Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 listopada 2017 r.
6:37

Trudna sytuacja COZL. Szpital potrzebuje pieniędzy od zaraz

0 86 A A

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej po raz kolejny się zadłuży. Ogłoszenie o przetargu na udzielenie 15 milionów złotych kredytu pojawiło się na stronie Biuletynu Informacji Publicznej. Pieniądze potrzebne są jeszcze w tym roku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Zadłużony szpital już w marcu otrzymał 8-milionową pożyczkę od Urzędu Marszałkowskiego. Została ona zwrócona. Tym razem potrzebuje 15 mln zł, a kredyt ma zostać „uruchomiony” jeszcze w tym roku. W zamówieniu wpisano datę 28 grudnia.

Beata Górka, rzeczniczka Urzędu Marszałkowskiego, który nadzoruje COZL, stara się jednak szukać pozytywów. – Przeanalizowaliśmy wyniki finansowe szpitala z ostatnich dziesięciu miesięcy. Przychody ze sprzedaży usług medycznych są o ponad 15 mln zł większe, aniżeli w analogicznym okresie w 2016 roku – mówi.

COZL ma też wysłać do marszałka program naprawczy, ale dyrekcja szpitala poprosiła o więcej czasu. – Wyraziliśmy na to zgodę. Dokument ma jednak wpłynąć do nas jeszcze w listopadzie – dodaje rzecznik.

Trwa także konkurs na nowego dyrektora placówki. Do dzisiaj można zgłaszać kandydatury, a dotąd wpłynęły trzy. – Komisja zbierze się na początku grudnia i prawdopodobnie wtedy przeanalizuje, czy kandydaci spełniają wymogi formalne – mówi Górka.

Komentarze 86

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Tony Rock / 1 sierpnia 2018 o 11:32
0
Do you think about getting financial help you need very much? Do you think today about how to get a legal loan? Do you think about starting your own business? Do you have debts to pay? Do you want to pay tuition at school? Do you need an urgent loan to pay your bills? This is your chance to achieve your wishes. We will help you with all kinds of loans. Loans, loans for business and students, loans? Private loan We give all kinds 2% interest rate loans Interest rates for more information Contact us via e-mail {fhacyberservices@gmail.com} INFORMATION OF DEBTS: Amount of credit: Name and surname of borrowers: Contact details of the borrower: State and condition: City: Nationality: Loan financing: Duration of the loan: Civil status: Patch: Sex: Monthly income: By e-mail: fhacyberservices@gmail.com Phone number: +1903) 568-0039 Mr. Tony Rock Consultant General
Do you think about getting financial help you need very much? Do you think today about how to get a legal loan? Do you think about starting your own business? Do you have debts to pay? Do you want to pay tuition at school? Do you need an urgent loan to pay your bills? This is your chance to achieve your wishes. We will help you with all kinds of loans. Loans, loans for business and students, loans? Private loan We give all kinds 2% interest rate loans Interest rates for more information Contact us via e-mail {fhacyberservices@gmail.... rozwiń
Avatar
Luis Root z / 30 lipca 2018 o 14:42
0
Witam wszystkich na tym forum, jestem Luis Root z USA, nie mogę uwierzyć, że Bóg naprawdę istnieje, dopóki nie zostałem wykupiony i uratowany od niewoli finansowej. Byłem w kryzysie finansowym i musiałem zapłacić rachunki. Próbowałem szukać pomocy od banków, ale wszystko na próżno, próbowałem także szukać pomocy z Internetu tylko po to, aby spotkać oszustów, którzy udawali prywatnie pożyczającego i zlikwidowali moje 15000 $ i nie dostali mojej pożyczki, dopóki Bóg nie przedstawi mnie Bishopowi Eliasz za pośrednictwem przyjaciela, który został uratowany z kłopotów finansowych i otrzymał pożyczkę w wysokości 80 000,00 dolarów, został mu przyznany przez człowieka, który zadzwonił do biskupa Eliasza, więc przyjąłem jego radę i skontaktowałem się z biskupem elijah Loan Company, a w ciągu jednego tygodnia moja pożyczka w wysokości 200000 USD została przyznana dla mnie.to moja rada dla wszystkich poszukujących pożyczki o niskim oprocentowaniu 2%. Czynię to, ponieważ jestem tak szczęśliwy, że jestem z niewoli finansowej i jestem znowu pełen radości, a życie jest łatwe wszystko dzięki BOGU i Biskupowi Eliaszowi . Możesz skontaktować się z More Loan Company via (bishopelijahloanfirm002@hotmail.com) LUB SMS WhatsApp: +2349035555247
