Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 grudnia 2018 r.
11:30

W szpitalu zmarł 21-latek. Brał udział w bójce w centrum Lublina

0 21 A A
(fot. Archiwum)

Nie żyje 21-latek z Łęcznej, który został ciężko ranny podczas ubiegłotygodniowej bójki w centrum Lublina. Mężczyzna zmarł w szpitalu. W tragicznym w skutkach zdarzeniu uczestniczyło co najmniej siedmiu mężczyzn. Zostali tymczasowo aresztowani.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Noc z czwartku na piątek, okolice Krakowskiego Przedmieścia.

– Dochodziła godzina pierwsza gdy dwie grupy spotkały się w okolicy ulicy Wróblewskiego – opisywała w komunikacie nadkom. Renata Laszczka-Rusek, rzecznik prasowy komendanta wojewódzkiego policji w Lublinie. – Między pijanymi doszło do wymiany zdań. Od słów i utarczki słownej doszło do rękoczynów. Kiedy jeden z uczestników zdarzenia padł na chodnik reszta w popłochu rozbiegła się.

Mężczyzna został poważnie ranny. 21-latek trafił do szpitala.

Tymczasem wezwani na miejsce policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawców i zaraz po zdarzeniu zatrzymali pierwszych uczestników bójki. W kolejnych godzinach zostali wytypowani kolejni mężczyźni. Policjanci ustalili też pojazdy, którymi się poruszali.

W sumie zostało zatrzymanych siedmiu mężczyzn w wieku 19 – 21 lat. Są wśród nich mieszkańcy powiatów - lubelskiego i łęczyńskiego a także obywatel Ukrainy. Zatrzymani usłyszeli zarzut udziału w bójce narażającej jej uczestników na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia bądź zdrowia. Zatrzymani mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani.

Niestety lekarzom nie udało się uratować ciężko pobitego 21-latka. Mężczyzna zmarł w niedzielę w szpitalu. 

