Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co ty tu widzisz śliskiego Pisiorku? Jest działka, jest właściciel i jest plan sprzed 15 lat który wskazuje ten teren pod zabudowę. Z czym masz problem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś wam poradzę, dewelocwaniaczki. Zamiast projektować kolejne, coraz wyższe akademiki, posiejcie tam kartofle - będziecie mieli czym wyżywić rodzinę, kiedy w końcu dotrze do waszych pazernych łepetyn, że w Kozim Grodzie nie znajdziecie już żadnych amatorów na wasze mieszkaniopodobne wyroby. Dewelorozwój skończył się w marcu 2020 i już nie wróci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tej pory śmiałem się z tych wszystkich teorii spiskowych dotyczących dewelopera z magicznymi trzema literkami. Ale ten jeden przypadek mnie zaciekawił. Mam na tym osiedlu kilku znajomych i wszyscy podkreślali, że mają niską 4 kondygnacyjną zabudowę, bo lotnisko, bo strefa podejścia itd. Podawali to jako plus, że nie można wybudować więcej niż tyle kondygnacji. To dlaczego trzy literki będą mogły? O co tu chodzi? Swoją drogą ostro idą zmiany planów, pomimo epidemii koronawirusa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz kolegów deweloperów którym nie pozwolono na budowę wyższych bloków? Nie za bardzo rozumiem twój wpis. Druga sprawa, co ma strefa podejścia wspólnego z tym osiedlem skoro pas startowy jest usytuowany tak na oko około kilometra na północ od niego? Sądzisz, że planują postawić 8-piętrowe budynki, żeby zatrzymywały się na nich samoloty? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem sama, co myśleć. Niedawno była mowa o tym, że nasze miasta ma mieszkań nadmiar, a teraz mają powstać nowe. I skoro jest tak, jak tutaj się pisze, czyli że jeden deweloper nie mógł budować, a drugi może, to to nie brzmi za ciekawie. Coś na pewno się za tym kryje. ***s://projektowanie-wnetrz-online.pl/projektowanie-wnetrz-olsztyn/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem sama, co myśleć. Niedawno była mowa o tym, że nasze miasta ma mieszkań nadmiar, a teraz mają powstać nowe. I skoro jest tak, jak tutaj się pisze, czyli że jeden deweloper nie mógł budować, a drugi może, to to nie brzmi za ciekawie. Coś na pewno się za tym kryje. ***s://projektowanie-wnetrz-online.pl/projektowanie-wnetrz-olsztyn/
Gdzie była mowa o nadmiarze mieszkań? Chyba tylko na forach opanowanych przez "dewelokrytykantów", ewentualnie w TVPiS. Czy naprawdę myślisz, że deweloperzy budowaliby kolejne bloki nie wiedząc, że sprzedadzą ten towar? Od dziesiątków lat w Polsce mieszkań brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś wam poradzę, dewelocwaniaczki. Zamiast projektować kolejne, coraz wyższe akademiki, posiejcie tam kartofle - będziecie mieli czym wyżywić rodzinę, kiedy w końcu dotrze do waszych pazernych łepetyn, że w Kozim Grodzie nie znajdziecie już żadnych amatorów na wasze mieszkaniopodobne wyroby. Dewelorozwój skończył się w marcu 2020 i już nie wróci.
 CZŁENIU SKĄD TY SIĘ URWAŁEŚ?! SIEDZI CEBULAK I PROWADZI POD KAŻDYM ARTYKUŁEM JAKĄŚ ŚMIESZNĄ KRUCJATĘ ANTYDEWELOPERSKĄ JAKBY MU KTOŚ ZA TO PŁACIŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz kolegów deweloperów którym nie pozwolono na budowę wyższych bloków? Nie za bardzo rozumiem twój wpis. Druga sprawa, co ma strefa podejścia wspólnego z tym osiedlem skoro pas startowy jest usytuowany tak na oko około kilometra na północ od niego? Sądzisz, że planują postawić 8-piętrowe budynki, żeby zatrzymywały się na nich samoloty? :)
 Nie. Zastanawia mnie jak to w końcu jest z tymi terenami. Czy te 4 kondygnacje faktycznie obowiązują na tym terenie, czy to efekt starego planu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...