Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dzienniku Drogi. Słynny, a znany - to jednak robi różnicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to towarzystwo Konserwatorów nie można wsadzić do Białego Domu po b. PZPR. Tam jest Ich miejsce a tu powołac nowych przyjaznych miastu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jednak wolę mieszkać w mieście gdzie pilnuje się porządku architektonicznego, dba o zabytki, a nie na wsi gdzie w każdym wolnym miejscu kto chce to buduje pawilonik albo blaszany sklepik. A że Kępa chce zrobić biznes to mnie mało interesuje, nie jest jedynym mieszkańcem i musi się liczyć z innymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czubek napisał:
Ja jednak wolę mieszkać w mieście gdzie pilnuje się porządku architektonicznego, dba o zabytki, a nie na wsi gdzie w każdym wolnym miejscu kto chce to buduje pawilonik albo blaszany sklepik. A że Kępa chce zrobić biznes to mnie mało interesuje, nie jest jedynym mieszkańcem i musi się liczyć z innymi.
Ja też zgadzam się, że warto mieszkać w mieście o porządku architektonicznym. A czy zezwolenie na garkuchnię w centrum miasta to ten Twój wymarzony porządek. Co było powodem powyższego? Firma z USA a mieszkańcowi Lublina to figa a nie pierwsza liga. Od tego jaki będzie ten 4 czy 5 piętrowy pawilonik jest Wydział Architektury. A że Tow. Konserwatorów szuka dla nas Lublinian dziury w całym to wina władz czytaj UW, który toleruje mundrołków od decyzji nie. Był taki Tow. Gromyko mający ksywę Mister niet. Tamten był a w Lublinie jeszcze są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...