Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Sama mam dwójkę dzieci i przyznam się szczerze, że nauczyłam się wolniej jeździć (zwłaszcza przed przejściami zwalniać) dopiero odkąd mam dzieciaki. Wiem, że to za późno, ale dlatego piszę tutaj do ludzi młodych, którzy nie mają praktycznie żadnej odpowiedzialności. Pamiętajcie, że to mogła być wasza mama lub tata, chłopak czy dziewczyna. Ktoś kogo kochacie, i wjeżdża w niego wariat z prędkością 120 km/h w mieście. Przecież wiadomo, że człowiek ginie na miejscu!!!!!! Opamiętajcie się, naprawdę!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam litości dla takiego bydlaka, trzy lata to za mała kara !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było MORDERSTWO. Może nie ze szczególnym okrucieństwem, ale na pewno zamierzone i celowe. Bo żaden normalny i zdrowy człowiek nie pędzi po mieście 120km/h. Morderca powinien dostać min. 15 lat. Żenujący wyrok sądu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przedłużyć do 8 to powinni mu siedzenie w pudle a nie zakaz prowadzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po prostu bandyta i taki bandyta nie powinien więcej wżyciu siadać za kierownicą i te 8 lat odpokutować w kamieniołomach. Nasze sądy są takie jakie są .bandyta zabił komuś dziecko a teraz użala się nad swoim dzieckiem.PARANOJA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu msciwi katolicy krzycza oko za oko. Pewnie tez byscie go przejechali i poszli do kosciola jak islamscy fanatycy. Pojdzie siedziec i niech idzie. 3 lata to mało? Moze byc więcej ale dla twgo młodego czlowieka to wieczność. Tym bardziej ze sam ma dziecko i żonę. Duze szanse ze rodzina mu sie rozpadnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3lata za morderstwo to za surowa kara? 25 lat może by coś nauczyło debila nieumyślne potrącenie jest wtedy gdyby nagle wysiadły hamulce a w jego przypadku musiał się liczyć z tym że pędząc ponad stówkę może dojść do takiej sytuacji jaka miała miejsce a to już nie jest nieumyślne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dlatego, że tor zamknięty, nie miał gdzie chłopak poszaleć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 lata? No prosze... Troche malo. Nic nie tlumaczy jazdy 120 km/h w terenie zabudowanym. Okazal zero myslenia albo intelektu. Zabil bo jest idiota, ktory innych ma w poszanowaniu. Do ludzi, ktorzy mowia, ze to przez brak toru: W wielu miejscach w Polsce i Europie nie ma torow dostepnych publicznie. Nie potrafisz jechac bezpiecznie to nie masz moralnego prawa wsiadac za kolko. Ten czlowiek zostal morderca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parę latek 'bezwzględnego pozbawienia wolności' (
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK SAMO DEBIL TOTALNY DEBIL W DNIU 27.01 OK GODZINY 15.40(plus/minus 5 minut!) w srebrnym Opel Corsa, nr rejstracyjne zaczynające się od KR- pracownik laboratorium medycznego DIAGNOSTYKA na przejściu w okolicach skrzyżowania Popiełuszki/ Sikorskiego z impetem przejechał przejście, wyprzedzając stojący od dawna przed przejściem i ustępujący przejścia pieszym- była to dwójka dzieciaków w wieku około 12- 13 lat!! Tylko dzięki zdrowemu rozsądkowi dzieciaków które poczekają aż 2 samochody na obu pasach się zatrzymaja( w tym jeden mój, bo jechałam za tym palantem w corsie!) -zaczęły przechodzić. Drugi samochód od dawna widać już stał przed przejściem bo nie widziałam świateł hamowania.. wiec NIE POZDRAWIAM ĆWOKA W CORSIE i nigdy wiecej nie skorzystam z sieci DIAGNOSTYKA... skoro dbanie o ludzkie zdrowie to tylko hasło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maleszyk, jak to nie był bandytyzm drogowy, to co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu msciwi katolicy krzycza oko za oko. Pewnie tez byscie go przejechali i poszli do kosciola jak islamscy fanatycy. Pojdzie siedziec i niech idzie. 3 lata to mało? Moze byc więcej ale dla twgo młodego czlowieka to wieczność. Tym bardziej ze sam ma dziecko i żonę. Duze szanse ze rodzina mu sie rozpadnie.
