Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wystawa w Galerii Labirynt: W ciągu roku z Lublina znika 3256 drzew

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 maja 2019 r. o 12:49 Powrót do artykułu
Chciałbym podkreślić, że nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta - uciął wszelkie wątpliwości prezydent Żuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Zuk pozujacy na swiatowca, a tymczasem mentalnosc wywodzaca sie z modernistycznej, dawno przebrzmialej w cywilizowanym swiecie mysli modernistycznej z lat 70tych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno zrozumieć że Pani dyrektor od ochrony środowiska prowadzi taką politykę wycinania drzew. Owszem trochę się sadzi ale są to małe drzewka które w dużej części usychaja. Na to już nikt nie patrzy. Statystyka się zgadza ale drzew nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest po prostu biznes dla marszałka i urzędników oraz firm, które zajmują się wycinką. Oni zarabiają, my będziemy umierać od smogu i zanieczyszczeń. Niedługo będzie gorzej niż w Krakowie. Nie chcę takiego miasta dla swoich dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. A ile drzew posadzono w tym czasie? 2. W Lublinie nie ma żadnej szerszej perspektywy widokowej, wszystkie są zasłonięte drzewami. 3. Panuje zasada, że drzewo się sadzi, a potem o nim zapomina. Rezultat: rośnie krzywo, rachitycznie a potem zwala się komuś na balkon lub samochód (a nawet i na człowieka). 4. Miasta buduje się nie po to, aby je zalesiać. Drzew tyle, ile służy ozdobie i wypoczynkowi!!! Precz z bezmyślnym kultem drzew uprawianym przez ludzi niemających nic więcej do zaproponowania ws urządzania miasta!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk jest skończony. Ten facet może tylko zaszkodzić. Niestety jego chamstwo, buta, bezczelność, nieudacznictwo skłania ludzi do głosowania na partie populistyczne. Nie jestem za PIS, ale rzygać mi się chce, jakby miał zagłosować na Żuka. Faceta powinno się wywieźć na taczce z tego miasta. Przegonić, bo im dłużej tu rządzi, tym więcej szkód będziemy mieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już podpisalem petycje przeciwko wycince drzew w Lublinie. Jest już na "petycje on line"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani na zdjęciu jest tak wystraszona jakby to ją za chwilę mieli wy ciąć. Masakra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już podpisalem petycje przeciwko wycince drzew w Lublinie. Jest już na "petycje on line"
 poproszę o link :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie ciekawi co ta żydowica na zdjęciu z tego ma ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jerb się jerbie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy macie tam w DW obsesję na punkcie drzew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zdjęcia drzew wyciętych widziałeś? Ciekawe czy byś je uratował...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy wiecie Państwo, że gdy dochodzi do wywłaszczeń w ramach specustawy i wycinki drzew to w ramach tzw. słusznego odszkodowania, rzeczoznawca szacuje wartośc drzewa w metrach sześciennych jak drzewo z lasu czy na opał? I nie wazna jest wartość ekologiczna, estetyczna czy epocjonalna, nieważne jest wtedy, że sadził je ojciec, dziadek, że syn czy wnuk pielęgnował. Tyle są warte drzewa dla polskiego prawa. Jeśli działacie Państwo, przyjrzycie się temu stanowi prawnemu bo najwyższy czas to zmienić. Drzewa powinny podlegać odpowiedniej ochronie prawnej przy realizacji inwestycji zarówno tzw. celu publicznego jak i komercyjnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...