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 26 grudnia 2018 r. o 12:36
+35
Kultura społeczeństwa upada coraz niżej, mimo ,że dostęp do wykształcenia nie jest ograniczony. Dzisiaj jak mi się wydaje uczelnie nie kształcą, ale produkują. To się widzi po zachowaniu ludzi na ulicach i młodych i starych. Wystarczy postać chwilę na przystanku i uszy zwiędną od słuchania różnych zaj...ch wyrazów, ale co się dziwić cele bryci w mediach posługują się takim samym językiem, a młodzież nie chce być "zacofana", więc ślepo ich naśladuje myśląc,że to jest QL. Wyprowadzanie psów w celu ,aby załatwiły się w każdym przypadkowym miejscu jest już wstrętną tradycją. Oni (te wszystkie pańcie) myślą, że chodniki, trawniki należą do nich i ich pupilciów. Tak nie jest. Gdzie jest mój trawnik wolny (nie zasrany) od psiej kupy?. Zlecenie wyrzucenia odpadów kilkuletniemu brzdącowi też należy do tradycji. Nie potępiam tego, ale chodzi mi o to, że ten brzdąc pyrgnie worek z odpadani koło śmietnika, a nie do śmietnika. Teraz nastaje nowa moda wystawiania worków z odpadami na klatkę schodową. A co nie sąsiedzi widzą, że u nas w mieszkaniu jest "super czysto". Czy ja jako sąsiad muszę patrzeć na wasze odpady?. Na osiedlu też fruwa, leży mnóstwo folii, papierów, chociaż śmietników nie brakuje. Drobni pijaczkowie, chociaż piją obok pojemnika na śmieci to wolą jednak "pyrgnąć" buteleczkę na trawkę= a co mi tam też muszę zaznaczyć swoje terytorium. W mediach o wychowaniu w kulturze ani słowa, ale w to miejsce artukuły i audycje popierające totalną i kto następny do ataku na obecny rząd. Mimo XXI wieku widzę TOTALNY UPADEK NORM I OBYCZAJÓW
Kultura społeczeństwa upada coraz niżej, mimo ,że dostęp do wykształcenia nie jest ograniczony. Dzisiaj jak mi się wydaje uczelnie nie kształcą, ale produkują. To się widzi po zachowaniu ludzi na ulicach i młodych i starych. Wystarczy postać chwilę na przystanku i uszy zwiędną od słuchania różnych zaj...ch wyrazów, ale co się dziwić cele bryci w mediach posługują się takim samym językiem, a młodzież nie chce być "zacofana", więc ślepo ich naśladuje myśląc,że to jest QL. Wyprowadzanie psów w celu ,aby załatwiły się w każdym przypa... rozwiń
Avatar
Gość / 26 grudnia 2018 r. o 12:25
+26
Cwaniaczki nieopierzone ze wsi przyjechali szukać wrażeń.Twardziele w grupie a w pojedynke łby pospuszczane przemykają pod ścianą ukratkiem i niestety tak się kończą takie wojaże alkoholowe przykre....
Avatar
max / 26 grudnia 2018 r. o 16:31
+22
Mieszkałem w Lublinie 3 lata. Później z racji zawodu jaki wykonuje pomieszkiwałem w wielu polskich miastach, tych większych od Lublina i trochę mniejszych. Pomimo ogromnego sentymentu jaki mam do tego miasta, to tyle patologii nie ma w żadnym innym mieście może oprócz Łodzi. Trochę śmieszą mnie te argumenty tutaj, że to przyjezdni, bo w samym Lublinie jest masa miejscowej patologii, a ci którzy twierdzą inaczej po prostu kłamią.
Avatar
mieszkaniec / 26 grudnia 2018 r. o 12:15
+13
Studenckie bydło zrobiło sobie studencka "wigilie". Choć z prawdziwą wigilią miało to mało wspólnego.
Avatar
kibic / 26 grudnia 2018 r. o 18:42
+12
To zwyczajnie dresy się pobiły. Żadna wieś ani studenci uspokujcie się. Nie wiecie co czują teraz ci ludzie aby osadzać się potraficie i wykłucać. Szukać winnego każdy potrafi.
 Bycie w dzisiejszych czasach dresem, ani tym bardziej  ze wsi nie wyklucza studiowania.
Avatar
Gość / 26 grudnia 2018 r. o 15:18
+8
Z całym szacunkiem do Lublinian to nie byli mieszkańcy miasta ale wyżej opisane wydarzenia mają miejsce właśnie w Lublinie...
Avatar
Ania / 26 grudnia 2018 r. o 14:18
+6
Pokój jego duszy!!!
Avatar
jan / 26 grudnia 2018 r. o 14:31
+5
to codzienność ""studentów ""z naszego kraju.innych obcokrajowców darcie mordy uzywanie słów ""dla nich szlachetnych""zasmiecanie.bójki gdy sie wychodzu zLuz Blus.Czekolady troche4 mamy spokoju!!!
Avatar
Babcia / 26 grudnia 2018 r. o 12:07
+4
Mógłbyś w końcu wytrzeźwieć ....
Avatar
HI / 27 grudnia 2018 r. o 00:13
+3
Mieszkałem w Lublinie 3 lata. Później z racji zawodu jaki wykonuje pomieszkiwałem w wielu polskich miastach, tych większych od Lublina i trochę mniejszych. Pomimo ogromnego sentymentu jaki mam do tego miasta, to tyle patologii nie ma w żadnym innym mieście może oprócz Łodzi. Trochę śmieszą mnie te argumenty tutaj, że to przyjezdni, bo w samym Lublinie jest masa miejscowej patologii, a ci którzy twierdzą inaczej po prostu kłamią.
 Z treści powyższego wynika, że część patologii "pomieszkuje teraz w wielu polskich miastach, tych większych od Lublina i trochę mniejszych. A  ci którzy twierdzą inaczej po prostu kłamią.".
 Z treści powyższego wynika, że część patologii "pomieszkuje teraz w wielu polskich miastach, tych większych od Lublina i trochę mniejszych. A  ci którzy twierdzą inaczej po prostu kłamią.". rozwiń
Avatar
normalny / 18 stycznia 2019 r. o 18:40
+1
debile kontra kretyni
Avatar
Dwr. / 29 grudnia 2018 r. o 12:42
+1
Większej wsi od lubartowskiej czy kunickuego itp nie ma na żadnej prowincji, pracuje za granicą z ludźmi z Lublina i większych chamków nie widziałem , zapijaczone czerwone twarze , pracują też ludzie z okolic Hrubieszów , grzeczni i Kulturalni.  jedyne co wam dobrze wychodzi to głośno krzyczeć ;) wy nie jesteście Polską B czy C wy jesteście Polska d..a i jak by nie te wieśniaki których tak nie lubicie to lubelskie trzeba by było zaorać bo jak dobrze pamiętam to lubelskie jest województwem typowo rolniczym ... A wy co macie w tym lublinku? ;)
