak idą poszukiwania podpalacza punktu szczepień z Zamościa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z kolei, będąc w skórze licznych trolli, wylewających ochoczo kaskady ordynarnego, niewybrednego, chamskiego hejtu pod adresem Prezydenta (na czele z Monisią) też bym drżał, czy pewnego pięknego poranka załoga G nie zapuka do drzwi...Nikt nie jest w sieci anonimowy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z kolei, będąc w skórze licznych trolli, wylewających ochoczo kaskady ordynarnego,  niewybrednego, chamskiego hejtu pod adresem Prezydenta (na czele z Monisią) też bym drżał, czy pewnego pięknego poranka załoga G nie zapuka do drzwi...Nikt nie jest w sieci anonimowy....
 "monisia" ma wiele twarzy / czytaj wiele kont/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z kolei, będąc w skórze licznych trolli, wylewających ochoczo kaskady ordynarnego,  niewybrednego, chamskiego hejtu pod adresem Prezydenta (na czele z Monisią) też bym drżał, czy pewnego pięknego poranka załoga G nie zapuka do drzwi...Nikt nie jest w sieci anonimowy....
  Dlaczego próbujesz łączyć sprawę odpowiedzialności za groźby karalne z prawem do krytyki i osądu  ocennego  osób za przeproszeniem publicznych?! Co napiszesz, jak się okaże, że sprawa gróźb karalnych to nic innego, jak  casus Juliusza Cezara?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"monisia" ma wiele twarzy / czytaj wiele kont/
Ja tylko rzuciłem hasłowo, wcale nie muszę tego rozwijać, wymieniać wszystkie nicki - każdy i tak wie o co, ( o kogo) chodzi. Tak zupełnie niezobowiązująco dodam tylko, że od mowy nienawiści, do czynów - tylko malutki kroczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego próbujesz łączyć sprawę odpowiedzialności za groźby karalne z prawem do krytyki i osądu ocennego osób za przeproszeniem publicznych?! Co napiszesz, jak się okaże, że sprawa gróźb karalnych to nic innego, jak casus Juliusza Cezara?
Uderz w stół.?.. Ale to już nie mój problem, i nie od wczoraj. Tylko solidny baranek, w jeszcze solidniejszy mur, zawodowy, nałogowy pieniaczu i awanturniku, sądzie ocenny, buhahahaha. Leczy wszystkie fobie i zbączenia podobnych Tobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z kolei, będąc w skórze licznych trolli, wylewających ochoczo kaskady ordynarnego,  niewybrednego, chamskiego hejtu pod adresem Prezydenta (na czele z Monisią) też bym drżał, czy pewnego pięknego poranka załoga G nie zapuka do drzwi...Nikt nie jest w sieci anonimowy....
"monisia" ma wiele twarzy / czytaj wiele kont/
 Zrozum że inaczej ten sztandar ludu padnie i to jest jedyne co trzyma przy życiu... no może poza tekstami drs o zmianie rodzaju pokrycia dachu na 1 L.O. w trakcie budowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Dlaczego próbujesz łączyć sprawę odpowiedzialności za groźby karalne z prawem do krytyki i osądu ocennego osób za przeproszeniem publicznych?! Co napiszesz, jak się okaże, że sprawa gróźb karalnych to nic innego, jak casus Juliusza Cezara?  
 Uderz w stół.?.. Ale to już nie mój problem, i nie od wczoraj. Tylko solidny baranek, w jeszcze solidniejszy mur, zawodowy, nałogowy pieniaczu i awanturniku, sądzie ocenny, buhahahaha. Leczy wszystkie fobie i zbączenia podobnych Tobie.
