Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 grudnia 2018 r.
11:30

W szpitalu zmarł 21-latek. Brał udział w bójce w centrum Lublina

0 21 A A
(fot. Archiwum)

Nie żyje 21-latek z Łęcznej, który został ciężko ranny podczas ubiegłotygodniowej bójki w centrum Lublina. Mężczyzna zmarł w szpitalu. W tragicznym w skutkach zdarzeniu uczestniczyło co najmniej siedmiu mężczyzn. Zostali tymczasowo aresztowani.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Noc z czwartku na piątek, okolice Krakowskiego Przedmieścia.

– Dochodziła godzina pierwsza gdy dwie grupy spotkały się w okolicy ulicy Wróblewskiego – opisywała w komunikacie nadkom. Renata Laszczka-Rusek, rzecznik prasowy komendanta wojewódzkiego policji w Lublinie. – Między pijanymi doszło do wymiany zdań. Od słów i utarczki słownej doszło do rękoczynów. Kiedy jeden z uczestników zdarzenia padł na chodnik reszta w popłochu rozbiegła się.

Mężczyzna został poważnie ranny. 21-latek trafił do szpitala.

Tymczasem wezwani na miejsce policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawców i zaraz po zdarzeniu zatrzymali pierwszych uczestników bójki. W kolejnych godzinach zostali wytypowani kolejni mężczyźni. Policjanci ustalili też pojazdy, którymi się poruszali.

W sumie zostało zatrzymanych siedmiu mężczyzn w wieku 19 – 21 lat. Są wśród nich mieszkańcy powiatów - lubelskiego i łęczyńskiego a także obywatel Ukrainy. Zatrzymani usłyszeli zarzut udziału w bójce narażającej jej uczestników na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia bądź zdrowia. Zatrzymani mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani.

Niestety lekarzom nie udało się uratować ciężko pobitego 21-latka. Mężczyzna zmarł w niedzielę w szpitalu. 

