Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Więcej osób sprawdzi czy płacimy za parking

Utworzony przez jk, 8 stycznia 2009 r. o 07:15 Powrót do artykułu
Przy Chodźki kilka firm opanowało parking (mimo iż należy on do wszystkich mieszkańców bloku). Namalowali koperty, umieścili tablice informujące, że miejsce należy do ich firmy a niektóre nawet całkowicie zablokowali. Bez zgody wspólnoty umieszczono znaki informujące o zakazie parkowania i chyba dla odstraszenia ewentualnych chętnych do parkowania na tych miejscach, że każda godzina kosztuje tu 20 zł. Po prostu wolna amerykanka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od niedawna jeżdżę samochodem. Niech mnie ktoś oświeci co mam robić by zaparkować na takim w/w miejscu. Kupiłem bilet parkowania (czy są jakieś rodzaje?) i co dalej po kolei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto chce żeby płacić im za parkingi i do tego zatrudnia kontrolerów a czemu nikt sie nie weżmie za kontrolę parkingów które są oznaczone jako darmowe a mimo to stoją tam osoby które pobierają od nas opłatę??? Mam tu na myśli np. parking przy wodopojnej, oznaczony jako darmowy a i tak nie zaparkujesz tam za darmo bo siedzi tam jakiś "cieć" który wyłudza od nas pieniadze!!! takich parkingów jest więcej i czemu tym się nikt nie zajmie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z zatrudniemiem osob niepelnosprawnych,przeciez nie kazda osoba jezdzi na wozku?/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zaprzyjaźnionym z Lublinem Windsor (Ontario-Kanada),w mieście ustawione są parkomaty.Kerowcy WYKUPUJĄ!bilety i uważają,aby nawet o 1 minutę nie przekroczyć czasu parkowania.Jak spod ziemi pojawia się tamtejsza straż miejska i sprawdza bilety parkingowe.Nasza straż miejska dysponuje wieloma samochodami,więc czy straż miejska nie może kontrolować opłat lecz magistrat zatrudnia inspektorów (jakie grupy uposażenia mają ci inspektorzy).Po co w takim razie nasze władze jeździły (i jeżdżą) do miast partnerskich?Czy tylko po to,aby odbyć wycieczkę na koszt podatników i aby odtańczyć na stole kankana?Wstyd mi na nasze władze lubelskie,bo ilekroć jestem w WIndsor,to zawsze się nasłucham ciekawostek o pobycie naszych przedstawicieli ludu.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę Państwa, jacy oszuści? Kto to pisał ten artykuł? Może warto zdefiniować, za co się płaci? Bilety są sprzedawane na określony czas (godzinę), więc klient wynajmuje miejsce parkingowe na ten właśnie czas. Jeśli miejsce jest wynajęte, to co to kogo interesuje kto tam parkuje? Jak ktoś wykorzystuje miejsce na 20min, to czemu ma płacić za całą godzinę i marnować bilet? Niech przez tych Panów pośredników odsprzeda go komuś innemu. Nikt na tym nie traci. Kierowca ma czasem taniej, Miasto dostaje to za co pobiera opłatę, a przy okazji bezrobotni też coś sobie zarobią, zamiast żebrać, czy kraść. Ja tam widzę same korzyści - wole by pieniądze trafiły do tych ludzi (tak, nawet jak mają sobie kupić za nie piwko), niż do socjalistycznych decydentów, którzy jak zwykle wyrzucą je w błoto (bo przecież to nie ich pieniądze, więc się ich nie szanuje, ani nie wydaje logicznie). No chyba, że tutaj chodzi o PODATEK parkingowy. Ale wtedy.. to Miasto jest oszustem, bo pobiera podatek bezpośredni pod przykrywką biletu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kanadol napisał:
Wstyd mi na nasze władze lubelskie,bo ilekroć jestem w WIndsor,to zawsze się nasłucham ciekawostek o pobycie naszych przedstawicieli ludu.......
A właśnie, to że jakiś Pan zenek za te bilety kupi sobie piwko to znaczy, że jest oszustem. A szanowni przedstawiciele miasta, przepijając podatki na zagranicznej imprezie są oczywiście prawi. Ludzie, przecież z tej hipokryzji to tylko boki zrywać..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie kompetencje należy posiadać,aby zostać inspektorem od parkingów?Kiedy odbywał się nabór na te stanowiska i w jaki sposób ogłoszono nabór? Dlaczego taki osobnik jest aż inspektorem?Czyżby był odpowiednikiem oficera policji?Przecież to tylko zwykły kanar (jak np.w mpk)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...