Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
same fakty, może wreszcie Lublin się obudzi, żeby można było się nim chwalić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ankieta pokazała to co wszyscy mieszkańcy widzą. A dziwnym trafem tzw. władze Lublina są ślepe i głuche, niczego nie widzą. Może za te pieniądze należałoby coś zrobić aby nasze władze przejrzały na oczy a za reszę pieniędzy przeczyścić im uszy. Bo tal naprawdę co Lublin proponuje. Mamy obecnie 3 dni - czy coś się w naszym mieście będzie działo ? Ja nic nie wiem. A jestem mieszkańcem, gdybym nie był to już całkiem nic nie ma do roboty bo wszystko będzie zamknięte. Po co przyjeżdżać do Lublina. Wublini etylko grile ale to prywatne imprezy, a reszta co ma robić jak nie griluje ? Lepiej do Warszawy tam wiem że będzie dużo lepiej. Tam jadę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha a wy lubliniacy jeszcze podnoście ceny mieszkań to nawet i studentów tam nie będzie! pies z kulawą nogą nie zajrzy! jedno z gorszych miast.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jolka! Mieszkańcy Lublina to lublinianie. Jakbyś chodziła do szkoły w Lublinie to byś dziewczyno nie robiła takich błędów. Pozdrów "tubylców".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest źle , szczury nie łażą po ulicach jak w Neapolu i nie śmierdzi jak w Wenecji. Gratuluje Wasilewskiemu jest pełen inspiracji. Gdyby założył temat na forum, więcej by sie dowiedział, za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak jakoś tak napisał:
Mamy obecnie 3 dni - czy coś się w naszym mieście będzie działo ? Ja nic nie wiem.
Odwiedzaj portal www.lublin2016.pl to będziesz wiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydali 50 000 zł za coś takiego? Naprawdę w głowie się nie mieści, jak można wpierdzielić 50 kawałków za taki bzdet. A wystarczyło w weekend wyjść na ulicę (deptak, stare miasto) i popytać przechodniów. Często trafiają się pary z różnych miast - wystarczy tylko spytać. I badanie mamy za darmo.... ...jak to łatwo wydaje się pieniądze podatników. A są jeszcze przecież ankiety w internecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak jakoś tak napisał:
Mamy obecnie 3 dni - czy coś się w naszym mieście będzie działo ? Ja nic nie wiem. A jestem mieszkańcem, gdybym nie był to już całkiem nic nie ma do roboty bo wszystko będzie zamknięte. Po co przyjeżdżać do Lublina. Wublini etylko grile ale to prywatne imprezy, a reszta co ma robić jak nie griluje ? Lepiej do Warszawy tam wiem że będzie dużo lepiej. Tam jadę.
http://miasta.gazeta.pl/lublin/1,35640,655..._Litewskim.html to tak jakbys czytal gazety lubelskie... ale pewnie nieumiesz czytac. jedz do warszawy wtopisz sie w tlum i nikt tego niezauwazy zes uposledzony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze troche z innej beczki. Wyjezdzajac za granice chcielismy zabrac ze soba kilka pamiatek (gadzetow) z Lublina. I oto na stronie LOIT (www.loit.lublin.pl/o_nas/pamiatki.htm) mamy m.in.: koszulke za 22 zl, torbe za 13,5 zl, czapeczke za 27 zl, smycz 8 zl, koziolek ze slomy 17 zl. Za taki maly pakiet przyjdze w Lublinie zatem zaplacic 87,50 zl!!! Wydawaloby sie, ze moznaby tego typu gadzety sprzedawac prawie po kosztach. Ale pewniej lepiej ograbic maksymalnie turyste, bo i tak tu nie wroci, jak wynika z artykulu. Miloby bylo gdyby jednak zadbano rowniez wlasnie o mieszkancow, ktorzy osobiscie "promuja" to miasto i region poza jego obszarem. Nie wiem rowniez jak zdobyc jakiekolwiek nowe materialy promocyjne Lublina (IMHO bardzo ladne) wg nowego systemu identyfikacji. Moze zamiast ksiazeczek od prezydenta nalezalo wyslac wszystkim mieszkancom folder Lublin2016, aby mieszkancy byli "swiadomi" tego co dzieje sie w Lublinie i stanowili lepsze zrodlo wiedzy niz przestarzale instytucje do tego przeznaczone...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Wydali 50 000 zł za coś takiego? Naprawdę w głowie się nie mieści, jak można wpierdzielić 50 kawałków za taki bzdet. A wystarczyło w weekend wyjść na ulicę (deptak, stare miasto) i popytać przechodniów. Często trafiają się pary z różnych miast - wystarczy tylko spytać. I badanie mamy za darmo.... ...jak to łatwo wydaje się pieniądze podatników. A są jeszcze przecież ankiety w internecie.
