Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabrali KUL-owi jak ojcu Rydzykowi

Utworzony przez jan, 12 stycznia 2008 r. o 08:49 Powrót do artykułu
Dlaczego znowu KUL ma być uprzywilejowany w stosunku do innych uczelni? Dostaje dotację Państwa. Zbiera datki w Kościołach. Powinien byc traktowany tak jak inne uczelnie. Za rządów PiS był pewny dotacji a teraz wróciły normalne czasy. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUL i tak ma najwyższe dotacje ze wszystkich uczelni świeckich razem wziętych. KUL to siedlisko zła i obłudy.To wylęgarnia chorych pomysłów typu "leczenie homoseksualistów" czy też pedofilów,egzorcyzmy i inne nauki o zabobonach.Szkoda pieniędzy na taką "uczelnię"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZYżBY KATOLICY CIERPIELI BIEDę NIE STAć ICH NA UTRZYMANIE WłASNEJ UCZELIN.NIE WIDAć TEGO PO PRAłTACH ROZJEDżAJą SIę PRZYZWOITYMI SAMOCHODAMI,żYJą W PAłACACH ,NIECH TROCHę DADZą Z WłASNEJ KIESZENI NA KRZEWIENIE WIARY. NO NIECH żE SIę POśWIęCą ,ALE TO RACZEJ NIE MOżLIWE BO JAK WIDAć BO DZIAłANIACH CAłEGO KOśCOłA CI PANOWIE NIE POSZLI NA KSIężY żEBY SIę POśWIęCAć TYLKO OPłYWAć W LUKSUSY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież to co piszą wyżej to są pomyleni ludzie o ograniczonym intelekcie, nikt ich nie zmusza do płacenia na tacę czy chodzenia do kościoła ale mogą wykazać odrobinę przyzwoitości obywatelskiej. Dokąd jest zapotrzebowanie na taką uczelnię jak KUL to trzeba to przyjąć do wiadomości a pisać jakieś bredni nadające się do 'Nie' Urbana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xlublina napisał:
przecież to co piszą wyżej to są pomyleni ludzie o ograniczonym intelekcie, nikt ich nie zmusza do płacenia na tacę czy chodzenia do kościoła ale mogą wykazać odrobinę przyzwoitości obywatelskiej. Dokąd jest zapotrzebowanie na taką uczelnię jak KUL to trzeba to przyjąć do wiadomości a pisać jakieś bredni nadające się do 'Nie' Urbana
Nie żeby mnie dotknęły te słowa ale mam czas dzisiaj to mogę coś napisać.Szanowny Pani/Pani proszę nie wypowiadać się na temat cudzego intelektu przy braku jak widać własnego ponieważ człowiek inteligentny nie bierze na wiarę żadnych ideologii.Bez sprzecznie religia nią jest.Jeżeli ktoś kocha własne państwo to go nie stara się wykorzystać finansowo jak to robi pana/pani kler katolicki.a już porównanie do pana Urbana to zaszczyt bo tak inteligentnego felietonisty to nie spotyka się często.Ubolewam że nie jest zgodny ideologicznie bo jedynie słuszne tak jak kiedyś komuniści są tylko przedstawiciele opcji katolickiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie! to najbardziej zdemoralizowany uniwersytet w Polsce gdzie w akademiku dla dziewczyn nawet na golasa panienki się nie krępują po korytarzu biegać a egzaminy zdają za sex!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były student kul-u napisał:
Wreszcie! to najbardziej zdemoralizowany uniwersytet w Polsce gdzie w akademiku dla dziewczyn nawet na golasa panienki się nie krępują po korytarzu biegać a egzaminy zdają za sex!
