Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Znowu po oczach bije wulgarność z plakatów Agresja, przemoc, chamstwo, zapiekłość. Hasła tak samo brzydkie i podłe, jak sprawa której bronią. Najczarniejsze protesty z możliwych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w końcu trzeba przestrzegać tej konstytucji czy nie, bo już się pogubiłem... ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro nie jest człowiekiem to kim? Dziecko zaraz po urodzeniu również nie jest w stanie samodzielnie funkcjonować, czy to oznacza, że nie jest człowiekiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu po oczach bije wulgarność z plakatów  Agresja, przemoc, chamstwo, zapiekłość. Hasła tak samo brzydkie i podłe, jak sprawa której bronią. Najczarniejsze protesty z możliwych.
 Widzisz, zdradzieckie mordy gorszego sortu uczą się od ludzkich panów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A poza tym patrząc na to zepsute towarzystwo z demonstracji, byłbym za tym,  żeby zupełnie pozbawić tych kobiet możliwości rodzenia dzieci aby geny nie były dalej przekazywane.
 Na szczęście nie tobie o tym decydować. Twoje decyzje mogą się ograniczać jedynie do kwestii przekazania lub nie własnych genów. Na tym polega różnica między tobą, a protestującymi. Oni chcą dać wolny wybór każdemu. Ale raczej tego nie zrozumiesz. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A poza tym patrząc na to zepsute towarzystwo z demonstracji, byłbym za tym,  żeby zupełnie pozbawić tych kobiet możliwości rodzenia dzieci aby geny nie były dalej przekazywane.
Na szczęście nie tobie o tym decydować. Twoje decyzje mogą się ograniczać jedynie do kwestii przekazania lub nie własnych genów. Na tym polega różnica między tobą, a protestującymi. Oni chcą dać wolny wybór każdemu. Ale raczej tego nie zrozumiesz. XD
Rozumiem , ale tak jak modreca nie decyduje czy chce siedzieć w wiezieniu czy nie tylko jest ubezwlasnowoniony ze zwględu na dobo społeczne , tak samo większość tych wydziaranych wulgarnych potencjalnych mamusiek powinna być ze względu na dobro społeczne pozbawiona możliwości rodzenia dzieci. I żeby nie było ja nie jestem zwolennikiem zmiany prawa aborcyjnego a ten temat uważam za sztucznie wykreowany tak samo jak za kazdym razem gdy wraca temat aborcji .
 Czy uśpiłeś kiedyś chorego psa, albo kota?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro nie jest człowiekiem to kim? Dziecko zaraz po urodzeniu również nie jest w stanie samodzielnie funkcjonować, czy to oznacza, że nie jest człowiekiem?
 Widzisz, to nie jest kwestia tego, czy płód jest człowiekiem czy nie. Chodzi o kwestię humanitarnego podejścia do cierpienia zarówno matki, jak i dziecka. tego amego dnia, kiedy kucharka ogłosiła wyrok kaczysława, w Lubinie ktoś zakopał psa żywcem. I zapewniam cię, że nie był to nikt z tych, którzy później poszli protestować. Jak to możliwe w kraju gdzie  podobno 95% społeczeństwa to katolicy, z czego ponad połowa oświadcza że regularnie chodzi do kościoła? Jakiś czas temu media mówiły o idiocie który kilkakrotnie przejechał psa, z czego umieścił relację na swoim profilu w mediach społecznściowych. Na tym samym profilu miał posty chwalące postawy patriotyczne i ideologię chrześcijańską. Z drugiej strony ktoś tutaj wyśmiewał się, że ci, którzy protestują przeciw prawu antyaborcyjnemu z pewnością popierają piątkę kaczyńskiego. No ja tu nie widzę dysonansu, bo w obu przypadkach chodzi o to samo. O ograniczenie cierpienia istot żyjących. Ale najwyraźniej ludzie obnoszący się ze zwłokami na narzędziu tortur tego nie rozumieją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To nie jest sytuacja trudna. To jest konieczność podporządkowania życia całej rodziy (małżenstwa, ale też ewentualnie rodzeństwa) takiej osobie niepełnosprawnej." - Czyli według ciebie taka osoba niepełnosprawna jest gorsza, nie zasługuje na wsparcie i powoduje cierpienie oraz skomplikowanie życia wszystkim - czyli jest mówiąc kolokwialnie zbędnym balastem, którego należałoby się pozbyć, to chciałeś powiedzieć? Zakładam, że nie, ale z tego to tak by wynikało, z zacytowanego fragmentu. "To trzeba widzieć na co dzień, żeby zrozumieć." - A ty to widzisz na co dzień i widzisz samiutkie takie przypadki, samych niepełnosprawnych, wszystkich wymagających aż takiej opieki, która wymaga zaangażowania wszystkich. A ja według ciebie nic nie widzę w takim razie, jakbyś mi sugerował, że to ja mam jakąś znieczulicę.