Witam wszystkich na tym forum, jestem Luis Root z USA, nie mogę uwierzyć, że Bóg naprawdę istnieje, dopóki nie zostałem wykupiony i uratowany od niewoli finansowej. Byłem w kryzysie finansowym i musiałem zapłacić rachunki. Próbowałem szukać pomocy od banków, ale wszystko na próżno, próbowałem także szukać pomocy z Internetu tylko po to, aby spotkać oszustów, którzy udawali prywatnie pożyczającego i zlikwidowali moje 15000 $ i nie dostali mojej pożyczki, dopóki Bóg nie przedstawi mnie Bishopowi Eliasz za pośrednictwem przyjaciela, który zosta... rozwiń
Avatar
renata twarowska / 28 lipca 2018 o 11:14
0
cześć wszystkim Nazywam się renata twarowska, jestem tutaj, aby złożyć zeznanie, że otrzymałem pożyczkę od firmy pożyczkowej Jorge Grace po tym, jak złożyłem kilka wniosków od różnych pożyczkodawców. Potrzebowałam pilnej pożyczki, żeby założyć firmę i złożyłam podanie od różnych pożyczkodawców online, którzy obiecali mi pomóc, ale nigdy nie dali mi pożyczki, oszukiwali mnie i nic mi nie pozostało, dopóki mój przyjaciel nie przedstawi mnie pani Jorge Grace, która obiecała mi pomóc i rzeczywiście zrobiła to, co obiecała bez jakiejkolwiek zwłoki, nigdy nie myślałam, że wciąż są wiarygodni pożyczkodawcy, dopóki nie spotkałam się z panią Jorge Grace, która obiecała mi pomóc z pożyczką i zmieniła moje przekonanie. Nie wiem, czy w jakikolwiek sposób potrzebujesz prawdziwej i pilnej pożyczki, nie krępuj się skontaktować, Pani Jorge Grace przez ich firmową pocztę elektroniczną: (jorgegraceloanfirm@gmail.com) Powiedz jej, że renata poleciła ci wszystko dzięki jej. renata twarowska
cześć wszystkim Nazywam się renata twarowska, jestem tutaj, aby złożyć zeznanie, że otrzymałem pożyczkę od firmy pożyczkowej Jorge Grace po tym, jak złożyłem kilka wniosków od różnych pożyczkodawców. Potrzebowałam pilnej pożyczki, żeby założyć firmę i złożyłam podanie od różnych pożyczkodawców online, którzy obiecali mi pomóc, ale nigdy nie dali mi pożyczki, oszukiwali mnie i nic mi nie pozostało, dopóki mój przyjaciel nie przedstawi mnie pani Jorge Grace, która obiecała mi pomóc i rzeczywiście zrobiła to, co obiecała bez jakiejkolwiek zwłok... rozwiń
Avatar
Sofia / 25 lipca 2018 o 12:44
0
Witam, jestem Sofia mieszkająca w Warszawie z moim jedynym dzieckiem i padłem ofiarą kilku oszustw pożyczkowych, ostatni sprzedałem prawie wszystkie moje kosztowności i straciłem pieniądze tylko dlatego, że potrzebowałem pożyczki na medyczne koszty operacji mojej córki, a także w celu spłacenia moich długów, nie miałem innego miejsca, aby uzyskać pożyczkę i wiele wycierpiałem, dopóki nie zostałem wprowadzony do firmy pożyczkowej o nazwie "Westland Investment Services", gdzie ostatecznie uzyskałem pożyczkę w wysokości 450,000.00 zł za leczenie mojej córki wczoraj po kilku dniach kontaktowania się z nimi. Teraz jestem tak szczęśliwy i nie mogę tylko zachować tej dobrej nowiny dla siebie, więc chcę zacząć wykorzystywać tę okazję, aby poinformować innych poszukiwaczy pożyczek, aby byli oszustami, którzy twierdzą, że są kredytodawcami, ponieważ mogą przejść do dowolnej długości, aby kraść Twoje pieniądze. Jeśli jesteś naprawdę zainteresowany uzyskaniem zabezpieczonej i szybkiej pożyczki, tak jak ja, to proszę o kontakt z "Westland Investment Services" za pośrednictwem tego e-maila: (westlandinvestment@gmail.com) Są one bardzo wiarygodne i bezpieczne, zaufaj mi, że będziesz otrzymasz od nich pożyczkę bez problemów. Dzięki westlandinvestment@gmail.com Whatsapp +15186559114.
