Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 marca 2011 r.
7:49
Edytuj ten wpis

Wielki bałagan w Straży Miejskiej w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 31 A A
Ani jedna ze zbadanych przez Ratusz kart drogowych przypisanych radiowozom Straży Miejskiej nie była
Ani jedna ze zbadanych przez Ratusz kart drogowych przypisanych radiowozom Straży Miejskiej nie była

Ani jedna ze zbadanych przez Ratusz kart drogowych przypisanych radiowozom Straży Miejskiej nie była wypełniona poprawnie – wynika z materiałów kontroli przeprowadzonej przez Urząd Miasta.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kontrolerzy zbadali dokumenty dotyczące czterech pojazdów. Chodzi o miesięczne karty drogowe – w sumie 48 druków.

Aż 47 kart nie miało podpisów osoby wydającej paliwo, 45 podpisu osoby zlecającej wyjazd. W 44 przypadkach nie było informacji o zużyciu paliwa. Mimo to odpowiedzialna za to osoba zatwierdzała takie dokumenty. Dane z kart drogowych nie zgadzały się z tymi zawartymi w rocznych kartach zużycia paliwa. Z jednego dokumentu wynikało, że dany radiowóz w ciągu jednego miesiąca spalił niecałe 24 litry paliwa, a z innego wynikało, że 100 litrów.

Kontrola sprawdzała też, jak straż współpracuje z policją. Okazało się, że nie było ustalonych metod współdziałania, inicjatorem większości akcji była policja.
Wczoraj ujawniliśmy również ustalenia Ratusza, który badał rekrutację pięciu strażników w marcu ub. r. Okazało się, że kandydatów do służby badał psycholog wynajęty z poradni dla dzieci. Przy wyborze finałowej dziewiątki pominięto wydane przez psychologa opinie mówiące o niektórych osobach, że są agresywne, nieszczere i łatwo wpadają w złość.

Z decyzjami w sprawie przyszłości szefów Straży Miejskiej prezydent Lublina wstrzymuje się do czasu sporządzenia wystąpienia pokontrolnego.

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 15 kwietnia 2011 o 18:26
0
[quote name='ali ben' timestamp='1301426856' post='456370']
widzę, że poniektórzy strażnicy to nawet umieją pisać na służbowym kompie, ciekawe czy kończyli polonistykę. piszą taką piękną polszczyzną.
[/quote]
... a blokady założyć na kompy...
Avatar
VAREA / 13 kwietnia 2011 o 16:21
0
[quote name='Gość' timestamp='1302704340' post='464393']
O przepraszam, ja jestem ze wsi i codziennie sporo jeżdzę po tzw. mieście i sobie wypraszam te wyzwiska od wieśniaków.
Może i mi "słoma wystaje z butów", ale z Ciebie kolego przebija flustracja biednego mieszczucha z wielkiej płyty.
Cóż niekażdy jest inteligentny i potrafi się dorobić pięknego domu na WSI.
Pa
[/quote]


bezcenne
[quote name='Gość' timestamp='1302704340' post='464393']
O przepraszam, ja jestem ze wsi i codziennie sporo jeżdzę po tzw. mieście i sobie wypraszam te wyzwiska od wieśniaków.
Może i mi "słoma wystaje z butów", ale z Ciebie kolego przebija flustracja biednego mieszczucha z wielkiej płyty.
Cóż niekażdy jest inteligentny i potrafi się dorobić pięknego domu na WSI.
Pa
[/quote]


