Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 grudnia 2018 r.
11:30

W szpitalu zmarł 21-latek. Brał udział w bójce w centrum Lublina

63 20 A A
(fot. Archiwum)

Nie żyje 21-latek z Łęcznej, który został ciężko ranny podczas ubiegłotygodniowej bójki w centrum Lublina. Mężczyzna zmarł w szpitalu. W tragicznym w skutkach zdarzeniu uczestniczyło co najmniej siedmiu mężczyzn. Zostali tymczasowo aresztowani.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Noc z czwartku na piątek, okolice Krakowskiego Przedmieścia.

– Dochodziła godzina pierwsza gdy dwie grupy spotkały się w okolicy ulicy Wróblewskiego – opisywała w komunikacie nadkom. Renata Laszczka-Rusek, rzecznik prasowy komendanta wojewódzkiego policji w Lublinie. – Między pijanymi doszło do wymiany zdań. Od słów i utarczki słownej doszło do rękoczynów. Kiedy jeden z uczestników zdarzenia padł na chodnik reszta w popłochu rozbiegła się.

Mężczyzna został poważnie ranny. 21-latek trafił do szpitala.

Tymczasem wezwani na miejsce policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawców i zaraz po zdarzeniu zatrzymali pierwszych uczestników bójki. W kolejnych godzinach zostali wytypowani kolejni mężczyźni. Policjanci ustalili też pojazdy, którymi się poruszali.

W sumie zostało zatrzymanych siedmiu mężczyzn w wieku 19 – 21 lat. Są wśród nich mieszkańcy powiatów - lubelskiego i łęczyńskiego a także obywatel Ukrainy. Zatrzymani usłyszeli zarzut udziału w bójce narażającej jej uczestników na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia bądź zdrowia. Zatrzymani mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani.

Niestety lekarzom nie udało się uratować ciężko pobitego 21-latka. Mężczyzna zmarł w niedzielę w szpitalu. 