Jak nie masz zielonego pojęcia jak się robi badania, to się nie odzywaj. 50 tys. za badanie to wcale nie jest dużo. Wychodząc na deptak, to sobie możesz popytać przechodniów, żeby dali Ci dwa złote na wino, bo chyba z kasą u Ciebie cienko skoro tak Ci szkoda tych pieniędzy. Powinno robić się takie badania, bo dzięki temu można spojrzeć na nasze miasto z szerszej perspektywy. Fakt, że władze Lublina powinny wiedzieć, że informacja turystyczna powinna być otwarta w czasie, kiedy turystów jest najwięcej, czyli m.in. w weekendy. Wygląda na to, że jednak tego nie wiedziały. Jeżeli takie badanie im to uświadomiło, to już to jest wystarczający dowó, że te pieniądze nie zostały zmarnowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo rzetelnie ocenila Lublin ta Agencja, w 100% zgodnie z rzeczywistoscia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Lublinianin~ napisał:
Jolka! Mieszkańcy Lublina to lublinianie. Jakbyś chodziła do szkoły w Lublinie to byś dziewczyno nie robiła takich błędów. Pozdrów "tubylców".
Jakbyś Ty chodził to domyśliłbyś się że było to napisane z przekąsem a ja natomiast pozdrawiam wszystkich;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierro napisał:
Jak nie masz zielonego pojęcia jak się robi badania, to się nie odzywaj. 50 tys. za badanie to wcale nie jest dużo. Wychodząc na deptak, to sobie możesz popytać przechodniów, żeby dali Ci dwa złote na wino, bo chyba z kasą u Ciebie cienko skoro tak Ci szkoda tych pieniędzy. Powinno robić się takie badania, bo dzięki temu można spojrzeć na nasze miasto z szerszej perspektywy. Fakt, że władze Lublina powinny wiedzieć, że informacja turystyczna powinna być otwarta w czasie, kiedy turystów jest najwięcej, czyli m.in. w weekendy. Wygląda na to, że jednak tego nie wiedziały. Jeżeli takie badanie im to uświadomiło, to już to jest wystarczający dowó, że te pieniądze nie zostały zmarnowane.
Nawet nie trzeba się wysilać,żeby czytając komentarze czytelników dojść do wniosku,że w Lublinie tak naprawdę wystarczy zmienić kilku dyr. i zastępców Prezydenta(nie mówiąc o nim samym) odpowiedzialnych za wizerunek Lublina,ale rozumiem,że jest trudno - koledzy,układy i wszechobecny Palikot z Michalkiewiczem z PiS. Jak się ma mentalność chłopaka ze Szczebrzeszyna i przedsiębiorcy z Biłgoraja,to trudno jest ogarnąć coś takiego jak to miasto. Dzisiaj Rada Miasta może chociaż pokazać Wasilewskim i innym,że czas na zmiany i trzeba nowego rozdania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak miasto może sprzedawać coś po kosztach? zbankrutowali by właściciele prywatnych sklepów z pamiątkami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdecydowany pozytyw - szeroka promocja Lublina, rozwinięta symbolika (barwy, znaczek Lublina, hasła) przeważające wady - kamienice na starym mieście się sypią, zalew śmierdzi i strach wejśc do wody, inne oprócz Zamku i Starego Miasta miejsca do zobaczenia w Lublinie? eeee.....? Galerie handlowe? Jakoś brak pomysłów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...