Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W szpitalu zmarł 21-latek. Brał udział w bójce w centrum Lublina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 grudnia 2018 r. o 11:46 Powrót do artykułu
Jak to Lublinie; Bójki, zabójstwa,morderstwa!"Miasto inspiracji"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mógłbyś w końcu wytrzeźwieć ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studenckie bydło zrobiło sobie studencka "wigilie". Choć z prawdziwą wigilią miało to mało wspólnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to Lublinie; Bójki, zabójstwa,morderstwa!"Miasto inspiracji"!
 To nie byli Lublinianie tylko studenckie bydło z prowincji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cwaniaczki nieopierzone ze wsi przyjechali szukać wrażeń.Twardziele w grupie a w pojedynke łby pospuszczane przemykają pod ścianą ukratkiem i niestety tak się kończą takie wojaże alkoholowe przykre....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kultura społeczeństwa upada coraz niżej, mimo ,że dostęp do wykształcenia nie jest ograniczony. Dzisiaj jak mi się wydaje uczelnie nie kształcą, ale produkują. To się widzi po zachowaniu ludzi na ulicach i młodych i starych. Wystarczy postać chwilę na przystanku i uszy zwiędną od słuchania różnych zaj...ch wyrazów, ale co się dziwić cele bryci w mediach posługują się takim samym językiem, a młodzież nie chce być "zacofana", więc ślepo ich naśladuje myśląc,że to jest QL. Wyprowadzanie psów w celu ,aby załatwiły się w każdym przypadkowym miejscu jest już wstrętną tradycją. Oni (te wszystkie pańcie) myślą, że chodniki, trawniki należą do nich i ich pupilciów. Tak nie jest. Gdzie jest mój trawnik wolny (nie zasrany) od psiej kupy?. Zlecenie wyrzucenia odpadów kilkuletniemu brzdącowi też należy do tradycji. Nie potępiam tego, ale chodzi mi o to, że ten brzdąc pyrgnie worek z odpadani koło śmietnika, a nie do śmietnika. Teraz nastaje nowa moda wystawiania worków z odpadami na klatkę schodową. A co nie sąsiedzi widzą, że u nas w mieszkaniu jest "super czysto". Czy ja jako sąsiad muszę patrzeć na wasze odpady?. Na osiedlu też fruwa, leży mnóstwo folii, papierów, chociaż śmietników nie brakuje. Drobni pijaczkowie, chociaż piją obok pojemnika na śmieci to wolą jednak "pyrgnąć" buteleczkę na trawkę= a co mi tam też muszę zaznaczyć swoje terytorium. W mediach o wychowaniu w kulturze ani słowa, ale w to miejsce artukuły i audycje popierające totalną i kto następny do ataku na obecny rząd. Mimo XXI wieku widzę TOTALNY UPADEK NORM I OBYCZAJÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studenckie bydło zrobiło sobie studencka "wigilie".  Choć  z prawdziwą wigilią  miało to mało wspólnego.
 Studenci już dawno grzecznie w domach wygłodzone przyjechało na wyżerkę jaką urządziła mamusia. To była zwykla patologia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wy frajerzy z wielkiego miasta myślicie, że wszyscy ze wsi to od razu takie bydło? Powiedzcie kto na was pracuje, skoro wy szlachta z wielkiego miasta nie potraficie? Bez prowincji i tego wiejskiego "bydla" nie byłoby i was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zwyczajnie dresy się pobiły. Żadna wieś ani studenci uspokujcie się. Nie wiecie co czują teraz ci ludzie aby osadzać się potraficie i wykłucać. Szukać winnego każdy potrafi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokój jego duszy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to codzienność ""studentów ""z naszego kraju.innych obcokrajowców darcie mordy uzywanie słów ""dla nich szlachetnych""zasmiecanie.bójki gdy sie wychodzu zLuz Blus.Czekolady troche4 mamy spokoju!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym szacunkiem do Lublinian to nie byli mieszkańcy miasta ale wyżej opisane wydarzenia mają miejsce właśnie w Lublinie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkałem w Lublinie 3 lata. Później z racji zawodu jaki wykonuje pomieszkiwałem w wielu polskich miastach, tych większych od Lublina i trochę mniejszych. Pomimo ogromnego sentymentu jaki mam do tego miasta, to tyle patologii nie ma w żadnym innym mieście może oprócz Łodzi. Trochę śmieszą mnie te argumenty tutaj, że to przyjezdni, bo w samym Lublinie jest masa miejscowej patologii, a ci którzy twierdzą inaczej po prostu kłamią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto chodzi o tej godzinie po nocy :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zwyczajnie dresy się pobiły. Żadna wieś ani studenci uspokujcie się. Nie wiecie co czują teraz ci ludzie aby osadzać się potraficie i wykłucać. Szukać winnego każdy potrafi.
