Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ale Ave się spasłeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 1-sze to NIE dajmy się zwariować Czas można liczyć do "wszystkiego i we wszystkich sprawach" TYLKO nasówa się pytanie KTO LICZY Ten C Z A S = ??? Komu zależy na STATYSTYCE ????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie statystyki są na całym świecie. W Mannheim na policję czeka się dwa razy dłużej niż w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biorąc pod uwagę, że większośc interwencji to awantury domowe, gdzie nie trzeba gnać na sygnale, to chyba przyzwoity wynik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas dojazdu a efekty i tak mają mizerne! Liczą się efekty plus to jak ich postrzegamy. A ja ich widzę często jadących do lub z Bidy Z MICHY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AntyPoPiS napisał:
Czas dojazdu a efekty i tak mają mizerne! Liczą się efekty plus to jak ich postrzegamy. A ja ich widzę często jadących do lub z Bidy Z MICHY!
No cóż, policja jest w Polsce lepiej postrzegana od np. dziennikarzy... A zaufanie do policji deklaruje coś ok. 70 proc. społeczeństwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AntyPoPiS napisał:
Czas dojazdu a efekty i tak mają mizerne! Liczą się efekty plus to jak ich postrzegamy. A ja ich widzę często jadących do lub z Bidy Z MICHY!
A dlaczego policjant ma nie jeść na służbie? Przecież w każej pracy są przerwy obiadowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwinto napisał:
Po 1-sze to NIE dajmy się zwariować Czas można liczyć do "wszystkiego i we wszystkich sprawach" TYLKO nasówa się pytanie KTO LICZY Ten C Z A S = ??? Komu zależy na STATYSTYCE ????????????
Nasuwa się pytanie czy ty do szkoły chodziłeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że w tym zestawieniu nie wskazano ilości wszystkich interwencji jakie otrzymuje policja z poszczególnych komend, a ten wskażnik ma istotne i zasadnicze znaczenie dla czasu reakcji i do przybycia mundurowych. W takim zadupiu jak Białystok na bank jest kilka razy mniej zgłoszeń niż w Krakowie więc prosty wynik liczenia. Lubelskie mendownie też nie przepracowują się zatem statystycznie jest jak jest. Należy też wskazać na aspekt naciągania statystyki wogóle, a cóż dopiero takich jak czas reakcji. Pozdrawiam Krakowiaków za ciężką robotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka dni temu na Zamojskiej kilka łbów nawalało się na ulicy. Akurat jechałem samochodem. Musiałem się zatrzymać. Zanim sięgnąłem po telefon, juz były dwa radiowozy. Często jeżdżę w nocy i śmiec twierdzić, że te kilka minut dojazdu jest realne. Zresztą policję widać jednak na ulicy. Dużo sie pod tym względem zmieniło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trata tata Na naszą dzielną policję czekałem 2 godziny jak ktoś chciał się dostać do domu. Zrobiłem zgłoszenie 997 i Pan policjant zapytał czego dzwonie do nich jak to nie ich rejon więc wytłumaczyłem że na 997 dzwonie i samo wybiera najbliższy postarunek. No tym powiedział że przekaże zgłoszenie do odpowiedniech postarunku. Po około godzinie zadzwonił do mnie kolejny dzielny Pan policjant i zapytał czy sprawca jeszcze jest na miejscu zdarzenia. moja odpowiedź że przegoniliśmy go ale kreci sie po drodze" to on zapytał czy maja przyjechać czy nie. Powiedziałem że jak chcą ale jak jeszcze raz ten gośc będzie chcial wtargnąć do domu to zadzowonie jeszcze raz albo zrobie mu krzywde to łaskawca powiedział że wyślą radiowóz, który po kolejnej godzinie przyjechał. Szkoda gadać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi policja znalazła wczoraj skradziony rower. Dzięki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bzdura te czasy są podawane na podstawie tego co przybyły patrol na miejsce podaje dyżurnemu , przyjadą po 20 min a podają na miejscu po 5 , kpina a nie wiarygodne dane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
bzdura te czasy są podawane na podstawie tego co przybyły patrol na miejsce podaje dyżurnemu , przyjadą po 20 min a podają na miejscu po 5 , kpina a nie wiarygodne dane.
Pieprzysz głupoty. Jak radiowóz jest na miejscu, zwłaszcza kiedy jedzie na sygnale, to od razu na miejscu podaje dyżurnemu co i jak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ile jest interwencji na które radiowóz jedzie na sygnale? przeważnie ruch drogowy, czas oczekiwania na przyjazd partolu to nie krócej niż 40 min.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kiedyś czekałem ponad 2 godziny na przyjazd Policji... Fakt, że w tym czasie byli przy wydarzeniu inni funkcjonariusze, ale konieczna była obecność drogówki, która dotoczyła się po wspomnianych wcześniej 2 godzinach. Może miałem po prostu pecha, ale po tym wydarzeniu nie mam dobrego zdania o szybkości działania służb. Być może wpływ miało to, że wypadek nie był poważny, ale mimo wszystko długość oczekiwania mnie przeraziła, bo było to w mieście a nie na jakimś zadupiu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale żeby się dodzwonić czy to na 112 czy 997 trzena około pół godziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adrian napisał:
Ja kiedyś czekałem ponad 2 godziny na przyjazd Policji... Fakt, że w tym czasie byli przy wydarzeniu inni funkcjonariusze, ale konieczna była obecność drogówki, która dotoczyła się po wspomnianych wcześniej 2 godzinach. Może miałem po prostu pecha, ale po tym wydarzeniu nie mam dobrego zdania o szybkości działania służb. Być może wpływ miało to, że wypadek nie był poważny, ale mimo wszystko długość oczekiwania mnie przeraziła, bo było to w mieście a nie na jakimś zadupiu...
Bo do kolizji powinien przyjeżdżąć ubezpieczyciel a nie policja. To jest chory przepis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...