Witam, jestem Sofia mieszkająca w Warszawie z moim jedynym dzieckiem i padłem ofiarą kilku oszustw pożyczkowych, ostatni sprzedałem prawie wszystkie moje kosztowności i straciłem pieniądze tylko dlatego, że potrzebowałem pożyczki na medyczne koszty operacji mojej córki, a także w celu spłacenia moich długów, nie miałem innego miejsca, aby uzyskać pożyczkę i wiele wycierpiałem, dopóki nie zostałem wprowadzony do firmy pożyczkowej o nazwie "Westland Investment Services", gdzie ostatecznie uzyskałem pożyczkę w wysokości 450,000.00 zł ... rozwiń
Avatar
oferta pożyczki / 23 lipca 2018 o 17:41
0
Witam, Pani Rojas Hachemi, który mieszka obecnie w Czechach, jestem w tej chwili Podwójne żoną i dwójką dzieci w lipcu 2017 roku, byłem w sytuacji finansowej i miałem na refinansowanie i płacić rachunki za leczenie syna. Próbowałem szukać pożyczek od różnych firm kredytowych, zarówno prywatnych, jak i korporacyjnych, ale nigdy z sukcesem, a większość banków odmówiła mojej pożyczki. Ale jak Bóg przyszedł, wprowadzony człowiek Boży pożyczył przyjaciela prywatnego wierzyciela powołany Pan Ramon Rodriguez i dostałem pożyczkę od $ 100,000.00USD i dziś jestem przedsiębiorcą i moje dzieci mają się dobrze chwilę. Tak więc, droga, jeśli trzeba skontaktować się żadnej działalności gospodarczej w celu zabezpieczenia kredytu z niskim oprocentowaniem 2% i lepszych ratalnych i harmonogram, prosimy o kontakt z Panią Maris Smith nie wiedział, że robię to, ale jestem tak szczęśliwy, a teraz postanowiłem aby dać ludziom więcej, oferować różnego rodzaju pożyczki dla osób i firm, a także chcę, aby Bóg go bardziej błogosławił. Możesz skontaktować się z firmą za pośrednictwem tego e-maila: mrsmarylisaloanhome2@outlook.com
Witam, Pani Rojas Hachemi, który mieszka obecnie w Czechach, jestem w tej chwili Podwójne żoną i dwójką dzieci w lipcu 2017 roku, byłem w sytuacji finansowej i miałem na refinansowanie i płacić rachunki za leczenie syna. Próbowałem szukać pożyczek od różnych firm kredytowych, zarówno prywatnych, jak i korporacyjnych, ale nigdy z sukcesem, a większość banków odmówiła mojej pożyczki. Ale jak Bóg przyszedł, wprowadzony człowiek Boży pożyczył przyjaciela prywatnego wierzyciela powołany Pan Ramon Rodriguez i dostałem pożyczkę od $ 100,000... rozwiń
Avatar
Francesco / 20 lipca 2018 o 02:35
0
Czy potrzebujesz pożyczki? Czy potrzebujesz pożyczki awaryjnej, aby założyć własną firmę? Masz długi? Możliwe jest przygotowanie pożyczki, uzyskanie osobistych pożyczek, zapewnienie karty kredytowej z 3% odsetkami. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami przez e-mail (francescodupon8000@gmail.com)
Avatar
Ryan Jeremy / 5 lipca 2018 o 04:13
0
To było niewiarygodne, że mam pożyczkę 50 000 $. Nazywam się Julio Saskia, jestem obywatelem Hiszpanii. Jestem szczęśliwy, że mam pożyczkę od pożyczkodawcy, który pomógł mi z moją pożyczką. Próbowałem różnych usług, ale mogłem nigdy nie otrzymam pożyczki z tych usług. niektórzy z nich poprosią mnie o wypełnienie wielu dokumentów, a pod koniec dnia to się nie skończy. ale jestem szczęśliwy po spotkaniu z firmą pożyczkową Global provisional, mogłem dostać pożyczkę w wysokości 50 000 $. teraz mój szpital idzie dobrze i chcę wam wszystkim to dziś powiedzieć, ponieważ są szybcy i w 100% wiarygodni. teraz spłacam pożyczkę otrzymaną od firmy (Global provisional Loan Company). Skontaktuj się z nimi i nie marnuj czasu na pożyczki pożyczkodawcy. Email (globalprovissioncompany@gmail.com)
To było niewiarygodne, że mam pożyczkę 50 000 $. Nazywam się Julio Saskia, jestem obywatelem Hiszpanii. Jestem szczęśliwy, że mam pożyczkę od pożyczkodawcy, który pomógł mi z moją pożyczką. Próbowałem różnych usług, ale mogłem nigdy nie otrzymam pożyczki z tych usług. niektórzy z nich poprosią mnie o wypełnienie wielu dokumentów, a pod koniec dnia to się nie skończy. ale jestem szczęśliwy po spotkaniu z firmą pożyczkową Global provisional, mogłem dostać pożyczkę w wysokości 50 000 $. teraz mój szpital idzie dobrze i chcę wam wszystkim to dzi... rozwiń
Avatar
Abigail Diana / 2 lipca 2018 o 16:24
0
