Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 maja 2013 r.
13:01
Edytuj ten wpis

Wypadek podczas rajdu rowerowego w Lublinie. Trzech rowerzystów w szpitalu

Autor: Zdjęcie autora aa mc
0 30 A A
Do wypadku doszło przy ul. Koncertowej w Lublinie (Czytelnik M)
Do wypadku doszło przy ul. Koncertowej w Lublinie (Czytelnik M)

Troje rowerzystów nie wystartowało dzisiaj w rajdzie z Lublina do Nasutowa. W oczekujących na start cyklistów wjechała volkswagenem 38-letnia mieszkanka Lublina. Jedna osoba znalazła się pod samochodem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Na końcowym przystanku autobusu linii nr 15 na ul. Koncertowej w Lublinie samochód marki volkswagen najechał na trzech uczestników rajdu rowerowego – zaalarmował nas chwilę po wypadku pan Arkadiusz, nasz Czytelnik.

Do wypadku doszło ok. godz. 12. W grupę rowerzystów, uczestników Europejskiego Pikniku Rowerowego, wjechała jadąca vw passatem 38-letnia mieszkanka Lublina. Cykliści jadący z Lublina do Nasutowa wyjeżdżali grupami w kilkunastominutowych odstępach czasu. Poszkodowani rowerzyści mieli wystartować jako ostatni.

Kierująca vw wyjeżdżała z drogi szutrowej na asfaltówkę. – Nie wiem czy tej kobiecie pomyliły się pedały. Ona powiedziała później, że myślała, że się zmieści. W pewnym momencie dodała gazu – opowiada Polskiemu Radiu Lublin jeden ze świadków wypadku.

Jedna z osób znalazła się pod samochodem. – Nie dała nam czasu na odsunięcie się z drogi – dodaje kolejny ze uczestników imprezy.
Policja wyjaśnia okoliczności wypadku. – W miejscu zdarzenia jest lekki zakręt i wzniesienie – opisuje przedstawicielka policjantów. – Nie wiem czy kierująca samochodem widziała rowerzystów. W każdym razie nie wyhamowała i wjechała w trzy osoby.

Poszkodowani to dwudziestokilkulatkowie – dwie kobiety i mężczyzna.

38-latka została przebadana zarówno pod kątem trzeźwości jak też obecności narkotyków w organizmie. Badanie nic nie wykazało.

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 13 maja 2013 o 16:43
0
[quote name='koniew' timestamp='1368449749' post='769426']
Nie widzę, aby Twój przedmówca użył jakiegokolwiek obraźliwego zwrotu. Nic nie uprawnia Cię do obrażania innych w ten sposób, nawet jeśli nie zgadzasz się z ich opinią.

Jeśli odnosicie się do innych w ten właśnie sposób, drodzy rowerzyści, nie dziwcie się, że macie opinie ludzi niezbyt kulturalnych!
[/quote]
Nie jestem rowerzystą, ale jak ktoś pisze oczywiste bzdury to żałosne. I gdzie tu obrażanie kogokolwiek???
Avatar
koniew / 13 maja 2013 o 14:55
0

Czy wiesz żałosny człowieku (...)


Nie widzę, aby Twój przedmówca użył jakiegokolwiek obraźliwego zwrotu. Nic nie uprawnia Cię do obrażania innych w ten sposób, nawet jeśli nie zgadzasz się z ich opinią.