a wiesz kolego ze za obraze i nie mowienie prawdy jest kara grzywny lub wiezienie ? podpisz sie imieniem i nazwiskiem to pogadamy, ale pamietaj w internecie nie jestes tez anonimowy Pozdrawiam Andrzej Mazur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"5 MINUT NAD BIBLIĄ czyli SŁOWO NA NIEDZIELĘ": Szum się zrobił o forsę niczym przy przewracaniu kartek czytając biblię. Rydzykowi obcięli ze szkoły KULtury, pozsotałym KULom i PATologiom również, a taka strata nie przechodzi bez echa w niebie. Strata państwowwej kasy przez PZPR w latach 1978/80 tez znalazł głęboki oddźwięk z ambon i od ołtarzy. najnowszym osiągnięciem są źródła ciepłej wody w Ziemi, o które toczy bój kosciół. Zapomnieli wszyscy święci, że mają własne akcesoria, które za darmo moga wykorzystać i nawet obdarować Świat: 1. ŻAR BOŻEJ MIŁOŚCI; 2. ŚWIATŁO DUCHA ŚWIĘTEGO; 3. ŚWIATŁO LASKI USWIĘCAJĄCEJ i inne wiekuiste... KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW w AKADEMII SZTUK CUDOWNYCH działającej w internecie z Katedrą SŁOWEM MALOWANE, w której prowadzi cykl Z CZEGO SMIEJĄ SIE POLACY przeprowadził w cudowny sposób boski experyment i okazała się, że nycz nie działa - żar bożej miłości nie ogrzeje wyziębionych pomieszczeń (zakaz opalania budynków zima 1994 r. dla KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i wymrozone małe dzieci), światło ducha świętego, łaski uświęcającej i wiekuiste - też nycz nie dają i ciemno jak cholera! Tak też funkcjonuje biblia oparta na schizofrenii stwierdzająca nawet jasno co jest, a czego nie ma, a wszystkie KULawe, PATologiczne ATK studiują po 5 lat i nie widzą, żę: 1. "Na początku bóg stworzył niebo i ziemie..." - tak się zaczyna biblia. Czytając dalej kilka dni - bo pieronkiem takiej ilosci tekstu sie nie przeleci dochodzi się poprzez cuda polegające na ZAMIEANIE JEDNEGO NA DRUGIE (chorych na zdrowych, wody na wino...), choc sama teoria mówi, że TO COŚ Z NICZEGO i widać , że jest to PERPETUUM MOBILE, czyli istnieje tylko w teorii - spotyka się tekst, że "BOGA NIKT NIGDY NIE WIDZIAŁ"! - a KULawe teorie wpadają nad tym zdaniem nawet w zachwyt robiąc dochtoraty! Teologiczne! przewracając dalej kartki biblijne w cudowny sposób dochodzi się do ostatniej księgi świętego zbioru - APOKALIPSY - jest to nycz innego jak spis schizofrenii św. JANA!, a nie On jedyny był pierd...yknięty z tego towarzycha! Biadolenie Rydzyka i nawrót GLEMPOFRENII na temat brakującej kasy pokazuje równiez hójną reke EPILEKTOSKOPATU zabierającą nawet 100 mln. na budowę sanktuarium Miłosierdzia bożego - bez miłosierdzia dla Narodu! Nie bez kozery była złamana reka premiera Kaczyńskiego Jarosława w drodze na modły - jak tylko uchwalił jedną ratę w kwocie 20 baniek, a nie wpłacił! KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW w pore uprzedzał, że wspomniane w owym czasie 20 baniek to tylko jedna z rat za święty spokój w sprawowaniu władzy państwowej - co potwierdziły media ogłaszając "wesoła nowinę", iż hója ręką rąbneli wszyscy święci z budżetu 100 baniek! HÓJNEGO gestu nawet niebiescy filolodzy sie nie przyczepią, bo: JEST TO WŁAŚCIWA ODMIANA SŁOWA HOJNY z wymienionym "O"na "Ó" i na dokładke stanowi wyjątek! HOJNY - daje wszystkim, a HÓJNY - bez zgody wszystkich wszystkim jest w stanie pierd...yknąć spore bóg zapłac na zbozne cele, które powinny być finansowane przez wiernych! I kto się jeszcze dziwi, że księża maja hójne ręce i takimi dłońmi rozdzielają nawet ciało pańskie i nawet wszystkim błogosławią! W pisowni widać różnicę, ale w wymowie to już nie! - i o to cały czas chodzi! Rektyorem ASC jest *********** **********, tel. +** *** *** ***. Z wdzięcznością za rok 1982 (rozbicie KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW), rok 1994 (zakaz opalania budynków zimą i wymrożone małe dzieci oraz bandyckie napady znajomych księzy na mieszkania i rodziny Związkowców) PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanko ów "były syudent kul" czy to jet studencik skreślony z listy za niezaliczenie sesji