Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
 
mój syn skończył eurepeistykę, magister, zna język niemiecki i angielski i siedzi w domu bo nie ma pracy!!! ku*** mać, oczekuję na tę Dobrą zmianę, w końcu też głosowałem na to, że DAMY RADĘ
 szkoda aby się tu marnował, ma wszelkie predyspozycje aby być kelnerem w Brukseli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój syn skończył eurepeistykę, magister, zna język niemiecki i angielski i siedzi w domu bo nie ma pracy!!! ku*** mać, oczekuję na tę Dobrą zmianę, w końcu też głosowałem na to, że DAMY RADĘ
Ma chłopak kwalifikacje na zmywak w Anglii i pola w Niemczech ...;-((( Okrutna ta prawda , ale prawda rp inna być nie może...;-((( Mam nadzieję ,że nie był tak naiwny i w tzw. wyborach ...;-))) nie uczestniczył...?!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja dalej nie mam pracy po tym jak zostałem zwolniony po 33 latach pracy z Agusty Westland... jak myślicie dobrze mi z tym?
Staż pracy jest zbieżny z wiekiem chrystusowym ....Może niech Pan da na tacę,  to stanie się cud...A jeśli nawet nie, to przynajmniej zrobi Pan  dobry uczynek , który będzie Ci policzony...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój syn skończył eurepeistykę, magister, zna język niemiecki i angielski i siedzi w domu bo nie ma pracy!!! ku*** mać, oczekuję na tę Dobrą zmianę, w końcu też głosowałem na to, że DAMY RADĘ
Praca jest. Na kasie w TESCO...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja dalej nie mam pracy po tym jak zostałem zwolniony po 33 latach pracy z Agusty Westland... jak myślicie dobrze mi z tym?
To 33 lata temu AgustaWestland w Polsce już była???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczycie za parę lat do czego doprowadzi PiS, przyszłe pokolenia zapłacą rachunki za niedorzeczne rozdawanie pieniędzy pod tytułem 5oo+, tak głupiego, ideologicznego pomysłu świat dotychczas nie znał, co nie znaczy, że nie wdrożą w pogoni za władzą kolejnego idiotyzmu ekonomicznego pod nazwą 1000+, każdy dostanie 1000 zł jeśli PiS wygra wybory i lud ciemny to kupi.
E tam...Przecież PO chce jeszcze dorzucić po 500 zł każdej rodzinie więc w czym problem (zyskają zarówno jedynacy jak i rodziny z większą liczbą dzieci bo dzięki drużynie Grześka Schetyny dostaną pieniądze na I-wsze dziecko). Więc w czym problem??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idzie kaczystan.
Sraj POkrako sraj piękny jest Twój kraj. Ludność wojnę Ci wydała a POkrakom GWno POzostało. Sraj POkrako sraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sraj POkrako sraj piękny jest Twój kraj. Ludność wojnę Ci wydała a POkrakom GWno POzostało. Sraj POkrako sraj.
Coś już bardzo cuchnie chyba popuściłeś w gacie.Na wszelki wypadek noś pampersa tylko dobierz wielkość bo ci wyleci i ofajda stopy i skarpety,nie powiem co bedzie na podłodze lub chodniku.Aaaaaaa Feeeeeeee!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informacja ze źródeł zbliżonych do PiS. To nie koniec wymiany dyrektorów i zastępców w LUW w Lublinie. W następnej kolejności zostaną wymienieni dyrektorzy, których PiS zachował czasowo, a którzy maja zapewnić prawidłowe funkcjonowanie urzędu, a ponadto ci "starzy" dyrektorzy mają przyuczyć i wdrożyć do pracy tych nowo zatrudnionych. Wreszcie dobra zmiana.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informacja ze źródeł zbliżonych do PiS. To nie koniec wymiany dyrektorów i zastępców w LUW w Lublinie. W następnej kolejności zostaną wymienieni dyrektorzy, których PiS zachował czasowo, a którzy maja zapewnić prawidłowe funkcjonowanie urzędu, a ponadto ci "starzy" dyrektorzy mają przyuczyć i wdrożyć do pracy tych nowo zatrudnionych. Wreszcie dobra zmiana.   
Jak gonią peeselowców to dobrze, mafii mówimy dość już tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...