Jeśli odnosicie się do innych w ten właśnie sposób, drodzy rowerzyści, nie dziwcie się, że macie opinie ludzi niezbyt kulturalnych!
Avatar
xyz / 13 maja 2013 o 10:38
0
VW i wszystko jasne
Avatar
Ruda Grażyna / 13 maja 2013 o 10:07
0
Oj tam oj tam, kobicie się spieszyło na zakupy do galerii a tu jakieś pokemony się kręcą... Myślała, że się rozbiegną na czas jak przyspieszy, w końcu u niej na wsi kurczaki jakoś sobie radzą.
Avatar
mlodywyksztalcony / 13 maja 2013 o 08:20
0
To jest skandal - jak ten zdezelowany pojazd może być dopuszczony do ruchu? Takie rzeczy tylko na Lubelszczyźnie. Do tego wszędzie wałęsający się piesi i rowerzyści bez oświetlenia - to charakterystyczne dla wiejskich regionów tego biednego kraju. Zero kultury drogowej.
Avatar
Mikolaj. / 13 maja 2013 o 01:33
0
[size=4][color=#000000][font=Calibri]Mam to szczęście, że bardzo często jeżdżę do Skandynawii i z podziwem przyglądam się kulturze oraz spokojowi tamtejszych kierowców. Rowerzyści są wszędzie w ilościach przyprawiających o zawrót glowy. Kierowcy zaś z szacunkiem do osób niezabezpieczonych blachą starają się jeździć ostrożnie dbając o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg. Oczywiście różnice cywilizacyjne pomiędzy naszymi narodami są drastycznie wręcz wielkie, ale zastanawiam się, jak wielkie i czy nie mamy szansy doścignąć ich w sztuce wzajemnego poszanowania. Dla mnie rowerzysta jest takim samym kierowca, jak ja z tym tylko, że bardziej narażonym na idiotow. A szkoda, ponieważ każdy siedzący za kierownica jutro może również przemierzać drogi i ulice polskich miast. [/font][/color][/size]
[size=4][color=#000000][font=Calibri]Mam to szczęście, że bardzo często jeżdżę do Skandynawii i z podziwem przyglądam się kulturze oraz spokojowi tamtejszych kierowców. Rowerzyści są wszędzie w ilościach przyprawiających o zawrót glowy. Kierowcy zaś z szacunkiem do osób niezabezpieczonych blachą starają się jeździć ostrożnie dbając o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg. Oczywiście różnice cywilizacyjne pomiędzy naszymi narodami są drastycznie wręcz wielkie, ale zastanawiam się, jak wielkie i czy nie mamy szansy doścignąć ich w sztuce... rozwiń
Avatar
były rowerzysta / 13 maja 2013 o 00:33
0
a czy ja coś mówiłem o tym konkretnym przypadku? No skoro stali i wjechala w nich jakaś tępa baba no to chyba logiczne że jej wina i nie ma o czym dyskutować. Mnie jedynie denerwuje takie ogólne larum podniesione przez rowerzystów jacy oni sa poszkodowani bo sporo jeżdżę autem, motocyklem i jak jest ciepło rowerem - i wiem jakie melepety potrafią na tych rowerach jeździć co rozglądają się na boki nie patrząc czy coś jedzie, czy nie tamują ruchu, czy nie stwarzają zagrożenia, bo najważniejsza jest np. rozmowa z kolegą z roweru obok, tak samo co to za kretyński niedawno uchwalony przepis żeby 2 rowery jechały obok siebie jednym pasem? pojazdy zawsze mają jezdzić jak najbliżej prawej strony, zwłaszcza te wolnojadące, przecież to tamuje ruch
a czy ja coś mówiłem o tym konkretnym przypadku? No skoro stali i wjechala w nich jakaś tępa baba no to chyba logiczne że jej wina i nie ma o czym dyskutować. Mnie jedynie denerwuje takie ogólne larum podniesione przez rowerzystów jacy oni sa poszkodowani bo sporo jeżdżę autem, motocyklem i jak jest ciepło rowerem - i wiem jakie melepety potrafią na tych rowerach jeździć co rozglądają się na boki nie patrząc czy coś jedzie, czy nie tamują ruchu, czy nie stwarzają zagrożenia, bo najważniejsza jest np. rozmowa z kolegą z roweru obok, tak samo ... rozwiń
Avatar
Darek / 12 maja 2013 o 23:02
0
kobieta kierująca VW widziała tych rowerzystów, sama wyznała, że miała dużo miejsca, aby przejechać, poza tym wyjeżdżała z szutrowej drogi na asfalt, powinna zachować ostrożność
Avatar
Gość / 12 maja 2013 o 21:30
0
[quote name='AdamR' timestamp='1368372738' post='769109']
Oprócz testów na alkohol i narkotyki policja powinna mieć testy na głupotę,
[/quote]

Święte słowa!!!

~ArekP~



A czy była prowadzona w zgodzie ze zdrowym rozsądkiem i naczelną zasadą w ruchu drogowym: zasadą ograniczonego zaufania?

Dlaczego w miejscu gdzie jest podjazd i zakręt ograniczające widoczność grupa rowerzystów stanęła właśnie za tym zakrętem? Dlaczego przed zakrętem nie stał ktoś ostrzegający kierowców? Dlaczego start rajdu musiał być właśnie na tym zakręcie, a nie kilka(naście) metrów dalej?

Wydaje mi się, że organizotorzy wykazali się jednak pewną nieodpowiedzialnością. Ja wiem, że teraz wszędzie rowerowe organizacje głoszą, że rowerzystom wszystko wolno, że wszedzie mają pierwszeństwo itp. Ale jednak od myślenia zwalniać to nie powinno...
Czy wiesz żałosny człowieku, nadużywający znaków zapytania, jakie są obowiązki uczestnika ruchu drogowego, który znajduje się na drodze podporządkowanej???