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 26 grudnia 2018 o 12:36
+35
Kultura społeczeństwa upada coraz niżej, mimo ,że dostęp do wykształcenia nie jest ograniczony. Dzisiaj jak mi się wydaje uczelnie nie kształcą, ale produkują. To się widzi po zachowaniu ludzi na ulicach i młodych i starych. Wystarczy postać chwilę na przystanku i uszy zwiędną od słuchania różnych zaj...ch wyrazów, ale co się dziwić cele bryci w mediach posługują się takim samym językiem, a młodzież nie chce być "zacofana", więc ślepo ich naśladuje myśląc,że to jest QL. Wyprowadzanie psów w celu ,aby załatwiły się w każdym przypadkowym miejscu jest już wstrętną tradycją. Oni (te wszystkie pańcie) myślą, że chodniki, trawniki należą do nich i ich pupilciów. Tak nie jest. Gdzie jest mój trawnik wolny (nie zasrany) od psiej kupy?. Zlecenie wyrzucenia odpadów kilkuletniemu brzdącowi też należy do tradycji. Nie potępiam tego, ale chodzi mi o to, że ten brzdąc pyrgnie worek z odpadani koło śmietnika, a nie do śmietnika. Teraz nastaje nowa moda wystawiania worków z odpadami na klatkę schodową. A co nie sąsiedzi widzą, że u nas w mieszkaniu jest "super czysto". Czy ja jako sąsiad muszę patrzeć na wasze odpady?. Na osiedlu też fruwa, leży mnóstwo folii, papierów, chociaż śmietników nie brakuje. Drobni pijaczkowie, chociaż piją obok pojemnika na śmieci to wolą jednak "pyrgnąć" buteleczkę na trawkę= a co mi tam też muszę zaznaczyć swoje terytorium. W mediach o wychowaniu w kulturze ani słowa, ale w to miejsce artukuły i audycje popierające totalną i kto następny do ataku na obecny rząd. Mimo XXI wieku widzę TOTALNY UPADEK NORM I OBYCZAJÓW
Kultura społeczeństwa upada coraz niżej, mimo ,że dostęp do wykształcenia nie jest ograniczony. Dzisiaj jak mi się wydaje uczelnie nie kształcą, ale produkują. To się widzi po zachowaniu ludzi na ulicach i młodych i starych. Wystarczy postać chwilę na przystanku i uszy zwiędną od słuchania różnych zaj...ch wyrazów, ale co się dziwić cele bryci w mediach posługują się takim samym językiem, a młodzież nie chce być "zacofana", więc ślepo ich naśladuje myśląc,że to jest QL. Wyprowadzanie psów w celu ,aby załatwiły się w każdym przypa... rozwiń
Avatar
Gość / 26 grudnia 2018 o 12:25
+26
Cwaniaczki nieopierzone ze wsi przyjechali szukać wrażeń.Twardziele w grupie a w pojedynke łby pospuszczane przemykają pod ścianą ukratkiem i niestety tak się kończą takie wojaże alkoholowe przykre....
Avatar
max / 26 grudnia 2018 o 16:31
+22
Mieszkałem w Lublinie 3 lata. Później z racji zawodu jaki wykonuje pomieszkiwałem w wielu polskich miastach, tych większych od Lublina i trochę mniejszych. Pomimo ogromnego sentymentu jaki mam do tego miasta, to tyle patologii nie ma w żadnym innym mieście może oprócz Łodzi. Trochę śmieszą mnie te argumenty tutaj, że to przyjezdni, bo w samym Lublinie jest masa miejscowej patologii, a ci którzy twierdzą inaczej po prostu kłamią.
Avatar
mieszkaniec / 26 grudnia 2018 o 12:15
+13
Studenckie bydło zrobiło sobie studencka "wigilie". Choć z prawdziwą wigilią miało to mało wspólnego.
Avatar
kibic / 26 grudnia 2018 o 18:42
+12
To zwyczajnie dresy się pobiły. Żadna wieś ani studenci uspokujcie się. Nie wiecie co czują teraz ci ludzie aby osadzać się potraficie i wykłucać. Szukać winnego każdy potrafi.
 Bycie w dzisiejszych czasach dresem, ani tym bardziej  ze wsi nie wyklucza studiowania.
Avatar
Gość / 26 grudnia 2018 o 15:18
+8
Z całym szacunkiem do Lublinian to nie byli mieszkańcy miasta ale wyżej opisane wydarzenia mają miejsce właśnie w Lublinie...
Avatar
Ania / 26 grudnia 2018 o 14:18
+6
Pokój jego duszy!!!
Avatar
jan / 26 grudnia 2018 o 14:31
+5
to codzienność ""studentów ""z naszego kraju.innych obcokrajowców darcie mordy uzywanie słów ""dla nich szlachetnych""zasmiecanie.bójki gdy sie wychodzu zLuz Blus.Czekolady troche4 mamy spokoju!!!
Avatar
Babcia / 26 grudnia 2018 o 12:07
+4
Mógłbyś w końcu wytrzeźwieć ....
Avatar
HI / 27 grudnia 2018 o 00:13
+3
Mieszkałem w Lublinie 3 lata. Później z racji zawodu jaki wykonuje pomieszkiwałem w wielu polskich miastach, tych większych od Lublina i trochę mniejszych. Pomimo ogromnego sentymentu jaki mam do tego miasta, to tyle patologii nie ma w żadnym innym mieście może oprócz Łodzi. Trochę śmieszą mnie te argumenty tutaj, że to przyjezdni, bo w samym Lublinie jest masa miejscowej patologii, a ci którzy twierdzą inaczej po prostu kłamią.
 Z treści powyższego wynika, że część patologii "pomieszkuje teraz w wielu polskich miastach, tych większych od Lublina i trochę mniejszych. A  ci którzy twierdzą inaczej po prostu kłamią.".
 Z treści powyższego wynika, że część patologii "pomieszkuje teraz w wielu polskich miastach, tych większych od Lublina i trochę mniejszych. A  ci którzy twierdzą inaczej po prostu kłamią.". rozwiń
Avatar
normalny / 18 stycznia 2019 o 18:40
+1
debile kontra kretyni
Avatar
Dwr. / 29 grudnia 2018 o 12:42
+1
Większej wsi od lubartowskiej czy kunickuego itp nie ma na żadnej prowincji, pracuje za granicą z ludźmi z Lublina i większych chamków nie widziałem , zapijaczone czerwone twarze , pracują też ludzie z okolic Hrubieszów , grzeczni i Kulturalni.  jedyne co wam dobrze wychodzi to głośno krzyczeć ;) wy nie jesteście Polską B czy C wy jesteście Polska d..a i jak by nie te wieśniaki których tak nie lubicie to lubelskie trzeba by było zaorać bo jak dobrze pamiętam to lubelskie jest województwem typowo rolniczym ... A wy co macie w tym lublinku? ;)
