Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Miasto wsadziło właścicielom na pół wieku lokatorów, Ci nie płacili więc z czego właściciele mogli robić remonty. Tylko głupi może podejmować takie decyzje jak karanie właścicieli. Kto każe lokatorom mieszkać w zrujnowanym przez Nich budynku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja się zastanawiam co bedzie z moim blokiem za jakies 150 lat???? Czy też będzie do zburzenia i czy spółdzielnia postawi w tym miejscu nowy?? Skoro to mieszkania własnościowe to pewnie nie:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najłatwiej powiedzieć jak Inspektor Nadzoru Budowlanego Lublina "Nie ma żadnych tłumaczeń" A gdzie miał wziąć lokatorów właściciel kamienicy? Liczyłem, że komisja Przyjazne Państwo pod wodzą posła Palikota wyprostuje wiele przepisów, a tu nic, a inspektorzy powiatowi będą, jak do tej pory szarzogęsili się. Według mnie jest to mafia budowlana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...