Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uciekł przed wojną z Syrii do Lublina: Spójrzcie na mój kraj z innej perspektywy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 lipca 2017 r. o 17:39 Powrót do artykułu
wy jesteście gazetą lewacką bo siejecie propagande lewacką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój ojciec w czasie II wojny światowej walczył o kraj a nie uciekał z niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"mój ojciec w czasie II wojny światowej walczył o kraj a nie uciekał z niego" Demagogia. Miliony uciekały przed frontem, blokując nawet drogi dla armii. Wielu nie uciekło nie wróciło. Dziesiatki tysiecy zostało szmelcownikami. To lepiej zostać uchodzcca. Przestań sie wymadrzac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przez przyjęcie kilku tysięcy osób nic by nie stało, a dla tych ludzi znaczyłoby to naprawdę bardzo dużo." Nosz kur**** noz mi sie w kieszeni otwiera jak czytam takie brednie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym szacunkiem, ale co my z tego mamy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce jest ponad 900 miast. Gdyby kaźde przyjęlo jedną rodzinę to ponad 3 tys. osób miałoby normalne źycie. Ale w naszym katolickim i tolerancyjnym kraju rządzonym przez idiotów to jest niewykonalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty jestes przyglupim, prawackim, wiejskim, katolskim TLUMOKIEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech pisiory to teraz przeczytaja i sie palna w durny łeb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem chłopak ewidentnie jest agentem ISIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie walczysz o wolność swojego kraju?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Bo Allah to znaczy po prostu Bóg. " I islamiści zabijają w imię boga? Co ty piepszyrz poprapańcu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ty jesteś bohaterem syryjskim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuk jeb... spadnie ze stołka. swidnicka qwa rzadzaca lublinem. Zuku twoj czas jest policzony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Usunięto mój wpis. W Polsce można krytykować tylko katolików a wręcz więcej można opluwać Polaków Katolików
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaapeluj do swoich współwyznawców, aby nie zabijali nas Europejczyków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na twój kraj napadł inny kraj? Nie , to mordują twoi rodacy, wyznawcy twojej religii!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mógłbyś już wyjechac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umiesz robić kebaby?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co komentujący "katole" żal mi was, nie życzę nikomu by na dom, blok czy gdziekolwiek kto mieszka spadały bomby, a wy zachowujecie się jak totalne świnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rosja? USA? Arabia Saudyjska? Katar? Wielka Brytania? Napadli jego kraj.. Nie wypowiadaj się jeśli nie wiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...