Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 grudnia 2007 r.
17:03
Edytuj ten wpis

W ZUS rządzi strach

0 19 A A

Sąd przywrócił do pracy Katarzynę Chomirską, byłą szefową działu obsługi prawnej lubelskiego ZUS. Ale dyrektor nie przejął się wyrokiem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Już zapowiedział, że ponownie wyrzuci ją z pracy.

Chomirską zwolnił przed trzema laty dyrektor Andrzej Panasiuk. Powód: utrata zaufania i przekraczanie uprawnień kierowniczych. Kobieta poszła do sądu, a ten uznał, że zwolniono ją bezprawnie i przyznał jej za to odszkodowanie. Sąd Okręgowy poszedł jeszcze dalej: przywrócił ją do pracy na dawne stanowisko - naczelnika Wydziału Obsługi Prawnej.

Po tym wyroku, kilka dni temu, Chomirska zjawiła się w kadrach ZUS w towarzystwie związkowców z "Solidarności”. Wtedy wręczono im pismo, w którym dyr. Panasiuk informuje, że zamierza ponownie zwolnić ją z pracy. Powód: utrata zaufania, brak lojalności i podważanie autorytetu dyrektora.

- Wygrałam trzyletnią, sądową batalię, ale okazuje się, że wyrok dla dyrektora nic nie znaczy. Czuję się szykanowana - komentuje załamana Chomirska.
Dyrektor Panasiuk uważa, że wyrok wykonał. - Pani Chomirska została przywrócona do pracy - mówi. - Pomiędzy nami istnieje konflikt, a to wyklucza, by dalej była tu zatrudniona.

Przykrości spotkały też związkowców, którzy towarzyszyli Chomirskiej w dziale kadr. Musieli spowiadać się dyrektorowi, dlaczego na kilkanaście minut opuścili miejsce pracy. Odpowiedzieli pisemną skargą do przewodniczącej Komisji Zakładowej NSZZ "Solidarność” ZUS, Ewy Bieleckiej. Wymieniają szereg innych przejawów dręczenia pracowników, a wśród nich i taki: "Wprowadzane są liczne zakazy, jak np. zakaz kontaktu pracowników pomiędzy sobą. To powoduje, że panuje ogólny strach i zniechęcenie”.

- ZUS nie może być obozem przymusu, ale miejscem, do którego chodzi się z przyjemnością i zapałem do pracy. W Lublinie brakuje elementarnych zasad współpracy - komentuje Bielecka. - Odkąd wrócił dyrektor Panasiuk, ewidentnie łamane są prawa związkowców. Może to zemsta za to, że poinformowaliśmy centralę ZUS o nieprawidłowościach, jakie tu były (których efektem było aresztowanie jednej z pracownic - przyp. red ).

Bielecka zażądała od dyr. Panasiuka zaprzestania szykan. Poinformowała o tym prezesa ZUS w Warszawie. - Jeśli nic się nie zmieni, będziemy zmuszeni skierować sprawę do prokuratury i podjąć inne przewidziane prawem działania - mówi.

Wczoraj dyrektor Panasiuk zaprosił nas na rozmowę z przedstawicielami związków działających w lubelskim ZUS. Działacze związków branżowych przekonywali, że współpraca z dyrektorem układa się im dobrze.
- A my nie mamy swobody działania - została przy swoim przedstawicielka "Solidarności”.

