Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 grudnia 2018 r.
11:30

W szpitalu zmarł 21-latek. Brał udział w bójce w centrum Lublina

0 21 A A
(fot. Archiwum)

Nie żyje 21-latek z Łęcznej, który został ciężko ranny podczas ubiegłotygodniowej bójki w centrum Lublina. Mężczyzna zmarł w szpitalu. W tragicznym w skutkach zdarzeniu uczestniczyło co najmniej siedmiu mężczyzn. Zostali tymczasowo aresztowani.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Noc z czwartku na piątek, okolice Krakowskiego Przedmieścia.

– Dochodziła godzina pierwsza gdy dwie grupy spotkały się w okolicy ulicy Wróblewskiego – opisywała w komunikacie nadkom. Renata Laszczka-Rusek, rzecznik prasowy komendanta wojewódzkiego policji w Lublinie. – Między pijanymi doszło do wymiany zdań. Od słów i utarczki słownej doszło do rękoczynów. Kiedy jeden z uczestników zdarzenia padł na chodnik reszta w popłochu rozbiegła się.

Mężczyzna został poważnie ranny. 21-latek trafił do szpitala.

Tymczasem wezwani na miejsce policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawców i zaraz po zdarzeniu zatrzymali pierwszych uczestników bójki. W kolejnych godzinach zostali wytypowani kolejni mężczyźni. Policjanci ustalili też pojazdy, którymi się poruszali.

W sumie zostało zatrzymanych siedmiu mężczyzn w wieku 19 – 21 lat. Są wśród nich mieszkańcy powiatów - lubelskiego i łęczyńskiego a także obywatel Ukrainy. Zatrzymani usłyszeli zarzut udziału w bójce narażającej jej uczestników na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia bądź zdrowia. Zatrzymani mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani.

Niestety lekarzom nie udało się uratować ciężko pobitego 21-latka. Mężczyzna zmarł w niedzielę w szpitalu. 