 Większej wsi od lubartowskiej czy kunickuego itp nie ma na żadnej prowincji, pracuje za granicą z ludźmi z Lublina i większych chamków nie widziałem , zapijaczone czerwone twarze , pracują też ludzie z okolic Hrubieszów , grzeczni i Kulturalni.  jedyne co wam dobrze wychodzi to głośno krzyczeć ;) wy nie jesteście Polską B czy C wy jesteście Polska d..a i jak by nie te wieśniaki których tak nie lubicie to lubelskie trzeba by było zaorać bo jak dobrze pamiętam to lubelskie jest województwem typowo rolniczym ... A wy co macie w tym lublinku? ;) to nie odpowiedź do ciebie,, miało być na głównej  sorry 
 Większej wsi od lubartowskiej czy kunickuego itp nie ma na żadnej prowincji, pracuje za granicą z ludźmi z Lublina i większych chamków nie widziałem , zapijaczone czerwone twarze , pracują też ludzie z okolic Hrubieszów , grzeczni i Kulturalni.  jedyne co wam dobrze wychodzi to głośno krzyczeć ;) wy nie jesteście Polską B czy C wy jesteście Polska d..a i jak by nie te wieśniaki których tak nie lubicie to lubelskie trzeba by było zaorać bo jak dobrze pamiętam to lubelskie jest województwem typowo rolniczym ... A wy co macie w ... rozwiń
Avatar
Dwr. / 29 grudnia 2018 r. o 12:39
-1
Większej wsi od lubartowskiej czy kunickuego itp nie ma na żadnej prowincji, pracuje za granicą z ludźmi z Lublina i większych chamków nie widziałem , zapijaczone czerwone twarze , pracują też ludzie z okolic Hrubieszów , grzeczni i Kulturalni.  jedyne co wam dobrze wychodzi to głośno krzyczeć ;) wy nie jesteście Polską B czy C wy jesteście Polska d..a i jak by nie te wieśniaki których tak nie lubicie to lubelskie trzeba by było zaorać bo jak dobrze pamiętam to lubelskie jest województwem typowo rolniczym ... A wy co macie w tym lublinku? ;) 
Avatar
TOTALNA opozycja / 27 grudnia 2018 r. o 14:03
+2
Kultura społeczeństwa upada coraz niżej, mimo ,że dostęp do wykształcenia nie jest ograniczony.  Dzisiaj jak mi się wydaje uczelnie nie kształcą, ale produkują. To się widzi po zachowaniu ludzi na ulicach i młodych i starych. Wystarczy postać chwilę na przystanku i uszy zwiędną od słuchania różnych zaj...ch wyrazów, ale co się dziwić cele bryci w mediach posługują się takim samym językiem, a młodzież nie chce być "zacofana", więc ślepo ich naśladuje myśląc,że to jest QL. Wyprowadzanie psów  w celu ,aby załatwiły się w każdym przypadkowym miejscu jest już wstrętną tradycją. Oni (te wszystkie pańcie) myślą, że chodniki, trawniki należą do nich i ich pupilciów. Tak nie jest. Gdzie jest mój trawnik wolny (nie zasrany) od psiej kupy?. Zlecenie wyrzucenia odpadów kilkuletniemu brzdącowi też należy do tradycji. Nie potępiam tego, ale chodzi mi o to, że ten brzdąc pyrgnie worek z odpadani koło śmietnika, a nie do śmietnika. Teraz nastaje nowa moda wystawiania worków z odpadami na klatkę schodową. A co nie sąsiedzi widzą, że u nas w mieszkaniu jest "super czysto". Czy ja jako sąsiad muszę patrzeć na wasze odpady?. Na osiedlu też fruwa, leży mnóstwo folii, papierów, chociaż śmietników nie brakuje. Drobni pijaczkowie, chociaż piją obok pojemnika na śmieci to wolą jednak "pyrgnąć" buteleczkę na trawkę= a co mi tam też muszę zaznaczyć swoje terytorium. W mediach o wychowaniu w kulturze ani słowa, ale w to miejsce artukuły i audycje popierające totalną i kto następny do ataku na obecny rząd. Mimo XXI wieku widzę TOTALNY UPADEK NORM I OBYCZAJÓW
 Nawet z sensem pisałeś a musiałeś dać ciała w przed-ostatnim zdaniu.  Obecnego totalnego kaczego (nie)rządu nie trzeba atakować - oni sami sie każdego dnia kompromitują i udowadniają, że można pukać do dna ale od spodu.
 Nawet z sensem pisałeś a musiałeś dać ciała w przed-ostatnim zdaniu.  Obecnego totalnego kaczego (nie)rządu nie trzeba atakować - oni sami sie każdego dnia kompromitują i udowadniają, że można pukać do dna ale od spodu. rozwiń
Avatar
HI / 27 grudnia 2018 r. o 00:13
+3
Mieszkałem w Lublinie 3 lata. Później z racji zawodu jaki wykonuje pomieszkiwałem w wielu polskich miastach, tych większych od Lublina i trochę mniejszych. Pomimo ogromnego sentymentu jaki mam do tego miasta, to tyle patologii nie ma w żadnym innym mieście może oprócz Łodzi. Trochę śmieszą mnie te argumenty tutaj, że to przyjezdni, bo w samym Lublinie jest masa miejscowej patologii, a ci którzy twierdzą inaczej po prostu kłamią.
 Z treści powyższego wynika, że część patologii "pomieszkuje teraz w wielu polskich miastach, tych większych od Lublina i trochę mniejszych. A  ci którzy twierdzą inaczej po prostu kłamią.".
 Z treści powyższego wynika, że część patologii "pomieszkuje teraz w wielu polskich miastach, tych większych od Lublina i trochę mniejszych. A  ci którzy twierdzą inaczej po prostu kłamią.". rozwiń
Avatar
Petwr / 27 grudnia 2018 r. o 00:04
+1
Bydlo do wiezienia ukraiców !!! c*** wam w *** grzesznicy
Avatar
kibic / 26 grudnia 2018 r. o 18:42
+12
To zwyczajnie dresy się pobiły. Żadna wieś ani studenci uspokujcie się. Nie wiecie co czują teraz ci ludzie aby osadzać się potraficie i wykłucać. Szukać winnego każdy potrafi.
 Bycie w dzisiejszych czasach dresem, ani tym bardziej  ze wsi nie wyklucza studiowania.
Avatar
spokojny / 26 grudnia 2018 r. o 17:21
0
Kto chodzi o tej godzinie po nocy :(
Avatar
max / 26 grudnia 2018 r. o 16:31
+22
Mieszkałem w Lublinie 3 lata. Później z racji zawodu jaki wykonuje pomieszkiwałem w wielu polskich miastach, tych większych od Lublina i trochę mniejszych. Pomimo ogromnego sentymentu jaki mam do tego miasta, to tyle patologii nie ma w żadnym innym mieście może oprócz Łodzi. Trochę śmieszą mnie te argumenty tutaj, że to przyjezdni, bo w samym Lublinie jest masa miejscowej patologii, a ci którzy twierdzą inaczej po prostu kłamią.
Avatar
Gość / 26 grudnia 2018 r. o 15:18
+8
Z całym szacunkiem do Lublinian to nie byli mieszkańcy miasta ale wyżej opisane wydarzenia mają miejsce właśnie w Lublinie...
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Czy prezydent Zamościa straci stanowisko? Jest decyzja