 Bycie w dzisiejszych czasach dresem, ani tym bardziej  ze wsi nie wyklucza studiowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bydlo do wiezienia ukraiców !!! c*** wam w *** grzesznicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkałem w Lublinie 3 lata. Później z racji zawodu jaki wykonuje pomieszkiwałem w wielu polskich miastach, tych większych od Lublina i trochę mniejszych. Pomimo ogromnego sentymentu jaki mam do tego miasta, to tyle patologii nie ma w żadnym innym mieście może oprócz Łodzi. Trochę śmieszą mnie te argumenty tutaj, że to przyjezdni, bo w samym Lublinie jest masa miejscowej patologii, a ci którzy twierdzą inaczej po prostu kłamią.
 Z treści powyższego wynika, że część patologii "pomieszkuje teraz w wielu polskich miastach, tych większych od Lublina i trochę mniejszych. A  ci którzy twierdzą inaczej po prostu kłamią.".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kultura społeczeństwa upada coraz niżej, mimo ,że dostęp do wykształcenia nie jest ograniczony.  Dzisiaj jak mi się wydaje uczelnie nie kształcą, ale produkują. To się widzi po zachowaniu ludzi na ulicach i młodych i starych. Wystarczy postać chwilę na przystanku i uszy zwiędną od słuchania różnych zaj...ch wyrazów, ale co się dziwić cele bryci w mediach posługują się takim samym językiem, a młodzież nie chce być "zacofana", więc ślepo ich naśladuje myśląc,że to jest QL. Wyprowadzanie psów  w celu ,aby załatwiły się w każdym przypadkowym miejscu jest już wstrętną tradycją. Oni (te wszystkie pańcie) myślą, że chodniki, trawniki należą do nich i ich pupilciów. Tak nie jest. Gdzie jest mój trawnik wolny (nie zasrany) od psiej kupy?. Zlecenie wyrzucenia odpadów kilkuletniemu brzdącowi też należy do tradycji. Nie potępiam tego, ale chodzi mi o to, że ten brzdąc pyrgnie worek z odpadani koło śmietnika, a nie do śmietnika. Teraz nastaje nowa moda wystawiania worków z odpadami na klatkę schodową. A co nie sąsiedzi widzą, że u nas w mieszkaniu jest "super czysto". Czy ja jako sąsiad muszę patrzeć na wasze odpady?. Na osiedlu też fruwa, leży mnóstwo folii, papierów, chociaż śmietników nie brakuje. Drobni pijaczkowie, chociaż piją obok pojemnika na śmieci to wolą jednak "pyrgnąć" buteleczkę na trawkę= a co mi tam też muszę zaznaczyć swoje terytorium. W mediach o wychowaniu w kulturze ani słowa, ale w to miejsce artukuły i audycje popierające totalną i kto następny do ataku na obecny rząd. Mimo XXI wieku widzę TOTALNY UPADEK NORM I OBYCZAJÓW
 Nawet z sensem pisałeś a musiałeś dać ciała w przed-ostatnim zdaniu.  Obecnego totalnego kaczego (nie)rządu nie trzeba atakować - oni sami sie każdego dnia kompromitują i udowadniają, że można pukać do dna ale od spodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większej wsi od lubartowskiej czy kunickuego itp nie ma na żadnej prowincji, pracuje za granicą z ludźmi z Lublina i większych chamków nie widziałem , zapijaczone czerwone twarze , pracują też ludzie z okolic Hrubieszów , grzeczni i Kulturalni.  jedyne co wam dobrze wychodzi to głośno krzyczeć ;) wy nie jesteście Polską B czy C wy jesteście Polska d..a i jak by nie te wieśniaki których tak nie lubicie to lubelskie trzeba by było zaorać bo jak dobrze pamiętam to lubelskie jest województwem typowo rolniczym ... A wy co macie w tym lublinku? ;) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większej wsi od lubartowskiej czy kunickuego itp nie ma na żadnej prowincji, pracuje za granicą z ludźmi z Lublina i większych chamków nie widziałem , zapijaczone czerwone twarze , pracują też ludzie z okolic Hrubieszów , grzeczni i Kulturalni.  jedyne co wam dobrze wychodzi to głośno krzyczeć ;) wy nie jesteście Polską B czy C wy jesteście Polska d..a i jak by nie te wieśniaki których tak nie lubicie to lubelskie trzeba by było zaorać bo jak dobrze pamiętam to lubelskie jest województwem typowo rolniczym ... A wy co macie w tym lublinku? ;)
 Większej wsi od lubartowskiej czy kunickuego itp nie ma na żadnej prowincji, pracuje za granicą z ludźmi z Lublina i większych chamków nie widziałem , zapijaczone czerwone twarze , pracują też ludzie z okolic Hrubieszów , grzeczni i Kulturalni.  jedyne co wam dobrze wychodzi to głośno krzyczeć ;) wy nie jesteście Polską B czy C wy jesteście Polska d..a i jak by nie te wieśniaki których tak nie lubicie to lubelskie trzeba by było zaorać bo jak dobrze pamiętam to lubelskie jest województwem typowo rolniczym ... A wy co macie w tym lublinku? ;) to nie odpowiedź do ciebie,, miało być na głównej  sorry 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...