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 26 grudnia 2018 o 12:36
+34
Kultura społeczeństwa upada coraz niżej, mimo ,że dostęp do wykształcenia nie jest ograniczony. Dzisiaj jak mi się wydaje uczelnie nie kształcą, ale produkują. To się widzi po zachowaniu ludzi na ulicach i młodych i starych. Wystarczy postać chwilę na przystanku i uszy zwiędną od słuchania różnych zaj...ch wyrazów, ale co się dziwić cele bryci w mediach posługują się takim samym językiem, a młodzież nie chce być "zacofana", więc ślepo ich naśladuje myśląc,że to jest QL. Wyprowadzanie psów w celu ,aby załatwiły się w każdym przypadkowym miejscu jest już wstrętną tradycją. Oni (te wszystkie pańcie) myślą, że chodniki, trawniki należą do nich i ich pupilciów. Tak nie jest. Gdzie jest mój trawnik wolny (nie zasrany) od psiej kupy?. Zlecenie wyrzucenia odpadów kilkuletniemu brzdącowi też należy do tradycji. Nie potępiam tego, ale chodzi mi o to, że ten brzdąc pyrgnie worek z odpadani koło śmietnika, a nie do śmietnika. Teraz nastaje nowa moda wystawiania worków z odpadami na klatkę schodową. A co nie sąsiedzi widzą, że u nas w mieszkaniu jest "super czysto". Czy ja jako sąsiad muszę patrzeć na wasze odpady?. Na osiedlu też fruwa, leży mnóstwo folii, papierów, chociaż śmietników nie brakuje. Drobni pijaczkowie, chociaż piją obok pojemnika na śmieci to wolą jednak "pyrgnąć" buteleczkę na trawkę= a co mi tam też muszę zaznaczyć swoje terytorium. W mediach o wychowaniu w kulturze ani słowa, ale w to miejsce artukuły i audycje popierające totalną i kto następny do ataku na obecny rząd. Mimo XXI wieku widzę TOTALNY UPADEK NORM I OBYCZAJÓW
Kultura społeczeństwa upada coraz niżej, mimo ,że dostęp do wykształcenia nie jest ograniczony. Dzisiaj jak mi się wydaje uczelnie nie kształcą, ale produkują. To się widzi po zachowaniu ludzi na ulicach i młodych i starych. Wystarczy postać chwilę na przystanku i uszy zwiędną od słuchania różnych zaj...ch wyrazów, ale co się dziwić cele bryci w mediach posługują się takim samym językiem, a młodzież nie chce być "zacofana", więc ślepo ich naśladuje myśląc,że to jest QL. Wyprowadzanie psów w celu ,aby załatwiły się w każdym przypa... rozwiń
Avatar
Gość / 26 grudnia 2018 o 12:25
+25
Cwaniaczki nieopierzone ze wsi przyjechali szukać wrażeń.Twardziele w grupie a w pojedynke łby pospuszczane przemykają pod ścianą ukratkiem i niestety tak się kończą takie wojaże alkoholowe przykre....
Avatar
max / 26 grudnia 2018 o 16:31
+22
Mieszkałem w Lublinie 3 lata. Później z racji zawodu jaki wykonuje pomieszkiwałem w wielu polskich miastach, tych większych od Lublina i trochę mniejszych. Pomimo ogromnego sentymentu jaki mam do tego miasta, to tyle patologii nie ma w żadnym innym mieście może oprócz Łodzi. Trochę śmieszą mnie te argumenty tutaj, że to przyjezdni, bo w samym Lublinie jest masa miejscowej patologii, a ci którzy twierdzą inaczej po prostu kłamią.
Avatar
mieszkaniec / 26 grudnia 2018 o 12:15
+12
Studenckie bydło zrobiło sobie studencka "wigilie". Choć z prawdziwą wigilią miało to mało wspólnego.
Avatar
kibic / 26 grudnia 2018 o 18:42
+11
To zwyczajnie dresy się pobiły. Żadna wieś ani studenci uspokujcie się. Nie wiecie co czują teraz ci ludzie aby osadzać się potraficie i wykłucać. Szukać winnego każdy potrafi.
 Bycie w dzisiejszych czasach dresem, ani tym bardziej  ze wsi nie wyklucza studiowania.
Avatar
Gość / 26 grudnia 2018 o 15:18
+7
Z całym szacunkiem do Lublinian to nie byli mieszkańcy miasta ale wyżej opisane wydarzenia mają miejsce właśnie w Lublinie...
Avatar
Ania / 26 grudnia 2018 o 14:18
+5
Pokój jego duszy!!!
Avatar
jan / 26 grudnia 2018 o 14:31
+4
to codzienność ""studentów ""z naszego kraju.innych obcokrajowców darcie mordy uzywanie słów ""dla nich szlachetnych""zasmiecanie.bójki gdy sie wychodzu zLuz Blus.Czekolady troche4 mamy spokoju!!!
Avatar
Babcia / 26 grudnia 2018 o 12:07
+3
Mógłbyś w końcu wytrzeźwieć ....
Avatar
TOTALNA opozycja / 27 grudnia 2018 o 14:03
+1
