Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
alarm, dyskryminua rowerzystów... może już teraz dogadac się z ruchem pedałów, w jedności siła a i nazwa adekwatna, potem jeszcze z żydami bo na nich tez los okrutnie się uwziął... w ogole to myślę że wszystko to wina PiSu i księży, a już najbardziej to chyba Jarosława Kaczyńskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@qwe - idź się leczyć człowieku, bo po takim czymś naprawdę chyba z tobą jest fatalnie :| Chamstwo praktycznie na każdym kroku.
Ostatnio edytowany 12 maja 2013 r. o 13:53
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, @qwe, idź trolluj gdzie indziej. Strasznie przykro, że takie rzeczy mają miejsce. Mam nadzieję, że osoby poszkodowane szybko wrócą do zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś wie co to za ekipa była ? chyba ze Świdnika .. bo poznaje jedna osobę na foto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@qwe - d*** musi cię mocno boleć, skoro masz jakiś uraz do pedałów, a i rowerzyści ci zaszli za skórę. Może po prostu solidaryzujesz się z ludźmi niezrównoważonymi psychicznie, jak ta kobieta, która wjechała w stojących na pętli rowerzystów. Z takim podejściem dużo w życiu osiągniesz. Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wjechała w euroentuzjastów Powinna zostać uniewinniona a ten ciemnogród UE to ....... Euroentuzjaści, śmiać się zachciewa jak słyszę o takich bara.....ach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rowerzyści stali w miejscu dozwolonym dla postoju? Na scieżce rowerowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
angela merke....l napisał:
Wjechała w euroentuzjastów Powinna zostać uniewinniona a ten ciemnogród UE to ....... Euroentuzjaści, śmiać się zachciewa jak słyszę o takich bara.....ach. [/quote] Płakać się chcę od takich ludzi szanujących tylko i wyłącznie swój czubek nosa i swoje zdanie. Najlepiej w ogóle cofnąć się i wrócić do życia w jaskini. [quote name='sas' timestamp='1368365460' post='769076'] Rowerzyści stali w miejscu dozwolonym dla postoju? Na scieżce rowerowej?
Stali pewnie na samym środku drogi tak, że nie dało się ich ominąć. To chciałeś usłyszeć? Proszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sas napisał:
Rowerzyści stali w miejscu dozwolonym dla postoju? Na scieżce rowerowej?
To znaczy, że można rozjechać? Ogarnij się człowieku!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja nie zabezpieczała tej imprezy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
Policja nie zabezpieczała tej imprezy ?
http://rowerowylublin.org/index.php?option=com_content&task=view&id=268&Itemid=60 http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=6968
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tępi rowerzyści - aluzji nie rozumiecie? ja sam jeżdziłem keidyś ulicami ale nikt na mnei nie narzekał, jak zmienialem pasy to szybko, zdecydowanie i bez czajenia sie, bez zbędnych ruchów, bez przeszkadzania, bez wymuszania, bez wpychania się, z pomyślunkiem - że np. ktoś mnei nie widzi, że ktoś może nie wyhamować - to się fachowo nazywa zasada ograniczonego zaufania - coś czego większość imbecyli dzisiaj na rowerach nie rozumie, jak ma rozumieć skoro jezdzi na dowód osobisty bez znajomosci przepisów albo jest święcie przekonana o tym ze skoro jest pełnoprawnym uczestnikiem ruchu to jej sie należy - BŁĄD! Trzeba myśleć o sobie, o własnym zdrowiu, skoro np. widze barana który mnei albo nie widzi albo na mnei wymusza peirwszeństwo to nie pcham się na siłę tylko go puszczam, a jedz wpizdu - za jaką cenę mam mu pokazywać że ja jestem w prawie, za połamane ręce nogi i utratę zdrowia?? Myśleć trzeba! Większość rowerzystów ma neistety jedynei postawę roszczeniową a zero instynktu samozachowawczego. QWE dobrze gada, tylko co niktórzy nei zrozumieli aluzji. NIe róbcie z siebie jedynie ofiar, trzeba też umieć dostrzec własne błędy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
Policja nie zabezpieczała tej imprezy ?