bezcenne rozwiń
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2011 o 16:19
0
[quote name='okrutny krzak' timestamp='1300967252' post='454263']
ty wieśku nie dostałbyś się tam nawet jakbyś miał rodzinę. ,,bohatery''!! słoma ci chłopie z butów wystaje. a przez takich wiejskich niedzielnych kierowców jak ty jest burdel na ulicach. do MPO spróbuj
[/quote]
O przepraszam, ja jestem ze wsi i codziennie sporo jeżdzę po tzw. mieście i sobie wypraszam te wyzwiska od wieśniaków.
Może i mi "słoma wystaje z butów", ale z Ciebie kolego przebija flustracja biednego mieszczucha z wielkiej płyty.
Cóż niekażdy jest inteligentny i potrafi się dorobić pięknego domu na WSI.
Pa
[quote name='okrutny krzak' timestamp='1300967252' post='454263']
ty wieśku nie dostałbyś się tam nawet jakbyś miał rodzinę. ,,bohatery''!! słoma ci chłopie z butów wystaje. a przez takich wiejskich niedzielnych kierowców jak ty jest burdel na ulicach. do MPO spróbuj
[/quote]
O przepraszam, ja jestem ze wsi i codziennie sporo jeżdzę po tzw. mieście i sobie wypraszam te wyzwiska od wieśniaków.
Może i mi "słoma wystaje z butów", ale z Ciebie kolego przebija flustracja bi... rozwiń
Avatar
futrzany / 11 kwietnia 2011 o 17:53
0
www.holubiczko.pl
Avatar
ali ben / 29 marca 2011 o 21:27
0
widzę, że poniektórzy strażnicy to nawet umieją pisać na służbowym kompie, ciekawe czy kończyli polonistykę. piszą taką piękną polszczyzną.
Avatar
Gość / 29 marca 2011 o 21:24
0
[quote name='okrutny krzak' timestamp='1300885937' post='453887']
Wielkie oburzenie a pokażcie mi inną taką tzw. firmę w której nie ma układów o prywaciarzach nie wspominając. wszyscy walicie na lewo i prawo a jak jest możliwość anonimowo na kogoś nawrzucać to czemu nie. w dupach wam się poprzewracało!!! gdyby nie ta straż to taki h.. by było gdzie zaparkować. a jak nie znacie przepisów to mandaty wam się należą jak psu buda. A jak tacy kozacy jesteście to dlaczego sami nie pracujecie w straży czy policji i pokażecie reszcie społeczeństwa jak to się robi.
[/quote]
[quote name='okrutny krzak' timestamp='1300885937' post='453887']
Wielkie oburzenie a pokażcie mi inną taką tzw. firmę w której nie ma układów o prywaciarzach nie wspominając. wszyscy walicie na lewo i prawo a jak jest możliwość anonimowo na kogoś nawrzucać to czemu nie. w dupach wam się poprzewracało!!! gdyby nie ta straż to taki h.. by było gdzie zaparkować. a jak nie znacie przepisów to mandaty wam się należą jak psu buda. A jak tacy kozacy jesteście to dlaczego sami nie pracujecie w straży czy po... rozwiń
Avatar
waldi / 24 marca 2011 o 18:48
0
[quote name='okrutny krzak' timestamp='1300885937' post='453887']
Wielkie oburzenie a pokażcie mi inną taką tzw. firmę w której nie ma układów o prywaciarzach nie wspominając. wszyscy walicie na lewo i prawo a jak jest możliwość anonimowo na kogoś nawrzucać to czemu nie. w dupach wam się poprzewracało!!! gdyby nie ta straż to taki h.. by było gdzie zaparkować. a jak nie znacie przepisów to mandaty wam się należą jak psu buda. A jak tacy kozacy jesteście to dlaczego sami nie pracujecie w straży czy policji i pokażecie reszcie społeczeństwa jak to się robi.
