Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trudna sytuacja COZL. Szpital potrzebuje pieniędzy od zaraz

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 listopada 2017 r. o 07:48 Powrót do artykułu
JUŻ WCZEŚNIEJ PISAŁEM,ŻEBY UZDROWIĆ OPIEKĘ SZPITALNĄ TO POTRZEBA-WPROWADZIĆ DLA LEKARZY 8 GODZINNY CZAS PRACY/BEZ DYŻURÓW.TZW SYSTEM 3- ZMIANOWY,ZAKAZ PRACY DLA LEKARZY W GABINETACH PRYWATNYCH,ZWERYFIKOWAĆ WYNAGRODZENIA WSZYSTKIM PRACUJĄCYM W SZPITALACH /OBNIŻKA/,OBNIŻYĆ LICZBĘ PRACOWNIKÓW W SZPITALACH,ZREZYGNOWAĆ Z PRZYWILEJÓW.SĄ TO PODSTAWOWE PROBLEMY SZPITALI.ZASTOSOWANIE TAKIEGO SYSTEMU UZDROWI SZPITALE W CIĄGU 2-LAT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
ZAKAZ PRACY DLA LEKARZY W GABINETACH PRYWATNYCH
  Idź do endokrynologa albo ortopedy dziecięcego na NFZ, prędzej umrzesz niż dostaniesz sensowny termin. Bzdety takie, że czytać się nie da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten szpital to porażka od zawsze, rozpędzić ten bajzel , zbudować prawdziwą placówkę onkologiczną na staszica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UKRAINIE RZĄDY PO-PIS PODAROWAŁY 18 000 000 000 ZŁOTYCH !!! DLA BANDEROWCÓW PIENIĄDZE SIĘ ZNALAZŁY NATOMIAST NA POLSKIE SZPITALE JUŻ NIE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak upadnie to może zburzą tego potworka, albo ktoś przerobi na inną funkcję i przemaluje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marszałkowski niech cofnie środki z reklamy i autpromocji partyjnej - i szpital wróci do normalności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nazywam się janice albert, mieszkam tu w usa, chcę dziękuję panu johnie williamowi za pomoc w zdobyciu mojego pożyczka, potrzebowałem pożyczki właśnie dzisiaj natknąłem się mu, więc powiedział mi, że w ciągu najbliższych 3 godzin, że ja dostanie moją pożyczkę i ku mojemu największemu za***eniu dostałem moja pożyczka, a teraz ja i moja rodzina jesteśmy szczęśliwi i dobrze, skontaktuj się z nim przez e-mail: johnloanfirm2@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga !!! B / F Limited jest usługą finansową, która zapewnia pomoc finansową dla osoby prywatne i organy współpracujące. Oferujemy wszystkie rodzaje finansów pomoc o bardzo niskim oprocentowaniu 2,5%. to ma pomóc igłowanie, a także pomóc ludziom osiągnąć ich marzenia. z naszą obsługą stres finansowy i problem się skończyły. Pospiesz się dziś i skontaktuj się z nami poprzez e-mail: Brucesancoskyfinance@gmail.com lub wyślij nam tekst na numer +1 - 413 - 849 - 9898 Dzięki Pan Bruce sancosky Dyrektor finansowy Telefon +1 413 849 9898 Kontaktowy adres e-mail: Brucesancoskyfinance@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć wszystkim, potrzebujesz pożyczki? Czy szukasz funduszy na spłatę kredytów i długów? Oferujemy kredyty bez czeków kredytowych, bez zabezpieczeń, proste kroki, szybkie finansowanie i niskie oprocentowanie 3%. Skontaktuj się z nami dzisiaj przez e-mail: Oceanicfinance113@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cześć, moi ludzie, czy jesteście w kryzysie finansowym i potrzebujecie pożyczki, żeby zapłacić rachunki i założyć firmę? oto odpowiedź na twoje problemy finansowe, ponieważ dzisiaj właśnie dostałem pożyczkę w wysokości 58 000 euro od firmy pożyczkowej Stella Rene i chcę szybko wykorzystać tę okazję, aby powiedzieć ci wszystko, że Stella Rene jest prawdziwa i zgodna z prawem, po prostu rób to, o co poprosiła