Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Z Lublina dolecisz w godzinę. Czego możesz spodziewać się po podróży do Kijowa?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 października 2019 r. o 19:39 Powrót do artykułu
"... nie śmieci, nie żebra, czasem ..." no i dalej przestałem czytać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojawia się zasadnicze pytanie ! Po co tam lecieć ? Polacy wolą kierunek na zachód i południe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A do Gdańska lotów już nie ma wiec komu robimy dobrze budując i utrzymując to lotnisko Polakom ? Podobnie z autostradami wschód zachód dla ukraińskich ciężarówek. Połączmy Lublin z resztą Polski kolejowo, lotniczo, drogowo potem róbmy prezenty innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A do Gdańska lotów już nie ma wiec komu robimy dobrze budując i utrzymując to lotnisko Polakom ? Podobnie z autostradami wschód zachód dla ukraińskich ciężarówek. Połączmy Lublin z resztą Polski kolejowo, lotniczo, drogowo potem róbmy prezenty innym.
 Głupich nie sieją. Podobno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem, widziałem, chętnie wrócę bo warto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy paliaki nie byli nie widzieli kijeva, a warszawa sie nie umywa i malo w świecie piekniejszych miast, lublin przy kijovie to wioska ledwo. Ja ukrainka i tu jestem tylko zeby zarobic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz , zaraz, mam wziąć pieniądze i lecieć do upadliny by je tam wydać i dać zarobić banderowcom ??? Kogoś POgieło ??? Ja swoje pieniądze wydam w swoim Kraju , tu w POLSCE !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super arytkuł. Czyta się z zaciekawieniem. Gratulacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak. kijów to temat dla infuencerów, instagrametów i jutberów oraz innych trzepaczy. Normalny i zdrowo myślący Polak nie ma po co tam jechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz , zaraz, mam wziąć pieniądze i lecieć do upadliny by je tam wydać i dać zarobić banderowcom ???  Kogoś POgieło ??? Ja swoje pieniądze wydam w swoim Kraju , tu w POLSCE !!!!!!!!!!
 Nikt ci nie każe tam jechać. Ja się wybiorę z chęcią, odpocząć od polskiego bagienka. Tym chętniej, że teraz wiem, że przynajmniej jednego PiSgniętego tam nie zobaczę, bo z niektórymi Polakami to nawet w Polsce wstyd się pokazywać, nie wspominając już o oborze jaką potrafią zrobić za granicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy paliaki nie byli nie widzieli kijeva, a warszawa sie nie umywa i malo w świecie piekniejszych miast, lublin przy kijovie to wioska ledwo. Ja ukrainka i tu jestem tylko zeby zarobic
 Postaraj się lepiej, bo nie zapłacą za trollowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z niektórych komentarzy wychodzi polaczkowo. Upadliscie i tkwicie w swej głupocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super arytkuł. Czyta się z zaciekawieniem. Gratulacje
 Tak nie do końca. Cena 350 zł za pociag?? Ktoś tu zmyśla. Albo ignorancja albo celowe zachwalanie samolotu i zniechęcanie do pociagu który prawdopodobnie kosztuje ok 190 zł. Nie słyszałem aby ostatnio podwyżka była. No chyba ze podali tu cene dla 1 osobowego przedziału sypianlengo, najdroższego. To jestem w stanie w to uwierzyć :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta relacja z Kijowa to chyba jakiś żart? Czy antyreklama? Byłem już w większości stolic w Europie i Kijów zrobił na mnie ogromne, pozytywne wrażenie. Byłem tam już trzy razy i na pewno jeszcze wrócę. To ładna, zadbana i świetnie położona na kilku wzgórzach metropolia ze wspaniałym i ogromnym Dnieprem po środku. Kijów to swietne miejsce na weekendowy city break. Zwłaszcza dla amatorów pysznej i taniej kawy oraz dobrego i niedrogiego jedzenia (Lwów przy Kijowie to malomiasteczkowa prowincja, a Wisła przy Dnieprze to mały ściek analogicznie jak warszawskie metro w porównaniu do kijowskiego.) Polecam inne profesjonalne recenzje o Kijowie i jego atrakcjach których nie brakuje. Jedzcie tam koniecznie samolotem ! jest blisko, tanio, ładnie i bezpiecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba żartujesz, ten artykuł to dno, polecam profesjonalne relacje z podróży do Kijowa 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super arytkuł. Czyta się z zaciekawieniem. Gratulacje
Tak nie do końca. Cena 350 zł za pociag?? Ktoś tu zmyśla. Albo ignorancja albo celowe zachwalanie samolotu i zniechęcanie do pociagu który prawdopodobnie kosztuje ok 190 zł. Nie słyszałem aby ostatnio podwyżka była. No chyba ze podali tu cene dla 1 osobowego przedziału sypianlengo, najdroższego. To jestem w stanie w to uwierzyć :P
 za darmo nie pojechał bym pociągiem, tylko samolot, szkoda czasu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...niczego dobrego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Ukraruiny??!!..nigdy w życiu nie pojadę ani nie polecę na ten dziki wschodni step!..znam o wiele ciekawsze destynacje podróżnicze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpiękniejsze kobiety Świata ??? Bezczelne,tempe banderowskie,ku....skie ryje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Ukraruiny??!!..nigdy w życiu nie pojadę ani nie polecę na ten dziki wschodni step!..znam o wiele ciekawsze destynacje podróżnicze.
 Na przykład monopolowy za rogiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...