 Większej wsi od lubartowskiej czy kunickuego itp nie ma na żadnej prowincji, pracuje za granicą z ludźmi z Lublina i większych chamków nie widziałem , zapijaczone czerwone twarze , pracują też ludzie z okolic Hrubieszów , grzeczni i Kulturalni.  jedyne co wam dobrze wychodzi to głośno krzyczeć ;) wy nie jesteście Polską B czy C wy jesteście Polska d..a i jak by nie te wieśniaki których tak nie lubicie to lubelskie trzeba by było zaorać bo jak dobrze pamiętam to lubelskie jest województwem typowo rolniczym ... A wy co macie w tym lublinku? ;) to nie odpowiedź do ciebie,, miało być na głównej  sorry 
 Większej wsi od lubartowskiej czy kunickuego itp nie ma na żadnej prowincji, pracuje za granicą z ludźmi z Lublina i większych chamków nie widziałem , zapijaczone czerwone twarze , pracują też ludzie z okolic Hrubieszów , grzeczni i Kulturalni.  jedyne co wam dobrze wychodzi to głośno krzyczeć ;) wy nie jesteście Polską B czy C wy jesteście Polska d..a i jak by nie te wieśniaki których tak nie lubicie to lubelskie trzeba by było zaorać bo jak dobrze pamiętam to lubelskie jest województwem typowo rolniczym ... A wy co macie w ... rozwiń
Avatar
Dwr. / 29 grudnia 2018 o 12:39
-1
Większej wsi od lubartowskiej czy kunickuego itp nie ma na żadnej prowincji, pracuje za granicą z ludźmi z Lublina i większych chamków nie widziałem , zapijaczone czerwone twarze , pracują też ludzie z okolic Hrubieszów , grzeczni i Kulturalni.  jedyne co wam dobrze wychodzi to głośno krzyczeć ;) wy nie jesteście Polską B czy C wy jesteście Polska d..a i jak by nie te wieśniaki których tak nie lubicie to lubelskie trzeba by było zaorać bo jak dobrze pamiętam to lubelskie jest województwem typowo rolniczym ... A wy co macie w tym lublinku? ;) 
Avatar
TOTALNA opozycja / 27 grudnia 2018 o 14:03
+2
Kultura społeczeństwa upada coraz niżej, mimo ,że dostęp do wykształcenia nie jest ograniczony.  Dzisiaj jak mi się wydaje uczelnie nie kształcą, ale produkują. To się widzi po zachowaniu ludzi na ulicach i młodych i starych. Wystarczy postać chwilę na przystanku i uszy zwiędną od słuchania różnych zaj...ch wyrazów, ale co się dziwić cele bryci w mediach posługują się takim samym językiem, a młodzież nie chce być "zacofana", więc ślepo ich naśladuje myśląc,że to jest QL. Wyprowadzanie psów  w celu ,aby załatwiły się w każdym przypadkowym miejscu jest już wstrętną tradycją. Oni (te wszystkie pańcie) myślą, że chodniki, trawniki należą do nich i ich pupilciów. Tak nie jest. Gdzie jest mój trawnik wolny (nie zasrany) od psiej kupy?. Zlecenie wyrzucenia odpadów kilkuletniemu brzdącowi też należy do tradycji. Nie potępiam tego, ale chodzi mi o to, że ten brzdąc pyrgnie worek z odpadani koło śmietnika, a nie do śmietnika. Teraz nastaje nowa moda wystawiania worków z odpadami na klatkę schodową. A co nie sąsiedzi widzą, że u nas w mieszkaniu jest "super czysto". Czy ja jako sąsiad muszę patrzeć na wasze odpady?. Na osiedlu też fruwa, leży mnóstwo folii, papierów, chociaż śmietników nie brakuje. Drobni pijaczkowie, chociaż piją obok pojemnika na śmieci to wolą jednak "pyrgnąć" buteleczkę na trawkę= a co mi tam też muszę zaznaczyć swoje terytorium. W mediach o wychowaniu w kulturze ani słowa, ale w to miejsce artukuły i audycje popierające totalną i kto następny do ataku na obecny rząd. Mimo XXI wieku widzę TOTALNY UPADEK NORM I OBYCZAJÓW
 Nawet z sensem pisałeś a musiałeś dać ciała w przed-ostatnim zdaniu.  Obecnego totalnego kaczego (nie)rządu nie trzeba atakować - oni sami sie każdego dnia kompromitują i udowadniają, że można pukać do dna ale od spodu.
 Nawet z sensem pisałeś a musiałeś dać ciała w przed-ostatnim zdaniu.  Obecnego totalnego kaczego (nie)rządu nie trzeba atakować - oni sami sie każdego dnia kompromitują i udowadniają, że można pukać do dna ale od spodu. rozwiń
Avatar
HI / 27 grudnia 2018 o 00:13
+3
Mieszkałem w Lublinie 3 lata. Później z racji zawodu jaki wykonuje pomieszkiwałem w wielu polskich miastach, tych większych od Lublina i trochę mniejszych. Pomimo ogromnego sentymentu jaki mam do tego miasta, to tyle patologii nie ma w żadnym innym mieście może oprócz Łodzi. Trochę śmieszą mnie te argumenty tutaj, że to przyjezdni, bo w samym Lublinie jest masa miejscowej patologii, a ci którzy twierdzą inaczej po prostu kłamią.
 Z treści powyższego wynika, że część patologii "pomieszkuje teraz w wielu polskich miastach, tych większych od Lublina i trochę mniejszych. A  ci którzy twierdzą inaczej po prostu kłamią.".
 Z treści powyższego wynika, że część patologii "pomieszkuje teraz w wielu polskich miastach, tych większych od Lublina i trochę mniejszych. A  ci którzy twierdzą inaczej po prostu kłamią.". rozwiń
Avatar
Petwr / 27 grudnia 2018 o 00:04
+1
Bydlo do wiezienia ukraiców !!! c*** wam w *** grzesznicy
Avatar
kibic / 26 grudnia 2018 o 18:42
+12
To zwyczajnie dresy się pobiły. Żadna wieś ani studenci uspokujcie się. Nie wiecie co czują teraz ci ludzie aby osadzać się potraficie i wykłucać. Szukać winnego każdy potrafi.
 Bycie w dzisiejszych czasach dresem, ani tym bardziej  ze wsi nie wyklucza studiowania.
Avatar
spokojny / 26 grudnia 2018 o 17:21
0
Kto chodzi o tej godzinie po nocy :(
Avatar
max / 26 grudnia 2018 o 16:31
+22
Mieszkałem w Lublinie 3 lata. Później z racji zawodu jaki wykonuje pomieszkiwałem w wielu polskich miastach, tych większych od Lublina i trochę mniejszych. Pomimo ogromnego sentymentu jaki mam do tego miasta, to tyle patologii nie ma w żadnym innym mieście może oprócz Łodzi. Trochę śmieszą mnie te argumenty tutaj, że to przyjezdni, bo w samym Lublinie jest masa miejscowej patologii, a ci którzy twierdzą inaczej po prostu kłamią.
Avatar
Gość / 26 grudnia 2018 o 15:18
+8
Z całym szacunkiem do Lublinian to nie byli mieszkańcy miasta ale wyżej opisane wydarzenia mają miejsce właśnie w Lublinie...
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tragiczna śmierć 13-latka w Zamościu. Nie zostawił żadnego listu

