Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To jak publiczni pedofile
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja będę się modlił o więcej pomyślunku w tym co robią organizatorzy Marszu Równości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nieodparte wrazenie, ze w Polsce nie ma juz normalnych ludzi: sa albo ekstremisci religijni (pseudoprawicowcy z socjalistyczna wizja gospodarki) albo ekstremisci lewaccy / teczowi (pseudowlewicowcy zajmujacy sie glownie LGBT, gender i feminazizmem a los robotnikow maja gleboko w d). Oczywiscie jest jeszcze jeden podzial miedzy fanatykow PiS i PO ale to dwie stroiny tego samego smkierzdacego medalu. Te skrajne obozy laczy wlasciwie tylko jedno: nienbawisc wobec Rosji i milosc do banderowskiej UPAdliny. oraz uleglosc wobec obcych mocarstw (baa wobec takich "poteg" jak ukraina czy litwa) Chory kraj glupich, podatnych na manipulacje ludzi ale dla politykow to raj na Ziemi;p Ci normalni wyjechali juz dawno za granice i nie maja zamiaru wracac - przynajmniej na stale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odradzam modły... W praktyce wygląda to tak, że modlą się regularnie o nowe "powołania" a liczba powołań jak spadała tak spada a wręcz już poleciała na ryj można powiedzieć. Oj Pan Bucek to jednak figlarz jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedni LPG i drudzy ROZMODLENI, DO SZEREGU!!! Mamy WAS DOSYĆ, USPOKÓJCIE SIĘ I DAJCIE NAM ŻYĆ NORMALNIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już trzeba się publicznie modlić i robić z tego przedstawienie? Co tydzień na mszy modlę się wspólnie z innymi o różne intencje i nie robię z tego wydarzenia medialnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech sie pomodlą za siebie samych bo wsrod najbardziej wierzących jest najwiecej grzeszników.kto pierwszy jest bez grzechu niech rzuci kamień.zresztą gdzie my żyjemy,zabobony średniowiecze modlitwy o deszcz o brak deszczu o nawrocenia o byle gówno.posmiewisko europy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł Pis jest za marszami równości: ***s://wiadomosci.onet.pl/wybory-samorzadowe/gosc-radia-zet-i-onetu-sylwester-tulajew-o-marszu-rownosci-w-lublinie/sb9jk1h
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy prezydent Żuk również zakaże tej manifestacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomódlcie się lepiej za waszych kochanych czarnych sukienkowców gwałcących wasze dzieci , siostry i braci !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcecie się modlić? Spoko, ale w świątyniach. Won z ulic!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam sie modle do portretu Stalina , co mi go przekazał rodzic , pałkownik UB.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zablokować także tę paradę facetów w sukienkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest publiczne obnoszenie się z orientacją religijną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chore średniowiecze, aż strach bo jeszcze ludzi zaczną palić na stosie i lać wodą święconą hahah. Niech modlą się w intencji poszkodowanych pedofilów w sutannach. To obraża mnie jako ateistę... Przeprane mózgi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smieszy mnie zarowno kosciolek jak i LGBT, to religijni fanatycy. z guru, ktorzy trzepia na wiernej trzodce porzadna kasiore haha Robia syf i utudniaja zycie normalnym ludziom, ktorzy chca zyc a nie bawic sie wojny swiatopolgladowo-religijne PS: minusujcie psychole, dalej ghahaha zmanipulowana trzodko bez mkozgow z obu stron;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Módlcie się że ten wasz cyrk na kółkach zwany kk bo wam się on szybko kończy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest publiczne obnoszenie się z orientacją religijną
 No ale wy tacy tolerancyjni chyba to zrozumiecie I dacie przyzwolenie na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że 1 poseł Pis (Tułajew) popiera organizacje marszów równości i krytykuje Żuka za zakazanie marszu to nie znaczy że tak uważają inni pisowcy. Na liście kandydatów jest 30 osób. Każdy może wybrać kandydata, który mu najbardziej odpowiada. Ja na pewno zagłosuję na Pis!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CO SIĘ PEDAŁY WTRĄCANIE w sprawy Kościoła i ludzi wierzących ?!!!! Wymagacie od nas tolerancji dla waszego zboczenia, to łapy (i inne części ciała) precz od naszych intencji modlitewnych !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...