Nie ma obowiązku zabezpieczania przez policję takiej imprezy. Była prowadzona zgodnie z przepisami o ruchu drogowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były rowerzysta napisał:
tępi rowerzyści - aluzji nie rozumiecie? ja sam jeżdziłem keidyś ulicami ale nikt na mnei nie narzekał, jak zmienialem pasy to szybko, zdecydowanie i bez czajenia sie, bez zbędnych ruchów, bez przeszkadzania, bez wymuszania, bez wpychania się, z pomyślunkiem - że np. ktoś mnei nie widzi, że ktoś może nie wyhamować - to się fachowo nazywa zasada ograniczonego zaufania - coś czego większość imbecyli dzisiaj na rowerach nie rozumie, jak ma rozumieć skoro jezdzi na dowód osobisty bez znajomosci przepisów albo jest święcie przekonana o tym ze skoro jest pełnoprawnym uczestnikiem ruchu to jej sie należy - BŁĄD! Trzeba myśleć o sobie, o własnym zdrowiu, skoro np. widze barana który mnei albo nie widzi albo na mnei wymusza peirwszeństwo to nie pcham się na siłę tylko go puszczam, a jedz wpizdu - za jaką cenę mam mu pokazywać że ja jestem w prawie, za połamane ręce nogi i utratę zdrowia?? Myśleć trzeba! Większość rowerzystów ma neistety jedynei postawę roszczeniową a zero instynktu samozachowawczego. QWE dobrze gada, tylko co niktórzy nei zrozumieli aluzji. NIe róbcie z siebie jedynie ofiar, trzeba też umieć dostrzec własne błędy
I co lepiej się poczułeś? Dałeś wyraz swojej arogancji i bezsilnej złości. Ja jeżdże na rowerze i 10 tyś km w roku. Po miescie praktycznie tylko rowerem. Więcej od niejednego kierowcy, który w niedzielę wyciągnie samochodzik. Jeżeli mówimy o bezmyślności to przede wszystkim dotyczy to kierowców. Statystyki są nieubłagana. Taka liczba wypadków, zabitych i rannych jak u nas to chyba tylko w krajach trzeciego świata, jeżeli jeszcze taki jest. Trzeba mysleć do przodu. Tak aby dla każdego było miejsce, a nie wymyslać od tępaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były rowerzysta napisał:
tępi rowerzyści - aluzji nie rozumiecie? ja sam jeżdziłem keidyś ulicami ale nikt na mnei nie narzekał, jak zmienialem pasy to szybko, zdecydowanie i bez czajenia sie, bez zbędnych ruchów, bez przeszkadzania, bez wymuszania, bez wpychania się, z pomyślunkiem - że np. ktoś mnei nie widzi, że ktoś może nie wyhamować - to się fachowo nazywa zasada ograniczonego zaufania - coś czego większość imbecyli dzisiaj na rowerach nie rozumie, jak ma rozumieć skoro jezdzi na dowód osobisty bez znajomosci przepisów albo jest święcie przekonana o tym ze skoro jest pełnoprawnym uczestnikiem ruchu to jej sie należy - BŁĄD! Trzeba myśleć o sobie, o własnym zdrowiu, skoro np. widze barana który mnei albo nie widzi albo na mnei wymusza peirwszeństwo to nie pcham się na siłę tylko go puszczam, a jedz wpizdu - za jaką cenę mam mu pokazywać że ja jestem w prawie, za połamane ręce nogi i utratę zdrowia?? Myśleć trzeba! Większość rowerzystów ma neistety jedynei postawę roszczeniową a zero instynktu samozachowawczego. QWE dobrze gada, tylko co niktórzy nei zrozumieli aluzji. NIe róbcie z siebie jedynie ofiar, trzeba też umieć dostrzec własne błędy
Trochę człowieku mylisz pojęcia. Ogólnie ciężko się z Tobą nie zgodzić, bo indywidualnie jeżdząc po ulicy nie da się przetrwać inaczej niż opisałeś. Sam tak jeżdżę. Mam kartę rowerową, motorowerową i prawo jazdy. Znam przepisy i dla własnego bezpieczeństwa oraz płynności ruchu nie zawsze ich przestrzegam, ale tam była duża zorganizowana grupa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z kończyły sie światła i tłuki z lublina nie wiedzą jak jeżdzić po ulicach cha cha!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były rowerzysta napisał:
QWE dobrze gada, tylko co niktórzy nei zrozumieli aluzji. NIe róbcie z siebie jedynie ofiar, trzeba też umieć dostrzec własne błędy
Ta... kolejna mundrałka, tfuuu Pan były kolarz idealny... Niestety rower i kolarz to nie czołg żeby Ci wszystko było jedno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek S napisał:
Była prowadzona zgodnie z przepisami o ruchu drogowym.
A czy była prowadzona w zgodzie ze zdrowym rozsądkiem i naczelną zasadą w ruchu drogowym: zasadą ograniczonego zaufania? Dlaczego w miejscu gdzie jest podjazd i zakręt ograniczające widoczność grupa rowerzystów stanęła właśnie za tym zakrętem? Dlaczego przed zakrętem nie stał ktoś ostrzegający kierowców? Dlaczego start rajdu musiał być właśnie na tym zakręcie, a nie kilka(naście) metrów dalej? Wydaje mi się, że organizotorzy wykazali się jednak pewną nieodpowiedzialnością. Ja wiem, że teraz wszędzie rowerowe organizacje głoszą, że rowerzystom wszystko wolno, że wszedzie mają pierwszeństwo itp. Ale jednak od myślenia zwalniać to nie powinno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oprócz testów na alkohol i narkotyki policja powinna mieć testy na głupotę,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
z kończyły sie
Po jakiemu to???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...