Tępe babsko powinno być pozbawione prawa jazdy i skazane na kilka lat prac społecznie użytecznych. Może wtedy coś by trafiło do pustego łba ( nie napiszę "baraniego", bo to obraza dla barana).
[quote name='AdamR' timestamp='1368372738' post='769109']
Oprócz testów na alkohol i narkotyki policja powinna mieć testy na głupotę,
[/quote]

Święte słowa!!!

~ArekP~



A czy była prowadzona w zgodzie ze zdrowym rozsądkiem i naczelną zasadą w ruchu drogowym: zasadą ograniczonego zaufania?

Dlaczego w miejscu gdzie jest podjazd i zakręt ograniczające widoczność grupa rowerzystów stanęła właśnie za tym zakrętem? Dlac... rozwiń
Avatar
AM / 12 maja 2013 o 20:02
0
szkoda wszystkich poszkodowanych









===> StrefaKulturalnejJazdy.pl <=== Blog o kulturze polskich kierowców!
Avatar
Gość / 13 maja 2013 o 16:43
0
[quote name='koniew' timestamp='1368449749' post='769426']
Nie widzę, aby Twój przedmówca użył jakiegokolwiek obraźliwego zwrotu. Nic nie uprawnia Cię do obrażania innych w ten sposób, nawet jeśli nie zgadzasz się z ich opinią.

Jeśli odnosicie się do innych w ten właśnie sposób, drodzy rowerzyści, nie dziwcie się, że macie opinie ludzi niezbyt kulturalnych!
[/quote]
Nie jestem rowerzystą, ale jak ktoś pisze oczywiste bzdury to żałosne. I gdzie tu obrażanie kogokolwiek???
Avatar
koniew / 13 maja 2013 o 14:55
0

Czy wiesz żałosny człowieku (...)


Nie widzę, aby Twój przedmówca użył jakiegokolwiek obraźliwego zwrotu. Nic nie uprawnia Cię do obrażania innych w ten sposób, nawet jeśli nie zgadzasz się z ich opinią.

Jeśli odnosicie się do innych w ten właśnie sposób, drodzy rowerzyści, nie dziwcie się, że macie opinie ludzi niezbyt kulturalnych!
Avatar
xyz / 13 maja 2013 o 10:38
0
VW i wszystko jasne
Avatar
Ruda Grażyna / 13 maja 2013 o 10:07
0
Oj tam oj tam, kobicie się spieszyło na zakupy do galerii a tu jakieś pokemony się kręcą... Myślała, że się rozbiegną na czas jak przyspieszy, w końcu u niej na wsi kurczaki jakoś sobie radzą.
Avatar
mlodywyksztalcony / 13 maja 2013 o 08:20
0
To jest skandal - jak ten zdezelowany pojazd może być dopuszczony do ruchu? Takie rzeczy tylko na Lubelszczyźnie. Do tego wszędzie wałęsający się piesi i rowerzyści bez oświetlenia - to charakterystyczne dla wiejskich regionów tego biednego kraju. Zero kultury drogowej.
Avatar
Mikolaj. / 13 maja 2013 o 01:33
0
[size=4][color=#000000][font=Calibri]Mam to szczęście, że bardzo często jeżdżę do Skandynawii i z podziwem przyglądam się kulturze oraz spokojowi tamtejszych kierowców. Rowerzyści są wszędzie w ilościach przyprawiających o zawrót glowy. Kierowcy zaś z szacunkiem do osób niezabezpieczonych blachą starają się jeździć ostrożnie dbając o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg. Oczywiście różnice cywilizacyjne pomiędzy naszymi narodami są drastycznie wręcz wielkie, ale zastanawiam się, jak wielkie i czy nie mamy szansy doścignąć ich w sztuce wzajemnego poszanowania. Dla mnie rowerzysta jest takim samym kierowca, jak ja z tym tylko, że bardziej narażonym na idiotow. A szkoda, ponieważ każdy siedzący za kierownica jutro może również przemierzać drogi i ulice polskich miast. [/font][/color][/size]
[size=4][color=#000000][font=Calibri]Mam to szczęście, że bardzo często jeżdżę do Skandynawii i z podziwem przyglądam się kulturze oraz spokojowi tamtejszych kierowców. Rowerzyści są wszędzie w ilościach przyprawiających o zawrót glowy. Kierowcy zaś z szacunkiem do osób niezabezpieczonych blachą starają się jeździć ostrożnie dbając o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg. Oczywiście różnice cywilizacyjne pomiędzy naszymi narodami są drastycznie wręcz wielkie, ale zastanawiam się, jak wielkie i czy nie mamy szansy doścignąć ich w sztuce... rozwiń
Avatar
były rowerzysta / 13 maja 2013 o 00:33
0
a czy ja coś mówiłem o tym konkretnym przypadku? No skoro stali i wjechala w nich jakaś tępa baba no to chyba logiczne że jej wina i nie ma o czym dyskutować. Mnie jedynie denerwuje takie ogólne larum podniesione przez rowerzystów jacy oni sa poszkodowani bo sporo jeżdżę autem, motocyklem i jak jest ciepło rowerem - i wiem jakie melepety potrafią na tych rowerach jeździć co rozglądają się na boki nie patrząc czy coś jedzie, czy nie tamują ruchu, czy nie stwarzają zagrożenia, bo najważniejsza jest np. rozmowa z kolegą z roweru obok, tak samo co to za kretyński niedawno uchwalony przepis żeby 2 rowery jechały obok siebie jednym pasem? pojazdy zawsze mają jezdzić jak najbliżej prawej strony, zwłaszcza te wolnojadące, przecież to tamuje ruch
a czy ja coś mówiłem o tym konkretnym przypadku? No skoro stali i wjechala w nich jakaś tępa baba no to chyba logiczne że jej wina i nie ma o czym dyskutować. Mnie jedynie denerwuje takie ogólne larum podniesione przez rowerzystów jacy oni sa poszkodowani bo sporo jeżdżę autem, motocyklem i jak jest ciepło rowerem - i wiem jakie melepety potrafią na tych rowerach jeździć co rozglądają się na boki nie patrząc czy coś jedzie, czy nie tamują ruchu, czy nie stwarzają zagrożenia, bo najważniejsza jest np. rozmowa z kolegą z roweru obok, tak samo ... rozwiń
Avatar
Darek / 12 maja 2013 o 23:02
0
kobieta kierująca VW widziała tych rowerzystów, sama wyznała, że miała dużo miejsca, aby przejechać, poza tym wyjeżdżała z szutrowej drogi na asfalt, powinna zachować ostrożność
Avatar
Gość / 12 maja 2013 o 21:30
0
[quote name='AdamR' timestamp='1368372738' post='769109']
Oprócz testów na alkohol i narkotyki policja powinna mieć testy na głupotę,
[/quote]