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 26 grudnia 2018 r. o 12:36
Kultura społeczeństwa upada coraz niżej, mimo ,że dostęp do wykształcenia nie jest ograniczony. Dzisiaj jak mi się wydaje uczelnie nie kształcą, ale produkują. To się widzi po zachowaniu ludzi na ulicach i młodych i starych. Wystarczy postać chwilę na przystanku i uszy zwiędną od słuchania różnych zaj...ch wyrazów, ale co się dziwić cele bryci w mediach posługują się takim samym językiem, a młodzież nie chce być "zacofana", więc ślepo ich naśladuje myśląc,że to jest QL. Wyprowadzanie psów w celu ,aby załatwiły się w każdym przypadkowym miejscu jest już wstrętną tradycją. Oni (te wszystkie pańcie) myślą, że chodniki, trawniki należą do nich i ich pupilciów. Tak nie jest. Gdzie jest mój trawnik wolny (nie zasrany) od psiej kupy?. Zlecenie wyrzucenia odpadów kilkuletniemu brzdącowi też należy do tradycji. Nie potępiam tego, ale chodzi mi o to, że ten brzdąc pyrgnie worek z odpadani koło śmietnika, a nie do śmietnika. Teraz nastaje nowa moda wystawiania worków z odpadami na klatkę schodową. A co nie sąsiedzi widzą, że u nas w mieszkaniu jest "super czysto". Czy ja jako sąsiad muszę patrzeć na wasze odpady?. Na osiedlu też fruwa, leży mnóstwo folii, papierów, chociaż śmietników nie brakuje. Drobni pijaczkowie, chociaż piją obok pojemnika na śmieci to wolą jednak "pyrgnąć" buteleczkę na trawkę= a co mi tam też muszę zaznaczyć swoje terytorium. W mediach o wychowaniu w kulturze ani słowa, ale w to miejsce artukuły i audycje popierające totalną i kto następny do ataku na obecny rząd. Mimo XXI wieku widzę TOTALNY UPADEK NORM I OBYCZAJÓW
Kultura społeczeństwa upada coraz niżej, mimo ,że dostęp do wykształcenia nie jest ograniczony. Dzisiaj jak mi się wydaje uczelnie nie kształcą, ale produkują. To się widzi po zachowaniu ludzi na ulicach i młodych i starych. Wystarczy postać chwilę na przystanku i uszy zwiędną od słuchania różnych zaj...ch wyrazów, ale co się dziwić cele bryci w mediach posługują się takim samym językiem, a młodzież nie chce być "zacofana", więc ślepo ich naśladuje myśląc,że to jest QL. Wyprowadzanie psów w celu ,aby załatwiły się w każdym przypa... rozwiń
Avatar
Gość / 26 grudnia 2018 r. o 12:25
Cwaniaczki nieopierzone ze wsi przyjechali szukać wrażeń.Twardziele w grupie a w pojedynke łby pospuszczane przemykają pod ścianą ukratkiem i niestety tak się kończą takie wojaże alkoholowe przykre....
Avatar
max / 26 grudnia 2018 r. o 16:31
Mieszkałem w Lublinie 3 lata. Później z racji zawodu jaki wykonuje pomieszkiwałem w wielu polskich miastach, tych większych od Lublina i trochę mniejszych. Pomimo ogromnego sentymentu jaki mam do tego miasta, to tyle patologii nie ma w żadnym innym mieście może oprócz Łodzi. Trochę śmieszą mnie te argumenty tutaj, że to przyjezdni, bo w samym Lublinie jest masa miejscowej patologii, a ci którzy twierdzą inaczej po prostu kłamią.
Avatar
mieszkaniec / 26 grudnia 2018 r. o 12:15
Studenckie bydło zrobiło sobie studencka "wigilie". Choć z prawdziwą wigilią miało to mało wspólnego.
Avatar
kibic / 26 grudnia 2018 r. o 18:42
To zwyczajnie dresy się pobiły. Żadna wieś ani studenci uspokujcie się. Nie wiecie co czują teraz ci ludzie aby osadzać się potraficie i wykłucać. Szukać winnego każdy potrafi.
 Bycie w dzisiejszych czasach dresem, ani tym bardziej  ze wsi nie wyklucza studiowania.
Avatar
Gość / 26 grudnia 2018 r. o 15:18
Z całym szacunkiem do Lublinian to nie byli mieszkańcy miasta ale wyżej opisane wydarzenia mają miejsce właśnie w Lublinie...
Avatar
Ania / 26 grudnia 2018 r. o 14:18
Pokój jego duszy!!!
Avatar
jan / 26 grudnia 2018 r. o 14:31
to codzienność ""studentów ""z naszego kraju.innych obcokrajowców darcie mordy uzywanie słów ""dla nich szlachetnych""zasmiecanie.bójki gdy sie wychodzu zLuz Blus.Czekolady troche4 mamy spokoju!!!
Avatar
Babcia / 26 grudnia 2018 r. o 12:07
Mógłbyś w końcu wytrzeźwieć ....
Avatar
HI / 27 grudnia 2018 r. o 00:13
Mieszkałem w Lublinie 3 lata. Później z racji zawodu jaki wykonuje pomieszkiwałem w wielu polskich miastach, tych większych od Lublina i trochę mniejszych. Pomimo ogromnego sentymentu jaki mam do tego miasta, to tyle patologii nie ma w żadnym innym mieście może oprócz Łodzi. Trochę śmieszą mnie te argumenty tutaj, że to przyjezdni, bo w samym Lublinie jest masa miejscowej patologii, a ci którzy twierdzą inaczej po prostu kłamią.
 Z treści powyższego wynika, że część patologii "pomieszkuje teraz w wielu polskich miastach, tych większych od Lublina i trochę mniejszych. A  ci którzy twierdzą inaczej po prostu kłamią.".
 Z treści powyższego wynika, że część patologii "pomieszkuje teraz w wielu polskich miastach, tych większych od Lublina i trochę mniejszych. A  ci którzy twierdzą inaczej po prostu kłamią.". rozwiń
Avatar
normalny / 18 stycznia 2019 r. o 18:40
debile kontra kretyni
Avatar
Dwr. / 29 grudnia 2018 r. o 12:42
Większej wsi od lubartowskiej czy kunickuego itp nie ma na żadnej prowincji, pracuje za granicą z ludźmi z Lublina i większych chamków nie widziałem , zapijaczone czerwone twarze , pracują też ludzie z okolic Hrubieszów , grzeczni i Kulturalni.  jedyne co wam dobrze wychodzi to głośno krzyczeć ;) wy nie jesteście Polską B czy C wy jesteście Polska d..a i jak by nie te wieśniaki których tak nie lubicie to lubelskie trzeba by było zaorać bo jak dobrze pamiętam to lubelskie jest województwem typowo rolniczym ... A wy co macie w tym lublinku? ;)