Kultura społeczeństwa upada coraz niżej, mimo ,że dostęp do wykształcenia nie jest ograniczony.  Dzisiaj jak mi się wydaje uczelnie nie kształcą, ale produkują. To się widzi po zachowaniu ludzi na ulicach i młodych i starych. Wystarczy postać chwilę na przystanku i uszy zwiędną od słuchania różnych zaj...ch wyrazów, ale co się dziwić cele bryci w mediach posługują się takim samym językiem, a młodzież nie chce być "zacofana", więc ślepo ich naśladuje myśląc,że to jest QL. Wyprowadzanie psów  w celu ,aby załatwiły się w każdym przypadkowym miejscu jest już wstrętną tradycją. Oni (te wszystkie pańcie) myślą, że chodniki, trawniki należą do nich i ich pupilciów. Tak nie jest. Gdzie jest mój trawnik wolny (nie zasrany) od psiej kupy?. Zlecenie wyrzucenia odpadów kilkuletniemu brzdącowi też należy do tradycji. Nie potępiam tego, ale chodzi mi o to, że ten brzdąc pyrgnie worek z odpadani koło śmietnika, a nie do śmietnika. Teraz nastaje nowa moda wystawiania worków z odpadami na klatkę schodową. A co nie sąsiedzi widzą, że u nas w mieszkaniu jest "super czysto". Czy ja jako sąsiad muszę patrzeć na wasze odpady?. Na osiedlu też fruwa, leży mnóstwo folii, papierów, chociaż śmietników nie brakuje. Drobni pijaczkowie, chociaż piją obok pojemnika na śmieci to wolą jednak "pyrgnąć" buteleczkę na trawkę= a co mi tam też muszę zaznaczyć swoje terytorium. W mediach o wychowaniu w kulturze ani słowa, ale w to miejsce artukuły i audycje popierające totalną i kto następny do ataku na obecny rząd. Mimo XXI wieku widzę TOTALNY UPADEK NORM I OBYCZAJÓW
 Nawet z sensem pisałeś a musiałeś dać ciała w przed-ostatnim zdaniu.  Obecnego totalnego kaczego (nie)rządu nie trzeba atakować - oni sami sie każdego dnia kompromitują i udowadniają, że można pukać do dna ale od spodu.
 Nawet z sensem pisałeś a musiałeś dać ciała w przed-ostatnim zdaniu.  Obecnego totalnego kaczego (nie)rządu nie trzeba atakować - oni sami sie każdego dnia kompromitują i udowadniają, że można pukać do dna ale od spodu. rozwiń
Avatar
Dwr. / 29 grudnia 2018 o 12:42
0
Większej wsi od lubartowskiej czy kunickuego itp nie ma na żadnej prowincji, pracuje za granicą z ludźmi z Lublina i większych chamków nie widziałem , zapijaczone czerwone twarze , pracują też ludzie z okolic Hrubieszów , grzeczni i Kulturalni.  jedyne co wam dobrze wychodzi to głośno krzyczeć ;) wy nie jesteście Polską B czy C wy jesteście Polska d..a i jak by nie te wieśniaki których tak nie lubicie to lubelskie trzeba by było zaorać bo jak dobrze pamiętam to lubelskie jest województwem typowo rolniczym ... A wy co macie w tym lublinku? ;)
 Większej wsi od lubartowskiej czy kunickuego itp nie ma na żadnej prowincji, pracuje za granicą z ludźmi z Lublina i większych chamków nie widziałem , zapijaczone czerwone twarze , pracują też ludzie z okolic Hrubieszów , grzeczni i Kulturalni.  jedyne co wam dobrze wychodzi to głośno krzyczeć ;) wy nie jesteście Polską B czy C wy jesteście Polska d..a i jak by nie te wieśniaki których tak nie lubicie to lubelskie trzeba by było zaorać bo jak dobrze pamiętam to lubelskie jest województwem typowo rolniczym ... A wy co macie w tym lublinku? ;) to nie odpowiedź do ciebie,, miało być na głównej  sorry 
 Większej wsi od lubartowskiej czy kunickuego itp nie ma na żadnej prowincji, pracuje za granicą z ludźmi z Lublina i większych chamków nie widziałem , zapijaczone czerwone twarze , pracują też ludzie z okolic Hrubieszów , grzeczni i Kulturalni.  jedyne co wam dobrze wychodzi to głośno krzyczeć ;) wy nie jesteście Polską B czy C wy jesteście Polska d..a i jak by nie te wieśniaki których tak nie lubicie to lubelskie trzeba by było zaorać bo jak dobrze pamiętam to lubelskie jest województwem typowo rolniczym ... A wy co macie w ... rozwiń
Avatar
Dwr. / 29 grudnia 2018 o 12:39
-1
Większej wsi od lubartowskiej czy kunickuego itp nie ma na żadnej prowincji, pracuje za granicą z ludźmi z Lublina i większych chamków nie widziałem , zapijaczone czerwone twarze , pracują też ludzie z okolic Hrubieszów , grzeczni i Kulturalni.  jedyne co wam dobrze wychodzi to głośno krzyczeć ;) wy nie jesteście Polską B czy C wy jesteście Polska d..a i jak by nie te wieśniaki których tak nie lubicie to lubelskie trzeba by było zaorać bo jak dobrze pamiętam to lubelskie jest województwem typowo rolniczym ... A wy co macie w tym lublinku? ;) 
Avatar
TOTALNA opozycja / 27 grudnia 2018 o 14:03
+1
