Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
1600 na rękę....Jezus Maria...To często ludzie po studiach. Zrobisz opłaty, kupisz kilo kiełbasy i zatankujesz...Nie pracuję w administracji, ale z całego serca popieram Państwa protest. Mam 2 dzieci, sam zarabiam około średniej, żona 3 tys...I kokosów nie ma. To znaczy wystarczałoby, ale hipoteka, kredyt na samochód itp...Jak można żyć za 1500 miesięcznie????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy ze wasi przelozeni zarabiaja po 5000-8000 zl. Wy mozecie po 1200zl pracowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zmieńcie pracę, weźcie kredyt" ..... tako rzekł kiedyś Prezydent Bronisław Komorowski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To szok za taką danine zapier....c naprawdę ja bym to je...l i się nie produkował macie racje popieram WAS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można wyjechać na wyspy i godnie zarabiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na potwierdzenie swoich słów przydałby się skan PIT. Bo jak na razie to tylko puste słowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby była głodna pracując w prokuraturze to zawsze można iść do Biedronki pracować . Czy nie bardzo sobie rąk brudzić tracą picie kawki z rana i ciepłe miejsce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pinokio krzywa twarz morawiecki da ,on ma, sciągnał z vat ,przynajmniej tak mu sie wydaje,a,jak nie ,to bedzie pier..ł długie godziny łapami machając jak gajowy komorowski,udając że wie o czym bredzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dzisiejszych czasach gdzie pracy jest na pęczki strajkować? Nie odpowiadają mi warunki pracy i wynagrodzenie idę do innej. Proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli nie ma dodatkowych profitów z tej pracy to najlepiej byłoby ją zamienić na jakąś inną , ciekawszą ,lepiej płatną , przecież nie ma sensu siedzieć tam na siłę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko praca pracowników prokuratury jest odpowiedzialna. A inna to nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem nauczycielem dyplomowanym z 25 letnim stazem pracy, mam ukończone 3 kierunki studiów. Zarabiam netto 2200 zł. jesli dostanę nadgodziny Mam kredyt mieszkaniowy/1400zl rata, 2 dzieci na utrzymaniu...... Dorabiam sprzątaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 40 latach pracy mam na rękę 1420 PLN/m-c emerytury. A wszystko przez tę reformę Unii Wolności, która zlikwidowała archiwa zakładowe. W czasie pracy urodziłam dziecko. Nie było wowczas miejsc ani w żłobku ani w przedszkolach i musiałam 3 lata wziąć urolop na wychowanie dziecka. Mąż co m-c ( pracowaliśmy w tym samym zakladzie ) wpłacał do kasy po 350 zł/m-c moje ubezpieczenie. Gdy szłam na emeryturę zakład gdzie wcześniej pracowałam zdał już dokumenty jak mi powiedział na ul. Spokojną ale komu nie wiedzieli. Wprawdzie jest tam Urząd Wojewódzki ale nikt o tych zdanych dokumentach nic nie wiedział. I tak te 3 letnie ubezpieczenie wpłacone do ZUS nic nie dało. Firma dawna do dzisiaj prosperuje ale wg prawa szybko zlikwidowała archiwum i szukaj wiatru w polu. Archiwum przechowuje dokumenty przez 1 2 lat i klapa. Nie ma to jak życie glin i zupaków. Ich dokumenty nie przepadają. A nam szarakom ZUS rozkazał przynosić każdy papierek. To, że zakład bulił Im co m-c składki mieli i mają to w nosie. Przynies i nic nie gadaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W systemie państwa wszystkie służby mają swoją rolę bay to państwo prawidłowo funkcjonowało. Ci co proponują aby ci ludzie zrezygnowali z pracy są niczym pewna babcia która lżyła Orkiestrę Świątecznej Pomocy a kiedy zaproponowano aby podpisała deklaracje że nie zgadza się na użycie sprzętu zakupionego z zebranych pieniędzy przez Świąteczną Orkiestrę nie chciała podpisać podobnie jest tu lżycie tych ludzi a kiedy ktoś was skrzywdzi będziecie szukać u nich pomocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka praca taka płaca. za siedzienie i nie ponoszenie żadnych konsekwencji przy popełnianiu błędów to i tak za dużo zarabiają. Mówią że do biedronki pójdą. Przecież po tygodniu ich wywalą.Tam jest praca i odpowiedzialność a nie obijanie sie jak teraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zawsze połowa ignorantów się chętnie wypowiada sądząc że na racje . Inna praca , do biedronki ..weź kredyt . Chętnie przeczytam kolejne propozycje .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osiem lat rządów PO czekali .Teraz wyszli na ulicę i protestują ,dlaczego? bo czują sie wolni a tak swoja drogą to mało zarabiamy Cóż prawda jest brutalna Chińczycy których tak promujemy w swoich zakupach na necie są tańsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie te komentarze typu strajkują, bo nie podoba im się rząd, mogą zmienić pracę są zabawne. Inaczej będziecie pisali, gdy to wy będziecie chcieli więcej zarabiać, to wam się wtedy będzie należeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie belfer a o karcie nauczyciela słyszałeś i o widełkach płacowych w poszczególnych stopnia awansowych skoro nie to podstawa dla stażysty wynosi 1890 netto + dodatki natomiast nauczyciel dyplomowany z 20 stażem ma około 3500 podstawy + dodatki a jak to zweryfikować wystarczy wejść na zeznanie majątkowe radnych w których szeregach aż się roi od nauczycieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wow, aż tyle ??? My już robim za miskę ryżu, jak nam obiecał mateuszek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...