Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W Lublinie mieście biedy nie są potrzebne żadne kasyna ani salony gier. Na ich miejsce należy otworzyć tanie jadłodajnie typu barów mlecznych. Bez w/w rodzajów hazardów, które tylko w rodzinach przynoszą kłopoty miasto może się obejść. Na tym interes robią kosztem społeczeństwa tylko cwaniaki - czyli ich właściciele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stanowcze nie dla kasyn i salonów gier. 1. Nie jedna rodzina cierpi dziś z powodu hazardu. Nawet w dzienniku były artykuły o osobach, które na automatach przegrały duże kwoty, a później popełniały samobójstwo. 2. Takie przybytki do świetne pralnie pieniędzy. 3. Nie wiem o jakich zarobkach dla taksówkarzy i restauratorów wyżej mowa. Każdy jest świadom, że wpływ kasyna na ten rynek to mniej niż promil. Lepiej pomyśleć o innych sposobach. Stanowcze nie dla kasyn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM SZANOWNI RADNI. Co to znaczy uzależnienie od hazardu to wiedzą tylko Ci którzy sami drają a w szególność ich rodziny. Jest to tragedia wręcz nie do opisania. I słusznie zauważył jeden z radnych że koszty leczenia i tragedia rodzin jest niwspółmierna do dochodów z tych salonów gier. Tym radnym którzy nie mają nic przeciw powstawania nowych kasyn i salonów gier w Lublinie i okolicy życzę z całego serca aby ktoś z ich najbliższej rodziny wpadł w półapkę hazardu wtedy może spostrzegą jakim problemem to jest. Jako obywatel tego kraju i członek rodziny którego dotknęła ta tragedia apeluję do RADNYCH o rozsądek, w końcu w bardzo wielu miastach wielu cywilizowanych krajów wprowadzono zakazy powstawania kasyn i miasta te nie starciły na swojej atrakcyjności. Mam nadzieję że wśród radnych zaowocuję rozsądek. Pozdrawiam mieszkaniec Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...