Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Hahaha... Cała ta Ruska ulica i caly ten bajzel w centrum miasta to hańba. Malo które miasto w [polce ma taki bajzel w centrum, ale cóż.... jesteśmy tylko wschodnim miastem co wiodać na każdym kroku. żaściankowość i zacofanie,aż wstyd przyznac sie,że mieszkam w Lublinie. Nie wystarczy zroobić spęd  Trzech Zajęcy, trzeba jeszcze trochę być europejskim a nie watykańskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha... Cała ta Ruska ulica i caly ten bajzel w centrum miasta to hańba. Malo które miasto w [polce ma taki bajzel w centrum, ale cóż.... jesteśmy tylko wschodnim miastem co wiodać na każdym kroku. żaściankowość i zacofanie,aż wstyd przyznac sie,że mieszkam w Lublinie. Nie wystarczy zroobić spęd  Trzech Zajęcy, trzeba jeszcze trochę być europejskim a nie watykańskim
A czy głąbie ktoś ci każe tu mieszkać? Bo ja się wstydzę, że taki głąb publicznie się wypowiada choć nie umie dostrzec tego co nasze.Handel na "ruskiej" to jest już jakaś historia i tradycja naszego miasta - tylko trochę nie uporządkowana. A jak ci przeszkadza wschodni zaścianek to już wyprowadzaj się do tej zachodniej Europy powtarzam nikt cię tu nie trzyma. A ja jeszcze się dziwie że mamy tak wiele przeszkód aby móc swobodnie handlować ze swoimi najbliższymi sasiadami(bo nam zachód zabrania) jesteś w stanie to zrozumieć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dać tam burmistrza ŁĘCZNEJ,on szybko zaprowadzi tam porzą :huh: :angry: dek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję,że MKK dostanie zielone światło i będzie mogło uporządkować ten teren i zrobić z niego czyste, zadbane targowisko. Poradzili sobie z dworcem Transped, Majdankiem więc  i teraz powinno wyglądać to dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Handel stanowi sół w oku ŻUka, TNN-u, FRL-u i innych organizacji patofilskich po likwidacji handlu ma nadejść czas szczęśliwości ... jheśli ktoś uważa inaczej niech po prostu inaczej głosuje Żuk na bruk i niech płaci czynsz od tego bruku ;-)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze : ul. Ruska to Hańba dla RADNYCH LUBLINA i prezydenta Żuka !!!!!!! (kurnik w środku miasta)   po drugie: podwyższyć im dziesięciokrotnie stawki wynajmu i mogą się łączyć na jednym stoisku :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy głąbie ktoś ci każe tu mieszkać? Bo ja się wstydzę, że taki głąb publicznie się wypowiada choć nie umie dostrzec tego co nasze.Handel na "ruskiej" to jest już jakaś historia i tradycja naszego miasta - tylko trochę nie uporządkowana. A jak ci przeszkadza wschodni zaścianek to już wyprowadzaj się do tej zachodniej Europy powtarzam nikt cię tu nie trzyma. A ja jeszcze się dziwie że mamy tak wiele przeszkód aby móc swobodnie handlować ze swoimi najbliższymi sasiadami(bo nam zachód zabrania) jesteś w stanie to zrozumieć?
Dokładnie :) nikt tutaj nikogo siłą nie trzyma. Nie pasuje? To won z tego miasta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy głąbie ktoś ci każe tu mieszkać? Bo ja się wstydzę, że taki głąb publicznie się wypowiada choć nie umie dostrzec tego co nasze.Handel na "ruskiej" to jest już jakaś historia i tradycja naszego miasta - tylko trochę nie uporządkowana. A jak ci przeszkadza wschodni zaścianek to już wyprowadzaj się do tej zachodniej Europy powtarzam nikt cię tu nie trzyma. A ja jeszcze się dziwie że mamy tak wiele przeszkód aby móc swobodnie handlować ze swoimi najbliższymi sasiadami(bo nam zachód zabrania) jesteś w stanie to zrozumieć?
Dokładnie :) nikt tutaj nikogo siłą nie trzyma. Nie pasuje? To won z tego miasta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...