POWRÓT DYREKTORA

Andrzej Panasiuk był dyrektorem do 31 sierpnia tego roku. Później jego miejsce zajęła Anna Bielińska. Pod koniec listopada 13 z 16 dyrektorów terenowych oddziałów ZUS zostało odwołanych, w tym Bielińska. Nowy prezes ZUS, Sylwester Rypiński, bez organizowania konkursu przywrócił na stanowisko Panasiuka.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zusneger / 8 listopada 2011 o 21:12
0
[quote name='Gość' timestamp='1217793897' post='40514']
Jeszcze tylko tydzień będę pracownikiem ZUS. Złożyłam wypowiedzenie, nie wytrzymałam po pół roku pracy mobbingu mojej pani kierownik .Schudłam 9 kilogramów i nabawiłam sie nerwicy żołądka. Rozwiązując umowę podałam Pani Dyrektor Oddziału powód mojego odejścia. i co i nic ja odchodzę moja przełożona zostaje , szukają następnej naiwnej na moje miejsce.Ludzie nie dajcie się poniżać i traktować jak ludzi drugiej kategorii. Ja już mam to za sobą , pomogła mi rodzina , gdyby nie oni dalej bym tkwiła w tym obłędzie. I myślę tak samo jako ktoś kto pisał wcześniej takich ludzi jak moja pani kierownik i im podobnych powinno się izolować od normalnego społeczeństwa i wyrzucać od tych izolatek klucze. Trzymajcie się ludzie nie zazdroszczę Wam . Życzę dużo zdrowia i siły wewnętrznej żeby przetrwać wśród stada wilków
[/quote]
[quote name='Gość' timestamp='1217793897' post='40514']
Jeszcze tylko tydzień będę pracownikiem ZUS. Złożyłam wypowiedzenie, nie wytrzymałam po pół roku pracy mobbingu mojej pani kierownik .Schudłam 9 kilogramów i nabawiłam sie nerwicy żołądka. Rozwiązując umowę podałam Pani Dyrektor Oddziału powód mojego odejścia. i co i nic ja odchodzę moja przełożona zostaje , szukają następnej naiwnej na moje miejsce.Ludzie nie dajcie się poniżać i traktować jak ludzi drugiej kategorii. Ja już mam to za sobą , pomogła mi rod... rozwiń
Avatar
elżbieta / 13 marca 2011 o 12:51
0
Pracuję w tym zakładzie 18 lat i potwierdzam ze jest bardzo źle.Kierownictwo zakładu czuje się jak na prywatnym własnym podwórku. Robią co im się podoba nie stosują zadnych przepisów Kodeksu Pracy,Regulaminu Pracy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy dla Pracowników ZUS,Kodeksu Postepowania Pracowników.
To tylko puste słowa zapisane na kartkach papieru. Pracownik,który chce pracować i wymaga od swoich przełożonych przepisów prawa jest skazany na wcześniejsze odejście z pracy.Kierownictwo nie ponosi żadnych konsekwencji za błenie wydane polecenia i decyzje.Zawsze jest winny pracownik i to on ponosi konsekwencje. Sprawy zamiatane są pod dywan a pracownik prześladowany.Taka jest rzeczywistość w ZUS.
Pracuję w tym zakładzie 18 lat i potwierdzam ze jest bardzo źle.Kierownictwo zakładu czuje się jak na prywatnym własnym podwórku. Robią co im się podoba nie stosują zadnych przepisów Kodeksu Pracy,Regulaminu Pracy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy dla Pracowników ZUS,Kodeksu Postepowania Pracowników.
To tylko puste słowa zapisane na kartkach papieru. Pracownik,który chce pracować i wymaga od swoich przełożonych przepisów prawa jest skazany na wcześniejsze odejście z pracy.Kierownictwo nie ponosi żadny... rozwiń
Avatar
Gość / 26 lipca 2009 o 14:06
0
Niezależne Forum Pracowników ZUS - [url="http://zusowcy.tk"]http://zusowcy.tk[/url]
Avatar
Gość / 3 sierpnia 2008 o 22:04
0
Jeszcze tylko tydzień będę pracownikiem ZUS. Złożyłam wypowiedzenie, nie wytrzymałam po pół roku pracy mobbingu mojej pani kierownik .Schudłam 9 kilogramów i nabawiłam sie nerwicy żołądka. Rozwiązując umowę podałam Pani Dyrektor Oddziału powód mojego odejścia. i co i nic ja odchodzę moja przełożona zostaje , szukają następnej naiwnej na moje miejsce.Ludzie nie dajcie się poniżać i traktować jak ludzi drugiej kategorii. Ja już mam to za sobą , pomogła mi rodzina , gdyby nie oni dalej bym tkwiła w tym obłędzie. I myślę tak samo jako ktoś kto pisał wcześniej takich ludzi jak moja pani kierownik i im podobnych powinno się izolować od normalnego społeczeństwa i wyrzucać od tych izolatek klucze. Trzymajcie się ludzie nie zazdroszczę Wam . Życzę dużo zdrowia i siły wewnętrznej żeby przetrwać wśród stada wilków
Jeszcze tylko tydzień będę pracownikiem ZUS. Złożyłam wypowiedzenie, nie wytrzymałam po pół roku pracy mobbingu mojej pani kierownik .Schudłam 9 kilogramów i nabawiłam sie nerwicy żołądka. Rozwiązując umowę podałam Pani Dyrektor Oddziału powód mojego odejścia. i co i nic ja odchodzę moja przełożona zostaje , szukają następnej naiwnej na moje miejsce.Ludzie nie dajcie się poniżać i traktować jak ludzi drugiej kategorii. Ja już mam to za sobą , pomogła mi rodzina , gdyby nie oni dalej bym tkwiła w tym obłędzie. I myślę tak samo jako ktoś kto ... rozwiń
Avatar
Donek / 25 lutego 2008 o 09:43
0
mycha napisał:
Jestem pracownikiem ZUS i to z dużym stażem-dlaczego mnie taka sytuacja w waszym ZUS nie dziwi.Jak się okazuje w naszej instytucji bez względu na region -dzieje się tak samo źle. Pozdrowienia.

