Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyjechać, zarobić. I wrócić

Utworzony przez Gano, 17 stycznia 2008 r. o 08:33 Powrót do artykułu
A gdzie abolicja podatkowa obiecywana przez pana Tuska przed wyborami? Bez tego powracjaący mogą sie spodziewać że urzędy skarbowe będą chciały od powracający Polaków wyrównania w podatkach. Wyskośc tego wyrównania to ok 10000 za każdy rok. Może się okazać że ta cała tułaczka za granicę nie miała za bardzo sensu. Już teraz coraz mniej się to oplaca z powodu bardzo niskiego kursu funta. Tusk rób coś w końcu do cholery a nie tylko się uśmiechasz w TV.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne to poszukiwanie w naszym kraju pracownikow. Jestesmy z zona mlodymi ludzmi, zloylismy okolo 30 CV do roznych sklepikow prywatnych i nikt sie nie odezwal do nas a na swoich szybach wystawowych wywiesili zachete do skladania cv - niby poszukiwali pracownikow. Druga sprawa jest okres probny bez umowy :/ w koncu zatrudnilem sie w duzym hipermarkecie, tam od razu dostalem umowe. Pozatym nie mam zaufania do malych firm - pracowalem w 3 i ciagle mieli olbrzymie problemy z wyplacaniem mojej pensij. W sumie zostalem niezle okradziony przez naszych polskich pracodawcow, zlodziei. Nie wyplacili mi moich zarobkow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 51 lat i 29 lat pracy w jednym przedsiębiorstwie państwowym na stanowisku kierowniczym, zarabiając 1100 zł. miesięcznie. Oprócz tego od 15 lat regularnie dorabiam w kilku ośrodkach badania opinii społecznej jako ankieter. Przez te lata dorobiłem się tylko domu (zbudowany w dawnych dobrych czasach) i starego samochodu. Moja córka, która w tej chwilii pisze pracę magisterską, przez kilka wakacyjnych wyjazdów i jeden roczny (urlop dziekański),kupiła znacznie lepszy samochód, laptop i inne sprzęty, pomogła w remoncie domu i zarobiła wspólnie z chłopakiem na wesele (150 osó. Obecnie w Anglii pracuje żięć i od 2 tygodni syn. Pracują w piekarnii na nocnych zmianach 6 dni w tygodniu po 9 godzin. Żięć pracując już rok zarabia 7 funtów za godzinę, syn ma jutro pierwszą wypłatę.Obaj zaczynając pracę po pierwszym dniu dostali po 100 funtów na zagospodarowanie. Córka po zaliczeniu semestru za 2 tygodnie też wyjeżdża. Ma zapewnioną pracę 4 dni w tygodniu, i zamierza tam dokończyć pracę magisterską. Syn po zakończeniu nauki w technikum informatycznym szukał pracy w Polsce, ale proponowane mu 700 zł. miesięcznie w sklepie komputerowym nie satysfakcjonowały go, i postanowił wyjechać. Te pieniądze zarobi tam w tydzień. Znając więc nieco realia życia tu i tam (byłem tam tydzień) zachęcam ludzi młodych do wyjazdów. Nie bójcie się.Tam jest inny świat. Ludzie żyją tam spokojnie, powoli i bezstresowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyle młodych osób z dyplomem wyższej uczelni wyjechało za granicę a oni potrzebują mechaników i budowlańców, to jest polska właśnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...