Kultura społeczeństwa upada coraz niżej, mimo ,że dostęp do wykształcenia nie jest ograniczony.  Dzisiaj jak mi się wydaje uczelnie nie kształcą, ale produkują. To się widzi po zachowaniu ludzi na ulicach i młodych i starych. Wystarczy postać chwilę na przystanku i uszy zwiędną od słuchania różnych zaj...ch wyrazów, ale co się dziwić cele bryci w mediach posługują się takim samym językiem, a młodzież nie chce być "zacofana", więc ślepo ich naśladuje myśląc,że to jest QL. Wyprowadzanie psów  w celu ,aby załatwiły się w każdym przypadkowym miejscu jest już wstrętną tradycją. Oni (te wszystkie pańcie) myślą, że chodniki, trawniki należą do nich i ich pupilciów. Tak nie jest. Gdzie jest mój trawnik wolny (nie zasrany) od psiej kupy?. Zlecenie wyrzucenia odpadów kilkuletniemu brzdącowi też należy do tradycji. Nie potępiam tego, ale chodzi mi o to, że ten brzdąc pyrgnie worek z odpadani koło śmietnika, a nie do śmietnika. Teraz nastaje nowa moda wystawiania worków z odpadami na klatkę schodową. A co nie sąsiedzi widzą, że u nas w mieszkaniu jest "super czysto". Czy ja jako sąsiad muszę patrzeć na wasze odpady?. Na osiedlu też fruwa, leży mnóstwo folii, papierów, chociaż śmietników nie brakuje. Drobni pijaczkowie, chociaż piją obok pojemnika na śmieci to wolą jednak "pyrgnąć" buteleczkę na trawkę= a co mi tam też muszę zaznaczyć swoje terytorium. W mediach o wychowaniu w kulturze ani słowa, ale w to miejsce artukuły i audycje popierające totalną i kto następny do ataku na obecny rząd. Mimo XXI wieku widzę TOTALNY UPADEK NORM I OBYCZAJÓW
 Nawet z sensem pisałeś a musiałeś dać ciała w przed-ostatnim zdaniu.  Obecnego totalnego kaczego (nie)rządu nie trzeba atakować - oni sami sie każdego dnia kompromitują i udowadniają, że można pukać do dna ale od spodu.
 Nawet z sensem pisałeś a musiałeś dać ciała w przed-ostatnim zdaniu.  Obecnego totalnego kaczego (nie)rządu nie trzeba atakować - oni sami sie każdego dnia kompromitują i udowadniają, że można pukać do dna ale od spodu. rozwiń
Avatar
HI / 27 grudnia 2018 o 00:13
+1
Mieszkałem w Lublinie 3 lata. Później z racji zawodu jaki wykonuje pomieszkiwałem w wielu polskich miastach, tych większych od Lublina i trochę mniejszych. Pomimo ogromnego sentymentu jaki mam do tego miasta, to tyle patologii nie ma w żadnym innym mieście może oprócz Łodzi. Trochę śmieszą mnie te argumenty tutaj, że to przyjezdni, bo w samym Lublinie jest masa miejscowej patologii, a ci którzy twierdzą inaczej po prostu kłamią.
 Z treści powyższego wynika, że część patologii "pomieszkuje teraz w wielu polskich miastach, tych większych od Lublina i trochę mniejszych. A  ci którzy twierdzą inaczej po prostu kłamią.".
 Z treści powyższego wynika, że część patologii "pomieszkuje teraz w wielu polskich miastach, tych większych od Lublina i trochę mniejszych. A  ci którzy twierdzą inaczej po prostu kłamią.". rozwiń
Avatar
Petwr / 27 grudnia 2018 o 00:04
0
Bydlo do wiezienia ukraiców !!! c*** wam w *** grzesznicy
Avatar
kibic / 26 grudnia 2018 o 18:42
+11
To zwyczajnie dresy się pobiły. Żadna wieś ani studenci uspokujcie się. Nie wiecie co czują teraz ci ludzie aby osadzać się potraficie i wykłucać. Szukać winnego każdy potrafi.
 Bycie w dzisiejszych czasach dresem, ani tym bardziej  ze wsi nie wyklucza studiowania.
Avatar
spokojny / 26 grudnia 2018 o 17:21
-1
Kto chodzi o tej godzinie po nocy :(
Avatar
max / 26 grudnia 2018 o 16:31
+22
Mieszkałem w Lublinie 3 lata. Później z racji zawodu jaki wykonuje pomieszkiwałem w wielu polskich miastach, tych większych od Lublina i trochę mniejszych. Pomimo ogromnego sentymentu jaki mam do tego miasta, to tyle patologii nie ma w żadnym innym mieście może oprócz Łodzi. Trochę śmieszą mnie te argumenty tutaj, że to przyjezdni, bo w samym Lublinie jest masa miejscowej patologii, a ci którzy twierdzą inaczej po prostu kłamią.
Avatar
Gość / 26 grudnia 2018 o 15:18
+7
Z całym szacunkiem do Lublinian to nie byli mieszkańcy miasta ale wyżej opisane wydarzenia mają miejsce właśnie w Lublinie...
Avatar
jan / 26 grudnia 2018 o 14:31
+4
to codzienność ""studentów ""z naszego kraju.innych obcokrajowców darcie mordy uzywanie słów ""dla nich szlachetnych""zasmiecanie.bójki gdy sie wychodzu zLuz Blus.Czekolady troche4 mamy spokoju!!!
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W Lublinie powstanie hala sportowo-widowiskowa na 800 osób

