Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wiadomo, ile Żuk wydał na kampanię. Wydatki Tułajewa nieznane

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 stycznia 2019 r. o 12:41 Powrót do artykułu
Kto wybrał Żuka ? Ile miasto ma długu? Wie jakiś wyborca ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Dziennik Wschodni to Polska czy niemiecka gazeta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy te sprawozdania są gdzieś w internecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...i bardzo cieszę się z transparentności rozliczenia Pana Żuka. Ludziom przyzwoitym warto jest pomagać. Przy okazji następnych wyborów z radością wykonam wiele prac nieodpłatnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli Żuk wszystko ujawnił a Tułajew nie? Czyżby poseł PiS miał coś do ukrycia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żuk wygrałby nawet bez tych wszystkich billboardów i plakatów - po prostu był zdecydowanie najlepszym kandydatem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi najbardziej szkoda, że Pan Marian Kowalski nie wygrał. On rozwiązałby problem braku miejsc parkingowych w mieście. Każdy skrawek chodnika czy trawnika stałby się parkingiem. A może poszedłby jeszcze dalej i zezwoliłby na jazdę samochodami po chodnikach, żeby zmniejszyć korki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygrać z wychowankiem Michałkiewicza - nieudacznym Tułajewem nie było trudno. Żukowi chodziło też o pociągnięcie listy do RM (stąd wysokie wydatki na kampanię). Wynik jego komitetu jest imponujący. Winni klęski Zjednoczonej Prawicy: Michałkiewicz i Tułajew (dogadani z lubelską PO) nadal są w PIS. Kto ich chroni i dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi najbardziej szkoda, że Pan Marian Kowalski nie wygrał. On rozwiązałby problem braku miejsc parkingowych w mieście. Każdy skrawek chodnika czy trawnika stałby się parkingiem. A może poszedłby jeszcze dalej i zezwoliłby na jazdę samochodami po chodnikach, żeby zmniejszyć korki.
 Nie musiał wygrywać. To właśnie dzieje się w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E tam Tułajew. Żuk wg mnie to ścisła czołówka najlepszych samorządowców w kraju i bez większego problemu pokonałby nawet jakiegoś znanego PISowca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamona wygrywa. A co ze zŻutką deweloperów na plakaty ich kamerdynera, którego liczko z przyklejonym, wytrenowanym POd okiem zawodowego PR-owca uśmieszkiem sPOglądało POgardliwie na POddanych na każdym rogu ulicy Miasta Desperacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tułajew się obraził na cały świat po przegranych wyborach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego nieznane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Nie musiał wygrywać. To właśnie dzieje się w Lublinie." - bo do upilnowania kilkudziesięciu tysięcy samochodów kilka strażników miejskich nie wystarczy. Mandat za zablokowanie chodnika w kwocie 100 złotych to też jest kpina. Mandaty powinny zaczynać się od 500 złotych, to może "chamy" nauczyły by się prawidłowo parkować. A jak nie to trzeba wszystkie chodniki zasłupkowywać, co też jest złem, ale złem koniecznym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby PASOŻYTY I NIEROBY płacili ze swoich to nie byli by tacy choini.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi najbardziej szkoda, że Pan Marian Kowalski nie wygrał. On rozwiązałby problem braku miejsc parkingowych w mieście. Każdy skrawek chodnika czy trawnika stałby się parkingiem. A może poszedłby jeszcze dalej i zezwoliłby na jazdę samochodami po chodnikach, żeby zmniejszyć korki.
 ależ za rządów Żuczka mamy właśnie taką sytuację - chodniki służą do parkowania i jeżdzęnia samochodami, piesi mają chodzić po trawnikach albo po ścianach... skoro przez tyle lat nie rozwiązano tego problemu to ja rozumiem że Żuk po prostu wspiera taki sposób wykorzystania miejskiej infrastruktury!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tupolew pewno dostał jakiś samochód do rozwożenia ulotek od bezdomnego i teraz nie wie jak go rozliczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radczyni prawna UM - czyli pracownik zależny od Żuka - wpłaciła 20 tys.? Etyka w czystej postaci... rozumiem, że mamy to uznać za rzecz zupełnie naturalną i oczywistą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a bilboardy deweloperów "użyczone" na czas kampanii? co z nimi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stop żukowej propagandzie na forum Dziennika Wschodniego. Dosyć durnowatych komentarzy i ogłupiania mieszkańców. Chcemy dobrze zarządzanego miasta, które rozwija się w sposób zrównoważony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...