Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tęczowy pochód w centrum Lublina. "To jest wasza rewolucja!"

Utworzony przez TomaszBunc, 8 sierpnia 2020 r. o 19:47 Powrót do artykułu
Kurde nie rozumiem. Aresztowali agresywnego mężczyznę z nożem, który zniszczył mienie i pobił drugą osobę, a protestujący skandują o brutalności policji ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że PO i KO chcą zorganizować takie polskie "black live matter".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a policja popiera takie nielegalne zgromadzenia i przemarsze ? jak do tego dopuścili ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli mogę łamać prawo tak długo jak identyfikuję się jako osoba LGBT?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buhehe. Ja na miejscu policji wybatożyłbym publicznie całe to towarzystwo z Warszawy. Takie patologie trzeba dusić w zarodku. Należy ich przykładnie ukarać albo w kamasze na 3 lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie na tym polega ta wywrotowa logika. Wmówić społeczeństwu że homo są rzekomo nękani podczas gdy to oni swoją agresywną skoordynowaną działalnością terroryzują społeczeństwo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najsmutniejsze jest to że zrobili większy rozgłos i nagłośnili swój problem bardziej niż przedsiębiorcy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a policja popiera takie nielegalne zgromadzenia i przemarsze ? jak do tego dopuścili ?
 Są zajęci poszukiwniem kibiców z autostrady A4 pod Krakowem co im się popsuły auta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli mogę łamać prawo tak długo jak identyfikuję się jako osoba LGBT?
 Polecam jako ksiądz. Wtedy możesz być pedofilem i chodzić bezkarnie po ulicach. No to w najgorszym przypadku, a standardowo przeniosą na inną parafię gdzie są inni młodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszą to zauważy iż wolno im manifestować gdy zachowują się jak ludzie i policji nic do tego. Jeszcze powinni wyeliminować z własnego grono pospolitych chuliganów, a może psychicznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie na tym polega ta wywrotowa logika. Wmówić społeczeństwu że homo są rzekomo nękani podczas gdy to oni swoją agresywną skoordynowaną działalnością terroryzują społeczeństwo.
 Oglądałem rozmowę z homoseksualisty i wypowiadał się że oni nie identyfikują się z tęczowymi. Mają swiadomość swojej płci i nie są przebierańcami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bronicie nożowników ??? do pierdla na 5 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z muzułmanami sobie pofikajcie lewaccy towarzysze.... wtedy zobaczymy, jacy jesteście odważni :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kpiny z aborcji Jezusa Chrystusa w wykonaniu lewackich wyrostków ???? ---- przykład ideologii LGBT w Argentynie. Chcemy, aby polskie miasta były wolne od takich scen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie co w przyszłym roku będzie hitem opozycyjnego ciemnogrodu? Był Ciamajdan, był KOD, byli Niezależni Sędziowie (jawnie i bezczelnie łamiacy zapisy konstytucyjne), a teraz jest o'błędna Tęcza. Któż o tych dziwakach będzie pamiętać? Obawiam się, że dzięki takim wygłupom PiS zyskał wyborców w szeregach osob trans. Tak jak ja przeszedłem ze strony lewej na prawą. Gdy tylko zorientowałem się, że SLD nie interesuje los zwykłych ludzi. Teraz to jest jeszcze bardziej widoczne, gdy dawni komuniści chcą odzyskać władzę, by przywrócić swoje ubeckie przywileje i zastopować wzrost płac i inwestycje w kraju. Niech dalej się ośmieszają. Co do serek osób w demonstracji... Czy ktoś z nas tutaj robi idiotów? Naprawdę przy takiej masie ludzi było tylko parę transparentów? Na wszystkich trzech zdjęciach widać te same kuślawe hasła. Szkoda, że policja w Polsce nie potrafi skutecznie nałożyć kar za obrazę funkcjonariusza tj. w demokratycznych i praworządnych Niemczech... tu kara zaczyna się od 3500€. A co mnie interesuje? Czy te 2800 brutto będzie w przyszlym roku. I to ludzi interesuje. Towarzysze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stało się. Władza PiS utraciła legitymację demokratyczną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdziwicie się, kiedy dowiecie się, że tych LGBT, multikulti, gender, KOD, zieloni, koronawirus, itd.... sponsoruje ten sam zydogobalista, co PIS? ---- Tak robią wam wodę z mózgu. A w międzyczasie przejmują wasze ziemie, domy, wode, surowce, kopalnie, zaklady pracy.. Już macie kagance na pysku i fikcjo-paragrafy "mowy nienawisci"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chcialem tylko przypomnieć, że to Bóg stworzył KAŻDEGO człowieka na swój obraz i podobieństwo. Oraz wyłącznie On dał wszystkim święte prawo do życia. A tu kłapacze pospolici, komentatorzy z szamba, uważają się za świętszych od Boga, podejmują za Niego decyzje. No wiec jest Bóg, czy go nie ma???? Czy tylko na ustach, a nie w sercu????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Niezależnie od tego, kto jest bity, zawsze należy stać po stronie bitego" Marek Edelman
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie co w przyszłym roku będzie hitem opozycyjnego ciemnogrodu?
Jestem pewien, że burek - król wszawych chełmskich podwórek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...