[/quote]
Rożnica jest taka że osoby które zostały nazwane per "prywaciarz" sami założyli firmy i to jest ich własność. Jak, któryś z nich będzie miał fantazje aby jego pies, kot czy zniedołężniała 100 letnia babcia dostały stanowisko w firmie to jego sprawa. W przypadku mienia publicznego lub służby taka sytuacja jest niedopuszczalna. Czyli układy w prywatnych firma są ok i stanowią część kultury organizacyjnej, w przypadku służb i mienia publicznego są patologią i jakbyś się nie napinał tego nie zmienisz.
[quote name='okrutny krzak' timestamp='1300885937' post='453887']
Wielkie oburzenie a pokażcie mi inną taką tzw. firmę w której nie ma układów o prywaciarzach nie wspominając. wszyscy walicie na lewo i prawo a jak jest możliwość anonimowo na kogoś nawrzucać to czemu nie. w dupach wam się poprzewracało!!! gdyby nie ta straż to taki h.. by było gdzie zaparkować. a jak nie znacie przepisów to mandaty wam się należą jak psu buda. A jak tacy kozacy jesteście to dlaczego sami nie pracujecie w straży czy po... rozwiń
Avatar
adamek / 24 marca 2011 o 13:52
0
Panowie spokojnie, przecież chyba nie liczycie na to, że ludziska którzy mandaty od was dostają będą wam kwiatki za to przynosili, jest okazja to się wyżywają tak było i jest od zawsze, że Polacy przy każdej okazji obrzucają błotem każdego co mu wytknie cokolwiek, nie ma kultury w tym narodzie i tyle.
Avatar
okrutny krzak / 24 marca 2011 o 12:47
0
[quote name='JA' timestamp='1300963643' post='454236']
Bo nie mamy tam rodziny więc nie mamy szans:( A ty co tak przeżywasz? oni zawsze są tam gdzie są najmniej potrzebni. Na Spokojnej w ogóle ich nie ma bo się boją Urzędasów. Bohatery od mandatów
[/quote]
ty wieśku nie dostałbyś się tam nawet jakbyś miał rodzinę. ,,bohatery''!! słoma ci chłopie z butów wystaje. a przez takich wiejskich niedzielnych kierowców jak ty jest burdel na ulicach. do MPO spróbuj
Avatar
Waldek / 24 marca 2011 o 12:31
0
Tak to jest gdy jednostką kierują ludzie którzy sami ściągają na testach.Wszyscy o tym wiedza, ale to tolerują.Najpierw zrobić badania psychologiczne kadrze i wykluczyć osoby nie nadające się do dalszej służby.Styropian nie powinien być przepustką do stołków tylko kompetencje.
Avatar
Gość / 15 kwietnia 2011 o 18:26
0
[quote name='ali ben' timestamp='1301426856' post='456370']
widzę, że poniektórzy strażnicy to nawet umieją pisać na służbowym kompie, ciekawe czy kończyli polonistykę. piszą taką piękną polszczyzną.
[/quote]
... a blokady założyć na kompy...
Avatar
VAREA / 13 kwietnia 2011 o 16:21
0
[quote name='Gość' timestamp='1302704340' post='464393']
O przepraszam, ja jestem ze wsi i codziennie sporo jeżdzę po tzw. mieście i sobie wypraszam te wyzwiska od wieśniaków.
Może i mi "słoma wystaje z butów", ale z Ciebie kolego przebija flustracja biednego mieszczucha z wielkiej płyty.
Cóż niekażdy jest inteligentny i potrafi się dorobić pięknego domu na WSI.
Pa
[/quote]


