Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W ZUS rządzi strach

Utworzony przez 100 g., 14 grudnia 2007 r. o 07:51 Powrót do artykułu
Dziwne wyroki sądowe - wynika że pracownika nigdy nie można zwolnić. To idiotyzm nie znzny na żwiecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można zwolnić ale nie za kłamliwe podstawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Panasiuk jest ponad prawem. Wrócił dzięki współpracy z OPZZ , zbrojnym ramieniem jedynej słusznej opcji.... Metody działania znane mu z byłego systemu stosuje ze znaną sobie rutyną, zastraszanie i terror. w koncu był wiernym uczniem..... , więc nic dziwnego że niszczy Solidarność, zawsze był po innej stronie. A co na to wielcy rządzący, takie miały być zmiany w wolnej Polsce? Panie pośle Palikot czas na decyzje !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tą panią za szykanowanie pracowników zus powinni zamknąć i wyrzucić klucz najlepiej razem z panasiukiem w jednej studni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Pan Panasiuk jest ponad prawem. Wrócił dzięki współpracy z OPZZ , zbrojnym ramieniem jedynej słusznej opcji.... Metody działania znane mu z byłego systemu stosuje ze znaną sobie rutyną, zastraszanie i terror. w koncu był wiernym uczniem..... , więc nic dziwnego że niszczy Solidarność, zawsze był po innej stronie. A co na to wielcy rządzący, takie miały być zmiany w wolnej Polsce? Panie pośle Palikot czas na decyzje !
to prawda przewodniczący związku zawodowego pracowników zus nawet był wczoraj u dyrektora żeby go wesprzeć a dzisiaj ogłosił w mediach strajk swoich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie obrażaj faceta dla chyba własnych celów. Zapytaj np. górników - przede wszystkim tych z Solidarności - co zrobił dla kopalni Bogdanka. Jeśli macie w tym ZUS-ie leni to weźcie się do roboty. Jak go znam to sam na pewno sie nie obija i wszyscy, którzy go znają wiedzą, że nie lubi głupców i leni!
obserwator napisał:
Pan Panasiuk jest ponad prawem. Wrócił dzięki współpracy z OPZZ , zbrojnym ramieniem jedynej słusznej opcji.... Metody działania znane mu z byłego systemu stosuje ze znaną sobie rutyną, zastraszanie i terror. w koncu był wiernym uczniem..... , więc nic dziwnego że niszczy Solidarność, zawsze był po innej stronie. A co na to wielcy rządzący, takie miały być zmiany w wolnej Polsce? Panie pośle Palikot czas na decyzje !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasiu! Nie pisz w swojej wątpliwej bardzo sprawie. Sama wiesz, że nie dorastasz mu do pięt i stąd Twoja wściekłość bo jako jedyny w zusie odważył się w szczegółach nazwać to co robiłaś i nie bał sie podjąć właściwych decyzji. A tak poza tematem: dlaczego przez ponad trzy lata nikt nie chciał Cię zatrudnić? To też teoria spiskowa dziejów czy Twoje nieudacznictwo?
kobietka napisał:
to prawda przewodniczący związku zawodowego pracowników zus nawet był wczoraj u dyrektora żeby go wesprzeć a dzisiaj ogłosił w mediach strajk swoich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjaciółka Chomirskiej napisał:
Kasiu! Nie pisz w swojej wątpliwej bardzo sprawie. Sama wiesz, że nie dorastasz mu do pięt i stąd Twoja wściekłość bo jako jedyny w zusie odważył się w szczegółach nazwać to co robiłaś i nie bał sie podjąć właściwych decyzji. A tak poza tematem: dlaczego przez ponad trzy lata nikt nie chciał Cię zatrudnić? To też teoria spiskowa dziejów czy Twoje nieudacznictwo?
TYLKO OSOBA NIE ODPOWIEDZIALNA PSYCHICZNIE MOżE PISAć TAKIE GłUPOTY, żEBY STRAJK OGłOSIć TO NIE WYSTARCZY PRZYJECHAć DO LUBLINA TRZEBA JESZCZE ZACHOWAć PROCEDURY PRZEWIDZIANE PRAWEM, JEST NIEGODZIWOśCIą STRASZYć EMERYTóW I RENCISTóW, POSłUGUJąC SIę KłAMSTWEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzy lata bez pracy? To straszne Kasiu. Jak sobie radziłaś przez ten czas bez szykanowania ludzi i pisania donosów????? Jeszcze to twoje zdjęcie..............zawsze umiałaś przybrać pozę biednej i skrzywdzonej.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapytajcie ludzi z Wydziału Obsługi Prawnej jak chomirska gnoiła ludzi. 5 osób wywaliła z pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Pan Panasiuk jest ponad prawem. Wrócił dzięki współpracy z OPZZ , zbrojnym ramieniem jedynej słusznej opcji.... Metody działania znane mu z byłego systemu stosuje ze znaną sobie rutyną, zastraszanie i terror. w koncu był wiernym uczniem..... , więc nic dziwnego że niszczy Solidarność, zawsze był po innej stronie. A co na to wielcy rządzący, takie miały być zmiany w wolnej Polsce? Panie pośle Palikot czas na decyzje !
