Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ooo, widzę że niepoprawne politycznie komentarze już niewidoczne... grunt to bobrze zarządzać propagandą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro Redakcja tępi konstytucyjną wolność wypowiedzi, to niech dojdzie do oficjalnej zmiany nazwy na "Dziennik Ukraiński" oraz na publikowanie tekstów tylko po ukraińsku. Kiedy zaczniecie prześladować ludzi za przypominanie o banderowkim bestialstwie? Co złego jest w przypominaniu o tym, że aktualny Prezydent Ukrainy (pan Zełeński) występował ze swym zespołem satyrycznym w Grecji krótko po utracie Krymu przez Ukrainę oraz podczas wojny o Donbas? Satyrycy ukraińscy sami to opublicznili: Вечерний Квартал от 24, 31 мая 2014 | Квартал 95 в Греции: ***s://m.youtube.com/watch?v=x2wFm4tiQQU ***s://youtu.be/WN04bx0f2zU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby jakiś (pro)ukraiński cenzor usunął mój kolejny wpis, to informuję o tym, że jestem gotów użyć dowodów na drodze prawnej. Zamiast cenzurować i tumanić Polaków, lepiej jedźcie bronić swej Ukrainy - na Ukrainie, a nie w występującym poza nią kabarecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...