Bądź zdrów, bo tobie nie pomoże nawet solidny baranek, w solidny mur. Ciesz się, że bliźni różnią się od ciebie, jak niebo od ziemi, bo inaczej  " załogę G "  miałbyś u siebie  24h  na dobę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bądź zdrów, bo tobie nie pomoże nawet solidny baranek, w solidny mur. Ciesz się, że bliźni różnią się od ciebie, jak niebo od ziemi, bo inaczej " załogę G " miałbyś u siebie 24h na dobę
Uderz w stół.?.. Ale to już nie mój problem, i nie od wczoraj. Tylko solidny baranek, w jeszcze solidniejszy mur, zawodowy, nałogowy pieniaczu i awanturniku, za przeproszeniem sądzie ocenny, buhahahaha. Leczy wszystkie skrzywienia, dziwactwa, fijoły, zajoby, manie, fobie i zbączenia podobnych Tobie. Jesteś mniej niż nikim, mniej niż zerem, nikt Cię nie zaczepiał (przynajmniej w tym temacie) a skaczesz jak gnida, jak wsza na kołnierzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... A tych, co matury zakłocali i egzaminy już znaleźli?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aj waj naszych straszo, a tu kredyt i procenciki czekajo po dobrej ofercie i geszefty, rebe Zuk nie dawaj glowy, schowaj sie nawet pod podłoge, a nie ustąp. Szalom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Dlaczego próbujesz łączyć sprawę odpowiedzialności za groźby karalne z prawem do krytyki i osądu     ocennego     osób za przeproszeniem publicznych?! Co napiszesz, jak się okaże, że sprawa gróźb karalnych to nic innego, jak     casus Juliusza Cezara?
Problem w tym, że Dewelo-Sułtan na każdy głos jakiejkolwiek krytyki reaguje furią i aż się trzęsie, żeby w jakiś sposób zamknąć usta krytykantom. Założę się, że jednym z zadań dewelo-trola z forum DW jest raP0rtowanie krytycznych wypowidzi, które mogą stanowić pretekst do P0szczucia Policją.
 Kronikiniedorozwoju Monisi, o trollach z DW to ty mógłbyś książkę napisać i to nawet autobiograficzną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informacja na ten temat trafiła do mediów (i dalej poprzez media) akurat kilka dni po rezygnacji z przedłożenia lubelskiej Radzie Miasta projektu uchwały w sprawie kontrowersyjnej zamiany gruntów miejskich (w tym jednej działki w Centrum Lublina) z deweloperem. Ten "komunikat", akurat teraz upubliczniony, wygląda na manipulacyjną wrzutkę do mediów. Masa ludzi (w tym na wysokich stanowiskach) pada ofiarą góźb bezprawnych lub nękania - czasem na tym forum; niestety, to się zdarza. O większości takich problemów media milczą. Ilu ofiarom takiego procederu pomagają odnośni Prezydenci Miast? Naszą uwagę zaś zaprząta (a może nawet zaśmieca) komunikatem, prawdopodobnie propagandowym, by wywołać w psychice wielu ludzi troskę o "swego prezydenta", niejako odruch "przytulania biedactwa". Gdy zauważyłem w sieci bardzo ostro sfirmułowaną groźbę pod adresem pana doktora Krzysztofa Żuka, to wysłałem w tej sprawie SMS'a (z podaniem linka) do Pana Doktora - bez "bicia medialnej piany", ponieważ ochrona człowieka przed zagrożeniem jest ważniejsza od brylowania w mediach. Teraz (po raz kolejny!) mamy do czynienia z powoływaniem się na los byłego Prezydenta Gdańska - co można traktować jako powielanie propagandowego szablonu lub element wojny propagandowej wobec Polaków. Kolejne 'wrzutki medialne' na ten temat mogą skutkować zobojętnieniem wielu ludzi na problem gróźb bezprawnych i nękania - problem poważny, dotyczący bardzo wielu osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz (po raz kolejny!) mamy do czynienia z powoływaniem się na los byłego Prezydenta Gdańska - co można traktować jako powielanie propagandowego szablonu lub element wojny propagandowej wobec Polaków.
