Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wielki bałagan w Straży Miejskiej w Lublinie

Utworzony przez bobo, 23 marca 2011 r. o 11:10 Powrót do artykułu
okrutny krzak napisał:
Wielkie oburzenie a pokażcie mi inną taką tzw. firmę w której nie ma układów o prywaciarzach nie wspominając. wszyscy walicie na lewo i prawo a jak jest możliwość anonimowo na kogoś nawrzucać to czemu nie. w dupach wam się poprzewracało!!! gdyby nie ta straż to taki h.. by było gdzie zaparkować. a jak nie znacie przepisów to mandaty wam się należą jak psu buda. A jak tacy kozacy jesteście to dlaczego sami nie pracujecie w straży czy policji i pokażecie reszcie społeczeństwa jak to się robi.
Bo nie mamy tam rodziny więc nie mamy szans:( A ty co tak przeżywasz? oni zawsze są tam gdzie są najmniej potrzebni. Na Spokojnej w ogóle ich nie ma bo się boją Urzędasów. Bohatery od mandatów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest gdy jednostką kierują ludzie którzy sami ściągają na testach.Wszyscy o tym wiedza, ale to tolerują.Najpierw zrobić badania psychologiczne kadrze i wykluczyć osoby nie nadające się do dalszej służby.Styropian nie powinien być przepustką do stołków tylko kompetencje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA napisał:
Bo nie mamy tam rodziny więc nie mamy szans:( A ty co tak przeżywasz? oni zawsze są tam gdzie są najmniej potrzebni. Na Spokojnej w ogóle ich nie ma bo się boją Urzędasów. Bohatery od mandatów
ty wieśku nie dostałbyś się tam nawet jakbyś miał rodzinę. ,,bohatery''!! słoma ci chłopie z butów wystaje. a przez takich wiejskich niedzielnych kierowców jak ty jest burdel na ulicach. do MPO spróbuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie spokojnie, przecież chyba nie liczycie na to, że ludziska którzy mandaty od was dostają będą wam kwiatki za to przynosili, jest okazja to się wyżywają tak było i jest od zawsze, że Polacy przy każdej okazji obrzucają błotem każdego co mu wytknie cokolwiek, nie ma kultury w tym narodzie i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
okrutny krzak napisał:
Wielkie oburzenie a pokażcie mi inną taką tzw. firmę w której nie ma układów o prywaciarzach nie wspominając. wszyscy walicie na lewo i prawo a jak jest możliwość anonimowo na kogoś nawrzucać to czemu nie. w dupach wam się poprzewracało!!! gdyby nie ta straż to taki h.. by było gdzie zaparkować. a jak nie znacie przepisów to mandaty wam się należą jak psu buda. A jak tacy kozacy jesteście to dlaczego sami nie pracujecie w straży czy policji i pokażecie reszcie społeczeństwa jak to się robi.
Rożnica jest taka że osoby które zostały nazwane per "prywaciarz" sami założyli firmy i to jest ich własność. Jak, któryś z nich będzie miał fantazje aby jego pies, kot czy zniedołężniała 100 letnia babcia dostały stanowisko w firmie to jego sprawa. W przypadku mienia publicznego lub służby taka sytuacja jest niedopuszczalna. Czyli układy w prywatnych firma są ok i stanowią część kultury organizacyjnej, w przypadku służb i mienia publicznego są patologią i jakbyś się nie napinał tego nie zmienisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
okrutny krzak napisał:
Wielkie oburzenie a pokażcie mi inną taką tzw. firmę w której nie ma układów o prywaciarzach nie wspominając. wszyscy walicie na lewo i prawo a jak jest możliwość anonimowo na kogoś nawrzucać to czemu nie. w dupach wam się poprzewracało!!! gdyby nie ta straż to taki h.. by było gdzie zaparkować. a jak nie znacie przepisów to mandaty wam się należą jak psu buda. A jak tacy kozacy jesteście to dlaczego sami nie pracujecie w straży czy policji i pokażecie reszcie społeczeństwa jak to się robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę, że poniektórzy strażnicy to nawet umieją pisać na służbowym kompie, ciekawe czy kończyli polonistykę. piszą taką piękną polszczyzną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.holubiczko.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
okrutny krzak napisał:
ty wieśku nie dostałbyś się tam nawet jakbyś miał rodzinę. ,,bohatery''!! słoma ci chłopie z butów wystaje. a przez takich wiejskich niedzielnych kierowców jak ty jest burdel na ulicach. do MPO spróbuj
O przepraszam, ja jestem ze wsi i codziennie sporo jeżdzę po tzw. mieście i sobie wypraszam te wyzwiska od wieśniaków. Może i mi "słoma wystaje z butów", ale z Ciebie kolego przebija flustracja biednego mieszczucha z wielkiej płyty. Cóż niekażdy jest inteligentny i potrafi się dorobić pięknego domu na WSI. Pa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
O przepraszam, ja jestem ze wsi i codziennie sporo jeżdzę po tzw. mieście i sobie wypraszam te wyzwiska od wieśniaków. Może i mi "słoma wystaje z butów", ale z Ciebie kolego przebija flustracja biednego mieszczucha z wielkiej płyty. Cóż niekażdy jest inteligentny i potrafi się dorobić pięknego domu na WSI. Pa
bezcenne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ali ben napisał:
widzę, że poniektórzy strażnicy to nawet umieją pisać na służbowym kompie, ciekawe czy kończyli polonistykę. piszą taką piękną polszczyzną.
... a blokady założyć na kompy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...