Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamiast odśnieżyć schody, posypali je piachem. Przyczyna może zaskakiwać

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 stycznia 2018 r. o 13:15 Powrót do artykułu
ale sensacja! Nie macie o czym pisać , to nie piszcie wcale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ło matko co za kretyński artykuł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co w tym dziwnego w Warszawie jak sypie śnieg albo jest spora przerwa w opadach nikt tego nawet nie posypie chodzisz po takim błocie i co mam bok sobie wyrwać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Co w tym dziwnego w Warszawie jak sypie śnieg albo  jest spora przerwa w opadach nikt tego nawet nie posypie chodzisz po takim błocie  i co mam bok sobie wyrwać
 cicho, daj lubelskiemu pudelkowi zarobić na kliknięciach spragnionych taniej sensacji, naiwniaków!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludziom to przeszkadzają wszystkie inwestycje największego prezydenta Lublina od Łokietka, zamiast podziękować , wysłać kartkę z życzeniami to tylko psioczą, dzicz bez kultury, to pisałam ja kierowniczka z działu tego i owego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, jest umowa, ktoś bierze kase odwala fuszerke ale wszyscy mają udawć, że jest ok ? Prywaciaż napewno miastu by nie odpuścił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Dominiku Smago na ul. 1 Maja śnieg zatkał kratę wpustu kanalizacyjnego!! cala woda zamiast do wpustu czeka na ulicy!! Potrzebujemy pomocy. Może się Pan tym zajmie? Ma Pan swoje sposoby na takie tragedie: jakieś śledztwo Pan przeprowadzi, który to urzędnik zawinił i nie odgarnął śniegu. Może wyjśc z tej afery seryjka ciekawych artykułów, temat podszyty kryminałem. A wczoraj widziałem jak sąsiadka wyszła z pieskiem na trawnik i piesek chyba z tego zimna się przeraził i zdefekował. A urzędnicy do tej pory nie zrobili porządku na trawniku. Skandal!! Pani Dominiku, poważnie: solić na obiektach nie można bo to przyspiesza utlenianie stali i erozję betonu, kuć naboju lodowego 4 razy na dobę nie ma sensu bo szybko zniszczy się powierzchnia stopni. Chłopaki odgarneli co się dało, uszorstnili a po ustąpieniu opadów oczyszczą jak należy. Narzeka Pan ciągle na urzędników a sam Pan się zachowuje jak rasowy urzedas. Jest takie powiedzenie że gdyby zamknąć urzędników na klucz w sensie odciąć od całęgo świata to i tak mieli by za dużo pracy i za mało ludzi. Pan w podobieństwie do nich wymyśla sobie kretyńską robotę która do niczego nie służy i nikomu nie jest potrzebna, tak jak ten artykół. żywi się Pan krwią pasożyta. Taka pleśń na hubie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie ciężarówką lub półciężarówki jeżdżą nimi po chodnikach z kostki a później kostka popękana i się zapada. Chodnik jest dla pieszych nie dla pojazdów i jestem pewien, że podkład pod kostkę jest dobrany dla ruchu pieszego a nie do jazdy samochodami. Może ktoś zrobi z tym porządek, bo później chodnik do remontu za nasze podatki, zamiast budować nowe!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po ch.uj odśnieżać ścieżki rowerowe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ja tu robie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...