   Spokojnie, to tylko bóldup. Polecam maść. I kontrolę stanu nóg - pilnie. No i coś na alergię. Bo inaczej jak reakcja alergiczna na fakt, że samemu bryluje się w fali hejtu, oszczerstw i szkalowania, nazwać tego nie można. Klasyczne odwrócenie uwagi od siebie, w celu zmylenia przeciwnika? Na koniec. Nie napalajcie się tak strasznie, nie spinajcie d...agrafką - obaj z Moniem. I tak nie dacie rady, czciniegodni...I, cytując złote usteczka samego mistrza Japo: proponuję skoncentrować się na własnym zdrowiu - bez chamskiego podejścia do innych ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem w tym, że Dewelo-Sułtan na każdy głos jakiejkolwiek krytyki reaguje furią i aż się trzęsie, żeby w jakiś sposób zamknąć usta krytykantom. Założę się, że jednym z zadań dewelo-trola z forum DW jest raP0rtowanie krytycznych wypowidzi, które mogą stanowić pretekst do P0szczucia Policją.
Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Teraz (po raz kolejny!) mamy do czynienia z powoływaniem się na los byłego Prezydenta Gdańska - co można traktować jako powielanie propagandowego szablonu lub element wojny propagandowej wobec Polaków.  
     Spokojnie, to tylko bóldup. Polecam maść. I kontrolę stanu nóg - pilnie. No i coś na alergię. Bo inaczej jak reakcja alergiczna na fakt, że samemu bryluje się w fali hejtu, oszczerstw i szkalowania, nazwać tego nie można. Klasyczne odwrócenie uwagi od siebie, w celu zmylenia przeciwnika? Na koniec. Nie napalajcie się tak strasznie, nie spinajcie d...agrafką - obaj z Moniem. I tak nie dacie rady, czciniegodni...I, cytując złote usteczka samego mistrza Japo: proponuję skoncentrować się na własnym zdrowiu - bez chamskiego podejścia do innych ludzi
Co za obrzydliwe lekceważenie poważnych problemów: gróźb bezprawnych oraz manipulacji (opinią publiczną! Proszę się wstydzić i opamiętać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za obrzydliwe lekceważenie poważnych problemów: gróźb bezprawnych oraz manipulacji (opinią publiczną! Proszę się wstydzić i opamiętać.
   Spokojnie, to tylko bóldup. Polecam maść. I kontrolę stanu nóg - pilnie. No i coś na alergię. Bo inaczej jak reakcja alergiczna na fakt, że samemu bryluje się w fali hejtu, oszczerstw i szkalowania, nazwać tego nie można. Klasyczne odwrócenie uwagi od siebie, w celu zmylenia przeciwnika? Na koniec. Nie napalajcie się tak strasznie, nie spinajcie d...agrafką - obaj z Moniem. I tak nie dacie rady, czciniegodni...I, cytując złote usteczka samego mistrza Japo: proponuję skoncentrować się na własnym zdrowiu - bez chamskiego podejścia do innych ludzi. P.S. I proszę mi wskazać, punkt po punkcie, słowo po słowie, od kropki do kropki - żródło, podstawę tych oszczerczych inkryminacji pod moim adresem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwij debila debilem, następnego dnia będziesz miał wizytę smutnych panów o 6 rano. Wyślij mailem groźby śmierci do 17 osób, policja bezradna. Trzeba mieć w życiu priorytety. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie dlaczego za jednym z lubelskich sklepów w dalszym ciągu funkcjonuje nielegalny sklad butli gazowych. Skład nie posiada ani dokumentacji przeciwpożarowej ani dokumentacji budynku. Przechowywany jest w ogromnej ilości. Rok temu był tam wyciek w sąsiedztwie są domy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem w tym, że Dewelo-Sułtan na każdy głos jakiejkolwiek krytyki reaguje furią i aż się trzęsie, żeby w jakiś sposób zamknąć usta krytykantom. Założę się, że jednym z zadań dewelo-trola z forum DW jest raP0rtowanie krytycznych wypowidzi, które mogą stanowić pretekst do P0szczucia Policją.
Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Ja byłem, jestem i będę. Twoim przekleństwem, koszmarem, Moniś. Zmorą senną. Szyja czarna, a pysk brudny, idż się umyj, boś paskudny, Monio! Miotły do boju, widły w dłoń - Moniokopa goń goń goń! Zaorany, zaorany...Daremne żale..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...