Świadectwo o tym, jak mam pożyczkę z wiarygodnego źródła pożyczki za pośrednictwem poczty elektronicznej: martinlucianoworldwideloans@hotmail.com. Witam wszystkich, jestem Abigail Diana z Montany w Stanach Zjednoczonych, piszę to świadectwo, ponieważ jestem wdzięczny za to, co zrobiła mi i mojej rodzinie Martin i ja, moja rodzina, Martin Luciano World Wide Loans Financial Services (za pośrednictwem poczty elektronicznej: martinlucianoworldwideloans@hotmail.com). myślałam, że nie ma nadziei, że on przyszedł i sprawił, że moja rodzina znów czuła się żywa po złożeniu wniosku Dwa razy od różnych pożyczkodawców, którzy twierdzili, że są kredytodawcami, myślałem, że ich pożyczki są prawdziwe i złożyłem podanie, ale nigdy nie udzielili mi pożyczki, zamiast tego rzucili mnie i wyszli jestem sfrustrowany, dopóki znajomy nie przedstawi mi Martina Luciano World Wide Loans Financial Services (z adresem e-mail: martinlucianoworldwideloans@hotmail.com), który obiecał mi pomóc z pożyczką i naprawdę zrobił to, co obiecał bez jakiejkolwiek formy opóźnienia, miał wątpliwości, ale nigdy nie potrafię uwierzyć. Nigdy nie sądziłem, że w Internecie są wiarygodni pożyczkodawcy, dopóki nie poznam Martina Luciano, który naprawdę pomógł mi z pożyczką i zmienił moje życie na lepsze. więc jeśli szukasz legalnej pożyczki lub finansowania swoich projektów, radzę skontaktować się z Martin Luciano World Wide Loans Financial Services za pośrednictwem poczty elektronicznej: martinlucianoworldwideloans@hotmail.com i będziesz zadowolony.
Świadectwo o tym, jak mam pożyczkę z wiarygodnego źródła pożyczki za pośrednictwem poczty elektronicznej: martinlucianoworldwideloans@hotmail.com. Witam wszystkich, jestem Abigail Diana z Montany w Stanach Zjednoczonych, piszę to świadectwo, ponieważ jestem wdzięczny za to, co zrobiła mi i mojej rodzinie Martin i ja, moja rodzina, Martin Luciano World Wide Loans Financial Services (za pośrednictwem poczty elektronicznej: martinlucianoworldwideloans@hotmail.com). myślałam, że nie ma nadziei, że on przyszedł i sprawił, że moja rodzina znów cz... rozwiń
Avatar
Larry Scott Gregory / 26 czerwca 2018 o 03:38
0
Witam, nazywam się Larry Scott Gregory i jestem pożyczkodawcą prywatnym. Czy potrzebujesz pożyczki? Czy chcesz być finansowo stabilny? A może chcesz rozwinąć swój biznes? Oferujemy pożyczkę firmową, pożyczkę samochodową, pożyczkę na działalność gospodarczą i pożyczkę osobistą po bardzo obniżonej stopie procentowej w wysokości 3% o dogodnym czasie trwania, który jest zbywalny. Ta oferta jest dostępna dla wszystkich, którzy będą mogli zwrócić pieniądze w odpowiednim czasie. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego adresu e-mail: larryfinance@yahoo.com lub WhatsApp, +2349051442970 Czekam na szybką odpowiedź. Larry Scott Gregory
Witam, nazywam się Larry Scott Gregory i jestem pożyczkodawcą prywatnym. Czy potrzebujesz pożyczki? Czy chcesz być finansowo stabilny? A może chcesz rozwinąć swój biznes? Oferujemy pożyczkę firmową, pożyczkę samochodową, pożyczkę na działalność gospodarczą i pożyczkę osobistą po bardzo obniżonej stopie procentowej w wysokości 3% o dogodnym czasie trwania, który jest zbywalny. Ta oferta jest dostępna dla wszystkich, którzy będą mogli zwrócić pieniądze w odpowiednim czasie. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego adresu e-mail: larryf... rozwiń
Avatar
Ryan / 24 czerwca 2018 o 13:19
0
Witaj ! Czy potrzebujesz legalnej i szybkiej obsługi pożyczki? Obecnie oferujemy 3% Pożyczki wszystkich rodzajów, Pożyczki dla firm, Pożyczki osobiste, Pożyczki samochodowe, Pożyczki rolnicze lub Finansowanie projektu? Oferujemy pożyczki dla firm i osób prywatnych na całym świecie, konsolidację zadłużenia, nawet jeśli masz niskie wyniki kredytowe i trudno jest uzyskać pożyczki od lokalnych banków lub instytucji finansowych? , a teraz trudno sobie poradzić z bankiem lub innymi instytucjami finansowymi? Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, jeśli tak, napisz do nas ponownie (ryanloaninvestment001@outlook.com) Podajemy wszystkie rodzaje pożyczek. Złóż wniosek teraz i szybko zdobądź gotówkę! * Pożyczaj od 5 000 do 50 000 000 USD * Wybierz od 1 do 30 lat, aby spłacić. * Elastyczne warunki kredytu. Wszystkie te plany i więcej, skontaktuj się z nami teraz. skontaktuj się z nami poprzez e-mail: dla firmy pożyczkowej, która mi pomogła, są ich dane kontaktowe (ryanloaninvestment001@outlook.com) pozdrowienia Zarządzanie.
