Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ktosiek napisał:
Faktycznie stała się tragedia, niczego to nie cofnie. Zginął niewinny 19 latek. Ale kilka rzeczy mogło mieć na to wpływ - otóż dlaczego włodawska Policja dzień wcześniej połamała jemu 2 palce? Dlaczego włodawska policja prześladowała chłopaka? Dlaczego policja sypała mu pieprz w oczy? Może starał się bronić? Czy nie ma związku z tym fakt, że dziewczyna tego chłopaka była siostrą jednego z włodawskich policjantów? Stała się tragedia i powinien ponieść karę. Ale kilka czynników mogło wpłynąć na myśli prześladowanego człowieka... Policja zamiast zamykać i bić ludzi powinna najpierw organizować spotkania z psychologiem, który pomaga złamanej psychice. A w Polsce niestety rządzi prawo dżungli - władza może wszystko. Czy ktoś temu się przyjrzy? Oczywiście, że nie. Chciał się zabić być może nie z myślą, że komuś zrobi krzywdę. I to jest kwestia przypadku to co się stało. Oczywiście musi ponieść karę. Ale czy policjanci poniosą? Oczywiście, że nie. Ale będą smażyć się w piekle, bo mogli doprowadzić do załamania nerwowego. [/quote] Ciebie to już zupełnie p o j e b a ł o - w tej chwili jesteś takim samym półgłówkiem jak ten pijany morderca! Tak, policjanci doprowadzili do załamania nerwowego plugawego śmiecia - notorycznego przestępcę, którego nie powinna święta ziemia nosić: [quote]W piątek wieczorem ten sam 23-latek został zatrzymany w Okunince przez patrol za znieważenie i naruszenie nietykalności funkcjonariusza. Mężczyzna trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych, ale w niedzielę rano po wykonaniu czynności procesowych wyszedł na wolność. Z kolei 13 czerwca Krzysztof M. był zatrzymany za kierowanie samochodem po pijanemu. Miał wówczas blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Nie posiadał uprawnień do kierowania.
Widzę, że jesteś mentalnym pobratymcem tego mordercy; życzę ci zatem, byś jak najprędzej znalazł się w sytuacji tego zabitego biedaka: żebyś miał bezpośrednie spotkanie na drodze z takim pijanym ścierwem jadąc przepisowo - i wtedy dopiero pogadamy! O ile będziesz miał więcej szczęścia niż ten zamordowany młody człowiek i przeżyjesz... Btw - włodawska policja rzeczywiście zrobiła błąd, że połamała temu mordercy palce - policjanci powinni prewencyjnie śmiecia odstrzelić; żyłby wtedy bogu ducha winien młody chłopak, a społeczeństwo byłoby uwolnione od chwasta! Co za patologia!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd w tobie tyle nienawiści? Piszesz o patologi, a sam zachowujesz się jak patologiczny śmieć. Jakbyś umiał czytać popaprańcu to byś przeczytał to, że ja piszę, iż karę musi ponieść.Ale jak widać anafalbetyzm przez ciebie przemawia. Co do życzenia komuś śmierci - nie robi się tego nawet najgorszym wrogom - robią to ludzie, których również powinno się odstrzelać. A skoro mnie jeszcze dodatkowo tego samego życzysz - tobie (przez małe "t") również analfabetyczny pustaku życzę. Ja nie powiedziałem, że nikt nie powinien ponieść kary, bo faktycznie stała się tragedia - ale jakbyś przeczytał mój post do końca, to byś się idioto mógł domyśleć dlaczego został zatrzymany przez patrol. Może się bronił i był zastraszany? Tylko oczywiście z Policją się nie wygra. W Polsce pieczarki mogą wszystko - niedawno mojego znajomego na Śląsku pobili i zabrali pieniądze - sprawa nie do udowodnienia. Pijanych kierowców powinno się zamykać i odbierać natychmiast prawo-jazdy - ale tego rodzaju zachowania jak policjantów również powinny być karane - policja zawsze może powiedzieć, że ktoś pobił funkcjonariusza, obraził, itp. kto komu uwieży? Policjant zawsze ma większe możliwości niż poszczególna jednostka. O to mi tylko chodzi imbecylu. A za życzenie mi takiej samej sytuacji na drodze - bardzo Ci dziękuję - oby obróciło się w Twoim kierunku i obyś się smażył w piekle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i taki ludzki chwast posiedzi na koszt podatników dwa czy trzy lata a potem bydlak wyjdzie na wolność i znowu wsiądzie za kółko, bo przecież nikt mu nie zabroni. Powinno się go zutylizować i przerobić na karmę dla psów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosiek napisał:
Skąd w tobie tyle nienawiści? Piszesz o patologi, a sam zachowujesz się jak patologiczny śmieć. Jakbyś umiał czytać popaprańcu to byś przeczytał to, że ja piszę, iż karę musi ponieść.Ale jak widać anafalbetyzm przez ciebie przemawia. Co do życzenia komuś śmierci - nie robi się tego nawet najgorszym wrogom - robią to ludzie, których również powinno się odstrzelać. A skoro mnie jeszcze dodatkowo tego samego życzysz - tobie (przez małe "t") również analfabetyczny pustaku życzę. Ja nie powiedziałem, że nikt nie powinien ponieść kary, bo faktycznie stała się tragedia - ale jakbyś przeczytał mój post do końca, to byś się idioto mógł domyśleć dlaczego został zatrzymany przez patrol. Może się bronił i był zastraszany? Tylko oczywiście z Policją się nie wygra. W Polsce pieczarki mogą wszystko - niedawno mojego znajomego na Śląsku pobili i zabrali pieniądze - sprawa nie do udowodnienia. Pijanych kierowców powinno się zamykać i odbierać natychmiast prawo-jazdy - ale tego rodzaju zachowania jak policjantów również powinny być karane - policja zawsze może powiedzieć, że ktoś pobił funkcjonariusza, obraził, itp. kto komu uwieży? Policjant zawsze ma większe możliwości niż poszczególna jednostka. O to mi tylko chodzi imbecylu. A za życzenie mi takiej samej sytuacji na drodze - bardzo Ci dziękuję - oby obróciło się w Twoim kierunku i obyś się smażył w piekle.
bronił się, był zastraszony i potem tak się zestresował, że się nachlał, usiadł za kółkiem i zabił niewinnego chłopaka. Jako katolik życzę mu żeby zdechł jak pies
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edi napisał:
bronił się, był zastraszony i potem tak się zestresował, że się nachlał, usiadł za kółkiem i zabił niewinnego chłopaka. Jako katolik życzę mu żeby zdechł jak pies
No dobrze - a czego zatem życzysz policjantom? Wczoraj w jednej z gazet czytałem o chełmskich policjantach, którzy mają sprawę za to, że pobili raz 17-latka wymuszając zeznania, a dwa - jakiegoś starszego gościa na komisariacie. I co w tym momencie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...