 "Czyli według ciebie taka osoba niepełnosprawna jest gorsza, nie zasługuje na wsparcie i powoduje cierpienie oraz skomplikowanie życia wszystkim - czyli jest mówiąc kolokwialnie zbędnym balastem, którego należałoby się pozbyć, to chciałeś powiedzieć?" - pokaż, w którym miejscu tak napisałem, albo choćby coś takiego zasugerowałem??? "A ty to widzisz na co dzień i widzisz samiutkie takie przypadki, samych niepełnosprawnych, wszystkich wymagających aż takiej opieki, która wymaga zaangażowania wszystkich." - miałem okazję to obserwować pełen szacunku dla ludzi, którzy swoje życie poświęcili niepełnosprawnemu dziecku (acz to nie była sytuacja, o jakiej dskutujemy, czyli efekt wad wrodzonych). Nie napisałem, że ty takich rzeczy nie widzialeś, ale też gdybyś widział, to miałbyś na ten temat większe pojęcie. A znieczulicę pewną masz - generalnie zlewasz to, co czują kobiety stjące przed dylematem, a większość z nich (już ci cytowałem twoją wypowiedź potwierdzającą tę "większość") sprowadzasz do tanich dziwek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest paradygmat oparty o pamięć ultrakrótkotrwałą i krótkotrwałą, które dominują w najmłodszej grupie społecznej. Sięgając do zasobów pamięci długotrwałej, okaże się, że każde pokolenie przechodzi podobne fazy rozwoju i wstecznictwa. Paradoks polega a tym, że obecnie protestujący byli bierni, jak inna władza kazała chować babciom dowody, by tym samym uniemożliwić udział w wyborach tym, co pamiętali czasy, w których inaczej myślący byli wyrzucani z Polski, katowani, mordowani i grzebani gdzie popadło. Każda dekada miała swoje jasne i ciemne strony, co w przypadku PiS i tak jest jedną z najbardziej cywilizowanych form sprawowania władzy przez partie polityczne. Twoja pamięć krótkotrwała powinna była odnotować, jak lubelscy organizatorzy Marszu Niepodległości nie mogli wziąć w nim udziału, bo zostali o 6 rano nawiedzeni przez     "    smutnych panów    "     i zatrzymani w celu złożenia wyjaśnień. Ty biorąc udział we wczorajszej manifestacji realnie lub online dzisiaj piszesz, że przed erą PiS-u możn    a było czuć się bezpieczniej?!
Naprawdę porównujesz żartobliwą akcję o dowodach seniorów z czasami UB-eków??? Gratuluję odklejenia od rzeczywistości. A co do "działań wyprzedzających", to chyba mistrzostwem popisali się agenci zatrzymujący Giertycha dzień przed rozprawą, na której mógł (miał?) ujawnić dokumenty, które godzić mogły w najważniejsze osoby w państwie. Czyże przy tym jest składanie wyjasnień przez ewentualnych uczestników marszu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętaj polityku kiedy naród wku****** kończy się Twój czas na siedzenie przy suto nakrytym z naszych podatków stoliku. Pętla się zaciska wywieziemy was na taczkach ze stanowiska
Zamienicie obecnych na tych, którzy robili to samo: "   Ile kosztowały kolacje polityków PO na koszt podatnika? Znamy ceny dwóch najsłynniejszych spotkań:       1435 zł – kolacja Belki z Sienkiewiczem,       1352 zł - kolacja Sikorskiego z Rostowskim..."  