egzaminacyjnej za brak wiedzy, innymi słowy niedostatki umysłowe i widać nie był również choć trochę atrakcyjny, a tak już całkiem poważnie, to zastanawiające jest , czy Pani Minister Kudrycka jest aby Ministrem Szkolnictwa Wyższego w Polsce, bo jezeli chce przyznawać dotacje i granty jesziwom, to nie w tym kraju, tu zyje około95 procent chrześcijan i są chrześcijańskie uczelnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kler godzony jest tam gdzie go najbardziej boli, odbierany jest mu jego cel i jego jedyna radość życia. Czyżby to był początek końca jego zbrodniczego panoszenia się w Polsce??? Pozdrawiający strachem, z wpisu #7: a wiesz kolego, że trzeba kogoś przede wszystkim złapać, żeby go czymkolwiek straszyć? Poza tym, inkwizycje są poza nami, teraz kara ewentualnie może grozić, a nie JEST. Jest to w kościele i to samo kłamstwo. W prawodawstwie (w odróżnieniu od religijnego szantażu bajkodawstwem) należy najpierw komuś coś udowodnić!!! A niewinności się nie udowadnia, jak w tym przypadku. Mohery i ich właściciele, księża, bezwstydnie i bezczelnie, afiszują się swoimi zdegenerowanymi charakterami, nie dbając o anonimowość w ślepym przekonaniu bezkarności. Oni wszyscy są “siedzącymi kaczkami”, gotowymi do odstrzału, a ty “zapraszasz” mówiących prawdę na pogaduszki? Co zrobisz jak na twoją prowokację stanie przed tobą armia chętnych do rozprawy z tobą? Drżyj! Sezon łowiecki w toku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
a wiesz kolego ze za obraze i nie mowienie prawdy jest kara grzywny lub wiezienie ? podpisz sie imieniem i nazwiskiem to pogadamy, ale pamietaj w internecie nie jestes tez anonimowy Pozdrawiam Andrzej Mazur
Kilka miesięcy temu w Łodzi ujawniono, że dr Andrzej Mazur, znany łódzki socjolog i opozycjonista, był „Wacławem” - jednym z najgroźniejszych agentów Służby Bezpieczeństwa w PRL. "Wacław" zakładał tajne organizacje, wydawał pismo podziemne, by później donosić i wydawać je bezpiece. Zachowało się kilkaset meldunków „Wacława”. Nie zachowała się teczka personalna tajnego współpracownika o pseudonimie "Wacław". Zachowały się jednak trzy "teczki pracy", w których jest kilka meldunków „Wacława” z lat 1975-1983 oraz notatek oficerów SB.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając posty ziejące wręcz nienawiścią do kościoła, myślę,że pisali je ludzie nie wierzący w Boga. a wiara w Boga jest piękna!!!! Uratowała mi zycie. Byłam "letnią" katoliczką, ale doznałam łaski nawrócenia. Do kościoła chodzę z własnej nieprzymuszonej woli. Eucharystia i modlitwa dają mi siłę do życia. Księży traktuję jako pośredników z Bogiem. Ich ludzkie słabości polecam miłosierdziu Bożemu.Pieniądze na tacę daję z własnej, nieprzymuszonej woli, lub nie daję - gdy ich nie mam. Zastanawiam się, dlaczego ludzie płaczą,że umarł Jan Paweł II, a pożniej naśmiewają się z jego nauki. Zapewne gdyby żył Jezus w dzisiejszych czasach, też zostałby ukrzyżowany. Pomyślcie jeden z drugim, jakie miejsce zajmowałbyś Ty w tej sytuacji? Heroda, faryzeusza, Marii Magdaleny,Piotra ..................? To może być ciekawa refleksja. Z Bogiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czytając posty ziejące wręcz nienawiścią do kościoła, myślę,że pisali je ludzie nie wierzący w Boga. a wiara w Boga jest piękna!!!! Uratowała mi zycie. Byłam "letnią" katoliczką, ale doznałam łaski nawrócenia. Do kościoła chodzę z własnej nieprzymuszonej woli. Eucharystia i modlitwa dają mi siłę do życia. Księży traktuję jako pośredników z Bogiem. Ich ludzkie słabości polecam miłosierdziu Bożemu.Pieniądze na tacę daję z własnej, nieprzymuszonej woli, lub nie daję - gdy ich nie mam. Zastanawiam się, dlaczego ludzie płaczą,że umarł Jan Paweł II, a pożniej naśmiewają się z jego nauki. Zapewne gdyby żył Jezus w dzisiejszych czasach, też zostałby ukrzyżowany. Pomyślcie jeden z drugim, jakie miejsce zajmowałbyś Ty w tej sytuacji? Heroda, faryzeusza, Marii Magdaleny,Piotra ..................? To może być ciekawa refleksja. Z Bogiem.