    Dziwna argumentacja. Rozwalił rodzinę dziewczynki, którą zabił bezmyślnie, a mam się litować, że młoda żona i dziecko mogą go zostawić? Jeśli ich związek nie przetrwa próby czasu, to i tak był skazany na porażkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu msciwi katolicy krzycza oko za oko. Pewnie tez byscie go przejechali i poszli do kosciola jak islamscy fanatycy. Pojdzie siedziec i niech idzie. 3 lata to mało? Moze byc więcej ale dla twgo młodego czlowieka to wieczność. Tym bardziej ze sam ma dziecko i żonę. Duze szanse ze rodzina mu sie rozpadnie.
    Dziwna argumentacja. Rozwalił rodzinę dziewczynki, którą zabił bezmyślnie, a mam się litować, że młoda żona i dziecko mogą go zostawić? Jeśli ich związek nie przetrwa próby czasu, to i tak był skazany na porażkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żona ledwo się trzyma. A w takim razie gdzie była jego żona jak szalał po ulicach lublina. Zapewne to nie był jego jedyny wyczyn drogowy i żona musiała wiedzieć jak jeździ. A tłumaczenie, że ma córkę, która potrzebuje ojca to jakaś paranoja. Rodzice zabitej dziewczynki potrzebują swojego dziecka i co?? Skoro taki mądry i niewinny to niech się zamieni miejscami z rodzicami dziewczynki i zobaczy czyja kara jest gorsza. Jego 3 lata w celi, których i tak pewnie nie odsiedzi, bo wyjdzie za dobre sprawowanie czy rodziców, którzy przez debila nigdy nie zobaczą już dziecka. Takie zachowanie należy bezwzględnie piętnować tak, aby kierowcy nie czuli się bezkarni.
  Swoim czynem dowiódł braku wyobraźni, więc nie ma co liczyć na to, że potrafi wczuć się w sytuację rodziców dziecka, które pozbawił życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy w końcu w polskich sądach przestaną decydować "biegli" a sądy zaczną wymierzać normalne kary? wypadek to nie jest zdarzenie losowe jeżeli kierowca wie że jego działanie może być dla kogoś niebezpieczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj, ok. 8.10przez to samo przejście na JP jechał w kierunku Selgrosa dobrze ponad 100 /h "wszechmocny" posiadacz bmw x5 (nie mam nic do tej marki, piękne auta, ale niestety często ich właściele nie mają mózgu). Nawet nie zwolnił, choć w okolicy jest przystanek, bardzo chciał zdąrzyć na zielone i i to gnanie nic mu nie dało, stanął tuż przede mną na tych samych światłach, choc jechałam ok. 60/h. Argumentacja oskarżonego, że ma dziecko - szkoda, że nie pomyślał o tym wcześniej. Mnie uczono na kursie:JEŚLI ZBLIŻASZ SIĘ DO PRZEJŚCIA, NIE MASZ PRAWA WYSUNĄĆ SIĘ ZA SAMOCHÓD DOJEŻDŻAJĄCY DO ZEBRY NA PASIE OBOK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 lata za MORDERSTWO to i tak bardzo łagodna kara!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje,ze wynagrodzenie z sum budrzetowych Skarbu Panstwa zostalo wyplacone wszystkim bieglym tzn i temu co wyliczyl ok 50km/h i temu co wyliczyl ok 120km/h. b
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SADY WYDAJA ROZNE WYROKI. GOSCIA KTORY ZABIL NA PRZEJSCIU NA WITOSA UNIEWINNIL A TEGO SKAZAL . CZYZBY AUDI MOZNA ZABIJAC A BMW JUZ NIE? O CO CHODZI BO NIE ROZUMIEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...