Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
KOMUNIE i kiszczakowcom niech Pan podziękuje i jej obecnym reprezentantom czyli SLD - ZSL - PO -ps Baltzerowicz też należał do PZPR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie Trump nie lubi Żydów z Polski bo są skażeni czerwoną zarazą zwaną komunizmem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sporo członków PiS też należało do PZPR a potem do AWS. Dzięki ich głosom Balcerowicz był ministrem finansów, a potem prezesem NBP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tellchar... I pewnie AWS też była za Nocną Zmianą, utrzymaniem komuszych emerytur i podniesieniem wieku emerytalnego. Jak szaleć w swym kłamstwie to szaleć do końca. Być w partii, bo taki był wymóg, a donosić na kolegów jak TW Bolek, to jednak znaczna różnica. To tak jakbyś mi zarzucił, że chodziłem do komunistycznej podstawówki? A miałem wybór, by później móc ukonczyć studia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedynie tendencja i tandeta świeciła autorowi artykułu który właściwie jest paszkwilem na Polaków. Bo tylko wykształciuchy wyjeżdżali z Polski co to by się urządzić kosztem narodu! Bo za nasze do szkol chodzili.Taki tylko się prezentuje jak paw ale wspólnoty narodowej nie czuje. Wielu rencistów i emerytów może cos o tym wiedzieć. Oni się już napchali ale z tymi w potrzebę się nie podziela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale co jest nieprawdą? Że AWS nie było w rządzie z UW (gdzie było wielu późniejszych polityków PO) w latach 1997 - 2000? Że w tym czasie ministerm finansów był Balcerowicz? Że potem Balcerowicz został wybrany na prezea NBP głosami byłych i obecnych polityków PiS, takich jak Bielan, Cymański czy Tchórzewski? Że Piotrowicz był komunistycznym prokuratorem i członkiem PZPR, a teraz jest wielkim patriotą? Że Andzrej Kryże był komunistycznym sędzią i skazywał działaczy Solidarności na więzienie, a potem był wiceministrem sprawiedliwości za PiS? Co ma do tego nocna zmiana, która była przed AWS? I jakbyś nie zauważył, to poraz pierwszy emerytury SBeków zostały obniżone w 2009 roku dzięki PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@tellmach... no i pewnie PO pogoniło ze swych szeregów Balcerowicza? Może napiszesz, dlaczego wybrano Balcerowicza i co on ludziom obiecał? Kłamał jak UW i PO skladając swe obietnice i po wyborach (...a teraz benzyna może być po 7zł). Żebyś długo nie szukał po necie, to odpowiem, że warunkiem otrzymania kredytu z MFW było poparcie ich kandydata na ministra finansów. Co do obietnic tego tyrana, to pamiętam, że po 10 latach zaciskania pasa miał nastąpić dobrobyt. Pytanie za 100 punktow, który z prokuratorow w PRL nie należał do PZPRu? No przestań być dzieckiem, lecz dorośnij. Ci co aktywnie skazywali działaczy Solidarności wiemy jak potraktował PiS. I wiemy, kto w ich obronie tkwił ze zniczami pod sądami. Wiesz TVN prawdę ci powie, niczym Towarzysz Bolek. Myślisz, że mi się podoba Gowin w szeregach Zjednoczonej Prawicy? Nie ma 100% zadowolenia. Trzeba mieć oczy, by widzieć ile miliardow odzyskał obecny rząd. I pozostaje pytanie co z ukradzionymi 167.000.000.000 zł z OFE przez Rudego? Masz rację, że Nocna Zmiana nastąpiła przed powstaniem AWSu. Ale zobacz, która część owej formacji ma o to pretensje, a która nie i gdzie, który obecnie przebywa. Niektórzy przejrzeli na oczy jak Zyta Gilowska. Okradać na setki miliardów złotych Naród. Nie każdy może znieść tak bezczelne gnębienie i wdeptywanie w ziemiè Polaków. Przeraża mnie jednak postawa PiSu wobec osoby Adamowicza. Teraz pojawia się wątpliwość, czy to koniec walki z tym co było? W końcu okradając Polakow można liczyć na 28% poparcia, podczas gdy uczciwie wypracowując dziesiatki miliardów złotych dla Narodu i tylko 11% dodatkowego poparcia. Pytanie... Czy warto być uczciwym w III RP? Przeraża mnie wizja, że PiSowcy zauważyli ten trend. Jeżeli tak, to wkrotce pojawią się podwyżki podatków, opłat, cięcia socjalne (Tusk jako hiena cmentarna obciął 2tys. zł), likwidacja zasiłku dla bezrobotnych (obecnie otrzymuje go ok. 15% przez aż 6mcy)...itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...