Ty i w ciągu 3 godzin będziesz mieć odpowiedzi na swój problem finansowy i zauważysz, że Stella Rene jest jedyną osobą, której możemy zaufać, a teraz jestem bardzo szczęśliwy dzisiaj, więc proszę skontaktuj się z nią dzisiaj na ten e-mail poniżej {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com} ona jest jedyną osobą, która może ci pomóc w kryzysie pożyczkowym i dziś ja i moja rodzina jesteśmy bardzo szczęśliwi, ponieważ również wyczyściłem swój dług bankowy, więc skontaktuj się z nią dzisiaj i czekam tu na twój rodzaj odpowiedzi dzisiaj. Ceceli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
złóż wniosek o pożyczkę 2018 Czy potrzebujesz pomocy finansowej? Czy masz jakiś kryzys finansowy, czy potrzebujesz funduszy na założenie własnej firmy? Czy potrzebujesz funduszy na uregulowanie długu, spłacenie rachunków lub rozpoczęcie dobrego biznesu? Czy masz niską zdolność kredytową i trudno ci uzyskać usługi kapitałowe od lokalnych banków i innych instytucji finansowych? Oto Twoja szansa na uzyskanie usług finansowych od naszej firmy. Oferujemy następujące finansowanie dla osób prywatnych * Finansowanie komercyjne *Finanse osobiste * Finansowanie biznesu * Finanse budowlane * Finansowanie biznesu i wiele innych: i wiele więcej przy 2% stopie procentowej; Skontaktuj się z nami Przez e-mail: robertjacksonfinacialservice@hotmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
złóż wniosek o pożyczkę 2018 Czy potrzebujesz pomocy finansowej? Czy masz jakiś kryzys finansowy, czy potrzebujesz funduszy na założenie własnej firmy? Czy potrzebujesz funduszy na uregulowanie długu, spłacenie rachunków lub rozpoczęcie dobrego biznesu? Czy masz niską zdolność kredytową i trudno ci uzyskać usługi kapitałowe od lokalnych banków i innych instytucji finansowych? Oto Twoja szansa na uzyskanie usług finansowych od naszej firmy. Oferujemy następujące finansowanie dla osób prywatnych * Finansowanie komercyjne *Finanse osobiste * Finansowanie biznesu * Finanse budowlane * Finansowanie biznesu i wiele innych: i wiele więcej przy 2% stopie procentowej; Skontaktuj się z nami Przez e-mail: robertjacksonfinacialservice@hotmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Udzielam pożyczek przedsiębiorstwom i osobom fizycznym o rozsądnych stopach procentowych w wysokości 2%. E-mail do: (christywalton355@gmail.com), jeśli jesteś zainteresowany ofertą kredytową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przedstawicielem Iowa Luterańskiego Szpitala w Iowa City w USA. Doznałem, aby kierownictwo szpitala mogło reklamować w Internecie, jak pracujemy i że rozpoczęliśmy ponownie rok na zakup i sprzedaż ludzkich narządów, np. nerki, Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, skontaktuj się z nami pod poniższym e-mailem: Zrekompensujemy naszym darczyńcom sporą sumę pieniędzy i jesteśmy specjalistami od organów Chirurgia i jako dawczyni nie ma ryzyka w to. A to jest nasz e-mail: iowalutheranhospital@gmail.com Możesz również zadzwonić lub skontaktować się z nami pod adresem whatsapp +1 929 281 1248