Dopiero teraz pracownicy ZUSu widzą że jest zle,a gdzie byli do dziś,klkierkę uprawiali i aby tylko innega zap...
Avatar
mycha / 23 lutego 2008 o 21:08
0
Jestem pracownikiem ZUS i to z dużym stażem-dlaczego mnie taka sytuacja w waszym ZUS nie dziwi.Jak się okazuje w naszej instytucji bez względu na region -dzieje się tak samo źle. Pozdrowienia.
Avatar
fan chomirskiej / 9 stycznia 2008 o 22:33
0
Co Chomirska wyprawiala to wiedzą Ci którzy jej podlegalali i juz nie pracuja w Wydziale Obsługi Prawnej Malmon, Pietrow, Kot oraz Ci których gnioła Gagoł Anasiewicz, Makarzec, Bochenek, Suszek Och mądrzy i poczciwi ludzie ale kasia takich nie lubi !!!!!!
Avatar
Obserwator z ZUS / 9 stycznia 2008 o 22:28
0
Lelum Polelum napisał:
Można zwolnić ale nie za kłamliwe podstawy
Avatar
on z ZUS / 9 stycznia 2008 o 22:26
0
obserwator napisał:
Pan Panasiuk jest ponad prawem. Wrócił dzięki współpracy z OPZZ , zbrojnym ramieniem jedynej słusznej opcji.... Metody działania znane mu z byłego systemu stosuje ze znaną sobie rutyną, zastraszanie i terror. w koncu był wiernym uczniem..... , więc nic dziwnego że niszczy Solidarność, zawsze był po innej stronie.
A co na to wielcy rządzący, takie miały być zmiany w wolnej Polsce? Panie pośle Palikot czas na decyzje !

Ta Solidarność w ZUSie to zbriojne ramie chomirskiej ma w niej z 60 % swoich zwolenników