 Większej wsi od lubartowskiej czy kunickuego itp nie ma na żadnej prowincji, pracuje za granicą z ludźmi z Lublina i większych chamków nie widziałem , zapijaczone czerwone twarze , pracują też ludzie z okolic Hrubieszów , grzeczni i Kulturalni.  jedyne co wam dobrze wychodzi to głośno krzyczeć ;) wy nie jesteście Polską B czy C wy jesteście Polska d..a i jak by nie te wieśniaki których tak nie lubicie to lubelskie trzeba by było zaorać bo jak dobrze pamiętam to lubelskie jest województwem typowo rolniczym ... A wy co macie w tym lublinku? ;) to nie odpowiedź do ciebie,, miało być na głównej  sorry 
 Większej wsi od lubartowskiej czy kunickuego itp nie ma na żadnej prowincji, pracuje za granicą z ludźmi z Lublina i większych chamków nie widziałem , zapijaczone czerwone twarze , pracują też ludzie z okolic Hrubieszów , grzeczni i Kulturalni.  jedyne co wam dobrze wychodzi to głośno krzyczeć ;) wy nie jesteście Polską B czy C wy jesteście Polska d..a i jak by nie te wieśniaki których tak nie lubicie to lubelskie trzeba by było zaorać bo jak dobrze pamiętam to lubelskie jest województwem typowo rolniczym ... A wy co macie w ... rozwiń
Avatar
Dwr. / 29 grudnia 2018 r. o 12:39
Większej wsi od lubartowskiej czy kunickuego itp nie ma na żadnej prowincji, pracuje za granicą z ludźmi z Lublina i większych chamków nie widziałem , zapijaczone czerwone twarze , pracują też ludzie z okolic Hrubieszów , grzeczni i Kulturalni.  jedyne co wam dobrze wychodzi to głośno krzyczeć ;) wy nie jesteście Polską B czy C wy jesteście Polska d..a i jak by nie te wieśniaki których tak nie lubicie to lubelskie trzeba by było zaorać bo jak dobrze pamiętam to lubelskie jest województwem typowo rolniczym ... A wy co macie w tym lublinku? ;) 
Avatar
TOTALNA opozycja / 27 grudnia 2018 r. o 14:03
Kultura społeczeństwa upada coraz niżej, mimo ,że dostęp do wykształcenia nie jest ograniczony.  Dzisiaj jak mi się wydaje uczelnie nie kształcą, ale produkują. To się widzi po zachowaniu ludzi na ulicach i młodych i starych. Wystarczy postać chwilę na przystanku i uszy zwiędną od słuchania różnych zaj...ch wyrazów, ale co się dziwić cele bryci w mediach posługują się takim samym językiem, a młodzież nie chce być "zacofana", więc ślepo ich naśladuje myśląc,że to jest QL. Wyprowadzanie psów  w celu ,aby załatwiły się w każdym przypadkowym miejscu jest już wstrętną tradycją. Oni (te wszystkie pańcie) myślą, że chodniki, trawniki należą do nich i ich pupilciów. Tak nie jest. Gdzie jest mój trawnik wolny (nie zasrany) od psiej kupy?. Zlecenie wyrzucenia odpadów kilkuletniemu brzdącowi też należy do tradycji. Nie potępiam tego, ale chodzi mi o to, że ten brzdąc pyrgnie worek z odpadani koło śmietnika, a nie do śmietnika. Teraz nastaje nowa moda wystawiania worków z odpadami na klatkę schodową. A co nie sąsiedzi widzą, że u nas w mieszkaniu jest "super czysto". Czy ja jako sąsiad muszę patrzeć na wasze odpady?. Na osiedlu też fruwa, leży mnóstwo folii, papierów, chociaż śmietników nie brakuje. Drobni pijaczkowie, chociaż piją obok pojemnika na śmieci to wolą jednak "pyrgnąć" buteleczkę na trawkę= a co mi tam też muszę zaznaczyć swoje terytorium. W mediach o wychowaniu w kulturze ani słowa, ale w to miejsce artukuły i audycje popierające totalną i kto następny do ataku na obecny rząd. Mimo XXI wieku widzę TOTALNY UPADEK NORM I OBYCZAJÓW
 Nawet z sensem pisałeś a musiałeś dać ciała w przed-ostatnim zdaniu.  Obecnego totalnego kaczego (nie)rządu nie trzeba atakować - oni sami sie każdego dnia kompromitują i udowadniają, że można pukać do dna ale od spodu.
 Nawet z sensem pisałeś a musiałeś dać ciała w przed-ostatnim zdaniu.  Obecnego totalnego kaczego (nie)rządu nie trzeba atakować - oni sami sie każdego dnia kompromitują i udowadniają, że można pukać do dna ale od spodu. rozwiń
Avatar
HI / 27 grudnia 2018 r. o 00:13
Mieszkałem w Lublinie 3 lata. Później z racji zawodu jaki wykonuje pomieszkiwałem w wielu polskich miastach, tych większych od Lublina i trochę mniejszych. Pomimo ogromnego sentymentu jaki mam do tego miasta, to tyle patologii nie ma w żadnym innym mieście może oprócz Łodzi. Trochę śmieszą mnie te argumenty tutaj, że to przyjezdni, bo w samym Lublinie jest masa miejscowej patologii, a ci którzy twierdzą inaczej po prostu kłamią.
 Z treści powyższego wynika, że część patologii "pomieszkuje teraz w wielu polskich miastach, tych większych od Lublina i trochę mniejszych. A  ci którzy twierdzą inaczej po prostu kłamią.".
 Z treści powyższego wynika, że część patologii "pomieszkuje teraz w wielu polskich miastach, tych większych od Lublina i trochę mniejszych. A  ci którzy twierdzą inaczej po prostu kłamią.". rozwiń
Avatar
Petwr / 27 grudnia 2018 r. o 00:04
Bydlo do wiezienia ukraiców !!! c*** wam w *** grzesznicy
Avatar
kibic / 26 grudnia 2018 r. o 18:42
To zwyczajnie dresy się pobiły. Żadna wieś ani studenci uspokujcie się. Nie wiecie co czują teraz ci ludzie aby osadzać się potraficie i wykłucać. Szukać winnego każdy potrafi.
 Bycie w dzisiejszych czasach dresem, ani tym bardziej  ze wsi nie wyklucza studiowania.
Avatar
spokojny / 26 grudnia 2018 r. o 17:21
Kto chodzi o tej godzinie po nocy :(
Avatar
max / 26 grudnia 2018 r. o 16:31
Mieszkałem w Lublinie 3 lata. Później z racji zawodu jaki wykonuje pomieszkiwałem w wielu polskich miastach, tych większych od Lublina i trochę mniejszych. Pomimo ogromnego sentymentu jaki mam do tego miasta, to tyle patologii nie ma w żadnym innym mieście może oprócz Łodzi. Trochę śmieszą mnie te argumenty tutaj, że to przyjezdni, bo w samym Lublinie jest masa miejscowej patologii, a ci którzy twierdzą inaczej po prostu kłamią.
Avatar
Gość / 26 grudnia 2018 r. o 15:18
Z całym szacunkiem do Lublinian to nie byli mieszkańcy miasta ale wyżej opisane wydarzenia mają miejsce właśnie w Lublinie...
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Szef MON: Na Lubelszczyźnie powstanie nowy garnizon
Zdjęcia
galeria