Tragiczna śmierć 13-latka w Zamościu. Nie zostawił żadnego listu 10 1

Do tragedii doszło na jednym z osiedli w Zamościu. Nie żyje 13-letni chłopiec. Jego ciało znalazł w mieszkaniu 10-letni brat

Azoty Puławy grają z MMTS Kwidzyn. Ostatni mecz u siebie

Azoty Puławy grają z MMTS Kwidzyn. Ostatni mecz u siebie 0 1

Po raz ostatni w tym roku Azoty Puławy wystąpią przed własną publicznością. W 16. kolejce spotkań ich przeciwnikiem będzie MMTS Kwidzyn. Początek środowego spotkania o godzinie 18

Będzie program wsparcia zdolnych uczniów w Białej Podlaskiej

Będzie program wsparcia zdolnych uczniów w Białej Podlaskiej 1 0

Radnego Zjednoczonej Prawicy niepokoi brak programu wspierania uzdolnionych uczniów w Białej Podlaskiej. Apeluje do władz miasta, aby stosowną uchwałę przyjąć jeszcze w tym roku. – Jest w przygotowaniu – odpowiada rzecznik magistratu.

Niezwykłe odkrycie w Bibliotece Uniwersyteckiej KUL. Pierwsza powojenna książka obecności czytelników
galeria

Niezwykłe odkrycie w Bibliotece Uniwersyteckiej KUL. Pierwsza powojenna książka obecności czytelników 8 2

Odkrycie cudne, wpisy wzruszające, dotyk historii... Tak komentowane jest odkrycie bibliotekarzy. W Bibliotece Uniwersyteckiej KUL znaleziono księgę, w której wpisywali się użytkownicy czytelni 75 lat temu!

