Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wiceminister do prezydenta Lublina: Zamiast nowego dworca, pieniądze przesuńmy na COZL

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 sierpnia 2019 r. o 17:04 Powrót do artykułu
Ten dworzec nigdy nie powstanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaja sobie robicie na cozl - pieniądze daje marszalek woj. Polski B a nawet C . a na dworzec dała jeszcze PO po 500 baniek dla miast metropolitarnych . Swoją drogą brak dworca to wstyd !!!! Brak dobrej opieki zdrowotnej to wielki wstyd !!!! A po za tym dojarka królowa musi odejść !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie oczojebne kolory??? Żądam przywrócenia barw pomarańczowych !!! To nie ma na wyposażenie dla pacjentów, a jest na basen i jacuzi dla pracowników ??? Już widzę Józwa z ferajną jak moczą dupska w basenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile będzie kosztowało utrzymanie basenu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już są roboty dodatkowe i dopłata dla Budimexu. Czyli dorzucenie BLOCK-owi 10 mln byłoby tańsze i szybsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Soboń dawajcie więcej kasy Rydzykowi wy nawet pieniądze przeznaczone na zdrowie jemu oddajecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A sobie przesuńcie z datków dla Rydzyka złamasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***dlugwdziecznosci.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisałem juz pare tygodni temu, że Żuk chce uwalic budowę dworca i celowo to było wszystko z roku na rok przekładane....oczywiscie Żuk sam nie mógłby wyskoczyc z tym, bo by stracił twarz, ale tu z pomocą przybywa kolega ze Świdnika Sobon, dając w ten sposob Zukowi pretekst. Ekipa Zuka nie chce wydawac kasy na transport publiczny w jakiejkolwiek postaci, tylko autostrady i estakady, na tym sie najlepsze interesiki ukŕęca. Teraz poczekają kolejne pare miesiecy i Zuk powie "noo chciałem ten dworzec zbudować, ale sami widzicie, nie ma czasu bla bla" i tyle bedzie z dworca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co w budżecie państwa nie ma kasy , za dużo rozdaliście . Zasuwaj Soboń w podskokach na Nowogrodzką a nie doić samorządy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więc zabiorą pieniądze przeznaczone na rozbudowę PSK 1. Wszystko się zbilansuje. Oj nie masz ty szczęścia Jedynko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten dworzec nigdy nie powstanie.
 Zgadza się. Żuk to prezydent, któremu wychodzą tylko słomiane inwestycje typu pusty stadion, upadające lotnisko i niepotrzebne wiadukty buble, które walą się zanim zostaną oddane do użytku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co w budżecie państwa nie ma kasy , za dużo rozdaliście . Zasuwaj Soboń w podskokach na Nowogrodzką a nie doić samorządy .
 A ile zostało kasy w pustym budżecie Lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może nie rezygnować z dworca, tylko wstrzymać dotacje "biznesmena z Torunia"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inicjatywa sama w sobie szlachetna, ale coś mi mówi, że to gra wyborcza i nic więcej. Wszystkie koszty PiS zrzuca na samorządy, a potem grzeje się w blasku fleszy na otwarciach inwestycji przygotowanych i sfinansowanych przez innych. A że grają zdrowiem ludzi chorych na nowotwory? PiS już dawno zszedł poniżej dna w walce wyborczej, a jego wyborcy i tak niczego nie rozumieją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może zrobić referendum co bardziej jest potrzebne ludziom, zarządzenia odgórne mi się nie podobają. Jestem za porządkiem na dworcu PKS wreszcie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ministerstewo szasta pieniędzmi jak w przypadku Rydzyka to nic dziwnego że NIMA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież pieniądze są w budżecie, ponoć wystarczy tylko nie kraść... Kto ukradł te miliardy nadwyżki co rzekomo zostały odzyskane od mafii VATwskiej ?? A może marszałek zamiast uprawiania tanich lotów i pseudo wpłat na caritas by oddał kasę na onkologię ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorwał sie do stołka ministerialnego to niech wyciągnie pieniądze dla Lublina jak Rydzyk ślubujący Ubostwo jako Redemptorysta. WARA od Dworca TY Pseudo LUBLINIANINIE!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może zrobić referendum co bardziej jest potrzebne ludziom, zarządzenia odgórne mi się nie podobają. Jestem za porządkiem na dworcu PKS wreszcie!!!
 juz bylo jedno referendum ktorego wynik został wyrzucony do kosza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...