Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
1. Ubieraj się efektownie a nie efekciarsko, podkreśl walory kobiecości poprzez ładną sukienkę wieczorową, miej swój styl i szyk, byś sama czuła to, że możesz się podobać swojemu wybrankowi, kolorystyka i wzory sukienki powinny być dopasowane do urody, a nie kontrastować zbytnio, absolutnie należy unikać kolorów  rażących jak wściekle różowy czy wściekle żółty, rzeczy w panterkę to symbol kiczu i obciachu - wywalić, eksponowanie dużego dekoltu zaś jest wulgarne, mini spódniczki to tandeta, ogólnie należy pozbyć się takich rzeczy, które nie mają zbyt wiele wspólnego z kobiecością, płeć piękna z nazwy ma być faktycznie piękna - to jest pozytywna moc, pozytywne wyzwolenie kobiecości ale należy być ostrożną, by nie popaść w narcyzm i samouwielbienie, próżność. 2. Makijaż efektowny a nie efekciarski - nie sztuką jest nawalić tapety na twarz i oczy, na ogół te dziewczyny/kobiety tak robią, które mają kompleksy lub chcą ukryć w ten sposób jakieś skazy czy oszukać wizerunek poprzez takowe zamaskowanie, makijaż powinien być subtelny a nie nachalny, lekko zmysłowy. 3. Nie sam wygląd się liczy - pamiętaj o zasadach kultury osobistej, znaj te trzy słowa jak: proszę, przepraszam, dziękuję, pamiętaj też abyś nie była nudna, dobrze jest mieć jakąś minimalną wiedzę w obszarach, które mogą interesować twojego wybranka a czasem nawet większą, byś mogła go pozytywnie zaskoczyć, pamiętaj, że nawet bycie najpiękniejszą istotą stąpającą po tej ziemi może być nudne dla mężczyzny, jeżeli zobaczy on, że tylko z wierzchu jesteś śliczna a swoją osobą próżna i pusta. 4. Nie bądź zbyt gadatliwa ani nie bądź milczącą mumią - unikaj zatem tych skrajności, miej trochę luzu i dystansu, humoru, mów tyle ile potrzeba, paplanie byleby tylko paplać jest męczące i z czasem irytuje mężczyznę, mowa jest srebrem ale bez przesady, mówi się też że milczenie jest złotem ale jeśli zbyt bardzo jesteś wycofana z rozmowy, a partner wykazuje otwartość to może go to zniechęcić do dalszego uzewnętrzniania się ze swoimi poglądami i emocjami do ciebie - dobrze by dialog był w miarę wyrównany. 5. Potrafienie przygotować dobrego posiłku/obiadu to sztuka i jest to mega kobiece i bardzo podoba się mężczyznom, jeśli więc lubisz przyrządzać posiłki i robisz to chętnie to wiedz, że jest to bardzo doceniane przez mężczyznę. 6. Jeśli masz pozytywny stosunek do dzieci i myślisz o nich, chciałabyś założyć rodzinę to także podobasz się niejednemu mężczyźnie, płeć męska chce dostrzegać oprócz walorów fizycznych i osobowościowych( czy jesteś m.in osobą ciepłą, optymistyczną, dobrą, pomocą) i tego co potrafisz zrobić w domu( jak zaradna jesteś w kwestii obowiązkowości, nie robisz łaski z tytułu, że trzeba czasem posprzątać, zrobić obiad, uprać czy uprasować) - a więc czy jesteś odpowiednią kandydatką na troskliwą żonę - także to czy nadajesz się na bycie odpowiedzialną matką( ojciec nie zastąpi matki, małym dzieckiem zajmuje się przede wszystkim matka, gdy dziecko podrośnie to wychowywaniem zajmują się wspólnie). Owszem mężczyznom mogą się podobać kobiety przedsiębiorcze, ambitne, jakby niezależne i samowystarczalne ale nie będą w nich widzieć materiału ani na żonę ani na matkę, taka znajomość jest krótkotrwała, jeśli zatem bardziej zależy ci na karierze i samorealizacji to niestety często bywa tak, że partnera na stałe mieć nie będziesz. 7. W sprawach intymnych lepiej się zdecydowanie powstrzymać - budowanie relacji z drugą połówką to sztuka, najpierw należy zbudować przyjaźń i zaufanie, potem rozwinąć miłość, przytulanie się, trzymanie za ręce, całowanie - to wszystko jest ok, natomiast jeżeli budowanie uczucia i relacji sprowadzimy tylko do chodzenia do łóżka i różnych uciech cielesnych to z takiego związku nic nie będzie, cała magia pryśnie, kiedy wszystko przed sobą się odkryje i to przedwcześnie, czysta miłość jest pięknym uczuciem, delektowaniem się czymś dobrym natomiast miłość sprowadzona jedynie do seksu, aktywności łóżkowych jest jak zjedzenie hamburgera, szybka konsumpcja, byleby zaspokoić głód( w tym wypadku pożądanie), szanuj się, nie bądź karmnikiem dla ptaka.
