Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pani kurator dlaczego w tej szkole są takie ładne krzesła, jest logopeda, a szkoła do której chodzi moje dziecko ma deficyt mydła i papieru w WC, a krzesła niszczą ubrania dzieci, bo je zaciągają. Dlaczego dzieci są dzielone na gorsze i lepsze. Dlaczego sale w nowej szkole są dobrze oświetlone, a w szkole mojego dziecka klasy są poza normami lumenów. Dlaczego oficjele tak chętnie się fotografują przy nowych obiektach. Co? Wstyd? Obciach ?Słabe tło dla kariery politycznej? Obiecuję, że w tym roku nie odpuszczę i sanepid będzie częstym gościem w "mojej" szkole. Szkole dla dzieci gorszego sortu, gdzie na sali gimnastycznej można się udusić, gdzie w szatniach prysznice są jak atrapy. Dzieci spocone muszą śmierdzieć po WFie. Zapraszam do naszej szkoły. Jest fajnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na uwagę zasługuje nowoczesne rozwiązanie w POstaci braku boiska. Bachory z dewelo-getta, zamiast tracić czas na haratanie w gałę, będą mogły w tym czasie np. słuchać POgadanek o zaletach dewelorozwoju. Zamiast wychowania fizycznego proPOnuję wprowadzić wychowanie deweloperskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A. P. Prezydenta też zapraszam. Tylko proszę byle gdzie nie siadać. Szkoda żeby garnitur się zniszczył. Z ostatniej chwili: jednak mydło jest. Co prawda z biedry rozcieńczone wodą ale jak ktoś skorzysta z WC to można sobie umyć ręce. Zapraszam. Nasza szkoła to będzie miła odmiana od przesłodzonej Berylowej rzwczywiśtości. To będzie nie berylowa tylko taka peerelowa rzeczywistość. Po wozycie zapraszamy na stołówkę. Wrażenia niezapomniane. Pozdrawiam wszystkich fanów polskiej oświaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież działka pod boiska już została zakupiona przez miasto. Za rok ma ruszyć budowa. O trendzie sugerującym, żeby każdą podstawówkę wyposażać w basen, szczerze mówiąc nie słyszałam. To jest raczej zbędny przepych, biorąc pod uwagę ile jest basenów w całym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ból du.py komentujących, świadczy o tym, że jest się czym chwalić. PiSsiory nie wiedzą do czego służy szkoła to piszą, że nie ma boiska itp itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radość na Węglinie, smutek w lubelskim PiS bo Żuk dokończył właśnie kolejną dużą inwestycję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego minusujecie moje wpisy. Że co. Że kłamię? Czy jak. Obrażacie się? Tłok przy wstędze żenada. Że inwestycja PO. Ile jest takich szkół. A jakie są realia większości szkół. Minusujący zróbcie obchód szkół. Mam gdzieś wasze minusy. Oświata leży. Kładziecie ją. Jedna szkoła pokazowa tego nie zmieni. Może cie sobie minusować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A. P. Prezydenta też zapraszam. Tylko proszę byle gdzie nie siadać. Szkoda żeby garnitur się zniszczył. Z ostatniej chwili: jednak mydło jest. Co prawda z biedry rozcieńczone wodą ale jak ktoś skorzysta z WC to można sobie umyć ręce. Zapraszam. Nasza szkoła to będzie miła odmiana od przesłodzonej Berylowej rzwczywiśtości. To będzie nie berylowa tylko taka peerelowa rzeczywistość. Po wozycie zapraszamy na stołówkę. Wrażenia niezapomniane. Pozdrawiam wszystkich fanów polskiej oświaty.
