Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tłumy na otwarciu sklepu z tanią odzieżą w Lublinie [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lipca 2018 r. o 16:30 Powrót do artykułu
To tylko pokazuje skale biedy w naszym regionie. To smutne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sama biedota haha ha tam podjezdzaja takie fury ze ho ho a klienci to glownie handlarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stylowe lubelaki muszą się gdzieś ubrać by móc się lansowac na urlopie w Miedzyzdrojach lub Zakopcach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już 500+ nie wystarcza.... szok. To co się dzieje z cenami, osłabieniem złotówki i nowymi podatkami/ oplatami za nierzadow PiS widać w takich sytuacjach... ludziom nie starcza już do pierwszego, nie mówiąc już o nowych ciuchach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żunia nie było na otwarciu? szkoda - może coś w końcu by za***yło w tej łepetynie, na jakim poziomie żyją i jakie potrzeby mają jego podwładni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
80% to handlarze. Wyłapują markowe rzeczy i później wystawiają na allegro. Działają w zorganizowanych grupach. Okrążają np buty i zabierają wszystko jak leci. Jak coś nie tak to wyrzucają z powrotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
III świat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten ,,cabrio"na niemieckich blachach przed sklepem to pewnie łysego pana w białej koszuli... jakby szefa...szmaciany biznes się opłaca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAKIEJ NARRACJI TO BY SIĘ NAŁKOWSKA NIE POWSTYDZIŁA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie ma to jak markowe ubranie po nieboszczyku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy robienie takich zdjęć ludzi i ich publikowanie jest legalne ?? Ja bym sobie tego nie życzył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy tego nie zrozumiem jak można chodzić w ubraniach po nieznanym człowieku.To Jet jakiś upadek cywilizacyjny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mogą o 9 pod sklepem stać to raczej większość do roboty się nie wybiera - a prawie wszyscy na zdjęciach w wieku produkcyjnym. Do roboty się brać a nie codziennie do innego sklepu jeździć! Wtedy będzie kasa na nowe ubrania. Współczuję tylko babciom z niską emeryturą które muszą się przepychać, bo nie stać je na nic innego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni z tego żyją, to biznes ...ciuchy trafiają na allegro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przykro na to patrzeć i tyle w temacie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klasyczny ciuchland a nie żaden dyskont. Używki tylko w ciuchlandzie są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdy była komuna otwierano Pewexy.Baltony.a teraz gdy jest Pis otwierają ciuchland
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw na zupkę do Brata Alberta a potem do ciuchlandu na wyprzedaż ciuchów zapierdziałych przez Niemców ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jest dramat.... a robienie zdjec jest legalne bo jest to zdjecie sklepu a ludzie sa czescia krajobrazu/ tła. Takie obejscie przepisow:-D ale wszystko sie da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja od razu poznaje szmatki z ciuchów. Moja tesciowa to uwielbia i wygląda czasem jak bezdomna w za dużych ciuchach. A ten zapach specyficzny i trudno to wybawic do końca, choć niektórym wydaje się że nic nie czuć.A moja kuzynka to bije się o szmatki, którymi później handluje. I czasem chodzi w za dużych butach bo markowe, chodź z przed dwóch sezonów.  Kiedyś wyniosłam do kontenera buty Gino Rossi a później widziałam je na olx ( miały uszkodzoną blaszkę ozdobną, którą krzywo przykleilam i ryse na obcasie) po tym poznałam. Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...