Szef MON: Na Lubelszczyźnie powstanie nowy garnizon

Szef MON Mariusz Błaszczak wziął udział w zaprzysiężeniu 68 żołnierzy 2. Lubelskiej Brygady OT. Zapowiedział też powstanie nowego garnizonu na Lubelszczyźnie.

Drogówka przeprowadza wzmożone kontrole. "Nie będzie żadnej taryfy ulgowej"

Drogówka przeprowadza wzmożone kontrole. "Nie będzie żadnej taryfy ulgowej"

W weekend możemy się spodziewać więcej policjantów na drogach. Wszystko dlatego, że to koniec ferii w województwie lubelskim.

Ciągnik z Hiszpanii jednak do rolników nie dotarł

Ciągnik z Hiszpanii jednak do rolników nie dotarł

Miał być ciągnik z Hiszpanii, a wyszło oszustwo. Małżeństwo z Komarówki Podlaskiej straciło 53 tys. zł.

300 zielonych krzesełek dla kibiców. A na bieżni osiem torów

300 zielonych krzesełek dla kibiców. A na bieżni osiem torów

Ośmiotorowa, czterystumetrowa bieżnia, nowa skocznia w dal, rzutnia do pchnięcia kulą i wymiana krzesełek - to część nowości, jakie czekają Stadion im. Henryka Frąckiewicza w Stężycy. Zadanie warte jest prawie 4 mln zł. Roboty ruszą w lutym.

Jutro pierwsza taka niedziela w tym roku

Jutro pierwsza taka niedziela w tym roku

29 stycznia będzie pierwszą niedzielą handlową w tym roku. Tego dnia odbędzie się też finał WOŚP.

