Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Lublinie zgaśnie światło

Utworzony przez azja, 25 listopada 2020 r. o 21:20 Powrót do artykułu
No wiekszej glupoty to nie mozna bylo wymyslec.Chcecie protestowac to nie bawcie sie mieszkancami.Na znak protestu mozecie przez godzine nie korzystac z toalet.Ziemia zyska. Wezcie sie za 5 mln za smieci,ktorych nie potraficie sciagnac. UE za Was tego nie zrobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele posunięć tego rządu mi się nie podoba, ale weto jest ewidentnie słuszne. Proszę więc o wyłączenie światła o godzinie 18,00 w dniu 1 grudnia na znak poparcia dla polskiego weta. Bardzo o to proszę władze Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rząd ani kroku w tył, tylko veto! Jeśli rząd nie zawetuje to i tak nic z Unii nie dostaniemy, znaleźli pretekst żeby Polsce nic nie dać. Niby brak u nas praworządności. Jakby nie praworządność to znaleźliby coś innego. Im najbardziej przeszkadzają rządy prawicy w Polsce. Chcą zamrozić wypłaty Polsce a dopiero odblokować, kiedy lewica dojdzie do władzy. Tak latem głosił nawet Trzaskowski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Lublin to miasto prywatne p. Żuka? Było jakieś referendum w tej sprawie? Niech pan Żuk i inni wyłączą sobie światło we własnych domach, a nie ludziom, którzy popierają weto rządu!!! To szczyt szczytów wykorzystywać władzę samorządową do popierania swoich sympatii, czy okazywania antypatii sugerując, iż jest to zdanie wszystkich mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie są psy ratuszowe ? Dlaczego nie pilnują tego forum ! Nie spać , warować
 I obudził je Pan/Pani patrząc na plusy i minusy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płacę za prąd m.in. za to, że mam mieć do niego dostęp ZAWSZE, zatem skoro ktoś mi ten prąd odcina, to ma mi zwrócić za to pieniądze, a p. Żuk może dla mnie prywatnie siedzieć po ciemku, nie korzystać z wody i biegać po domu nago w ramach protestu, ale niech mi nie narzuca swojego PRYWATNEGO zdania, bo ani wspólnota samorządowa, ani spólki samorządowe to nie prywatny folwark p. Żuka i jego zwolenników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wiekszej glupoty to nie mozna bylo wymyslec.Chcecie protestowac to nie bawcie sie mieszkancami.Na  znak protestu mozecie przez godzine nie korzystac z toalet.Ziemia zyska. Wezcie sie za 5 mln za smieci,ktorych nie potraficie sciagnac. UE za Was tego nie zrobi.
 "Zabawa" to się dopiero zacznie. Jak samorządy dostaną mniej pieniędzy na inwestycje dzięki pseudoreformie sądownictwa, która polega jedynie na bezczelnej wymianie kadr a nie żadnym usprawnianiu pracy sądów czy prokuratur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie są psy ratuszowe ? Dlaczego nie pilnują tego forum ! Nie spać , warować
 Uuuuu i znowu nerwowy komentarz trolla z Urzędu Marszałkowskiego. Nie wyrabiasz z dodawaniem wpisów po godzinach pracy w urzędzie? W kwestii warowania, to chyba jesteś w ścisłej czołówce forum. Ze swoimi mądrościami pojawiasz się praktycznie pod każdym artykułem jaki wychodzi na Dzienniku i z tego co kojarzę meldujesz się chwilę po wyjściu danej publikacji. I ciągle atakujesz. Jak nie Żuka to protestujące kobiety, jak nie protestujące kobiety to PO, jak nie PO to unię europejską. A no i oczywiście deweloperzy. To jest zdecydowanie temat numer 1 w twoich wesolutkich sponsorowanych wpisach. Pewnie dlatego, że to 1 punkt w broszurce partyjnej rozsyłanej wszystkim trollom z dobrej zmiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się skąd u niektórych taka awersja do praworządności? Fani Putina, Łukaszenki lub Kim Dzong Una?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się skąd u niektórych taka awersja do praworządności? Fani Putina, Łukaszenki lub Kim Dzong Una?
 Widocznie niektórzy nie mają problemu z zamieszkawaniem w republice bananowej?! O to chodzi, że wielu 'madkom' 500 plusów przysłania wszystkie minusy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianie mają stać się zakładnikami poglądów "ratuszowych władców".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tawariść Żuk Za widły i do gnoju! Wróć skąd pochodzisz!! Partia Jedynie Słuszna już tam jest!! Wracaj do Kołchozu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam tu. Płacę podatki. To miasto jest   n a s z e ! Nie ratusza!! Pytał ktoś mieszkańców? Od protestów jest urna wyborcza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam tu. Płacę podatki. To miasto jest   n a s z e ! Nie ratusza!! Pytał ktoś mieszkańców? Od protestów jest urna wyborcza!
Niestety nie. To miasto należy do  lokalnych deweloperów i oligarchów.
 A gdzie dopisek "To napisałem ja kronikidewelorozwoju aka Monisia na świeżo założonym koncie"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ się nazlatywało pisowskich trolli. Widać, pali się pod d.... coraz bardziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już jest z nami agent_srome_K_, inernetowy cieć deweloperów! Przyleciał wcześnie z językiem na brodzie, żeby podwazelinować absurdalną POkazówkę ratuszowego dewelo-duce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już jest z nami agent_srome_K_, inernetowy cieć deweloperów! Przyleciał wcześnie z językiem na brodzie, żeby podwazelinować absurdalną POkazówkę ratuszowego dewelo-duce.
 Trollerska menda zaczęła dzisiaj pracę (czyt. internetowe prostytuowanie) dość wcześnie, bo przed 8:00.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już jest z nami agent_srome_K_, inernetowy cieć deweloperów! Przyleciał wcześnie z językiem na brodzie, żeby podwazelinować absurdalną POkazówkę ratuszowego dewelo-duce.
Trollerska menda zaczęła dzisiaj pracę (czyt. internetowe prostytuowanie) dość wcześnie, bo przed 8:00.
 Zdziwiony? Przecież trolle należące do PISowskiej farmy zaczynają tak pracę codziennie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Lublin to miasto prywatne p. Żuka? Było jakieś referendum w tej sprawie? Niech pan Żuk i inni wyłączą sobie światło we własnych domach, a nie ludziom, którzy popierają weto rządu!!! To szczyt szczytów wykorzystywać władzę samorządową do popierania swoich sympatii, czy okazywania antypatii sugerując, iż jest to zdanie wszystkich mieszkańców.
 no offence ale za komentarze w stylu "Czarnek to właściwy człowiek na właściwym miejscu", powinnaś mieć prąd wyłączony przez cały rok :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BIERUTOWO TĘSKI NA LEWACTWEM i KOMUNĄ ?? MAŁO WAM LEWACY SOWIECKIEJ OKUPACJI? CHCECIE TERAZ NEMOARKSISTOWSKIEJ NIEMIECKIEJ DYKTATURY ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...