Ta Solidarność w ZUSie to zbriojne ramie chomirskiej ma w niej z 60 % swoich zwolenników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lelum Polelum napisał:
Można zwolnić ale nie za kłamliwe podstawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Chomirska wyprawiala to wiedzą Ci którzy jej podlegalali i juz nie pracuja w Wydziale Obsługi Prawnej Malmon, Pietrow, Kot oraz Ci których gnioła Gagoł Anasiewicz, Makarzec, Bochenek, Suszek Och mądrzy i poczciwi ludzie ale kasia takich nie lubi !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pracownikiem ZUS i to z dużym stażem-dlaczego mnie taka sytuacja w waszym ZUS nie dziwi.Jak się okazuje w naszej instytucji bez względu na region -dzieje się tak samo źle. Pozdrowienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mycha napisał:
Jestem pracownikiem ZUS i to z dużym stażem-dlaczego mnie taka sytuacja w waszym ZUS nie dziwi.Jak się okazuje w naszej instytucji bez względu na region -dzieje się tak samo źle. Pozdrowienia.
Dopiero teraz pracownicy ZUSu widzą że jest zle,a gdzie byli do dziś,klkierkę uprawiali i aby tylko innega zap...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze tylko tydzień będę pracownikiem ZUS. Złożyłam wypowiedzenie, nie wytrzymałam po pół roku pracy mobbingu mojej pani kierownik .Schudłam 9 kilogramów i nabawiłam sie nerwicy żołądka. Rozwiązując umowę podałam Pani Dyrektor Oddziału powód mojego odejścia. i co i nic ja odchodzę moja przełożona zostaje , szukają następnej naiwnej na moje miejsce.Ludzie nie dajcie się poniżać i traktować jak ludzi drugiej kategorii. Ja już mam to za sobą , pomogła mi rodzina , gdyby nie oni dalej bym tkwiła w tym obłędzie. I myślę tak samo jako ktoś kto pisał wcześniej takich ludzi jak moja pani kierownik i im podobnych powinno się izolować od normalnego społeczeństwa i wyrzucać od tych izolatek klucze. Trzymajcie się ludzie nie zazdroszczę Wam . Życzę dużo zdrowia i siły wewnętrznej żeby przetrwać wśród stada wilków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezależne Forum Pracowników ZUS - http://zusowcy.tk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuję w tym zakładzie 18 lat i potwierdzam ze jest bardzo źle.Kierownictwo zakładu czuje się jak na prywatnym własnym podwórku. Robią co im się podoba nie stosują zadnych przepisów Kodeksu Pracy,Regulaminu Pracy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy dla Pracowników ZUS,Kodeksu Postepowania Pracowników. To tylko puste słowa zapisane na kartkach papieru. Pracownik,który chce pracować i wymaga od swoich przełożonych przepisów prawa jest skazany na wcześniejsze odejście z pracy.Kierownictwo nie ponosi żadnych konsekwencji za błenie wydane polecenia i decyzje.Zawsze jest winny pracownik i to on ponosi konsekwencje. Sprawy zamiatane są pod dywan a pracownik prześladowany.Taka jest rzeczywistość w ZUS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeszcze tylko tydzień będę pracownikiem ZUS. Złożyłam wypowiedzenie, nie wytrzymałam po pół roku pracy mobbingu mojej pani kierownik .Schudłam 9 kilogramów i nabawiłam sie nerwicy żołądka. Rozwiązując umowę podałam Pani Dyrektor Oddziału powód mojego odejścia. i co i nic ja odchodzę moja przełożona zostaje , szukają następnej naiwnej na moje miejsce.Ludzie nie dajcie się poniżać i traktować jak ludzi drugiej kategorii. Ja już mam to za sobą , pomogła mi rodzina , gdyby nie oni dalej bym tkwiła w tym obłędzie. I myślę tak samo jako ktoś kto pisał wcześniej takich ludzi jak moja pani kierownik i im podobnych powinno się izolować od normalnego społeczeństwa i wyrzucać od tych izolatek klucze. Trzymajcie się ludzie nie zazdroszczę Wam . Życzę dużo zdrowia i siły wewnętrznej żeby przetrwać wśród stada wilków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...