Ta Solidarność w ZUSie to zbriojne ramie chomirskiej ma w niej z 60 % swoich zwolenników rozwiń
Avatar
kobieta z ZUSu / 9 stycznia 2008 o 22:22
0
Zapytajcie ludzi z Wydziału Obsługi Prawnej jak chomirska gnoiła ludzi. 5 osób wywaliła z pracy.
Avatar
zusneger / 8 listopada 2011 o 21:12
0
[quote name='Gość' timestamp='1217793897' post='40514']
Jeszcze tylko tydzień będę pracownikiem ZUS. Złożyłam wypowiedzenie, nie wytrzymałam po pół roku pracy mobbingu mojej pani kierownik .Schudłam 9 kilogramów i nabawiłam sie nerwicy żołądka. Rozwiązując umowę podałam Pani Dyrektor Oddziału powód mojego odejścia. i co i nic ja odchodzę moja przełożona zostaje , szukają następnej naiwnej na moje miejsce.Ludzie nie dajcie się poniżać i traktować jak ludzi drugiej kategorii. Ja już mam to za sobą , pomogła mi rodzina , gdyby nie oni dalej bym tkwiła w tym obłędzie. I myślę tak samo jako ktoś kto pisał wcześniej takich ludzi jak moja pani kierownik i im podobnych powinno się izolować od normalnego społeczeństwa i wyrzucać od tych izolatek klucze. Trzymajcie się ludzie nie zazdroszczę Wam . Życzę dużo zdrowia i siły wewnętrznej żeby przetrwać wśród stada wilków
[/quote]
[quote name='Gość' timestamp='1217793897' post='40514']
Jeszcze tylko tydzień będę pracownikiem ZUS. Złożyłam wypowiedzenie, nie wytrzymałam po pół roku pracy mobbingu mojej pani kierownik .Schudłam 9 kilogramów i nabawiłam sie nerwicy żołądka. Rozwiązując umowę podałam Pani Dyrektor Oddziału powód mojego odejścia. i co i nic ja odchodzę moja przełożona zostaje , szukają następnej naiwnej na moje miejsce.Ludzie nie dajcie się poniżać i traktować jak ludzi drugiej kategorii. Ja już mam to za sobą , pomogła mi rod... rozwiń
Avatar
elżbieta / 13 marca 2011 o 12:51
0
Pracuję w tym zakładzie 18 lat i potwierdzam ze jest bardzo źle.Kierownictwo zakładu czuje się jak na prywatnym własnym podwórku. Robią co im się podoba nie stosują zadnych przepisów Kodeksu Pracy,Regulaminu Pracy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy dla Pracowników ZUS,Kodeksu Postepowania Pracowników.
To tylko puste słowa zapisane na kartkach papieru. Pracownik,który chce pracować i wymaga od swoich przełożonych przepisów prawa jest skazany na wcześniejsze odejście z pracy.Kierownictwo nie ponosi żadnych konsekwencji za błenie wydane polecenia i decyzje.Zawsze jest winny pracownik i to on ponosi konsekwencje. Sprawy zamiatane są pod dywan a pracownik prześladowany.Taka jest rzeczywistość w ZUS.
Pracuję w tym zakładzie 18 lat i potwierdzam ze jest bardzo źle.Kierownictwo zakładu czuje się jak na prywatnym własnym podwórku. Robią co im się podoba nie stosują zadnych przepisów Kodeksu Pracy,Regulaminu Pracy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy dla Pracowników ZUS,Kodeksu Postepowania Pracowników.
To tylko puste słowa zapisane na kartkach papieru. Pracownik,który chce pracować i wymaga od swoich przełożonych przepisów prawa jest skazany na wcześniejsze odejście z pracy.Kierownictwo nie ponosi żadny... rozwiń
Avatar
Gość / 26 lipca 2009 o 14:06
0
Niezależne Forum Pracowników ZUS - [url="http://zusowcy.tk"]http://zusowcy.tk[/url]
Avatar
Gość / 3 sierpnia 2008 o 22:04
0
Jeszcze tylko tydzień będę pracownikiem ZUS. Złożyłam wypowiedzenie, nie wytrzymałam po pół roku pracy mobbingu mojej pani kierownik .Schudłam 9 kilogramów i nabawiłam sie nerwicy żołądka. Rozwiązując umowę podałam Pani Dyrektor Oddziału powód mojego odejścia. i co i nic ja odchodzę moja przełożona zostaje , szukają następnej naiwnej na moje miejsce.Ludzie nie dajcie się poniżać i traktować jak ludzi drugiej kategorii. Ja już mam to za sobą , pomogła mi rodzina , gdyby nie oni dalej bym tkwiła w tym obłędzie. I myślę tak samo jako ktoś kto pisał wcześniej takich ludzi jak moja pani kierownik i im podobnych powinno się izolować od normalnego społeczeństwa i wyrzucać od tych izolatek klucze. Trzymajcie się ludzie nie zazdroszczę Wam . Życzę dużo zdrowia i siły wewnętrznej żeby przetrwać wśród stada wilków
Jeszcze tylko tydzień będę pracownikiem ZUS. Złożyłam wypowiedzenie, nie wytrzymałam po pół roku pracy mobbingu mojej pani kierownik .Schudłam 9 kilogramów i nabawiłam sie nerwicy żołądka. Rozwiązując umowę podałam Pani Dyrektor Oddziału powód mojego odejścia. i co i nic ja odchodzę moja przełożona zostaje , szukają następnej naiwnej na moje miejsce.Ludzie nie dajcie się poniżać i traktować jak ludzi drugiej kategorii. Ja już mam to za sobą , pomogła mi rodzina , gdyby nie oni dalej bym tkwiła w tym obłędzie. I myślę tak samo jako ktoś kto ... rozwiń
Avatar
Donek / 25 lutego 2008 o 09:43
0
mycha napisał:
Jestem pracownikiem ZUS i to z dużym stażem-dlaczego mnie taka sytuacja w waszym ZUS nie dziwi.Jak się okazuje w naszej instytucji bez względu na region -dzieje się tak samo źle. Pozdrowienia.