Witaj ! Czy potrzebujesz legalnej i szybkiej obsługi pożyczki? Obecnie oferujemy 3% Pożyczki wszystkich rodzajów, Pożyczki dla firm, Pożyczki osobiste, Pożyczki samochodowe, Pożyczki rolnicze lub Finansowanie projektu? Oferujemy pożyczki dla firm i osób prywatnych na całym świecie, konsolidację zadłużenia, nawet jeśli masz niskie wyniki kredytowe i trudno jest uzyskać pożyczki od lokalnych banków lub instytucji finansowych? , a teraz trudno sobie poradzić z bankiem lub innymi instytucjami finansowymi? Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, je... rozwiń
Avatar
Tony Rock / 1 sierpnia 2018 o 11:32
0
Do you think about getting financial help you need very much? Do you think today about how to get a legal loan? Do you think about starting your own business? Do you have debts to pay? Do you want to pay tuition at school? Do you need an urgent loan to pay your bills? This is your chance to achieve your wishes. We will help you with all kinds of loans. Loans, loans for business and students, loans? Private loan We give all kinds 2% interest rate loans Interest rates for more information Contact us via e-mail {fhacyberservices@gmail.com} INFORMATION OF DEBTS: Amount of credit: Name and surname of borrowers: Contact details of the borrower: State and condition: City: Nationality: Loan financing: Duration of the loan: Civil status: Patch: Sex: Monthly income: By e-mail: fhacyberservices@gmail.com Phone number: +1903) 568-0039 Mr. Tony Rock Consultant General
Do you think about getting financial help you need very much? Do you think today about how to get a legal loan? Do you think about starting your own business? Do you have debts to pay? Do you want to pay tuition at school? Do you need an urgent loan to pay your bills? This is your chance to achieve your wishes. We will help you with all kinds of loans. Loans, loans for business and students, loans? Private loan We give all kinds 2% interest rate loans Interest rates for more information Contact us via e-mail {fhacyberservices@gmail.... rozwiń
Avatar
Luis Root z / 30 lipca 2018 o 14:42
0
Witam wszystkich na tym forum, jestem Luis Root z USA, nie mogę uwierzyć, że Bóg naprawdę istnieje, dopóki nie zostałem wykupiony i uratowany od niewoli finansowej. Byłem w kryzysie finansowym i musiałem zapłacić rachunki. Próbowałem szukać pomocy od banków, ale wszystko na próżno, próbowałem także szukać pomocy z Internetu tylko po to, aby spotkać oszustów, którzy udawali prywatnie pożyczającego i zlikwidowali moje 15000 $ i nie dostali mojej pożyczki, dopóki Bóg nie przedstawi mnie Bishopowi Eliasz za pośrednictwem przyjaciela, który został uratowany z kłopotów finansowych i otrzymał pożyczkę w wysokości 80 000,00 dolarów, został mu przyznany przez człowieka, który zadzwonił do biskupa Eliasza, więc przyjąłem jego radę i skontaktowałem się z biskupem elijah Loan Company, a w ciągu jednego tygodnia moja pożyczka w wysokości 200000 USD została przyznana dla mnie.to moja rada dla wszystkich poszukujących pożyczki o niskim oprocentowaniu 2%. Czynię to, ponieważ jestem tak szczęśliwy, że jestem z niewoli finansowej i jestem znowu pełen radości, a życie jest łatwe wszystko dzięki BOGU i Biskupowi Eliaszowi . Możesz skontaktować się z More Loan Company via (bishopelijahloanfirm002@hotmail.com) LUB SMS WhatsApp: +2349035555247
Witam wszystkich na tym forum, jestem Luis Root z USA, nie mogę uwierzyć, że Bóg naprawdę istnieje, dopóki nie zostałem wykupiony i uratowany od niewoli finansowej. Byłem w kryzysie finansowym i musiałem zapłacić rachunki. Próbowałem szukać pomocy od banków, ale wszystko na próżno, próbowałem także szukać pomocy z Internetu tylko po to, aby spotkać oszustów, którzy udawali prywatnie pożyczającego i zlikwidowali moje 15000 $ i nie dostali mojej pożyczki, dopóki Bóg nie przedstawi mnie Bishopowi Eliasz za pośrednictwem przyjaciela, który zosta... rozwiń
Avatar
renata twarowska / 28 lipca 2018 o 11:14
0