Wszystko się Ci pomyliło. W kościele nie ma Boga. Kościół to instytucja, zakłamana, skostniała, wykorzystująca naiwność ludzi, strasząc Bogiem. Zgodzę się, że Bóg jest piękny. Ale Bogu nie potrzeba świątyń, bowiem wystarczy jeśli masz GO w sercu i postępujesz zgdonie z 10 przykazaniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic mi się nie pomyliło.Jestem katolikiem, jak Jan Paweł II i żyję tą Ewangelią co i On. Mówisz o innej wierze w Boga. Masz prawo. Z Bogiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowy rzad bardzo dba, aby pieniadze wplacane na skladki w uni nie wracaly spoerotem do polki. nie wazne kto dostanie, tego co nie dostaniemy, tracimy bezpowrotnie. Chyba juz wiadomo, za jekie pieniadze PO mialo kampanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patron napisał:
nowy rzad bardzo dba, aby pieniadze wplacane na skladki w uni nie wracaly spoerotem do polki. nie wazne kto dostanie, tego co nie dostaniemy, tracimy bezpowrotnie. Chyba juz wiadomo, za jekie pieniadze PO mialo kampanie.
Co za kretyński wpis... Matołku, nie masz pojęcia o środkach unijnych. Wartości poszczególnych programów są już dawno zatwierdzone i nie ma możliwości ich zmienić. Pieniądze - nie mniej, ani nie więcej - zostaną rozdysponowane, tylko w trybie konkursowym, o wiele bardziej uczciwym niż tzw. projekty kluczowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
a wiesz kolego ze za obraze i nie mowienie prawdy jest kara grzywny lub wiezienie ? podpisz sie imieniem i nazwiskiem to pogadamy, ale pamietaj w internecie nie jestes tez anonimowy Pozdrawiam Andrzej Mazur
napisałem prawdę i z życzliwości dla całego KATOLICYZMU jak naprawdę tam jest bo to są fakty! Zmieńcie się wreszcie bo wstyd na cały kraj i ludzi od BOGA odstraszacie swym zachowaniem i tuszowaniem problemów KUL-u!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
Dlaczego znowu KUL ma być uprzywilejowany w stosunku do innych uczelni? Dostaje dotację Państwa. Zbiera datki w Kościołach. Powinien byc traktowany tak jak inne uczelnie. Za rządów PiS był pewny dotacji a teraz wróciły normalne czasy. pozdrawiam
jan, Masz racje!! KUL jako uczelnia katolicka,powinna być dotowana przez Watykan!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety decyzja chyba słuszna. Zawód ochrona środowiska nalezy do zawodów NADWYŻKOWYCH. Szkoda pieniędzy na produkcję bezrobotnych. Zawodem deficytowym jest pielegniarka , lekarz, mechatronik czy murarz . Te pieniadze powinny być wydatkowane na te zawody, które dadzą ludziom pracę a nie frustracje i zapaść socjalną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba dla p. Jana i ,,Rady Parafialnej'' normalne czasy to stalinowskie PRL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...