Dopiero teraz pracownicy ZUSu widzą że jest zle,a gdzie byli do dziś,klkierkę uprawiali i aby tylko innega zap...
Avatar
mycha / 23 lutego 2008 o 21:08
0
Jestem pracownikiem ZUS i to z dużym stażem-dlaczego mnie taka sytuacja w waszym ZUS nie dziwi.Jak się okazuje w naszej instytucji bez względu na region -dzieje się tak samo źle. Pozdrowienia.
Avatar
fan chomirskiej / 9 stycznia 2008 o 22:33
0
Co Chomirska wyprawiala to wiedzą Ci którzy jej podlegalali i juz nie pracuja w Wydziale Obsługi Prawnej Malmon, Pietrow, Kot oraz Ci których gnioła Gagoł Anasiewicz, Makarzec, Bochenek, Suszek Och mądrzy i poczciwi ludzie ale kasia takich nie lubi !!!!!!
Avatar
Obserwator z ZUS / 9 stycznia 2008 o 22:28
0
Lelum Polelum napisał:
Można zwolnić ale nie za kłamliwe podstawy
Avatar
on z ZUS / 9 stycznia 2008 o 22:26
0
obserwator napisał:
Pan Panasiuk jest ponad prawem. Wrócił dzięki współpracy z OPZZ , zbrojnym ramieniem jedynej słusznej opcji.... Metody działania znane mu z byłego systemu stosuje ze znaną sobie rutyną, zastraszanie i terror. w koncu był wiernym uczniem..... , więc nic dziwnego że niszczy Solidarność, zawsze był po innej stronie.
A co na to wielcy rządzący, takie miały być zmiany w wolnej Polsce? Panie pośle Palikot czas na decyzje !

Ta Solidarność w ZUSie to zbriojne ramie chomirskiej ma w niej z 60 % swoich zwolenników

Ta Solidarność w ZUSie to zbriojne ramie chomirskiej ma w niej z 60 % swoich zwolenników rozwiń
Avatar
kobieta z ZUSu / 9 stycznia 2008 o 22:22
0
Zapytajcie ludzi z Wydziału Obsługi Prawnej jak chomirska gnoiła ludzi. 5 osób wywaliła z pracy.
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Najbardziej rozpoznawalna dzielnicowa służy w policji od 12 lat. To ona dostała SMS od uprowadzonego 15-latka
Zdjęcia
galeria

Najbardziej rozpoznawalna dzielnicowa służy w policji od 12 lat. To ona dostała SMS od uprowadzonego 15-latka 6 2

Aspirant Renata Kosior z posterunku w Jastkowie to najbardziej rozpoznawalna dzielnicowa. Tak zdecydowali uczestnicy plebiscytu, który zorganizowaliśmy wspólnie z Komendą Miejską Policji w Lublinie. Kolejne miejsca zajęli dzielnicowi z Lublina i Bełżyc.

Tomasz Midzierski (Górnik Łęczna): Mecz z Legią będzie nagrodą

Tomasz Midzierski (Górnik Łęczna): Mecz z Legią będzie nagrodą 0 1

Rozmowa z Tomaszem Miedzierski, zawodnikiem Górnika Łęczna

Lubelskie: Wypadek na drodze krajowej nr 82. Siedem osób rannych

Lubelskie: Wypadek na drodze krajowej nr 82. Siedem osób rannych 0 1

Siedem osób zostało rannych w wypadku w miejscowości Turowola-Kolonia na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Puchaczowem. Są utrudnienia w ruchu.

Brutalne morderstwo. Zakrwawione ciało kobiety znaleziono w domu. Prokurator: "Rafał S. to zimny zabójca"
galeria

Brutalne morderstwo. Zakrwawione ciało kobiety znaleziono w domu. Prokurator: "Rafał S. to zimny zabójca" 4 4

Jest wyrok w sprawie 30-latka z Opola Lubelskiego, oskarżonego o brutalne zabójstwo żony. Rafał S. poderżnął kobiecie gardło. Został za to skazany na 25 lat więzienia.

Cosmopolitan, Playboy i CKM znikają z kiosków. Wydawca zwalnia 70 proc. załogi

Cosmopolitan, Playboy i CKM znikają z kiosków. Wydawca zwalnia 70 proc. załogi 1 2

Grudniowe wydania są ostatnimi numerami magazynów „CKM”, „Cosmopolitan”, „Esquire”, „Harper’s Bazaar”, „Joy” i „Playboy”. Powód? Wydawca - Marquard Media Polska - wycofuje się z rynku prasy.