cześć wszystkim Nazywam się renata twarowska, jestem tutaj, aby złożyć zeznanie, że otrzymałem pożyczkę od firmy pożyczkowej Jorge Grace po tym, jak złożyłem kilka wniosków od różnych pożyczkodawców. Potrzebowałam pilnej pożyczki, żeby założyć firmę i złożyłam podanie od różnych pożyczkodawców online, którzy obiecali mi pomóc, ale nigdy nie dali mi pożyczki, oszukiwali mnie i nic mi nie pozostało, dopóki mój przyjaciel nie przedstawi mnie pani Jorge Grace, która obiecała mi pomóc i rzeczywiście zrobiła to, co obiecała bez jakiejkolwiek zwłoki, nigdy nie myślałam, że wciąż są wiarygodni pożyczkodawcy, dopóki nie spotkałam się z panią Jorge Grace, która obiecała mi pomóc z pożyczką i zmieniła moje przekonanie. Nie wiem, czy w jakikolwiek sposób potrzebujesz prawdziwej i pilnej pożyczki, nie krępuj się skontaktować, Pani Jorge Grace przez ich firmową pocztę elektroniczną: (jorgegraceloanfirm@gmail.com) Powiedz jej, że renata poleciła ci wszystko dzięki jej. renata twarowska
cześć wszystkim Nazywam się renata twarowska, jestem tutaj, aby złożyć zeznanie, że otrzymałem pożyczkę od firmy pożyczkowej Jorge Grace po tym, jak złożyłem kilka wniosków od różnych pożyczkodawców. Potrzebowałam pilnej pożyczki, żeby założyć firmę i złożyłam podanie od różnych pożyczkodawców online, którzy obiecali mi pomóc, ale nigdy nie dali mi pożyczki, oszukiwali mnie i nic mi nie pozostało, dopóki mój przyjaciel nie przedstawi mnie pani Jorge Grace, która obiecała mi pomóc i rzeczywiście zrobiła to, co obiecała bez jakiejkolwiek zwłok... rozwiń
Avatar
Sofia / 25 lipca 2018 o 12:44
0
Witam, jestem Sofia mieszkająca w Warszawie z moim jedynym dzieckiem i padłem ofiarą kilku oszustw pożyczkowych, ostatni sprzedałem prawie wszystkie moje kosztowności i straciłem pieniądze tylko dlatego, że potrzebowałem pożyczki na medyczne koszty operacji mojej córki, a także w celu spłacenia moich długów, nie miałem innego miejsca, aby uzyskać pożyczkę i wiele wycierpiałem, dopóki nie zostałem wprowadzony do firmy pożyczkowej o nazwie "Westland Investment Services", gdzie ostatecznie uzyskałem pożyczkę w wysokości 450,000.00 zł za leczenie mojej córki wczoraj po kilku dniach kontaktowania się z nimi. Teraz jestem tak szczęśliwy i nie mogę tylko zachować tej dobrej nowiny dla siebie, więc chcę zacząć wykorzystywać tę okazję, aby poinformować innych poszukiwaczy pożyczek, aby byli oszustami, którzy twierdzą, że są kredytodawcami, ponieważ mogą przejść do dowolnej długości, aby kraść Twoje pieniądze. Jeśli jesteś naprawdę zainteresowany uzyskaniem zabezpieczonej i szybkiej pożyczki, tak jak ja, to proszę o kontakt z "Westland Investment Services" za pośrednictwem tego e-maila: (westlandinvestment@gmail.com) Są one bardzo wiarygodne i bezpieczne, zaufaj mi, że będziesz otrzymasz od nich pożyczkę bez problemów. Dzięki westlandinvestment@gmail.com Whatsapp +15186559114.
Witam, jestem Sofia mieszkająca w Warszawie z moim jedynym dzieckiem i padłem ofiarą kilku oszustw pożyczkowych, ostatni sprzedałem prawie wszystkie moje kosztowności i straciłem pieniądze tylko dlatego, że potrzebowałem pożyczki na medyczne koszty operacji mojej córki, a także w celu spłacenia moich długów, nie miałem innego miejsca, aby uzyskać pożyczkę i wiele wycierpiałem, dopóki nie zostałem wprowadzony do firmy pożyczkowej o nazwie "Westland Investment Services", gdzie ostatecznie uzyskałem pożyczkę w wysokości 450,000.00 zł ... rozwiń
Avatar
oferta pożyczki / 23 lipca 2018 o 17:41
0
Witam, Pani Rojas Hachemi, który mieszka obecnie w Czechach, jestem w tej chwili Podwójne żoną i dwójką dzieci w lipcu 2017 roku, byłem w sytuacji finansowej i miałem na refinansowanie i płacić rachunki za leczenie syna. Próbowałem szukać pożyczek od różnych firm kredytowych, zarówno prywatnych, jak i korporacyjnych, ale nigdy z sukcesem, a większość banków odmówiła mojej pożyczki. Ale jak Bóg przyszedł, wprowadzony człowiek Boży pożyczył przyjaciela prywatnego wierzyciela powołany Pan Ramon Rodriguez i dostałem pożyczkę od $ 100,000.00USD i dziś jestem przedsiębiorcą i moje dzieci mają się dobrze chwilę. Tak więc, droga, jeśli trzeba skontaktować się żadnej działalności gospodarczej w celu zabezpieczenia kredytu z niskim oprocentowaniem 2% i lepszych ratalnych i harmonogram, prosimy o kontakt z Panią Maris Smith nie wiedział, że robię to, ale jestem tak szczęśliwy, a teraz postanowiłem aby dać ludziom więcej, oferować różnego rodzaju pożyczki dla osób i firm, a także chcę, aby Bóg go bardziej błogosławił. Możesz skontaktować się z firmą za pośrednictwem tego e-maila: mrsmarylisaloanhome2@outlook.com
