Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Taksówkarze zawyżali ceny w Sylwestra

Utworzony przez artur890, 13 listopada 2008 r. o 07:19 Powrót do artykułu
JA JUZ 9191 NIE BĘDĘ JEŹDZIŁ. OSZUŚCI. A tak na marginesie. Jesliby cena znicza ustalona byłaby przez UM Lublin to ma pan prezes rację, że UOKiK powinien się nia zająć. Ale tak nie jest!!!!!!!!!!!!!! drogi panie prezesie. NIECH PAN ZAPAMIĘTA: LICZY SIE SIŁA ARGUMENTU A NIE ARGUMENT SIŁY!!!!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Najgorzej wypadli kierowcy z MPT. Aż 77 proc. kursujących w sylwestra zawyżało stawki. - Może niech UOKiK lepiej zbada, dlaczego taki sam znicz tydzień przed dniem Wszystkich Świętych kosztuje 3 zł, a parę dni później już 8 zł? - mówi Wiesław Brzezicki, szef MPT. - Nie chcę tego komentować." Pan Wiesław i jego ludzie po prostu złamali prawo i jeszcze tłumacza się jak dzieci. Żenujące. MPT 9191, po prostu trzeba omijać z daleka, okradanie klientów stanowi jak najgorszą reklamę dla tej firmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czwórek" nie ma wsród oszukujących! Brawo "CZWÓRKI".Tylko z waami wareto jeżdzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Najgorzej wypadli kierowcy z MPT. Aż 77 proc. kursujących w sylwestra zawyżało stawki. - Może niech UOKiK lepiej zbada, dlaczego taki sam znicz tydzień przed dniem Wszystkich Świętych kosztuje 3 zł, a parę dni później już 8 zł? - mówi Wiesław Brzezicki, szef MPT. - Nie chcę tego komentować." Pan Wiesław i jego ludzie po prostu złamali prawo i jeszcze tłumacza się jak dzieci. Żenujące. MPT 9191, po prostu trzeba omijać z daleka, okradanie klientów stanowi jak najgorszą reklamę dla tej firmy.
no przeciez tam jest szefem Boruch -to taki uczciwy Panisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje RAdio Mercedes Was tam nie ma. Cieszę się że dokonałam dobrego wybory i jeżdże tylko z "WAMI". Pozdrowienia Wasza stała pasażerka . Trzymajcie tak dalej!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
artur890 napisał:
JA JUZ 9191 NIE BĘDĘ JEŹDZIŁ. OSZUŚCI. A tak na marginesie. Jesliby cena znicza ustalona byłaby przez UM Lublin to ma pan prezes rację, że UOKiK powinien się nia zająć. Ale tak nie jest!!!!!!!!!!!!!! drogi panie prezesie. NIECH PAN ZAPAMIĘTA: LICZY SIE SIŁA ARGUMENTU A NIE ARGUMENT SIŁY!!!!!!.
Polecam Ci RADIO MERCEDES -KIEROWCY SUPER -{zapewniam że nie oszukują !!!!!!! a dyspozytorki też miłe-zadzwoń,skorzystaj i się przekonaj!!!!!} ]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
artur890 napisał:
JA JUZ 9191 NIE BĘDĘ JEŹDZIŁ. OSZUŚCI. A tak na marginesie. Jesliby cena znicza ustalona byłaby przez UM Lublin to ma pan prezes rację, że UOKiK powinien się nia zająć. Ale tak nie jest!!!!!!!!!!!!!! drogi panie prezesie. NIECH PAN ZAPAMIĘTA: LICZY SIE SIŁA ARGUMENTU A NIE ARGUMENT SIŁY!!!!!!.
Polecam Ci RADIO MERCEDES -KIEROWCY SUPER -{zapewniam że nie oszukują !!!!!!! a dyspozytorki też miłe-zadzwoń,skorzystaj i się przekonaj!!!!!} ]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM!!! Jestem stałym pasażerem "RADIO TAXI CZWÓRKI" od początku wiedziałem że moje radio nie ma z tym nic wspólnego i nie ma ich wśród tych krętaczy i naciągaczy!!!POLECAM WSZYSTKIM CZWÓRKI !!!!!!!!!!!!!!!!zawsze na czas,szybko,czysto i bezpiecznie.GRATULUJE I TAK TRZYMAĆ!!!!!!!!pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jeżdżę z radiem "CZWÓRKI" od bardzo dawna i muszę przyznać, że nigdy nie trafił mi się żaden nieuczciwy kierowca. Zawsze jest szybko, kulturalnie, i co najważniejsze dla mnie- mają czyste zadbane auta. Polecam Czwórki porządna firma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jezdze tylko RADIO ESKA njalepsze radio na rynku a kieowcy mili i bardzo sybko jezdza . z lublina do swidniak 180km/h to jest jazda))) poleca i sa bardzo tani, maja karty znizkowe 20% .super raadio RADIO ESKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
9191 oszuści i naciągacze naganne zachowanie,kupa cwaniaczków nic więcej do tego często nie miła obsługa.Ja jeżdzę jak większość czwórkami sam pozytyw.Co do eski to dają 20% zniszki ale od jakiej ceny wyjściowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...