bezcenne
[quote name='Gość' timestamp='1302704340' post='464393']
O przepraszam, ja jestem ze wsi i codziennie sporo jeżdzę po tzw. mieście i sobie wypraszam te wyzwiska od wieśniaków.
Może i mi "słoma wystaje z butów", ale z Ciebie kolego przebija flustracja biednego mieszczucha z wielkiej płyty.
Cóż niekażdy jest inteligentny i potrafi się dorobić pięknego domu na WSI.
Pa
[/quote]


bezcenne rozwiń
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2011 o 16:19
0
[quote name='okrutny krzak' timestamp='1300967252' post='454263']
ty wieśku nie dostałbyś się tam nawet jakbyś miał rodzinę. ,,bohatery''!! słoma ci chłopie z butów wystaje. a przez takich wiejskich niedzielnych kierowców jak ty jest burdel na ulicach. do MPO spróbuj
[/quote]
O przepraszam, ja jestem ze wsi i codziennie sporo jeżdzę po tzw. mieście i sobie wypraszam te wyzwiska od wieśniaków.
Może i mi "słoma wystaje z butów", ale z Ciebie kolego przebija flustracja biednego mieszczucha z wielkiej płyty.
Cóż niekażdy jest inteligentny i potrafi się dorobić pięknego domu na WSI.
Pa
[quote name='okrutny krzak' timestamp='1300967252' post='454263']
ty wieśku nie dostałbyś się tam nawet jakbyś miał rodzinę. ,,bohatery''!! słoma ci chłopie z butów wystaje. a przez takich wiejskich niedzielnych kierowców jak ty jest burdel na ulicach. do MPO spróbuj
[/quote]
O przepraszam, ja jestem ze wsi i codziennie sporo jeżdzę po tzw. mieście i sobie wypraszam te wyzwiska od wieśniaków.
Może i mi "słoma wystaje z butów", ale z Ciebie kolego przebija flustracja bi... rozwiń
Avatar
futrzany / 11 kwietnia 2011 o 17:53
0
www.holubiczko.pl
Avatar
ali ben / 29 marca 2011 o 21:27
0
widzę, że poniektórzy strażnicy to nawet umieją pisać na służbowym kompie, ciekawe czy kończyli polonistykę. piszą taką piękną polszczyzną.
Avatar
Gość / 29 marca 2011 o 21:24
0
[quote name='okrutny krzak' timestamp='1300885937' post='453887']
Wielkie oburzenie a pokażcie mi inną taką tzw. firmę w której nie ma układów o prywaciarzach nie wspominając. wszyscy walicie na lewo i prawo a jak jest możliwość anonimowo na kogoś nawrzucać to czemu nie. w dupach wam się poprzewracało!!! gdyby nie ta straż to taki h.. by było gdzie zaparkować. a jak nie znacie przepisów to mandaty wam się należą jak psu buda. A jak tacy kozacy jesteście to dlaczego sami nie pracujecie w straży czy policji i pokażecie reszcie społeczeństwa jak to się robi.
[/quote]
[quote name='okrutny krzak' timestamp='1300885937' post='453887']
Wielkie oburzenie a pokażcie mi inną taką tzw. firmę w której nie ma układów o prywaciarzach nie wspominając. wszyscy walicie na lewo i prawo a jak jest możliwość anonimowo na kogoś nawrzucać to czemu nie. w dupach wam się poprzewracało!!! gdyby nie ta straż to taki h.. by było gdzie zaparkować. a jak nie znacie przepisów to mandaty wam się należą jak psu buda. A jak tacy kozacy jesteście to dlaczego sami nie pracujecie w straży czy po... rozwiń
Avatar
waldi / 24 marca 2011 o 18:48
0
[quote name='okrutny krzak' timestamp='1300885937' post='453887']
Wielkie oburzenie a pokażcie mi inną taką tzw. firmę w której nie ma układów o prywaciarzach nie wspominając. wszyscy walicie na lewo i prawo a jak jest możliwość anonimowo na kogoś nawrzucać to czemu nie. w dupach wam się poprzewracało!!! gdyby nie ta straż to taki h.. by było gdzie zaparkować. a jak nie znacie przepisów to mandaty wam się należą jak psu buda. A jak tacy kozacy jesteście to dlaczego sami nie pracujecie w straży czy policji i pokażecie reszcie społeczeństwa jak to się robi.
[/quote]
Rożnica jest taka że osoby które zostały nazwane per "prywaciarz" sami założyli firmy i to jest ich własność. Jak, któryś z nich będzie miał fantazje aby jego pies, kot czy zniedołężniała 100 letnia babcia dostały stanowisko w firmie to jego sprawa. W przypadku mienia publicznego lub służby taka sytuacja jest niedopuszczalna. Czyli układy w prywatnych firma są ok i stanowią część kultury organizacyjnej, w przypadku służb i mienia publicznego są patologią i jakbyś się nie napinał tego nie zmienisz.
[quote name='okrutny krzak' timestamp='1300885937' post='453887']
Wielkie oburzenie a pokażcie mi inną taką tzw. firmę w której nie ma układów o prywaciarzach nie wspominając. wszyscy walicie na lewo i prawo a jak jest możliwość anonimowo na kogoś nawrzucać to czemu nie. w dupach wam się poprzewracało!!! gdyby nie ta straż to taki h.. by było gdzie zaparkować. a jak nie znacie przepisów to mandaty wam się należą jak psu buda. A jak tacy kozacy jesteście to dlaczego sami nie pracujecie w straży czy po... rozwiń
Avatar
adamek / 24 marca 2011 o 13:52
0
Panowie spokojnie, przecież chyba nie liczycie na to, że ludziska którzy mandaty od was dostają będą wam kwiatki za to przynosili, jest okazja to się wyżywają tak było i jest od zawsze, że Polacy przy każdej okazji obrzucają błotem każdego co mu wytknie cokolwiek, nie ma kultury w tym narodzie i tyle.
Avatar
okrutny krzak / 24 marca 2011 o 12:47
0
[quote name='JA' timestamp='1300963643' post='454236']
Bo nie mamy tam rodziny więc nie mamy szans:( A ty co tak przeżywasz? oni zawsze są tam gdzie są najmniej potrzebni. Na Spokojnej w ogóle ich nie ma bo się boją Urzędasów. Bohatery od mandatów
[/quote]
ty wieśku nie dostałbyś się tam nawet jakbyś miał rodzinę. ,,bohatery''!! słoma ci chłopie z butów wystaje. a przez takich wiejskich niedzielnych kierowców jak ty jest burdel na ulicach. do MPO spróbuj
Avatar
Waldek / 24 marca 2011 o 12:31
0
Tak to jest gdy jednostką kierują ludzie którzy sami ściągają na testach.Wszyscy o tym wiedza, ale to tolerują.Najpierw zrobić badania psychologiczne kadrze i wykluczyć osoby nie nadające się do dalszej służby.Styropian nie powinien być przepustką do stołków tylko kompetencje.
Zobacz wszystkie komentarze 31