Witam, Pani Rojas Hachemi, który mieszka obecnie w Czechach, jestem w tej chwili Podwójne żoną i dwójką dzieci w lipcu 2017 roku, byłem w sytuacji finansowej i miałem na refinansowanie i płacić rachunki za leczenie syna. Próbowałem szukać pożyczek od różnych firm kredytowych, zarówno prywatnych, jak i korporacyjnych, ale nigdy z sukcesem, a większość banków odmówiła mojej pożyczki. Ale jak Bóg przyszedł, wprowadzony człowiek Boży pożyczył przyjaciela prywatnego wierzyciela powołany Pan Ramon Rodriguez i dostałem pożyczkę od $ 100,000... rozwiń
Avatar
Francesco / 20 lipca 2018 o 02:35
0
Czy potrzebujesz pożyczki? Czy potrzebujesz pożyczki awaryjnej, aby założyć własną firmę? Masz długi? Możliwe jest przygotowanie pożyczki, uzyskanie osobistych pożyczek, zapewnienie karty kredytowej z 3% odsetkami. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami przez e-mail (francescodupon8000@gmail.com)
Avatar
Ryan Jeremy / 5 lipca 2018 o 04:13
0
To było niewiarygodne, że mam pożyczkę 50 000 $. Nazywam się Julio Saskia, jestem obywatelem Hiszpanii. Jestem szczęśliwy, że mam pożyczkę od pożyczkodawcy, który pomógł mi z moją pożyczką. Próbowałem różnych usług, ale mogłem nigdy nie otrzymam pożyczki z tych usług. niektórzy z nich poprosią mnie o wypełnienie wielu dokumentów, a pod koniec dnia to się nie skończy. ale jestem szczęśliwy po spotkaniu z firmą pożyczkową Global provisional, mogłem dostać pożyczkę w wysokości 50 000 $. teraz mój szpital idzie dobrze i chcę wam wszystkim to dziś powiedzieć, ponieważ są szybcy i w 100% wiarygodni. teraz spłacam pożyczkę otrzymaną od firmy (Global provisional Loan Company). Skontaktuj się z nimi i nie marnuj czasu na pożyczki pożyczkodawcy. Email (globalprovissioncompany@gmail.com)
To było niewiarygodne, że mam pożyczkę 50 000 $. Nazywam się Julio Saskia, jestem obywatelem Hiszpanii. Jestem szczęśliwy, że mam pożyczkę od pożyczkodawcy, który pomógł mi z moją pożyczką. Próbowałem różnych usług, ale mogłem nigdy nie otrzymam pożyczki z tych usług. niektórzy z nich poprosią mnie o wypełnienie wielu dokumentów, a pod koniec dnia to się nie skończy. ale jestem szczęśliwy po spotkaniu z firmą pożyczkową Global provisional, mogłem dostać pożyczkę w wysokości 50 000 $. teraz mój szpital idzie dobrze i chcę wam wszystkim to dzi... rozwiń
Avatar
Abigail Diana / 2 lipca 2018 o 16:24
0
Świadectwo o tym, jak mam pożyczkę z wiarygodnego źródła pożyczki za pośrednictwem poczty elektronicznej: martinlucianoworldwideloans@hotmail.com. Witam wszystkich, jestem Abigail Diana z Montany w Stanach Zjednoczonych, piszę to świadectwo, ponieważ jestem wdzięczny za to, co zrobiła mi i mojej rodzinie Martin i ja, moja rodzina, Martin Luciano World Wide Loans Financial Services (za pośrednictwem poczty elektronicznej: martinlucianoworldwideloans@hotmail.com). myślałam, że nie ma nadziei, że on przyszedł i sprawił, że moja rodzina znów czuła się żywa po złożeniu wniosku Dwa razy od różnych pożyczkodawców, którzy twierdzili, że są kredytodawcami, myślałem, że ich pożyczki są prawdziwe i złożyłem podanie, ale nigdy nie udzielili mi pożyczki, zamiast tego rzucili mnie i wyszli jestem sfrustrowany, dopóki znajomy nie przedstawi mi Martina Luciano World Wide Loans Financial Services (z adresem e-mail: martinlucianoworldwideloans@hotmail.com), który obiecał mi pomóc z pożyczką i naprawdę zrobił to, co obiecał bez jakiejkolwiek formy opóźnienia, miał wątpliwości, ale nigdy nie potrafię uwierzyć. Nigdy nie sądziłem, że w Internecie są wiarygodni pożyczkodawcy, dopóki nie poznam Martina Luciano, który naprawdę pomógł mi z pożyczką i zmienił moje życie na lepsze. więc jeśli szukasz legalnej pożyczki lub finansowania swoich projektów, radzę skontaktować się z Martin Luciano World Wide Loans Financial Services za pośrednictwem poczty elektronicznej: martinlucianoworldwideloans@hotmail.com i będziesz zadowolony.