Święte słowa!!!

~ArekP~



A czy była prowadzona w zgodzie ze zdrowym rozsądkiem i naczelną zasadą w ruchu drogowym: zasadą ograniczonego zaufania?

Dlaczego w miejscu gdzie jest podjazd i zakręt ograniczające widoczność grupa rowerzystów stanęła właśnie za tym zakrętem? Dlaczego przed zakrętem nie stał ktoś ostrzegający kierowców? Dlaczego start rajdu musiał być właśnie na tym zakręcie, a nie kilka(naście) metrów dalej?

Wydaje mi się, że organizotorzy wykazali się jednak pewną nieodpowiedzialnością. Ja wiem, że teraz wszędzie rowerowe organizacje głoszą, że rowerzystom wszystko wolno, że wszedzie mają pierwszeństwo itp. Ale jednak od myślenia zwalniać to nie powinno...
Czy wiesz żałosny człowieku, nadużywający znaków zapytania, jakie są obowiązki uczestnika ruchu drogowego, który znajduje się na drodze podporządkowanej???

Tępe babsko powinno być pozbawione prawa jazdy i skazane na kilka lat prac społecznie użytecznych. Może wtedy coś by trafiło do pustego łba ( nie napiszę "baraniego", bo to obraza dla barana).
[quote name='AdamR' timestamp='1368372738' post='769109']
Oprócz testów na alkohol i narkotyki policja powinna mieć testy na głupotę,
[/quote]

Święte słowa!!!

~ArekP~



A czy była prowadzona w zgodzie ze zdrowym rozsądkiem i naczelną zasadą w ruchu drogowym: zasadą ograniczonego zaufania?

Dlaczego w miejscu gdzie jest podjazd i zakręt ograniczające widoczność grupa rowerzystów stanęła właśnie za tym zakrętem? Dlac... rozwiń
Avatar
AM / 12 maja 2013 o 20:02
0
szkoda wszystkich poszkodowanych









===> StrefaKulturalnejJazdy.pl <=== Blog o kulturze polskich kierowców!
Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 10

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 27 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 2 2

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 133 53

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 22 1

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 59 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 2 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 11

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 7 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!