System eMandat w Straży Miejskiej w Chełmie. "Będzie mniej „papierologii”, a więcej działania"

System eMandat w Straży Miejskiej w Chełmie. "Będzie mniej „papierologii”, a więcej działania" 0 1

Cyfryzacja w Straży Miejskiej. Funkcjonariusz z GPS-em w radiowozie doda do meldunku zdjęcie z komórki

Świdnik: Mieszkańcy zapłacą więcej za wywóz śmieci

Świdnik: Mieszkańcy zapłacą więcej za wywóz śmieci 0 5

25 złotych miesięcznie od osoby – tyle od nowego roku zapłacą mieszkańcy Świdnika, którzy segregują śmieci. Dla tych, którzy tego nie robią, stawka będzie podwójna. Tak w poniedziałek zdecydowała Rada Miasta Świdnik, obniżając tym samym stawkę „podwyższonej opłaty” z zaproponowanych przez burmistrza 75 zł na 50 zł.

Acid Drinkers wystąpią w Graffiti
13 grudnia 2019, 19:00

Acid Drinkers wystąpią w Graffiti 0 0

Legendarna polska formacja heavymetalowa - Acid Drinkers już 13 grudnia o godz. 19 wystąpi na scenie Klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13).

Liga Mistrzów. Wielki mecz Milika, dramat Ajaxu Amsterdam
film

Liga Mistrzów. Wielki mecz Milika, dramat Ajaxu Amsterdam 0 0

Napoli pokonało Genk 4:0 i awansowało do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Do wygranej szczególnie przyczynił się Arkadiusz Milik, który zdobył klasycznego hat-tricka w pierwszej połowie spotkania. Na gola w Lidze Mistrzów 25-latek czekał ponad dwa lata

Zrobili sobie parking na alejce dla pieszych. Straż Miejska nie może interweniować
Alarm24

Zrobili sobie parking na alejce dla pieszych. Straż Miejska nie może interweniować 4 26

Chociaż kierowcy na pl. Kaczyńskiego nagminnie parkują na alejce dla pieszych, to Straż Miejska twierdzi, że jest bezradna, bo nie może tu wlepiać mandatów. Strażnicy przekonują, że problem jest w stanie rozwiązać Urząd Miasta. Ten zaś zapewnia, że postara się uwolnić alejkę od parkujących samochodów

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 11 grudnia 2019 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 11 grudnia 2019 r. 0 0

Grand Press 2019. Tomasz Sekielski zdobywcą statuetki Dziennikarza Roku
Lista laureatów

Grand Press 2019. Tomasz Sekielski zdobywcą statuetki Dziennikarza Roku 0 27

Poznaliśmy Dziennikarza Roku 2019 oraz wszystkich laureatów 23. edycji nagród Grand Press. Uroczysta, finałowa gala odbyła się dzisiaj w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin w Warszawie.

Ogromny pomnik Ofiar Komunizmu ma stanąć na pl. Singera. Zgłosili się chętni projektanci

Ogromny pomnik Ofiar Komunizmu ma stanąć na pl. Singera. Zgłosili się chętni projektanci 50 42

25 zespołów projektowych zgłosiło się do konkursu na projekt pomnika Ofiar Komunizmu, który ma stanąć na pl. Singera. Zwycięską wizję powinniśmy poznać 30 grudnia, a jej autor stanie się też wykonawcą samego pomnika. Jego koszt może sięgnąć 300 tys. euro, bo pomysłodawcy chcą, aby był „monumentalny”

Uwaga! TVN: Dziadkowie uprowadzili wnuka? "Chodzi o dobro dziecka”
film

Uwaga! TVN: Dziadkowie uprowadzili wnuka? "Chodzi o dobro dziecka” 0 4

Ile w Polsce znaczą wyroki sądu, jeśli chodzi o kwestie zabezpieczenia interesów dziecka? Historia pani Beaty, która od września nie widziała własnego dziecka, jest bulwersująca. Choć po stronie kobiety stoi prawo, to niewiele z tego wynika.

Christmas Party w studenckiej "Trójce"
12 grudnia 2019, 19:00

Christmas Party w studenckiej "Trójce" 0 0

12 grudnia o godz. 19 w studenckiej stołówce "Trójka" przy ul. Langiewicza 16 odbędzie się Christmas Party. Będą wspólne dekorowanie choinki oraz opowieści o zwyczajach świątecznych panujących w różnych krajach.

Bank Mleka Kobiecego w Lublinie poszukuje nowych dawczyń

Bank Mleka Kobiecego w Lublinie poszukuje nowych dawczyń 13 2

Działający przy Klinice Położnictwa i Patologii Ciąży SPSK1 w Lublinie Bank Mleka Kobiecego potrzebuje nowych dawczyń. Z kobiecego mleka korzystają już wcześniaki z dwóch lubelskich szpitali

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!