Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Takie będzie lotnisko (wideo, opis)

Utworzony przez Fang, 25 sierpnia 2008 r. o 21:08 Powrót do artykułu
Bardzo ładna bryła budynku,płaski dach podobny do hali która zawaliła się na Sląsku.Czy tam przypadkiem też nie był projekt hiszpański?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze pokazać więcej szczegółów. To, co widać jest piękne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie wiem nawet gdyby ze zlota to lotnisko zrobili to by sie nie podobalo. Co za kraj, co za zacofany narod, caly czas nic sie nie podoba. Najlepiej buraki tam posadzic i dac tych wszystkich co uwazaja ze to glupota by sie razem z tymi szlachetnymi roslinami dogadali i swistaki tez mozna zostawic takie mile zwierzatka napewno przyczynia sie do nowych inwestycji i miejsc pracy w naszym regionie ehh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rekin po zderzeniu ze statkiem (wodnym).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniała wizualizacja! Oby jak najszybciej doszło do realizacji projektu i co najważniejsze : budowy!!!!! Może wreszcie będą nas w Polsce i w Europie postrzegać inaczej!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafal napisał:
ja nie wiem nawet gdyby ze zlota to lotnisko zrobili to by sie nie podobalo. Co za kraj, co za zacofany narod, caly czas nic sie nie podoba. Najlepiej buraki tam posadzic i dac tych wszystkich co uwazaja ze to glupota by sie razem z tymi szlachetnymi roslinami dogadali i swistaki tez mozna zostawic takie mile zwierzatka napewno przyczynia sie do nowych inwestycji i miejsc pracy w naszym regionie ehh
Demokracja Rafale to wolnosc wyboru, slowa i kreowanych opinii. Moze gdybys bardziej sie na innych otworzyl to uslyszalbys, ze ten etap to Niedzwiada miala ponad 2 lata temu. To, ze tylko "miala" i to rowniez za Twoje i moje pieniadze to efekt m.innymi bazgranicznego zaufania do poczynan wladzy. Pamietaj, ze niemal 10 lat trzeba bylo zeby powstal projekt lotniska - ile lat trzeba zeby odlecial pierwszy samolot?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opublikujcie mapkę jak to cudo będzie położone. Najlepiej obejmującą obszar między d. odlewnia i Mełgwią. Dopiero wtedy zobaczymy co to ma być i ile może kosztować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten projekt był już zrobiony dla Niedżwiady i zapłacony ponad miljon zł I ZNOWU ODŻYWA DLA sWIDNIKA PEWNIE za drugi milion.To jest elokwencja p.Sobczaka.Wydawanie piniędzy za nic.Wykupiona ziemia w Niedżwiadzie,zrobiony projekt i zapłacony,. przebujane 1 mln zł(ZEBRANE OD SAMORZĄDOW I Z URZĘDU mARSZAŁKOWSKIEGO),PIENIĄDZE NIEROZLICZONE ,BO P sTARPWNIK(psl)Z P.lEWARTWICZEM NIE MAJĄ ŻADNEGO DOKUMENTU.A prokuratura mowi ,że wszystko zgodnie z prawem.Zachodzi pytanie czy w Polsce rządzi prawo ,czy prawnicy?Kto rozliczy sitwę PSL-PO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Projekt jest wspaniały, nowoczesny, zaskakujący, wyróżniający. Jeśli uda się go zrealizować możemy mieć coś z czego będziemy dumni, wizytówkę o któej będzie się mówić nie tylko w regionie. Oby był to początek zmiany w całym mieście. Takie budowle tworzą dziś klimat i wizerunek aglomeracji. Jeśli tak będzie wyglądać lotnisko to warto było czekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawe, tylko komentarze zachwytu, a reszta szybko znika!! No cóż propaganda to cudowny lek na wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma o nazwie Port Lotniczy Lublin SA liczy sobie 10 latek (plus/minus jeden rok). A jaki ma dorobek? Na pierwszym niejscu stawiam