A ty myślisz, że dzisiejsza władza, to na zapiekanki do jakiejś budy chodzi? To porównaj sobie wydatki Kancelarii Premiera, albo Kancelarii Prezydenta z tym, co było 6-7 lat temu. Nawet uwzględniając inflację mamy znaczący wzrost.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilkuset leśnych dziadków zdecydowało o losie milionów kobiet. Tak być nie może. To zakrawa na dyktaturę i traci totalitaryzmem. Precz z taką władzą, która występuje i działa przeciw obywatelom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE ZABIJAJ ---Siostry w DPSie w Broniszewicach opiekują się 56 chłopcami w różnym wieku i z różnym stopniem niepełnosprawności intelektualnej i fizycznej. Tam każdy jest chciany i akceptowany....
 To wyjątek potwierdzający regułę. Zaprawdę chlubny wyjątek i nisko chylę czoła przed tymi zakonnicami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu po oczach bije wulgarność z plakatów  Agresja, przemoc, chamstwo, zapiekłość. Hasła tak samo brzydkie i podłe, jak sprawa której bronią. Najczarniejsze protesty z możliwych.
Jak sobie przypomnę wystawy dostępne w przestrzeni publicznej, nawet dla małych dzieci, zawierające zdjęcia z aborcji, to aż mi sie cipeło na duszy robi - ta nie było agresji, tylko pełna sielanka. Drastyczne zdjęcia cię nie ruszają, ale hasła ranią? Przedziwną masz konstrukcję psychiczną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro nie jest człowiekiem to kim? Dziecko zaraz po urodzeniu również nie jest w stanie samodzielnie funkcjonować, czy to oznacza, że nie jest człowiekiem?
Jest w stanie w tym sensie, że nie potrzebuje organizmu, z którym jest związany krwioobiegiem na przykład.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu po oczach bije wulgarność z plakatów  Agresja, przemoc, chamstwo, zapiekłość. Hasła tak samo brzydkie i podłe, jak sprawa której bronią. Najczarniejsze protesty z możliwych.
Jak sobie przypomnę wystawy dostępne w przestrzeni publicznej, nawet dla małych dzieci, zawierające zdjęcia z aborcji, to aż mi sie cipeło na duszy robi - ta nie było agresji, tylko pełna sielanka. Drastyczne zdjęcia cię nie ruszają, ale hasła ranią? Przedziwną masz konstrukcję psychiczną.
 O ile sobie przypominam jeden z protestów przed 2015 to jeden z fanów rodzenia martwych płodów szedł w manifestacji ze zdechłym lisem na kiju. Więc na temat agresji, przemocy, chamstwie i zapiekłości wiedzą oni wiele z własnego doświadczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest paradygmat oparty o pamięć ultrakrótkotrwałą i krótkotrwałą, które dominują w najmłodszej grupie społecznej. Sięgając do zasobów pamięci długotrwałej, okaże się, że każde pokolenie przechodzi podobne fazy rozwoju i wstecznictwa. Paradoks polega a tym, że obecnie protestujący byli bierni, jak inna władza kazała chować babciom dowody, by tym samym uniemożliwić udział w wyborach tym, co pamiętali czasy, w których inaczej myślący byli wyrzucani z Polski, katowani, mordowani i grzebani gdzie popadło. Każda dekada miała swoje jasne i ciemne strony, co w przypadku PiS i tak jest jedną z najbardziej cywilizowanych form sprawowania władzy przez partie polityczne. Twoja pamięć krótkotrwała powinna była odnotować, jak lubelscy organizatorzy Marszu Niepodległości nie mogli wziąć w nim udziału, bo zostali o 6 rano nawiedzeni przez     "    smutnych panów    "     i zatrzymani w celu złożenia wyjaśnień. Ty biorąc udział we wczorajszej manifestacji realnie lub online dzisiaj piszesz, że przed erą PiS-u możn    a było czuć się bezpieczniej?!
Naprawdę porównujesz żartobliwą akcję o dowodach seniorów z czasami UB-eków??? Gratuluję odklejenia od rzeczywistości. A co do "działań wyprzedzających", to chyba mistrzostwem popisali się agenci zatrzymujący Giertycha dzień przed rozprawą, na której mógł (miał?) ujawnić dokumenty, które godzić mogły w najważniejsze osoby w państwie. Czyże przy tym jest składanie wyjasnień przez ewentualnych uczestników marszu?