Był na dyskotece, a później jakby się rozpłynął. Konrada od tygodnia szukają znajomi i policja

Był na dyskotece, a później jakby się rozpłynął. Konrada od tygodnia szukają znajomi i policja

Nie mam pojęcia, co mogło się z nim stać. Jakby się rozpłynął... Ale nie tracę nadziei i wierzę, że niedługo się odnajdzie – mówi mama 38-letniego Konrada Klima. Mieszkaniec Zamościa zaginął przed tygodniem. Intensywnie szukają go znajomi, własne czynności wykonuje również policja.

Przeszkadza im hałas i światło z boiska. Małżeństwo chciało grzywny dla miasta

Przeszkadza im hałas i światło z boiska. Małżeństwo chciało grzywny dla miasta

Spór o korzystanie z boiska przy SP nr 4 na osiedlu Włostowice trwa. Dwoje mieszkańców domaga się ukarania miasta grzywną za udostępnianie obiektu po godzinach lekcyjnych. Sąd ich pozew w całości odrzucił. Tymczasem Ratusz planuje prawną kontrę, która ma zabezpieczyć Puławy przed roszczeniami.

Pogorzelcy odbudowali dom. Teraz trzeba go umeblować

Pogorzelcy odbudowali dom. Teraz trzeba go umeblować

Po blisko 3 miesiącach od pożaru mogli wreszcie wrócić do swojego domu, który dzięki zaangażowaniu gminy i lokalnej społeczności udało się przywrócić do właściwego stanu. Ale pogorzelcy z Majdanu-Sielec w gminie Krynice wciąż potrzebują wsparcia.

Studniówka Technikum Elektronicznego i X Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie. Dużo zdjęć
galeria

Studniówka Technikum Elektronicznego i X Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie. Dużo zdjęć

Tuż przed zakończeniem ferii i powrotem do nauki przed maturą na balu studniówkowym bawią się uczniowie Zespołu Szkół Elektronicznych, w ramach którego funkcjonuje Zespół Szkół Elektronicznych im. Obrońców Lublina 1939 roku i X Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego.

Dwie Bystrzyce, jeden most. Poprzedni trzeba było rozebrać

Dwie Bystrzyce, jeden most. Poprzedni trzeba było rozebrać

Ponad 4 mln zł kosztowała budowa mostu na rzece Bystrzycy w miejscowości Bystrzyca w gminie Zakrzówek. W piątek oficjalnie przecięto wstęgę.

Ciemno na przejściach dla pieszych. Radni proponują „kocie oczka”

Ciemno na przejściach dla pieszych. Radni proponują „kocie oczka”

Przejścia dla pieszych są niedoświetlone – uważają radni klubu Radzyń Moje Miasto i proponują zamontowanie tzw. „kocich oczek”. Burmistrz Jerzy Rębek (PiS) odpowiada, że miasta na to nie stać.

Stand-up Sebastiana Rejenta w Kraśniku
2 lutego 2023, 19:00

Stand-up Sebastiana Rejenta w Kraśniku

Restauracja Dworska w Kraśniku (ul. Dworska 6) zaprasza na występ stand-upera Sebastiana Rejenta. Wydarzenie odbędzie się 2 lutego o godz. 19.

Chciał zarobić na handlu kryptowalutami. Dorobili się tylko oszuści

Chciał zarobić na handlu kryptowalutami. Dorobili się tylko oszuści

65-letni mieszkaniec Lublina namawiany przez „doradcę” zainstalował na swoim komputerze tzw. zdalny pulpit. Dzięki temu oszust wyprowadził z jego bankowego rachunku wszystkie oszczędności.

Dwa sparingi, dwa zwycięstwa i sześć goli Motoru

Dwa sparingi, dwa zwycięstwa i sześć goli Motoru

Piłkarze Motoru mają za sobą kolejne mecze kontrolne. W piątek podopieczni Goncalo Feio znowu pojawili się na boisku dwa razy. Tym razem sprawdzili formę na tle trzecioligowców z grupy czwartej. Najpierw pokonali Chełmiankę 3:0, a następnie wbili trzy bramki KS Wiązownica.

Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu "Lubelszczyzna miała kluczowe znaczenie"

Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu "Lubelszczyzna miała kluczowe znaczenie"

Rozmowa z dr hab. Adamem Kopciowskim, prof. UMCS, p.o. Kierownika Pracowni Kultury i Historii Żydów w Instytucie Kulturoznawstwa UMCS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!