Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Więcej szkół do likwidacji w województwie lubelskim

Utworzony przez kolka, 7 stycznia 2012 r. o 18:03 Powrót do artykułu
Tylko patrzeć kiedy ze szkołami bedzie tak jak ze szpitalami,drogami ...zbudowane zostana za nasze budżetowe pieniądze, będziemy płacić na nie podatki a jeszcze potem będziemy zobowiązani do opłacania nauczycieli-a w przypadku dróg akcyz przy paliwie i różnego rodzaju viniet. Czemu ? a bo nasze pieniądze skonsumuje coraz bardziej pazerna i rozrastajaca sie administracja. Wszechobecna bieda i niepewność jutra powoduje pogłębiający się niż demograficzny. Kraj się wyludnia a statystyki tuszuje napływ różnego rodzaju szkodliwych dla naszej suwerenności diaspor.Jeżeli dzisiejszym trendom nie powiemy zdecydowanego STOP to za kilka lat nawet dzisiaj nasze nazwiska nie będą już nasze .Zastąpią je jakimś czipem z numerem ewidencyjnym wszczepionym przymusowo pod skórę. Tak, wtedy dzisiejsi demagodzy z zadowoleniem będą mogli sobie pogratulować sukcesu w dożynaniu polskiej kłoPOtliwej watahy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatni bastion komunizmu musi w końcu zostać pokonany!!! Nauczyciel (nawet 200)to nie święte krowy!!! Wielu ludzi zmieniło swój zawód, więc i nauczyciel może!!! Jeśli dzieci w wielu krajach pokonują kilometry, aby dotrzeć do szkoły, to może i nasze to potrafią? I mam na myśli kraje cywilizowane!!! 18 godzin pracy w tygodniu, to nawet w Grecji nauczyciel dłużej pracuje!!! Emerytura w wieku 50 lat? To skandal!!! Tego nie ma nigdzie na świecie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak fajnie być nauczycielem to sam nim zostań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
Ostatni bastion komunizmu musi w końcu zostać pokonany!!! Nauczyciel (nawet 200)to nie święte krowy!!! Wielu ludzi zmieniło swój zawód, więc i nauczyciel może!!! Jeśli dzieci w wielu krajach pokonują kilometry, aby dotrzeć do szkoły, to może i nasze to potrafią? I mam na myśli kraje cywilizowane!!! 18 godzin pracy w tygodniu, to nawet w Grecji nauczyciel dłużej pracuje!!! Emerytura w wieku 50 lat? To skandal!!! Tego nie ma nigdzie na świecie!!!
Zakończ prenumeratę Faktu. Wtedy jeszcze coś z Ciebie będzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof napisał:
Zakończ prenumeratę Faktu. Wtedy jeszcze coś z Ciebie będzie...
http://www.genowefatokarska.pl/?s=zakladka&id=3&nazwa=Kontakt#nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
Ostatni bastion komunizmu musi w końcu zostać pokonany!!! Nauczyciel (nawet 200)to nie święte krowy!!! Wielu ludzi zmieniło swój zawód, więc i nauczyciel może!!! Jeśli dzieci w wielu krajach pokonują kilometry, aby dotrzeć do szkoły, to może i nasze to potrafią? I mam na myśli kraje cywilizowane!!! 18 godzin pracy w tygodniu, to nawet w Grecji nauczyciel dłużej pracuje!!! Emerytura w wieku 50 lat? To skandal!!! Tego nie ma nigdzie na świecie!!!
Emerytura w wieku 50 lat została już zniesiona. A 18 godzin pracy - to może powiedzieć tylko ktoś, kto osobiście nie zna żadnego nauczyciela. Pracowałam 3 lata jako nauczycielka jęz. polskiego i 20 godz. tygodniowo spędzałam w klasie na lekcji a kolejne 20 na sprawdzaniu wypracowań, przygotowywaniu lekcji tak żeby były atrakcyjne dla uczniów (są coraz bardziej wymagający) do tego dochodziły sprawdziany, wywiadówki, posiedzenia rady pedagogicznej, szkolenia i wiele innych zajęć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczycielka napisał:
Emerytura w wieku 50 lat została już zniesiona. A 18 godzin pracy - to może powiedzieć tylko ktoś, kto osobiście nie zna żadnego nauczyciela. Pracowałam 3 lata jako nauczycielka jęz. polskiego i 20 godz. tygodniowo spędzałam w klasie na lekcji a kolejne 20 na sprawdzaniu wypracowań, przygotowywaniu lekcji tak żeby były atrakcyjne dla uczniów (są coraz bardziej wymagający) do tego dochodziły sprawdziany, wywiadówki, posiedzenia rady pedagogicznej, szkolenia i wiele innych zajęć.
http://www.genowefatokarska.pl/?s=zakladka&id=3&nazwa=Kontakt#nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...