 Kolejny wysryw gębosraja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szanuj się, nie bądź karmnikiem dla ptaka
Dziękujemy za kolejny bełkotliwy referat, stek bzdur i majaczeń....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale uzasadnić dlaczego według ciebie to "bełkotliwy referat" "stek bzdur i majaczeń" to już nie będziesz potrafił, co w ciebie wstąpiło to nie wiem
 
Na głupie pytania - głupia odpowiedż: gdyż, dlatego, że, ponieważ, iż....Dziękujemy za kolejny bełkotliwy referat, stek bzdur i majaczeń....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poznasz głupiego po wypowiedziach jego, zacytowany fragment idealnie do tego stwierdzenia pasuje, nie wiem, gdzie były głupie pytania z mojej strony
Na głupie pytania - głupia odpowiedż: gdyż, dlatego, że, ponieważ, iż....Dziękujemy za kolejny bełkotliwy referat, stek bzdur i majaczeń....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ Zgredek Edek: "Dziękujemy za kolejny bełkotliwy referat, stek bzdur i majaczeń...." - jakim cudem Zgredku Edku nabyłeś tyle kultury osobistej by użyć słowa "dziękujemy"? pozytywna zmiana, to u ciebie niebywałe, to istna rzadkość, już myślałem, że dalej napiszesz wzorem _XD_, że  "Kolejny wysryw gębosraja." a tu tylko tak delikatnie, subtelnie że "bełkotliwy referat", "stek bzdur i majaczeń", co w ciebie wstąpiło to nie wiem, już nie będzie wklejek-rymowanek? a może niepotrzebnie pytam bo wywołam jeszcze wilka z lasu i się zacznie. Ale uzasadnić dlaczego według ciebie to "bełkotliwy referat" "stek bzdur i majaczeń" to już nie będziesz potrafił, ale zresztą nie musisz, bo i tak wiem czego się spodziewać - będzie zaraz rymowanka pełna "przyjemności", "mowy miłości" pod moim adresem
 Kolejny wysryw gębosraja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ Zgredek Edek: "Na głupie pytania - głupia odpowiedż: gdyż, dlatego, że, ponieważ, iż...." -jak to mówią poznasz głupiego po wypowiedziach jego, zacytowany fragment idealnie do tego stwierdzenia pasuje, nie wiem, gdzie były głupie pytania z mojej strony, ale wiem, że głupia odpowiedź za to jest( co mnie zresztą nie dziwi, bo po takiej osobie jak Zgredek Edek mogłem się tego spodziewać, i się nie myliłem). "Dziękujemy za kolejny bełkotliwy referat, stek bzdur i majaczeń...." - a więc teraz taka śpiewka, obrażanie, hejt, wyzwiska i różne "przyjemne" "mowy miłości" się skończyły w repertuarze, w końcu Zgredek Edek poszedł po rozum do głowy i sam stwierdził, że te durne, obraźliwe wklejki-rymowanki i teksty o wodoleju były idiotyczne, dobra zmiana i do tego forma grzecznościowa "dziękujemy". Robi Zgredek Edek postępy albo ktoś go nieco naprostował i przywołał do porządku( choć z tym jeszcze różnie może być, lepiej bym nie chwalił dnia przed zachodem słońca).
 Kolejny wysryw gębosraja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ _XD_: Ale Zgredek Edek już kulturalnie podziękował za siebie, ciebie i być może użytkownika ___K___, naprawdę wystarczy.
 Kolejny wysryw gębosraja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...