W Lublinie powstanie hala sportowo-widowiskowa na 800 osób 0 6

Sala sportowo-widowiskowa na 800 osób, ścianka wspinaczkowa, dwie sale do squasha, zewnętrzne boiska do koszykówki, piłki plażowej i tenisa, sala sportów walki. To tylko niektóre funkcje hali sportowo-widowiskowej, którą buduje Uniwersytet Medyczny. Wczoraj uczelnia podpisała umowę z wykonawcą – spółką Mirbud

Lekcje o mowie nienawiści w szkołach m.in. w Lublinie. Ordo Iuris: Rodzice, nie zgadzajcie się!

Lekcje o mowie nienawiści w szkołach m.in. w Lublinie. Ordo Iuris: Rodzice, nie zgadzajcie się! 83 34

W wielu miastach Polski, w tym w Lublinie, mają być prowadzone lekcje o mowie nienawiści. Ale Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris namawia rodziców, by się na to nie zgadzali

Spór o testament trwał 10 lat. Szczęśliwe zakończenie dla matki i syna

Spór o testament trwał 10 lat. Szczęśliwe zakończenie dla matki i syna 0 10

Po dziesięciu latach sądowej batalii Krystyna Zaręba i jej syn odzyskali działkę w Maszkach w okolicach Nałęczowa. Ziemia została przejęta na podstawie testamentu, który najprawdopodobniej został sfałszowany. Sprawa zakończyła się ugodą