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Plantacje malin na Ukrainie zniszczą polskie rolnictwo? Ministerstwo wsparło, marszałek już nie patronuje
film

Plantacje malin na Ukrainie zniszczą polskie rolnictwo? Ministerstwo wsparło, marszałek już nie patronuje 0 0

Czy 10 jednohektarowych plantacji ekologicznych malin na Ukrainie zniszczy polskie rolnictwo? Poseł Jarosław Sachajko twierdzi, że tak właśnie się stanie. I wypomina marszałkowi objęcie tej inicjatywy honorowym patronatem.

Biała Podlaska: Parkowanie w tym miejscu będzie płatne

Biała Podlaska: Parkowanie w tym miejscu będzie płatne 0 0

Miasto chce wprowadzić szlabany na nowo powstałym parkingu przy urzędzie miasta.

Budowa szkoły w Kazimierzu Dolnym wraca do prokuratury. "Decyzja o umorzeniu była przedwczesna"
galeria

Budowa szkoły w Kazimierzu Dolnym wraca do prokuratury. "Decyzja o umorzeniu była przedwczesna" 2 0

Prokuratura ponownie zbada sprawę budowy szkoły w Kazimierzu Dolnym. Chodzi o nieprawidłowości przy przetargu oraz zabezpieczeniu pobliskiej skarpy. Pierwsze postępowanie w tej sprawie umorzono.

"Włóczęgi" i "Dwie korony". Projekcje filmów przy Królewskiej 3
20 lipca 2018, 21:00

"Włóczęgi" i "Dwie korony". Projekcje filmów przy Królewskiej 3 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek i sobotę (20-21 lipca, godz. 21) w kinie plenerowym przy ul. Królewskiej 3 odbędą się projekcje filmów Włóczęgi i Dwie korony.

