Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No i dobrze. Od setek lat jest tu miasto, a tereny te wyglądają jak na wsi i to z 50 lat temu. Kto w ogóle wpuścił tych wieśniaków do miasta i pozwolił im się tu podbudować? Chatynki jak na wsi u dziadków żony, na dodatek małe działeczki itp. Czas uprzątnać  ten teren!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest, że na Górkach Żuk szanuje "święte prawo własności" firemki TeBeWał, a tutaj chce poprowadzić drogę przez mieszkania i działki które ktoś ma już w posiadaniu?
 Jakiś troll się odniesie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już Ratuszowe Trolle nie wyja, że cala Wapienna to tereny zalewowe?  Nowy prikaz przyszedł z Ratusza.
 Dewelofob postawił kloca i jak nowo narodzony klepie te żałosne komentarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe gdzie tych meneli wysiedlą. Ps. Nie mówię o wszystkich mieszkańcach Wapiennej tylko o części.
Pewnie na Felin albo inną wioche.
 Postawić kontenery przy ulicy Kubusia Puchatka w Jakubowicach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzi się wysiedli, domy się zburzy.  Nowa droga koniec końców nie powstanie,  bo zmienią się plany, koncepcje, a na te tereny wejdzie deweloper i zacznie stawiać bloki. Chyba nie wierzycie, że dotychczasowi mieszkańcy na miejsce swoich chatek będą stawiać dwupiętrowe kamienice. Ludzie w większości pieniędzy tam nie mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dewelo, dewelo, dewelo coś tam. Przyjęcie tymi frazesami jak karabin maszynowy. Farma troli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba padł rozkaz wszystkie ręce na pokład, bo tak wybiło szambo troli piszących wściekłe o dewelo coś tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest, że na Górkach Żuk szanuje "święte prawo własności" firemki TeBeWał, a tutaj chce poprowadzić drogę przez mieszkania i działki które ktoś ma już w posiadaniu?
Jakiś troll się odniesie?
 Szkoda na was czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to Żuk znalazł sobie pretekst by ostatecznie rozwiązać "problem" tej części  Nadbystrzyckiej, Wapiennej i okolic.Plus  żadnych  na razie inwestycji w drogi, kanaliazacje, oświetlenie nie będzie, bo wszytko ma  być do wyburzenia. Dopiero jak przyjdzie "nowe" to wszystko się zrobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk  znalazł sobie pretekst do pozbycia się tamtejszych mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest naprawdę przygnębiające to ci pseudo planiści wyrabiają z tym miastem... tereny w centrum miasta, zarezerwowane do tej pory - i słusznie - pod zabudowę usługową, uczelnianą, mają stać się kolejną enklawą domków jednorodzinnych w samym środku...zwłaszcza kiedy w przyszłości powstanie przedłużona ul. Zana oraz zacznie się zabudowa dzielnicy dworcowej, to tam powinna powstawać zabudowa śródmiejska, usługowa, handlowa, biurowa, a nie osiedla gdzie Czesławy będą strzyc sobie 300 mkw trawniczek...
 no właśnie, też mi się to wydaje dziwne co najmniej. na przedmieściach stawiają wieżowce coraz bardziej rozlewając miejską zabudowę, a w samym centrum mają być domki, ciekawe czy w innych miastach też sie tak "planuje"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to Żuk znalazł sobie pretekst by ostatecznie rozwiązać "problem" tej części  Nadbystrzyckiej, Wapiennej i okolic.Plus  żadnych  na razie inwestycji w drogi, kanaliazacje, oświetlenie nie będzie, bo wszytko ma  być do wyburzenia. Dopiero jak przyjdzie "nowe" to wszystko się zrobi.
 Co to za domysły? Będą i drogi i kanalizacja i budynki. Chyba nikt nie postawi zabudowań bez dojazdu i kanalizacji. Skoncz pisać bzdury trolu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już Ratuszowe Trolle nie wyja, że cala Wapienna to tereny zalewowe?  Nowy prikaz przyszedł z Ratusza.
 Szkoda, żeby tak cenne tereny w  centrum miasta się zmarnowały...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to Żuk znalazł sobie pretekst by ostatecznie rozwiązać "problem" tej części  Nadbystrzyckiej, Wapiennej i okolic.Plus  żadnych  na razie inwestycji w drogi, kanaliazacje, oświetlenie nie będzie, bo wszytko ma  być do wyburzenia. Dopiero jak przyjdzie "nowe" to wszystko się zrobi.
Co to za domysły? Będą i drogi i kanalizacja i budynki. Chyba nikt nie postawi zabudowań bez dojazdu i kanalizacji. Skoncz pisać bzdury trolu.
 Będą, ale dopiero jak deweloper nowe  wybuduje. Dopiero wtedy Ratusz wyłoży pieniadze. Póki co jest jak jest. Wszystko pod konkretnego inwestora. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już Ratuszowe Trolle nie wyja, że cala Wapienna to tereny zalewowe?  Nowy prikaz przyszedł z Ratusza.
Szkoda, żeby tak cenne tereny w  centrum miasta się zmarnowały...
 Poza tym pewnie naukowcy z UP albo Politechniki zrobili nowe badania i okazało się, że z terenami zalewowymi w tym miejscu nie jest tak źle. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że komentarzami w DW powinno zainteresować się ludzi Solidarnej Polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuję tym maruderom wyprowadzić się z miasta i zrobić I'm zakaz wjazdu. Najlepiej to kurde zostawić brudy bo ładnie wyglądają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolunie deweloperki już zaczynają smarować ? Bloki POwstaną , a ulica w dalekiej przyszłości - ok. 100 lat.
Wyraz z fragmentem PO napisany wielkimi literami? Jest. Fragment o deweloperze? Jest. Do kompletu zabrakło tylko o ratuszowych trolach. Ku chwale propagandy towarzyszu ekonom.
 "towarzyszu ekonomie"? to tak się w ratuszu zwracacie do swojego pryncypała?? :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto powiedział ze wszystko do wyburzenia?? proponuje tym co nic nie wiedza o tych terenach poczytać na stronie Urzędu Miasta ustawę oraz wyłożenie planów dla tych terenów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-rozwój", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki", "dewelo-targowica". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...