 To po co zapisałaś dzieciaka do gównianej szkoły a teraz lamentujesz??? Budowali szkołę to co mieli ją wyposażyć w stare krzesła???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba jesteś dyrektorem starej szkoły i nie dbasz o BHP i o swoich uczniów. Bo nie wiem czego moją rzeczową krytykę chcesz zamienić w lament. Marna socjotechnika. Wyraźnie napisałem. Nowoczesna szkoła nowoczesną szkołą. Dobrze że jest. Ale co z resztą. Umiesz tylko prowokować. Ja piszę o faktach. Sugerujesz że zniszczone meble w starej szkole nie podlegają wymianie? Bo gdzieś tam budują popisową szkołę na otwarcie której dla piaru przybyli oficjele? Trzeba dbać o wszystkie szkoły, remontować, wymieniać zniszczone meble i zawszawione dywany, o wszystkie dzieci trzeba dbac, a nie cwaniaczyć. Ale widać że uczysz siebie i innych rozpychania się łokciami. Nie lamentuj więc, że ktoś ośmiela się wytknąć nieudolność w nadzorowaniu wszystkich szkół. Zbadaj wszystkie szkoły i wyrób sobie zdanie. A nie wspierasz propagandę sukcesu, jak fanatyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś dzieli szkoły na dobre i "gówniane" to jego poziom rozumowania na temat publicznej oświaty pozostawiam do oceny innym komentującym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast lamentować na forum, napisz może lepiej jakiś list do premiera i zapytaj dlaczego subwencja oświatowa przyznawana samorządom jest tak mała, że ledwo starcza na wynagrodzenia dla nauczycieli? Zwykła wymiana starych mebli na nowe kosztuje krocie. Sądzisz, że w Lublinie pieniądze rosną na drzewach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk jest kłamcą i tyle. SZKOŁĘ na PONIKWODZIE obiecał już dawno temu. W 2020 roku budowa miała trwać w najlepsze. Zamydlił oczy ludziom , oddał wielki teren ( kolejny ) na ponikwodzie KOŚCIOŁOWI żeby się podlizać, a tak jak i nie ma kościoła tak i nie ma szkoły. KŁAMCA !!! A teraz nagle mowa że PONIKWODA poczeka co najmniej do 2023r. z rozpoczęciem. Czyli jak szkoła powstanie w 2025 to będzie sukces :) LUDZIE ! I wy na tego oszusta głosujecie. W szkołę na BERYLOWEJ włożył kupę kasy więcej niż powinien !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krioo myślisz absurdalnie. Ogarnij się. Bronisz przeinwestowanej pokazówki. Skoro kasa nie rośnie na drzewach to dlaczego tak wybujały projekt sfinansowano. Powtarzam. Boli was że tyle szkół zarasta brudem. Zwalnia się ludzi od sprzątania. Mydła w wc brakuje. A tu pokazówka. Pokazówka to rozrzutność. A do premiera sam sobie pisz. Już niedługo sanepod będzie zasypany robotą. Pomimo tego że w kuratorium stwierdzono że dyrektorzy wykonali tytaniczną pracę. Chyba na telekonferencjach. Zobaczcie. Jak piar to wszyscy niezależnie od opcji politycznej cięli wstęgę. Krioo powiadasz że kasa nie rośnie na drzewach. A słuszał ty o ostatnich nagrodach w województwie. A wiesz że w szkołach dytektor ma dodatek funkcyjny i za to że go ma - ma jeszcze wysoki dodatek motywacyjny. Za to że ma dodatek funkcyjny. Pozdrawiam i polecam wolnym mediom i wolnym ludziom zaintetesowanie się losem szkolnictwa w Polsce. Oligarchowie będą pompować kasę w szkoły prywatne. Szkoły państwowe zejdą do funkcji produkowania roboli obsługujących oligarchów. Lewico. Opozycjo. Gdzie jesteście. A zapomniałem podwyżki w sejmie. To bawicie się w opozycję. A w zaciszu spijacie razem wódeczkę. Z lewa i z prawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesłychane jaki ból mają co poniektórzy z powodu powstania szkoły przy Berylowej. To wręcz zadziwiające. Żal mi was.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kłam nie żal ci. Taki żal to pogarda. Pogarda dla dzieci uczących się w innych szkołach. Zaniedbanych, zapuszczonych. Cały czas socjotechnicznie spychacie krytykę zaniedbań w kierunku zazdrości o nową szkołę. A nie chodzi. O nową. Chodzi o te zaniedbane. Ciężko to zrozumieć . Raczej ktoś udaje że nie rozumie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...