Minister zdrowia w Lublinie. "Brakuje życzliwości, zrozumienia dla pacjenta"

Minister zdrowia w Lublinie. "Brakuje życzliwości, zrozumienia dla pacjenta" 0 9

O brakach kadrowych w służbie zdrowia oraz potrzebie większej życzliwości dla pacjenta i współpracy wszystkich zwodów medycznych mówił w czwartek w Lublinie minister zdrowia Łukasz Szumowski

Azoty nadal będą sponsorować Wisłę Puławy. Klub ma nowy zarząd

Azoty nadal będą sponsorować Wisłę Puławy. Klub ma nowy zarząd 73 12

W czwartek odbyło się walne zebranie Klubu Sportowego Wisła Puławy. Podczas spotkania podjęto decyzje o zmianach w zarządzie klubu.

Kolędowanie z XX. Czartoryskimi w Puławach
26 stycznia 2019, 16:00

Kolędowanie z XX. Czartoryskimi w Puławach 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 26 stycznia o godz. 16 w Kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Puławach zorganizowana zostanie druga odsłona Kolędowania z XX. Czartoryskimi.

Żałoba narodowa. Część lubelskich instytucji odwołuje i przenosi imprezy. Co ze studniówkami?
galeria

Żałoba narodowa. Część lubelskich instytucji odwołuje i przenosi imprezy. Co ze studniówkami? 58 36

Część lubelskich instytucji kulturalnych odwołuje lub przenosi zaplanowane na piątek i sobotę wydarzenia. Ma to związek z ogłoszoną przez prezydenta RP Andrzeja Dudę żałobą narodową po zamordowaniu prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza

Monika Skinder powalczy o mistrzostwo świata juniorek

Monika Skinder powalczy o mistrzostwo świata juniorek 0 0

To będzie bardzo emocjonujący weekend dla kibiców. W naszym województwie odbędą się w weekend dwie duże imprezy. Dodatkowo, Monika Skinder z MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski, w niedzielę będzie walczyć o medal mistrzostw świata juniorek

Marceli Niezgoda nie jest już szefem LAWP

Marceli Niezgoda nie jest już szefem LAWP 0 15

Marceli Niezgoda, polityk PSL, stracił fotel dyrektora Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości. Instytucja podlega marszałkowi (PiS), który rozpisał już konkurs na nowego szefa.

Czarne chmury nad posłem Olszówką. Sejm zajmie się wnioskiem prokuratury

Czarne chmury nad posłem Olszówką. Sejm zajmie się wnioskiem prokuratury 0 4

Nie ma już przeszkód, by Sejm zajął się wnioskiem prokuratury o wydanie zgody na pociągniecie do odpowiedzialności karnej posła Piotra Olszówki.

Wyszedł z domu po papierosy, dwie godziny później znaleźli jego ciało
film

Wyszedł z domu po papierosy, dwie godziny później znaleźli jego ciało 64 8

35-letni Marcin wyszedł do sklepu po papierosy. Dwie godziny później jego ciało zostało znalezione w bramie, zaledwie sto metrów od jego mieszkania.

Tu była pizzeria Piccolo, potem Domek Saski. Już wiadomo co będzie teraz

Tu była pizzeria Piccolo, potem Domek Saski. Już wiadomo co będzie teraz 187 17

W sobotę otwarcie lokalu, który zajął miejsce po „Domku Saskim” LSS Społem. Przy głównym wejściu do parku będzie połączenie małej gastronomii ze sklepem

Już wiadomo, kto pokieruje Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej

Już wiadomo, kto pokieruje Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej 36 31

Zarząd Województwa Lubelskiego powierzył Piotrowi Krawcowi pełnienie obowiązków dyrektora Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej.

Ślisko na drogach. Dachowanie i lądowanie w rowie