Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo , wreszcie będą jeździć i w dodatku całkiem fajnymi pociągami . Już nie mogę się doczekać .... A na forum prawie sami malkontenci , zamiast się cieszyć tylko narzekają ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie się produkuje te lokomotywy?Gdzie jest siedziba NEWAG-u??? Wreszcie wazeliniarz Mulawa doczekał się stołka,ale jego ambicje sięgają wyżej.Miejcie się na baczności wszyscy co jesteście przed nim!! Taka wazelina rzadko się trafia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy normalne polaczenie kolejowe Lublin - Warszawa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy normalne polaczenie kolejowe Lublin - Warszawa ?
 W tych dniach trwają testy Lublin - Puławy. Od niedzieli najbliższej  mają ruszyć pociągi dla pasażerów. I dobrze. Miałem już dość autobusów. Wolę pociągi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo ale fachowcy od kolei piszą podeślę wam nevsa podobno kolejarze na nowo wyremontowanej tradie do dęblina zamontowali drewniane szyny zamiast stalowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na Roztocze to pewnie puszczą składy sprzed 30 lat, bez miejsc na rowery, tak? Co za ciołki..nie wiem kto w tej firmie odpowiada za logistykę, ale powinien dawno wylecieć lub mieć odpowiedzialność majątkową za straty, za za małe składy i za małą ilość miejsc na rowery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Roztocze jeżdżą składy spalinowe serii SA 134 od PESA. Impulsy nie pojadą na Roztocze, bo nie ma tam zeelektryfikowanych linii kolejowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat jeśli ostatecznie byłyby to pojazdy hybrydowe sprawdziłyby się również bardzo dobrze na trasie Lublin - Zamość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...