zmianę lokalizacji drogi startowej. W wyniku tej zadymy m.Lublin stało się posiadaczem największego w olsce a może i na świecie trawnika - 122h za 14 mln zł. Oprócz kolorowych plansz z obrazkami i jednej wykupionej działki PLL nic nie posiada. Pardon, ma poparcie i obietnice aktualnych władz. Nawet nie postawili przysłowiowego słupa z tabliczką "Lotnisko w budowie". Ludziska, obstawiajcie za ile lat będziecie latać z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taaak ! bardzo ładnie wyglądają te odrzutowce LOT-u. tylko czy to nie science -fiction trochę ? właśnie CentralWINGS - spółka córka LOT-u , drugi raz w tym roku likwiduje kolejne połączenia. podobnie robią to inne tzw. tanie linie. Lufthansa czy British Airways tu nie przylecą na pewno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dunia napisał:
Firma o nazwie Port Lotniczy Lublin SA liczy sobie 10 latek (plus/minus jeden rok). A jaki ma dorobek? Na pierwszym niejscu stawiam zmianę lokalizacji drogi startowej. W wyniku tej zadymy m.Lublin stało się posiadaczem największego w olsce a może i na świecie trawnika - 122h za 14 mln zł. Oprócz kolorowych plansz z obrazkami i jednej wykupionej działki PLL nic nie posiada. Pardon, ma poparcie i obietnice aktualnych władz. Nawet nie postawili przysłowiowego słupa z tabliczką "Lotnisko w budowie". Ludziska, obstawiajcie za ile lat będziecie latać z Lublina
W Lublinie mamy już jedną inwestycję w budowie- teatr. Niedługo będzie obchodzić 50 lecie. "Lotnisko w budowie"- nie chcę zapeszyć, ale to by ustanowiło naszą nową lubelską tradycję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dunia napisał:
Firma o nazwie Port Lotniczy Lublin SA liczy sobie 10 latek (plus/minus jeden rok). A jaki ma dorobek? Na pierwszym niejscu stawiam zmianę lokalizacji drogi startowej. W wyniku tej zadymy m.Lublin stało się posiadaczem największego w olsce a może i na świecie trawnika - 122h za 14 mln zł. Oprócz kolorowych plansz z obrazkami i jednej wykupionej działki PLL nic nie posiada. Pardon, ma poparcie i obietnice aktualnych władz. Nawet nie postawili przysłowiowego słupa z tabliczką "Lotnisko w budowie". Ludziska, obstawiajcie za ile lat będziecie latać z Lublina
JESTEM OPTYMISTĄ ZA 20 LAT,CHA,CHA...ALE JA BĘDĘ LATAŁ ALBO Z BALIC(KOŁO KRAKOWA) ALBO PYRZYOWIC(KOŁO KATOWIC), BO CHYBA ZA DWA LATA WYPROWADZĘ SIE Z TEJ WSCHODNIEJ DZIURY!!!MAM SENTYMENT DO LUBELSZCZYZNY ZA POWIETRZE NIE DA SIE WYŻYĆ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jest powód do dumy!!! W przyszłym roku wracam z UK do Świdnika to się mam nadzieje gdzieś tam do pracy zachaczę;-) Pozdro dla wszystkich którzy wierzą w to lotnisko!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko jest bardzo potrzebne naszemu regionowi. Myślę, że nie ma w tym żadnej przesady. Jak zwykle są wśród nas zwolennicy i przeciwnicy. Kiedy już będzie lotnisko, może zaczną powstawać nowe firmy, gdzie wielu znajdzie miejsce pracy. Może jakieś firmy się u nas rozwiną, i oby tak było. Czekam na realizację tego bardzo ważnego punktu naszego regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mario napisał:
Lotnisko jest bardzo potrzebne naszemu regionowi. Myślę, że nie ma w tym żadnej przesady. Jak zwykle są wśród nas zwolennicy i przeciwnicy. Kiedy już będzie lotnisko, może zaczną powstawać nowe firmy, gdzie wielu znajdzie miejsce pracy. Może jakieś firmy się u nas rozwiną, i oby tak było. Czekam na realizację tego bardzo ważnego punktu naszego regionu.
taak , rozwiną się. jak będzie 1 lot czarterowy na tydzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...