Szymon Szymonowicz z Cementu-Gryfa Chełm startował w MŚ do 23 lat

Szymon Szymonowicz z Cementu-Gryfa Chełm startował w MŚ do 23 lat 0 1

Szymon Szymonowicz, uczeń Zespołu Szkół Technicznych w Chełmie, zajął w mistrzostwach świata do lat 23 w zapasach siódme miejsce. Impreza była rozgrywana na Węgrzech.

Wysypali tony piasku na rynku w Zamościu [zdjęcia]
galeria

Wysypali tony piasku na rynku w Zamościu [zdjęcia] 0 1

6 grudnia powinno zacząć działać sztuczne lodowisko na Rynku Wielkim w Zamościu. Właśnie trwa jego montaż

Lubelscy posłowie podczas pierwszego posiedzenia Sejmu. „Jest pewna nutka żalu, że co to co za nami się skończyło”
Wideo
galeria
film

Lubelscy posłowie podczas pierwszego posiedzenia Sejmu. „Jest pewna nutka żalu, że co to co za nami się skończyło” 35 11

Z lubelskimi posłami rozmawialiśmy przed i w trakcie przerwy podczas inauguracyjnego posiedzenia Sejmu IX kadencji.

Gala TFL 19 „Christmas Time” 21 grudnia w hali Globus

Gala TFL 19 „Christmas Time” 21 grudnia w hali Globus 0 0

MMA 21 grudnia w lubelskiej hali Globus odbędzie się gala TFL 19 „Christmas Time”. W klatce pojawią się m.in. Hubert „Maupa” Szymajda

Duże emocje na komisji rady gminy w sprawie nowego stadionu w Gołębiu
galeria

Duże emocje na komisji rady gminy w sprawie nowego stadionu w Gołębiu 8 13

Dzię-ku-jemy! - skandowali kibice Hetmana Gołąb, którzy z uśmiechami na twarzach opuszczali wtorkowe posiedzenie komisji budżetowej w Urzędzie Gminy Puławy. Radni po długiej, emocjonującej dyskusji, wbrew sugestiom urzędników, zagłosowali za dofinansowaniem stadionu.

Faktury za szkolenia, które nie miały miejsca. Chodzi o 200 tysięcy złotych

Faktury za szkolenia, które nie miały miejsca. Chodzi o 200 tysięcy złotych 1 0

Trzy osoby związane z projektem szkoleniowym realizowanym przez Lubelski Park Naukowo-Technologiczny zatrzymali funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Sprawę dotyczącą wyłudzenia co najmniej 200 tys. zł zajmie się Prokuratura Okręgowa w Zamościu

No go area. Wikipedia ostrzega: Lubelskie to miejsce niebezpieczne dla osób LGBT

No go area. Wikipedia ostrzega: Lubelskie to miejsce niebezpieczne dla osób LGBT 388 53

Według angielskiej wersji portalu Wikipedia, w Polsce istnieją tzw. no-go-area, czyli obszary, gdzie określonym grupom osób grozi poważne niebezpieczeństwo. Według encyklopedii internetowej strefa ta obejmuje również województwo lubelskie, a zagrożone miałyby być osoby LGBT.

Happysad wystąpi w klubie Graffiti w Lublinie
15 listopada 2019, 18:00

Happysad wystąpi w klubie Graffiti w Lublinie 0 0

W ramach trasy koncertowej "18+ Tour" już 15 listopada do Lublina przyjedzie jeden z najpopularniejszych współczesnych zespołów rockowych w kraj - Happysad. Formacja wystąpi w piątek o godz. 18 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13).

Alpaca Alfachem – Espo Pszczółka II 50:40, wyniki drugiej kolejki rozgrywek LNBA

Alpaca Alfachem – Espo Pszczółka II 50:40, wyniki drugiej kolejki rozgrywek LNBA 0 0

Espo Pszczółka II z kolejną porażką. Tym razem lepsza od beniaminka okazała się Alpaca Alfachem

19-letni kierowca jechał bardzo dziwnie przez centrum Lublina. Operator monitoringu miał nosa [wideo]
film

19-letni kierowca jechał bardzo dziwnie przez centrum Lublina. Operator monitoringu miał nosa [wideo] 16 0

Dwa promile alkoholu miał 19-letni kierowca mazdy. Jazdę mieszkańca Lublina nagrały kamery miejskiego monitoringu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!