Czy prezydent Zamościa straci stanowisko? Jest decyzja

Jest odpowiedź komisarza wyborczego na wniosek radnego, który chciał wygaszenia mandatu prezydenta miasta. Chodziło o obecność Andrzeja Wnuka w Radzie ds. spółek skarbu państwa.

Kto nie chce Passiniego w teatrze?

Kto nie chce Passiniego w teatrze?

Oburzenie w świecie teatru. Znany reżyser z Lublina Paweł Passini na renomowanym festiwalu występuje pod pseudonimem. Kilka miesięcy temu był antybohaterem głośnego artykułu o niewłaściwych zachowaniach wobec aktorek. – Nie ukrywam się – mówi artysta.

Szacunek dziewczyny! Zdziesiątkowana Pszczółka Polski Cukier wygrywa na Białorusi i gra dalej w EuroCup

Szacunek dziewczyny! Zdziesiątkowana Pszczółka Polski Cukier wygrywa na Białorusi i gra dalej w EuroCup

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin dokonały wielkiej rzeczy. Mimo braku niemal połowy składu i bez głównego szkoleniowca na ławce, pokonały na wyjeździe białoruski BC Horizont Mińsk 70:61. Awansowały do play-off europejskich rozgrywek

Skarby z Wawelu na lubelskim Zamku
zdjęcia
galeria

Skarby z Wawelu na lubelskim Zamku

Wiele z nich można nazwać jedynymi lub jednymi z kilku zachowanych egzemplarzy na świecie. Od soboty w Muzeum Narodowym w Lublinie będzie można oglądać eksponaty z Zamku Królewskiego na Wawelu. Wystawa potrwa do końca lutego

Pieniądze dla medyków. 5 tys. zł za walkę z COVID-19

Pieniądze dla medyków. 5 tys. zł za walkę z COVID-19

Personel niemedyczny otrzyma jednorazowo 5 tys. zł brutto dodatku covidowego – poinformował w czwartek Narodowy Fundusz Zdrowia.

