Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pan Przemysław to najbardziej pracowity wojewoda w historii województwa lubelskiego. Bardzo szkoda, że został posłem, gdyż jako wojewoda mógł jeszcze wiele dobrego uczynić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako poseł też będzie bardzo pracowity i oby był jak najbliżej ucha premiera i prezesa bo jak widać nadal mu bardzo zależy na Lubelszczyźnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sytuacja finansowa w COZL pogorszyła się dopiero teraz, z dnia na dzień, czy pogarszała się stopniowo, gdy jeszcze pan Czarnek wojewodził? Bo odnoszę wrażenie, że podczas swojego panowania w woj. Lubelskim zajmował się bardziej marszami LGBT, uczestnictwem w nabożeństwach, występowaniem na konferencjach w obronie rodziny i lansowaniem się w lokalnej tv. Teraz znowu chce zaistnieć, a nie pomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
państwo jest za wirusowate po 8 nierządach PO i Tuska na czele i nie ma pieniędzy żeby wszystkim dać! A chore są często że nie żyją właściwie. Niech ida do brukselskich pod noskowych z PO i ZSL ciemniaków! Naród i Polacy nie dadzą się zastraszyć! te od sadow jątrzy i plują na właściwą władze i tez chcą pieniędzy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Przemysław to najbardziej pracowity wojewoda w historii województwa lubelskiego. Bardzo szkoda, że został posłem, gdyż jako wojewoda mógł jeszcze wiele dobrego uczynić.
 A cóż on takiego dobrego uczynił?? Chętnie poczytam o jego osiągnięciach dla dobra mieszkańców województwa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na dokończenie tak ważnej dla ogółu ludzi inwestycji potrzeba 120 mln zł. To duża kwota, ale stanowi tylko ok 55% kwoty jaką od różnych ministerstw dostał Tadeusz Rydzyk w ciągu ostatnich kilku lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anonimowosc komentarzy na dzienniku daje ludziom przeswiadczenie, ze moga wszystko. Ale wydawcy ktorzy sie na to zgadzaja, wlaczaja sie w akcje hejtowania i szkalowania. To jest okropne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pan Przemysław to najbardziej pracowity wojewoda w historii województwa lubelskiego. Bardzo szkoda, że został posłem, gdyż jako wojewoda mógł jeszcze wiele dobrego uczynić. " ....oczywiście pracowity, ponieważ na tylu mszach, co on uczestniczył, nawet miejscowy biskup byłby niezdolny do konkurowania z tym KUL "geniuszem"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbudujcie szpital taki jak jest na PROKOCIMIU ( CM UJ ) w KRAKOWIE to kolejek nie bedzie. Ludzie wychodzić będą ze szpitalu w zdrowiu powiedzmy,....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Związki wyznaniowe kosztują podatników ponad 19 mld. zł. rocznie. Czy nie można tych środków skanalizować na zaspokojenie potrzeb wszystkich obywateli zarówno w zakresie służby zdrowia, jak i edukacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anonimowosc komentarzy na dzienniku daje ludziom przeswiadczenie, ze moga wszystko. Ale wydawcy ktorzy sie na to zgadzaja, wlaczaja sie w akcje hejtowania i szkalowania. To jest okropne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym szpitalu jest zła organizacja pracy, chory pacjent nie może godzinami czekać na przyjęcie ...Ludzie chorzy zasługują na lepsze traktowanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
państwo jest za wirusowate po 8 nierządach PO i Tuska na czele i nie ma pieniędzy żeby wszystkim dać! A chore są często że  nie żyją właściwie. Niech ida do brukselskich pod noskowych z PO i ZSL ciemniaków!  Naród i Polacy nie dadzą się zastraszyć! te od sadow jątrzy i plują na właściwą władze i tez chcą pieniędzy .
  Patriotyzm to m.in. szacunek do własnego języka. Ty piszesz tak, jakbyś był cudzoziemcem po wakacyjnym kursie językowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stara władza stare problemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W tym szpitalu jest zła organizacja pracy, chory pacjent nie może godzinami czekać na przyjęcie ...Ludzie chorzy zasługują na lepsze traktowanie... "... oczywiście, że zasługują, ale tych schorowanych ludzi musi ktoś przyjąć, ale nie ma wystarczającej ilości personelu medycznego różnych stopni. Zwolniłam się z tego właśnie szpitala i zdecydowałam na emigrację (doskonała decyzja) po uzyskaniu potwierdzonej informacji, że sukienkowa kanalia zwala kapelanem zarabiała więcej, niż nasz wspaniały lekarz i ordynator oddziału, na którym starałam się nieść pomoc i pocieszenie cierpiącym ludziom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym ten szpital zamknął. A lekarzy do nauki wysłał. Żadnego mojego znajomego nie uratowali. A ich wiedza przeraża. Porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten szpital to porażka. Fachowość średnia organizacja pracy pod psem. Dlatego wybrałem Gliwice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka zarządzająca taka organizacja pracy. Już dawno było wiadomo, że po powrocie pani S. nic dobrego trgo szpitala nie spotka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale na roboty dodatkowe dla Budimexu była kasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest tylko zapłata za pokazanie drogi do nieba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...