Nie porównuję żartobliwej akcji, a jedynie przypominam goteskową próbę odebrania czynnych praw wyborczych tym, którzy z autopsji znają (li) czasy UB. Nie porównuję żadnej akcji służb specjalnych, a jedynie przypominam, że miały one również miejsce wcześniej. Niczego nie porównuję, a jedynie przypominam, bo od porównań są historycy, a z perspektywy osobistych doświadczeń ze służbami specjalnymi takie porównanie byłoby druzgocące dla wszystkich formacji politycznych — najbardziej tych, które mienią się obywatelskimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętaj polityku kiedy naród wku****** kończy się Twój czas na siedzenie przy suto nakrytym z naszych podatków stoliku. Pętla się zaciska wywieziemy was na taczkach ze stanowiska
Zamienicie obecnych na tych, którzy robili to samo: "   Ile kosztowały kolacje polityków PO na koszt podatnika? Znamy ceny dwóch najsłynniejszych spotkań:       1435 zł – kolacja Belki z Sienkiewiczem,       1352 zł - kolacja Sikorskiego z Rostowskim..."  
A ty myślisz, że dzisiejsza władza, to na zapiekanki do jakiejś budy chodzi? To porównaj sobie wydatki Kancelarii Premiera, albo Kancelarii Prezydenta z tym, co było 6-7 lat temu. Nawet uwzględniając inflację mamy znaczący wzrost.
 Ja tylko przypomniałem, co robili idole liderów obecnych protestów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się jednak urodzić." - człowiek, który razem z Janem Pawłem 2 rozmontował ZSRR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest paradygmat oparty o pamięć ultrakrótkotrwałą i krótkotrwałą, które dominują w najmłodszej grupie społecznej. Sięgając do zasobów pamięci długotrwałej, okaże się, że każde pokolenie przechodzi podobne fazy rozwoju i wstecznictwa. Paradoks polega a tym, że obecnie protestujący byli bierni, jak inna władza kazała chować babciom dowody, by tym samym uniemożliwić udział w wyborach tym, co pamiętali czasy, w których inaczej myślący byli wyrzucani z Polski, katowani, mordowani i grzebani gdzie popadło. Każda dekada miała swoje jasne i ciemne strony, co w przypadku PiS i tak jest jedną z najbardziej cywilizowanych form sprawowania władzy przez partie polityczne. Twoja pamięć krótkotrwała powinna była odnotować, jak lubelscy organizatorzy Marszu Niepodległości nie mogli wziąć w nim udziału, bo zostali o 6 rano nawiedzeni przez     "    smutnych panów    "     i zatrzymani w celu złożenia wyjaśnień. Ty biorąc udział we wczorajszej manifestacji realnie lub online dzisiaj piszesz, że przed erą PiS-u możn    a było czuć się bezpieczniej?!
Naprawdę porównujesz żartobliwą akcję o dowodach seniorów z czasami UB-eków??? Gratuluję odklejenia od rzeczywistości. A co do "działań wyprzedzających", to chyba mistrzostwem popisali się agenci zatrzymujący Giertycha dzień przed rozprawą, na której mógł (miał?) ujawnić dokumenty, które godzić mogły w najważniejsze osoby w państwie. Czyże przy tym jest składanie wyjasnień przez ewentualnych uczestników marszu?
 Nie porównuję żartobliwej akcji, a jedynie przypominam goteskową próbę odebrania czynnych praw wyborczych tym, którzy z autopsji znają (li) czasy UB. Nie porównuję żadnej akcji służb specjalnych, a jedynie przypominam, że miały one również miejsce wcześniej. Niczego nie porównuję, a jedynie przypominam, bo od porównań są historycy, a z perspektywy osobistych doświadczeń ze służbami specjalnymi takie porównanie byłoby druzgocące dla wszystkich formacji politycznych — najbardziej tych, które mienią się obywatelskimi.
 Oj, chyba bardziej dla tych, które mienią się prawymi i sprawiedliwymi ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zauważyłem, że wszyscy którzy popierają aborcję zdążyli się jednak urodzić." - człowiek, który razem z Janem Pawłem 2  rozmontował ZSRR
 Ale że będziesz Prezydenta Wałęsę cytował, to się nie spodziewałem. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...