Świadectwo o tym, jak mam pożyczkę z wiarygodnego źródła pożyczki za pośrednictwem poczty elektronicznej: martinlucianoworldwideloans@hotmail.com. Witam wszystkich, jestem Abigail Diana z Montany w Stanach Zjednoczonych, piszę to świadectwo, ponieważ jestem wdzięczny za to, co zrobiła mi i mojej rodzinie Martin i ja, moja rodzina, Martin Luciano World Wide Loans Financial Services (za pośrednictwem poczty elektronicznej: martinlucianoworldwideloans@hotmail.com). myślałam, że nie ma nadziei, że on przyszedł i sprawił, że moja rodzina znów cz... rozwiń
Avatar
Larry Scott Gregory / 26 czerwca 2018 o 03:38
0
Witam, nazywam się Larry Scott Gregory i jestem pożyczkodawcą prywatnym. Czy potrzebujesz pożyczki? Czy chcesz być finansowo stabilny? A może chcesz rozwinąć swój biznes? Oferujemy pożyczkę firmową, pożyczkę samochodową, pożyczkę na działalność gospodarczą i pożyczkę osobistą po bardzo obniżonej stopie procentowej w wysokości 3% o dogodnym czasie trwania, który jest zbywalny. Ta oferta jest dostępna dla wszystkich, którzy będą mogli zwrócić pieniądze w odpowiednim czasie. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego adresu e-mail: larryfinance@yahoo.com lub WhatsApp, +2349051442970 Czekam na szybką odpowiedź. Larry Scott Gregory
Witam, nazywam się Larry Scott Gregory i jestem pożyczkodawcą prywatnym. Czy potrzebujesz pożyczki? Czy chcesz być finansowo stabilny? A może chcesz rozwinąć swój biznes? Oferujemy pożyczkę firmową, pożyczkę samochodową, pożyczkę na działalność gospodarczą i pożyczkę osobistą po bardzo obniżonej stopie procentowej w wysokości 3% o dogodnym czasie trwania, który jest zbywalny. Ta oferta jest dostępna dla wszystkich, którzy będą mogli zwrócić pieniądze w odpowiednim czasie. Skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego adresu e-mail: larryf... rozwiń
Avatar
Ryan / 24 czerwca 2018 o 13:19
0
Witaj ! Czy potrzebujesz legalnej i szybkiej obsługi pożyczki? Obecnie oferujemy 3% Pożyczki wszystkich rodzajów, Pożyczki dla firm, Pożyczki osobiste, Pożyczki samochodowe, Pożyczki rolnicze lub Finansowanie projektu? Oferujemy pożyczki dla firm i osób prywatnych na całym świecie, konsolidację zadłużenia, nawet jeśli masz niskie wyniki kredytowe i trudno jest uzyskać pożyczki od lokalnych banków lub instytucji finansowych? , a teraz trudno sobie poradzić z bankiem lub innymi instytucjami finansowymi? Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, jeśli tak, napisz do nas ponownie (ryanloaninvestment001@outlook.com) Podajemy wszystkie rodzaje pożyczek. Złóż wniosek teraz i szybko zdobądź gotówkę! * Pożyczaj od 5 000 do 50 000 000 USD * Wybierz od 1 do 30 lat, aby spłacić. * Elastyczne warunki kredytu. Wszystkie te plany i więcej, skontaktuj się z nami teraz. skontaktuj się z nami poprzez e-mail: dla firmy pożyczkowej, która mi pomogła, są ich dane kontaktowe (ryanloaninvestment001@outlook.com) pozdrowienia Zarządzanie.
Witaj ! Czy potrzebujesz legalnej i szybkiej obsługi pożyczki? Obecnie oferujemy 3% Pożyczki wszystkich rodzajów, Pożyczki dla firm, Pożyczki osobiste, Pożyczki samochodowe, Pożyczki rolnicze lub Finansowanie projektu? Oferujemy pożyczki dla firm i osób prywatnych na całym świecie, konsolidację zadłużenia, nawet jeśli masz niskie wyniki kredytowe i trudno jest uzyskać pożyczki od lokalnych banków lub instytucji finansowych? , a teraz trudno sobie poradzić z bankiem lub innymi instytucjami finansowymi? Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, je... rozwiń