Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Polsce Oliwii groziła amputacja nogi. Walka trwa, pomóż 10-latce spełnić marzenia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 lutego 2020 r. o 19:47 Powrót do artykułu
Oczywiście i tym razem dołożymy się wraz z małżonkiem do tej zbiorki tak, jak do większości dotychczasowych. Najprawdopodobniej będzie to jedna z ostatnich zrzutek w których uczestniczymy. Nie może być tak, że ludzie przyzwoici i empatyczni nieustannie do czegoś się dokładają w sytuacji, kiedy 25 tys. pedofilów w sutannach otrzymuje rokrocznie 19 mld. na swoje ohydne harce z młodymi chłopcami, na bezkarne gwałty i życie ponad stan bez żadnego wkładu własnej pracy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super ładne dziewczyny, żeby wam wszystko się udało .Oliwia masz super rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla przypomnienia. Rodzice tej dziewczynki przez całe swoje zawodowe życie płacą (pod przymusem) składki na NFZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się Budka z Żukiem dołożą! Oni krążo jako sępy nad ojczyzną i tylko doja ja na każdym kroku! A ty co to o kościele pisałaś zdechnij raz na zawsze! nawet ci chemia nie pomoże parszywy zdrajco!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do przywoitej i empatycznej - daj sobie Pani spokój z tym występem. Byłem kilka lat za granicą. Na mszę w niedzielę chodziłem do polkigo KK. Zauważyłem, że Polacy rzucają na tacę po 1 euro. Za to do KK podjeżdżają albo Mercem albo BMW lub innymi drogimi brykami. Pytam znajomego:"jak to jest, że tylko po 1 euro dajecie na tacę?" Proste wcześniej zgłosiłem do finansów, żeby z mojego podatku dali 1% na polski KK. Polska od 2004 r jest w UE. Dlaczego tej metody nie ma w Polsce, że na początku roku zgłaszam na co lub Komu mają mój podatek jak to jest w innych krajach UE.POniektórzy przestali by pieprzyć głuPOty, że państwo DAJE . Daje ale tylko z POdatków Tych co płacą. Bo w Polsce jedni biorą dużą forsę ale Im podatku nie zabierają. Są to: Parlamentarzyści - 560 osób pobiera co m-c 30 tys PLN i ... nic IM fiskus nie grabi. Także Sedziowie zgarniają co m-c glajc i podatek mają w nosie. Także Ta babina co POmałpowała dziewczynkę z zapałkami z Kopenhadze i w warszafka ma babinę ze świeczkami. Zgarnia co m-c 30 tys i narzeka, że w Polsce jest żle. A co Ta baba dobrze zrobiła Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za leczenie i rehabilitację tego dziecka ,jak i tysięcy innych winien zapłacić NFZ !! NFZ płaci za leczenie pijaków i narkomanów, np leczy taką pijaczynę jak mój kuzyn, skrajny degenerat!!Na leczenie ludzi z chorobami zawodowymi, którzy kilkadziesiąt lat pracowali w kopalni lub w azbeście, pieniędzy nie ma!!Na in-vitro forsa jest! Nowy minister zdrowia niedawno zadeklarował, że trzeba leczyć ludzi dotkniętych "chorobą alkoholową i uzależnieniami", czyli moczymordy i ćpunów! PIJAKI I NARKOMANI WINNI LECZYĆ SIĘ ZA WŁASNE PIENIĄDZE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce są tylko rzeźnicy w szpitalu. Jedynie potrafią obcinać kończyny. Bez kasy nawet nie podejdą do chorej kończyny. Znam to z autopsji. Czekać aż owrzodzi się stopa i... urżnąć. Taka rada chirurga z chełmskiego szpitala. W Niemczech rozpocząłem pracę. Poszedłem do szpitala w Niemczech na ubezpieczeniu. Parę operacji i... cud!?... nie trzeba było odżynać. Dodam jeszcze, że w Niemczech o 30% wydaję mniej z pensji niemieckiej niż pobierano z polskiej?! I darmowa tv, sala dwuosobowa, menu do wyboru niczym w restauracji i... lekarz na wezwanie?!!! I brak gronkowca na wynos. W Niemieckim szpitalu bez przerwy lekarze, personel, pacjęci i odwiedzający spryskiwali ręce glikolem. Pełna dezynfekcja. Codziennie nowy bandaż, co ďwa, trzy dni pościel, bo z rany trochę ciekło. Rada? Spakować się i jechać do Reichu lub innego cywilizowanego kraju, gdzie nie okradają z pensji. Bo w Polsce bez dodatkowej DUUUŻEJ kasy o leczeniu można zapomnieć. A mnie zwolniono z opłaty szpitalnej, za lekarstwa i miałem dwie darmowe wizyty w tygodniu do czasu ostatecznego zagojenia rany. I przypomnę jeszcze raz. Z niemieckiej pensji potrąca się o 30% mniej niż z polskiej pęnsji mi potrącano. I nic nie zrobiono. Znajomemu w Polsce robiono biodro. I to rzeźnicy schrzanili. W Niemczech powtórzono operację, bo sprzedano mu gangrenę. Jak widać niemieckie ubezpieczenie wPolsce i tak nie pomoże, bo... nie było koperty, czyt. prywatnej wizyty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z ciebie polak (dobrze, że określiłeś się z małej litery) i patriota ... jak z kangura kontener
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Duda jeździ po ścianie wschodniej i promuje się za pieniądze podatników aby go wybierali dalej na prezydenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się dlaczego WOŚP nie zbiera pieniędzy na takie chore dzieci, tylko na NFZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...