Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A dowódcy poddani maciarawiczowi podkulili ogonki i okopani czekają na kolejna miesiecznice żeby wystawić warte. Komendanci podlegli blaszczakowi tez o stoleczki sie boja... co za odwaga naszych służb. Az strach pomyśleć co by było jak by trzeba wykazać odwagę w większym wyzwaniu. Szkoda tylko tych szeregowych chłopaków którzy dla uśmiechu dzieci na mrozie cierpliwie wspierali ten narodowy zryw dobroci. Ja ze swojej strony dam w kopercie dla księdza po kolędzie serduszko orkiestry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja protestuję przeciwko wydawaniu publicznych pieniędzy przez TVP Lublin na prywatną hucpę i złodziejstwo Owsika ,niech skacze pajac za pieniądze TVN to mnie nie obchodzi .Durne jednak te matki co pozwalają aby wykorzystywał ich dzieci do nabijania swojej kabzy ,śmieje się z was po kątach i ja też ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mass Fantasy ...jakaś porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O NIE do Guest "Ja protestuję przeciwko wydawaniu publicznych pieniędzy przez TVP Lublin .. itd. ciekawa jestem ile do tych publicznych pieniędzy ty sam osobiście wpłaciłeś, lub czy nigdy twoi bliscy nie korzystali ze sprzętu zakupionego przez WOŚP, rozumiem że nie jesteś matką dzieciaka który korzystał z tego sprzętu - a i wypraszam sobie wyzywania mnie od durnych!!!!! A serduszko ksiądz dostanie swoje tak , że się nie wytracaj ;)>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psy szczekają, kmioty bluzgają a karawana idzie dalej. Niech Orkiestra gra do końca świata i jeden dzzień dłużej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
testrewrwer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam kilka owsików, które wygrzebałem z d.py!! chętnie oddam na licytację!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam kilka owsików, które wygrzebałem z d.py!! chętnie oddam na licytację!
Jesteś wyjątkowo prymitywnym idiotą i pewnie w kościele pierwszy do komunii biegasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miliony Polakow wespra Orkiestre ze zdwojona sila! Normalnosc  i  dobro zwyciezy jad i wscieklosc! Brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do : for free - jesteś padliną jak cię robaki wpieprzają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielgucki pisze, że Owsiak "z realnej kwoty 32 500 zł uzyskanej z licytacji, zrobił 94 000,01 zł, odzyskując dla Złotego Melona należny podatek i obciążając fundację pustą kwotą darowizny". Matka Kurka twierdzi, że podawany rekord każdego roku to "księgowa kreacja". Zdaniem Matki Kurki, "kwoty z tych źródeł [zbiórka z puszek, pieniądze zbierane przez Allegro, wpłaty na konto, wysyłanie sms - przyp. red.] zwyczajnie się nie bilansowały". Cały mechanizm Matka Kurka opisuje na swojej stronie. - (...) warto poświęcić trochę czasu, żeby zobaczyć do czego Jerzemu O. służą słodkie i załzawione twarze dzieci, do czego służą mu wszystkie tandetne chwyty propagandowe, bo tego nawet nie można nazwać marketingiem, czy PR - pisze ostro w swoim wpisie Matka Kurka, sugerując, że akcja WOŚP jest tylko przykrywką.Cuda nad cudami prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
for free to cuchnące ścierwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytajcie ludzie trochę na MatkaKurka na temat Jerzego O. i jego działalności polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zero!!!!!!!! precz z naganiaczami z pod kościołów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wam każe dawać datki na Orkiestrę ? Nie chcecie nie dawajcie. Ja dam i nik i nic mi tego nie zohydzi !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psy szczekają, kmioty bluzgają a karawana idzie dalej. Niech Orkiestra gra do końca świata i jeden dzzień dłużej !
Dobre!!!! Szczekają i bluzgają tylko najwięksi frustraci, dla których hejt to największe życiowe osiągnięcie. Do pięt hejterzy Owsiakowi nie dorastacie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem donatorem Caritasu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Prezes Trybunału Konstytucyjnego prof. Andrzej Rzepliński powiedział, że nie dostrzega w ACTA zagrożeń dla praw i wolności osobistych" (03.02.2012) Gdzie był kod się pytam i nowoczesna z pupilem Geremka swetru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Piotr Wielgucki udowodnił samo istnienie mechanizmu transakcji i umów w trójkącie podmiotów (fundacja WOŚP spółka ,,Złoty Melon” i firma „Mrówka Cała”), a nawet ta wątpliwa dokumentacja księgowa mechanizm ten potwierdzała, ..." Dziękuję - nie wspieram rodzinnego biznesu Owsiaka i przystanku woodstock. Wybieram puszkę i swiece CARITAS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem przekonany, że w tym roku padnie rekord zbiórki na Orkiestrę chwała Orkiestrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...