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy potrzebujesz osobistej lub biznesowej pożyczki bez stresu i szybkiej akceptacji? Jeśli tak, skontaktuj się z nami. herofinancein@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby spłacić swój dług, jeśli tak, napisz do nas na: pcl846509@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy myślisz o uzyskaniu pomocy finansowej, której bardzo potrzebują? Czy myślisz już dziś, jak zdobyć legalną pożyczkę? Czy myślisz o założeniu własnego biznesu? Czy masz długi do zapłaty? Czy chcesz płacić czesne w szkole? Czy potrzebujesz pilnej pożyczki na spłatę rachunków? To jest Twoja szansa, aby osiągnąć swoje pragnienia, Możemy Ci pomóc z wszelkiego rodzaju pożyczek Kredyty kredytowe, kredyty na działalność gospodarczą i studenckie, pożyczki dla przedsiębiorstw? Pożyczka prywatna. Dajemy wszelkiego rodzaju Pożyczki o oprocentowaniu 2% po więcej informacji Skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty e-mail {fhacyberservices@gmail.com} Pożyczający INFORMACJE: Kwota kredytu: Pożyczkobiorcy Imię i nazwisko: Dane kontaktowe pożyczkobiorcy: Państwo i stan: Miasto: Narodowość: Finansowanie kredytu: Czas trwania pożyczki: Stan cywilny: Wiek: Seks: Miesięczny przychód: Przez e-mail: fhacyberservices@gmail.com Numer telefonu: +1903) 493-9097 Pan Tony Rock Główny konsultant
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Specjalizujemy się w usługach finansowych, oferując kredyty lokalne / międzynarodowe, zapewniając zabezpieczone i niezabezpieczone opcje pożyczek osobom fizycznym i instytucjom współpracującym przy bardzo konkurencyjnych stawkach kredytowych i elastycznych warunkach w celu spełnienia wszelkich warunków finansowych. Nie ma znaczenia, czy masz słaby wynik kredytowy, wciąż możemy zapewnić Ci szybką gotówkę na niespodziewane Skontaktuj się z nami teraz, aby uzyskać szybkie i przystępne pożyczki, które odpowiadają wszystkim budżetom i wymaganiom: socialfinancelimited8@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBRA NOWOŚĆ DOBRE NOWOŚCI Jestem moją panią Mirabel Daniels jest wiarygodnym i legalnym pożyczkodawcą. Oferujemy prawdziwe i łatwe warunki z oprocentowaniem 2%. od 1000 USD - 100 000 USD. Euro. Udzielam pożyczek przedsiębiorcom również za: Osobisty kredyt, Pożyczki studenckie, Kredyt transportowy Pożyczki dla przedsiębiorstw. pożyczki dla przedsiębiorstw skontaktuj się ze mną bezpośrednio, aby uzyskać więcej informacji. Email: mirabeldanielloanfirm@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzień dobry wszystkim, nazywam się lisa scott, chcę użyć tego medium, aby podzielić się tym świadectwem o tym, jak otrzymałem pożyczkę od legit loan company. kilka miesięcy temu byłam obciążona finansowo, pilnie potrzebowałam pożyczki, więc skontaktowałam się z tak wieloma firmami i nie otrzymałem żadnej pożyczki po tak wielkim wysiłku i płatnościach, zostałem oszukany w łącznej kwocie 3 000 €, stałem się bardziej sfrustrowany i zdesperowany aż do pewnego wiernego dnia, postanowiłem skontaktować się z moim przyjacielem, który niedawno dostał pożyczkę przez internet, opowiedziałem jej o mojej sytuacji finansowej, a potem powiedziała mi o tej legalnej i prawdziwej spółce pożyczkowej o nazwie susan wealth loan company (susanwealthloancompany @ gmail.com). skontaktowałem się z firmą i otrzymałem warunki firmy, które zaakceptowałem i ku mojemu największemu za***eniu w ciągu 48 godzin, moja kwota pożyczki w wysokości 40 000 eur została zatwierdzona i przeniesiona na moje konto. wierzę, że inni ludzie również składają zeznania o tym samym uczciwym pożyczkodawcy. czy potrzebujesz pilnie pożyczki? prosimy o kontakt ze spółką za pośrednictwem poczty elektronicznej: susanwealthloancompany@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...