Lublin. Lekarze nadal na L4, a pacjenci czekają

Lublin. Lekarze nadal na L4, a pacjenci czekają

Nadal nie ma porozumienia między pracownikami SOR przy ul. Jaczewskiego w Lublinie a dyrekcją szpitala. Oznacza to, że oddział ratunkowy wciąż będzie zamknięty dla większości pacjentów, a sytuację będą musiały ratować inne lecznice. Na zwolnieniach lekarskich jest tam blisko 60 osób.

Supersamochody na ulicach Lublina
4 grudnia 2021, 11:00

Supersamochody na ulicach Lublina

W sobotę w Lublinie będzie można zobaczyć "superauta". Muscle cary, auta sportowe i premium pojawią się m.in. na parkingu Galerii Olimp oraz na placu przed Galerią Centrum. Wszystko z powodu akcji charytatywnej.

Lubelskie: Ilu przedsiębiorców dostało rekompensaty za stan wyjątkowy?

Lubelskie: Ilu przedsiębiorców dostało rekompensaty za stan wyjątkowy?

Ponad 1,1 mln zł rekompensat wypłacił do tej pory wojewoda lubelski przedsiębiorcom za straty związane ze stanem wyjątkowym. – Dostałem tyle, o ile wnioskowałem – przyznaje Marek Pomietło, właściciel wypożyczalni kajaków nad Bugiem.

W Chełmie można już śmigać na łyżwach [cennik na lodowisku]

W Chełmie można już śmigać na łyżwach [cennik na lodowisku]

Od czwartku działa miejskie lodowisko przy ul. Sienkiewicza. Atrakcja ma być czynna co najmniej do końca lutego.

Agnieszka Czyżewska-Jacquemet z Radia Lublin w finale Grand Press 2021

Agnieszka Czyżewska-Jacquemet z Radia Lublin w finale Grand Press 2021

Reportażystka Radia Lublin jest w ścisłym finale najważniejszego konkursu dziennikarskiego w Polsce. Agnieszka Czyżewska-Jacquemet jest nominowana dwa razy. Jednym z reportaży jest ten o sytuacji w "Dzienniku Wschodnim".

Kto chce zaprojektować bloki na Felinie?

Kto chce zaprojektować bloki na Felinie?

Trzy pracownie zgłosiły się do przetargu na zaprojektowanie nowych bloków komunalnych na Felinie. Taką dokumentację zamawia Zarząd Nieruchomości Komunalnych, który zakładał, że na projekty wyda najwyżej 350 tys. zł.

Lubelski beniaminek sieje strach w PlusLidze

Lubelski beniaminek sieje strach w PlusLidze

LUK Lublin odniósł trzy zwycięstwa z rzędu w PlusLidze i pnie się w górę ligowej tabeli. Z 11 punktami lublinianie awansowali już na ósme miejsce

Koncert Pawła Szymańskiego w Kazimierzu Dolnym
4 grudnia 2021, 20:00

Koncert Pawła Szymańskiego w Kazimierzu Dolnym

Paweł Szymański będzie gwiazdą sobotniego koncertu w Trzecim Księżycu w Kazimierzu Dolnym (Mały Rynek 1). Artysta wystąpi na scenie bistro o godz. 20.

Lubelskie. Myśliwy zastrzelił Bąbla na oczach właściciela [drastyczne zdjęcia]
galeria

Lubelskie. Myśliwy zastrzelił Bąbla na oczach właściciela [drastyczne zdjęcia]

To był mój przyjaciel, domownik – mówi pan Tomasz o swoim psie Bąblu. Ich przyjaźń gwałtownie przerwał myśliwy z Tomaszowa Lubelskiego: czworonoga zastrzelił na oczach właściciela.

Co jest w menu rysia z Roztocza?

Co jest w menu rysia z Roztocza?

Podstawą diety rysi z terenu Puszczy Solskiej i Roztocza są sarny, a mięso jeleni i zajęcy jest jej uzupełnieniem – ustalili naukowcy z Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Roztoczańskim Parkiem Narodowym i Stowarzyszeniem dla Natury „Wilk”.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!