Koniec popularnej kawiarni w centrum Lublina. Przedsiębiorca oskarża wiceprezydenta

Koniec popularnej kawiarni w centrum Lublina. Przedsiębiorca oskarża wiceprezydenta 7 10

Doniesienie do prokuratury składa przedsiębiorca, któremu Centrum Kultury wypowiedziało umowę najmu pomieszczeń na lokal gastronomiczny „Szklarnia”. Sugeruje, że stał za tym zastępca prezydenta. – Nie było takich nacisków – mówi dyrektor CK. I tłumaczy, że przedsiębiorca po prostu naruszył zasady współpracy

Koncert przebojów Anny Jantar w Nałęczowie
20 lipca 2018, 19:00

Koncert przebojów Anny Jantar w Nałęczowie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 19 w Zabytkowych Podziemiach w Nałęczowie (ul. Lipowa 27) odbędzie się wyjątkowy koncert przebojów Anny Jantar z udziałem Anny Kostkiewicz i Fryderyka Pieńkosia.

Biegał nago po ulicy w Lublinie. Chciał udowodnić dziewczynie, że ją kocha

Biegał nago po ulicy w Lublinie. Chciał udowodnić dziewczynie, że ją kocha 105 4

Mężczyzna, który biegał nago po al. Tysiąclecia usłyszał prokuratorskie zarzuty. 32-latek odpowie za posiadanie narkotyków. Biegając bez ubrania po ulicy chciał zaimponować swojej dziewczynie.

Kobieta najechała na inny samochód. 6-letnie dziecko w szpitalu

Kobieta najechała na inny samochód. 6-letnie dziecko w szpitalu 2 0

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku do którego doszło w Dąbrowie. Wśród nich jest 6-letnie dziecko.

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie 2 3

Znów nie udało się rozpocząć procesu byłego policjanta i trzech jego kolegów oskarżonych o wyłudzenia. Panowie nie stawili się w sądzie, a były mundurowy – mimo że ma taki obowiązek – nie melduje się regularnie na komisariacie

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny?

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny? 20 13

Rozszerza się protest służb mundurowych. Do policjantów dołączyli strażnicy graniczni, celnicy, strażacy oraz strażnicy więzienni. – Jest bardzo mało kandydatów do służby i mnóstwo wakatów. Niewielu chce narażać zdrowie i życie za 2 tys. zł – mówi szef związków zawodowych w Straży Granicznej

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie 2 1

Energa Basket Liga Siedemnaście klubów zgłosiło się do udziału w rozgrywkach. Komisja Weryfikacyjna PLK SA dokona wstępnej analizy dokumentacji. Zarząd PLK SA decyzję w sprawie przyznania licencji podejmie najpóźniej do 27 lipca

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy 19 9

23-latek wpadł w ręce policjantów dwa razy w ciągu jednej nocy. Najpierw po pijanemu szarżował samochodem po cudzym polu, a potem doprowadził do zderzenia z innym autem i pchał je przez ok. 200 metrów.

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują?

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują? 9 13

120 milionów złotych na modernizację i budowę ponad 200 kilometrów dróg trafiło do wszystkich powiatów z województwa lubelskiego. Całkowita wartość inwestycji realizowanych w ramach tzw. megaprojektu drogowego wyniesie ok. 210 mln zł

Dzień z Harrym Potterem w MBP
27 lipca 2018, 11:00

Dzień z Harrym Potterem w MBP 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 11 w Filii nr 26 MBP im. H. Łopacińskiego w Lublinie (ul. Leonarda 18) odbędzie się Dzień z Harrym Potterem. To gratka dla wszystkich miłośników prozy J.K. Rowling.

Graffiti psuje krajobraz? Rada Kultury Przestrzeni chce by je zamalować i posadzić bluszcz

Graffiti psuje krajobraz? Rada Kultury Przestrzeni chce by je zamalować i posadzić bluszcz 46 51

Zamalowania graffiti na murach wzdłuż al. Solidarności koło skansenu i ogrodu botanicznego domaga się Rada Kultury Przestrzeni. Zamiast malowideł z zeszłorocznej imprezy Meeting of Styles wolałaby tu zieloną ścianę z bluszczu. Ratusz zapowiada jednak, że w sierpniu… powstanie tu nowe graffiti

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!