Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Taksówkarze to najgorszy element i byli mundurowi .Dla złotówki zrobią wszystko .Zostawią rodzinę i będą stali na słupku od rana do nocy .Nie płaca zusu (bo maja emerytury mundurowe) ,podatków ,... Uczciwych na palcach jednej ręki można policzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy taksówkarz to złodziej i oszust. Współpracują z bandytami i oszukują klientów. A, podpitych zwłaszcza. Taksówkarze z Białej Podlaskiej, to synonim złodzieja i oszusta. Dla paru złotych wywiozą podpitego klienta w krzaki, gdzie już czekają jego kompani, zeby okraść klienta, którym w zasadzie taksówkarz powinien się chociarz zainteresować, kiedy go okradają, a nie wspołpracować z bandziorami. Potem zdziweni, że kiedy ktoś napadnie na złotówę, to nikt mu nie chce pomóc. Zasłużyli sobie na to. I wiem co piszę. Byłem okradziony w ten sposób, przez tych bandytów udających taksówkarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak może odpowiadać, że ukradł jak nie ukradł, on tylko znalazł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupoty gadacie ja jadąc z dzieckiem do lekarza zgubiłam w taksówce bucik dziecka.Niby nic ale w jednym nie da rady chodzic.Zanim sie zorientowałam pani z korporacji taksówkowej na którą dzwoniłam zadzwoniła do mnie i zapytała czy to moje dziecko zgubiło bucik? Żeby było smieszniej i wary Wam opadły Taksówkarz sam przywiózł mi but do domu a mieszkam poza Lublinem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt znalazł a później dokładniej rzecz ujmując przywłaszczył sobie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oo napisał:
Głupoty gadacie ja jadąc z dzieckiem do lekarza zgubiłam w taksówce bucik dziecka.Niby nic ale w jednym nie da rady chodzic.Zanim sie zorientowałam pani z korporacji taksówkowej na którą dzwoniłam zadzwoniła do mnie i zapytała czy to moje dziecko zgubiło bucik? Żeby było smieszniej i wary Wam opadły Taksówkarz sam przywiózł mi but do domu a mieszkam poza Lublinem.
to był ten sam taksówkarz co w opisywanej historii? pytanie oczywiście retoryczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mach napisał:
to był ten sam taksówkarz co w opisywanej historii? pytanie oczywiście retoryczne
No bo na co mu jeden bucik ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki ty głupi jesteś. ZUS płacą imbecylu wszyscy tylko nie w jednakowej wysokości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...